Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 13 października 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Robię jutro test.. tak mi pokazuje aplikacja 🐵
    Mam nadzieje ze tym testem wywołam wreszcie @ i będę mogła zacząć nowy cykl..
    Już w tym tygodniu miałam tak z 3 razy ze byłam pewna ze to dziś dostanę bo brzuch i jajniki, piersi i wszystko dawało tak znać.. a tu dalej cisza..
    dziś miałam zachciankę na ciasto jogurtowe 🫣
    Mój mi kupił i właśnie je pochłaniam ❤️
    Mniam, też bym zjadła 😍

    Paprota9418, Malgosiaa lubią tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 13 października 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Co mnie najbardziej dziwi - zawsze jakaś dobra duszyczka odpowie 😀
    Wtedy myślę o sobie 'jestem złym człowiekiem jednak, pójdę do piekła' 👹
    Czasem odpowiem, bo aktualnie jest tyle nowych twarzy, że nie wszystkie dziewczyny kojarzę 🙈😄

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 13 października 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana wrote:
    Ja tam widze wyraźnie 2 kreseczki:)

    nie robilam nigdy takiego testu ale... za nic nie widze dwoch kresek tutaj, patrzylam nawet pod roznymi katami, gdzie ta 2 kreska?

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 13 października 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    Mniam, też bym zjadła 😍
    Ja wczoraj myślałam że zjadłabym naleśniki, dziś wróciłam z pracy i się okazało że naleśniki na stole 😁 chyba mówię przez sen, albo mąż mi czyta w myślach ;)

    Dziewczyny, byłam w poniedziałek na monitoringu, był piękny duży pęcherzyk, niby miał peknac poniedziałek/wtorek, a tu już czwartek a ja dalej ze śluzem płodnym i bólem podbrzusza... Tyle o tym myślę że zaczęłam sobie wkręcać że coś jest nie tak 😅 chyba lepiej było dla mnie psychicznie nie sprawdzając owulacji na USG 😅 jutro idę na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł, trzymajcie kciuki 🤞

    Paprota9418, siesiepy, Ancalime, Atram30, Amunicja, 2+3, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 13 października 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    Czasem odpowiem, bo aktualnie jest tyle nowych twarzy, że nie wszystkie dziewczyny kojarzę 🙈😄
    Ja patrzę po liczbie postów i jak jest coś typu 3, w tym ten z testem jest pierwszy w danym wątku - nie ma we mnie miłości 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2022, 20:06

    Emka06, siesiepy, edka85, Mart768, Babova, 2+3, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Stormy. Koleżanka
    Postów: 41 72

    Wysłany: 13 października 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie sposób Was nadrobić! Widzę, że pojawiły się kolejne brzuszki, gratuluję ❤ Trzymam kciuki, za wszystkie, które mają jeszcze przed sobą testowanie.

    Ja właśnie wracam z wakacji, głowa trochę odpoczęła. Wg aplikacji dziś owu, ale ten cykl nic nie mierzę, nie testuje, ale i coś nam zbliżenia nie idą... Zatem jest spisany raczej na straty. Chyba, że jeszcze coś się zmieni.

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    👫 2 lata razem

    👩30 lat - prawidłowy kariotyp żeński
    👨37 lat - tata dwójki 🧍🏼‍♀️🧍🏼‍♂️

    1 cs - październik 2024
    👩 - kwas foliowy
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 13 października 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Co mnie najbardziej dziwi - zawsze jakaś dobra duszyczka odpowie 😀
    Wtedy myślę o sobie 'jestem złym człowiekiem jednak, pójdę do piekła' 👹
    Ja to zawsze jestem dobrym ludziem. 😇🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2022, 19:26

    dominikawa, czarneniebo, Karo1234, Ancalime, MalaEw, Mart768, Amunicja, 2+3, Poziomka9204, Anett93 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 13 października 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja musiałam sobie przeżyć swój zawód w spokoju. Testowałam, biało, czekam na 🐒, już wyczuwam, że nadchodzi.
    Bardzo Wam dziękuję za każdą dobrą wiadomość, troskę, wsparcie i wiarę. Jeszcze chwilki potrzebuję, żeby wrócić z nastawieniem, że nadszedł pierwszy dzień mojej ciąży 🙂

    A-6, bardzo, bardzo gratuluję i ogromne kciuki dla Ciebie 🤞

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 października 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:51

    oloska, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 13 października 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w trakcie stymulacji... jutro trzeci dzień. Szczerze, boję się. Mężowi powiedzieć nie mogę bo ostatnio już zaczynał mieć wątpliwości czy na pewno robię dobrze 😥 zrobiłam się przewrażliwiona, każdy mikro ból jajników przypomina mi o tym co się stało. I śluz już się pojawił, wtedy też miałam baaaardzo szybko ale nie dało mi to do myślenia.
    Także trzymajcie kciuki

    Paprota9418, czarneniebo, Emka06, MalaEw, oloska, Mart768, siesiepy, Atram30, Lipcowa, Stormy., Amunicja, 2+3, Poziomka9204, Beezi, Anett93, Malgosiaa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 13 października 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloska wrote:
    Hej Dziewczyny, ja musiałam sobie przeżyć swój zawód w spokoju. Testowałam, biało, czekam na 🐒, już wyczuwam, że nadchodzi.
    Bardzo Wam dziękuję za każdą dobrą wiadomość, troskę, wsparcie i wiarę. Jeszcze chwilki potrzebuję, żeby wrócić z nastawieniem, że nadszedł pierwszy dzień mojej ciąży 🙂

    A-6, bardzo, bardzo gratuluję i ogromne kciuki dla Ciebie 🤞

    Oloska patrzę na Twoje TSH, wydaje mi się przy staraniach powinnaś mieć niższe, koło 1. Przynajmniej tak mi zawsze mówili lekarze w mojej 3 letniej karierze staraniowej 🙈

    O ❤️
    Z ❤️
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 13 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cialko krwotoczne się zrobilo . Dr mowila ze jeśli bede czuła nadal ból mam jechać na IP bo może dojść do krwawienia do brzucha albo skrętu jajnika. Tak się boję.
    Mam skierowanie do szpitala w razie wu. W niedziele mam jechać ďo niej do szpitala na usg
    Mowila ze wokół jest trochę płynu jeszcze . Ale mam bardzo tkliwy ten jajnik prawy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2022, 20:00

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 13 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Ja już w trakcie stymulacji... jutro trzeci dzień. Szczerze, boję się. Mężowi powiedzieć nie mogę bo ostatnio już zaczynał mieć wątpliwości czy na pewno robię dobrze 😥 zrobiłam się przewrażliwiona, każdy mikro ból jajników przypomina mi o tym co się stało. I śluz już się pojawił, wtedy też miałam baaaardzo szybko ale nie dało mi to do myślenia.
    Także trzymajcie kciuki

    Kciuki ✊
    Mnie też czeka stymulacja, mam zacząć brać NAC 3 dni przed okresem i później 3 I 5 dnia fostimon dwa zastrzyki.

    O ❤️
    Z ❤️
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 13 października 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Kciuki ✊
    Mnie też czeka stymulacja, mam zacząć brać NAC 3 dni przed okresem i później 3 I 5 dnia fostimon dwa zastrzyki.
    Ja już NAC z letrozolem nigdy nie połączę 😅😅

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 13 października 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    U mnie cialko krwotoczne się zrobilo . Dr mowila ze jeśli bede czuła nadal ból mam jechać na IP bo może dojść do krwawienia do brzucha albo skrętu jajnika. Tak się boję.
    Mam skierowanie do szpitala w razie wu. W niedziele mam jechać ďo niej do szpitala na usg
    Mowila ze wokół jest trochę płynu jeszcze . Ale mam bardzo tkliwy ten jajnik prawy
    Z jajnikami nie ma żartów... serio, wiem co mówię. Obserwuj

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 13 października 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oloska, niech listopad będzie tym szczęśliwym 🤞🤞

    NaszCud, o nie, i co, masz czekać po prostu? Samo się wchłonie czy jak?

    Ewelina, dawka widzę mniejsza, więc zostało tylko siebie obserwować. Muszę, że dobrze będzie, wiesz co robić w razie czego. Trzymam kciuki 🤞🤞

    oloska lubi tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 13 października 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja to zawsze jestem dobrym ludziem. 😇🙈
    😇

    siesiepy lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 13 października 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No narazie mam czekać. W niedziele mi zrobi usg chyba ze cos sie Będzie działo. Ja się nie poloze w szpialu bo syn ma operacje we wtorek . Mam nadzieję że zniknie. Czytalam ze może się wchłanac

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 13 października 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Ja już NAC z letrozolem nigdy nie połączę 😅😅

    A też przed okresem brałaś? Czy w samym czasie co letrozol?

    O ❤️
    Z ❤️
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 13 października 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    No narazie mam czekać. W niedziele mi zrobi usg chyba ze cos sie Będzie działo. Ja się nie poloze w szpialu bo syn ma operacje we wtorek . Mam nadzieję że zniknie. Czytalam ze może się wchłanac
    No u mnie niestety sytuacja rozwinęła się na tyle źle że nie dotrwałam do soboty żeby lekarz zrobił mi usg. Ale to już był przypadek ekstremalny więc u Ciebie wierzę że będzie dobrze 😊

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ