Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 24 października 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    czyli jakby sie u ciebie owu czaiła

    No mówił ginek że wygląda na to że owu była lub cykl bezowu. Więc obawiam się że magicznie się to jednak nie odmieni.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 24 października 2022, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    No mówił ginek że wygląda na to że owu była lub cykl bezowu. Więc obawiam się że magicznie się to jednak nie odmieni.
    to ja bym chyba brała leki na twoim miejscu. ja39 dzień i dostajęna łeb a ty ponad 40 i spokoj :)

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    to ja bym chyba brała leki na twoim miejscu. ja39 dzień i dostajęna łeb a ty ponad 40 i spokoj :)

    To już chyba trochę rezygnacja. :D

    Mądrze zadałam pytanie na poradach internetowych gdzieś, liczę na to że mi jutro odpowie ktoś czy w ogóle z tej śluzówki coś może się wykluc jeszcze. Jak nie odpowiedzą/powiedzą żebym skonsultowała się z ginem/nie dadzą szans to zacznę brać 4 tabsy dziennie przez 5 dni.
    W czwartek umówiłam się na USG piersi, zaplanowałam sobie badania na kolejny cykl i stworzyłam plan. 💪

    Plan od nowego cyklu:
    🥤picie minimum 2l wody dziennie (nie jest to problemem ale muszę się pilnować),
    🥗 mocne pilnowanie diety aby zrzucić w końcu te nadmiarowe kilogramy, dbanie o zróżnicowaną dietę męża,
    🍬 słodycze jak już to raz na tydzień w mocno ograniczonej formie,
    🥃 won z alkoholem!
    🍵zielona herbata/oxy tea raz dziennie,
    🛌 spanie minimum 6h (najlepiej 7h),
    🌡️ codzienne pomiary temperatury, zmiana godziny na 8:00,
    🧘 minimum dwa razy w tygodniu gimnastyka słowiańska (zapisałam się na zajęcia online), wprowadzenie medytacji, dołożenie jogi w razie potrzeby,
    🏃bieganie minimum 2 razy w tygodniu,
    🏋️ pilnowanie planu ćwiczeń 5 razy w tygodniu po 20 minut z OXY,
    🧃wprowadzenie koktajlu wspomagającego nadnercza od "Kasia o hormonach" dla mnie i męża,
    💊 standardowa suplementacja: PrecaCare Complete, Fertistim, olej z wiesiołka (z Wit. A i E) od 1dc do owulacji, NAC 1200mg 3-7 dc, magnez+b6, witamina C, mąż: Fertilman Plus, witamina C, NAC, magnez+b6,
    🌱 zwiększenie dawki niepokalanka do 0,5g, rozważenie wprowadzenia naparu z siemienia lnianego,
    💉 badania krwi w 3-5dc: magnez, wapń, prolaktyna, kortyzol,
    💉badania krwi obojętnie kiedy: kwas foliowy, żelazo, witamina B12, elektrolity,
    💉 powtórzenie morfologii i badanie moczu w ramach programu profilaktyki z pakietu medycznego,
    🥼 konsultacja z endokrynologiem w przypadku wciąż za wysokiego poziomu prolaktyny z prośbą o wdrożenie leków,
    🔎 monitoring minimum raz w tygodniu u ginekologa,
    🧫 codzienne testy owu (Horien Medical),

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2022, 00:24

    Niaha, Anett93, MalaEw, Agwinka, Ancalime, A-6, nick nieaktualny, SandraH.97, Paprota9418, justme, Lipcowa, Namisa, Jemarta, Madziq6, Kil, Emka06, Agn1000, Angelika95, ANGELIKA lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy,też kiedyś miałam tak długie cykle(po 50-60 dni)co trochę latałam do gina po luteine na wywołanie🐒Nabawiłam się przy tym torbieli.

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    Siesiepy,też kiedyś miałam tak długie cykle(po 50-60 dni)co trochę latałam do gina po luteine na wywołanie🐒Nabawiłam się przy tym torbieli.

    Udało Ci się je unormować? W jaki sposób?
    I czy miałaś sytuację że obraz błony śluzowej endo był poowulacujny a owulacja wystąpiła np tydzień/dwa później? 🧐

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Udało Ci się je unormować? W jaki sposób?
    I czy miałaś sytuację że obraz błony śluzowej endo był poowulacujny a owulacja wystąpiła np tydzień/dwa później? 🧐

    Ja brałam luteinę rok temu przez kilka cykli. Z cyklu 6msc zrobiły mi się dwumiesięczne.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo się unormowało,przed 30-stką.
    Nie miałam czegoś takiego.
    Pamiętam,że z 10 lat temu jak poszłam na monitoring miałam owu w 35d.c.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    Samo się unormowało,przed 30-stką.
    Nie miałam czegoś takiego.
    Pamiętam,że z 10 lat temu jak poszłam na monitoring miałam owu w 35d.c.

    Czyli to nie zasługa luteiny, a ona tylko do powstania torbieli się przyczyniła? Znasz powod? Moze zaczęłaś brać jak pęcherzyk rósł i nie był w stanie pęknąć bo go przyblokowalo?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co mam Ci doradzić🤔
    Stosunek Lh/Fsh masz mniejszy ode mnie,ja mam 1,5(nie da się tego zmniejszyć)

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    Nie wiem co mam Ci doradzić🤔
    Stosunek Lh/Fsh masz mniejszy ode mnie,ja mam 1,5(nie da się tego zmniejszyć)

    Mimo wszystko dzięki. :) Będę działać na ile będę mogła. Nic innego nie zostaje.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Czyli to nie zasługa luteiny, a ona tylko do powstania torbieli się przyczyniła? Znasz powod? Moze zaczęłaś brać jak pęcherzyk rósł i nie był w stanie pęknąć bo go przyblokowalo?
    Lutka się bierze jak długo nie ma🐒
    A torbiele powstają z niepękających pęcherzyków.Stąd też u mnie kauteryzacja jajników(jak w stopce).

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz IO?

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    Masz IO?

    Nie mam, tu wszystko gra i buczy, wraz z krzywymi.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 25 października 2022, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Nigdy nic nie podejrzewałam, jestem w totalnym szoku. Lekarz powiedział, ze te ogniska są małe i póki co będziemy to obserwować.

    Jak byłam w ciąży u ginki z dobrym sprzętem (zwykle chodzę na Medicover to tak średnio pod tym względem), to zasugerowała mi, że budowa jajników może wskazywać na endometriozę właśnie, a tez jedyne objawy, jakie można przypisać to 1-2 dni bolesnej miesiączki. Sprawdzę konkretniej na kontroli po łyżeczkowaniu. Natomiast co ciekawe, tak jak pisze Namisa- zaszłam w ciąże w cyklu, gdzie codziennie jadłam surową marchewkę tak „w razie czego” :) Może to przypadek, ale ciekawa korelacja także od siebie tez polecam te marchewkę, nie zaszkodzi pewnie, a może akurat…

    siesiepy, Anett93, Namisa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nie mam, tu wszystko gra i buczy, wraz z krzywymi.
    To może trzeba trochę rozruszać jajniki?
    NAC?Mio-inozytol napewno też nie zaszkodzi

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 895 666

    Wysłany: 25 października 2022, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co najśmieśniejsze zaszłam w ciążę dzięki niepokalankowi(400mg),przy prolaktynie ponad 43
    No ale nie udało się utrzymać😔

    👱‍♀️-40
    5 lat starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    To może trzeba trochę rozruszać jajniki?
    NAC?Mio-inozytol napewno też nie zaszkodzi

    Biorę Fertistim od poprzedniego cyklu (dzień ok 20) w poprzednim cyklu była owu w 33/34 dc i to całkiem ładna. W jeszcze wcześniejszym owu była 36dc, nie wiem jakiej jakości ale skok temperatury był zarejestrowany. Wcześniejsze cykle bliżej 60 dni, regularne. Stąd mam zagwozdke czy mi to może jeszcze ruszyć i wystąpić owu w 45 dc. 😑

    W tym wprowadziłam wiesiołka i NAC i chyba mi się zgubiły te jajniki w tym wszystkim.
    Niepokalanka pije od lipca. :) Teraz zwiększę dawkę do 0,5g przez tą prolaktynę i kontrolnie się zbadam w 3 dc czy jej poziom się unormował.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina666 wrote:
    A co najśmieśniejsze zaszłam w ciążę dzięki niepokalankowi(400mg),przy prolaktynie ponad 43
    No ale nie udało się utrzymać😔

    Ponoć nie zawsze ta podwyższona prolaktyna zatrzymuje owu. To osobnicze. Szkoda że nie udało się utrzymać. 😔 Dawno to było?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 25 października 2022, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Jak byłam w ciąży u ginki z dobrym sprzętem (zwykle chodzę na Medicover to tak średnio pod tym względem), to zasugerowała mi, że budowa jajników może wskazywać na endometriozę właśnie, a tez jedyne objawy, jakie można przypisać to 1-2 dni bolesnej miesiączki. Sprawdzę konkretniej na kontroli po łyżeczkowaniu. Natomiast co ciekawe, tak jak pisze Namisa- zaszłam w ciąże w cyklu, gdzie codziennie jadłam surową marchewkę tak „w razie czego” :) Może to przypadek, ale ciekawa korelacja także od siebie tez polecam te marchewkę, nie zaszkodzi pewnie, a może akurat…

    Słuchałam ostatnio o marchewce u Kasi, od wczoraj też ją chrupie. Inna sprawa że ja bardzo lubię surowa marchewkę i kiedyś jadłam faktycznie prawie codziennie.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 25 października 2022, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To już chyba trochę rezygnacja. :D

    Mądrze zadałam pytanie na poradach internetowych gdzieś, liczę na to że mi jutro odpowie ktoś czy w ogóle z tej śluzówki coś może się wykluc jeszcze. Jak nie odpowiedzą/powiedzą żebym skonsultowała się z ginem/nie dadzą szans to zacznę brać 4 tabsy dziennie przez 5 dni.
    W czwartek umówiłam się na USG piersi, zaplanowałam sobie badania na kolejny cykl i stworzyłam plan. 💪

    Plan od nowego cyklu:
    🥤picie minimum 2l wody dziennie (nie jest to problemem ale muszę się pilnować),
    🥗 mocne pilnowanie diety aby zrzucić w końcu te nadmiarowe kilogramy, dbanie o zróżnicowaną dietę męża,
    🍬 słodycze jak już to raz na tydzień w mocno ograniczonej formie,
    🥃 won z alkoholem!
    🍵zielona herbata/oxy tea raz dziennie,
    🛌 spanie minimum 6h (najlepiej 7h),
    🌡️ codzienne pomiary temperatury, zmiana godziny na 8:00,
    🧘 minimum dwa razy w tygodniu gimnastyka słowiańska (zapisałam się na zajęcia online), wprowadzenie medytacji, dołożenie jogi w razie potrzeby,
    🏃bieganie minimum 2 razy w tygodniu,
    🏋️ pilnowanie planu ćwiczeń 5 razy w tygodniu po 20 minut z OXY,
    🧃wprowadzenie koktajlu wspomagającego nadnercza od "Kasia o hormonach" dla mnie i męża,
    💊 standardowa suplementacja: PrecaCare Complete, Fertistim, olej z wiesiołka (z Wit. A i E) od 1dc do owulacji, NAC 1200mg 3-7 dc, magnez+b6, witamina C, mąż: Fertilman Plus, witamina C, NAC, magnez+b6,
    🌱 zwiększenie dawki niepokalanka do 0,5g, rozważenie wprowadzenia naparu z siemienia lnianego,
    💉 badania krwi w 3-5dc: magnez, wapń, prolaktyna, kortyzol,
    💉badania krwi obojętnie kiedy: kwas foliowy, żelazo, witamina B12, elektrolity,
    💉 powtórzenie morfologii i badanie moczu w ramach programu profilaktyki z pakietu medycznego,
    🥼 konsultacja z endokrynologiem w przypadku wciąż za wysokiego poziomu prolaktyny z prośbą o wdrożenie leków,
    🔎 monitoring minimum raz w tygodniu u ginekologa,
    🧫 codzienne testy owu (Horien Medical),

    Co za plan! Trzymam kciuki, żeby wszedł w życie łatwo!
    Ja planować mogę, jeśli chodzi np picie wody, ale niestety nie jestem twarda i potem nie wychodzi. Na szczęście suplementy pamiętam codziennie :)

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ