Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że zdążymy :-) ja póki co czekam na poznanie płci 😍
    O! Dotychczas udało mi się nabyć kilka ciążowych ciuszków, legginsy (dzięki Ci ich projektancie!), dresy, kilka sukienek i koszulek bawełnianych. Brzuch już przeszkadza w noszeniu normalnych ubrań.

    Babova, Namisa, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa, ja na razie zrobiłam tylko mały research po położnych w moich okolicach, bo niestety na Śląsku mieszkam dopiero od lipca, więc nie wiem co i jak. Ale nie spieszę się jakoś strasznie, zdążę! 😃

    Ja tez ostatnio miałam obniżone limfocyty i nic gin nie skomentowała, mówiła, ze dobre wyniki, wiec się nie przejmuj. ❤️

    No witamy się jutro w drugim trymestrze! 😃❤️

    Namisa, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Jasne, że zdążymy :-) ja póki co czekam na poznanie płci 😍
    O! Dotychczas udało mi się nabyć kilka ciążowych ciuszków, legginsy (dzięki Ci ich projektancie!), dresy, kilka sukienek i koszulek bawełnianych. Brzuch już przeszkadza w noszeniu normalnych ubrań.

    Ja odkąd nosze spodnie ciążowe, to mi się komfort życia poprawił +100, także polecam! ❤️
    A ja w sumie mogę się Wam płcią już pochwalić trochę, bo nie wytrzymam 😂

    Namisa, A-6, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Ja odkąd nosze spodnie ciążowe, to mi się komfort życia poprawił +100, także polecam! ❤️
    A ja w sumie mogę się Wam płcią już pochwalić trochę, bo nie wytrzymam 😂

    Aaa no dawaj! 💖💖💖

  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Namisa, ja na razie zrobiłam tylko mały research po położnych w moich okolicach, bo niestety na Śląsku mieszkam dopiero od lipca, więc nie wiem co i jak. Ale nie spieszę się jakoś strasznie, zdążę! 😃

    Ja tez ostatnio miałam obniżone limfocyty i nic gin nie skomentowała, mówiła, ze dobre wyniki, wiec się nie przejmuj. ❤️

    No witamy się jutro w drugim trymestrze! 😃❤️

    Też jestem na Śląsku. Jak znajdziesz warta uwagi to daj znać!

    Babova lubi tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Ja odkąd nosze spodnie ciążowe, to mi się komfort życia poprawił +100, także polecam! ❤️
    A ja w sumie mogę się Wam płcią już pochwalić trochę, bo nie wytrzymam 😂

    No ooooo! Czekamy ❤️

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec moje drogie, moja pani doktor powiedziała, ze gdyby miała obstawiać teraz, to obstawialaby Synka 😃💙💙💙

    Namisa, MalaEw, Brunetkaa, A-6, ChocoMonster, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Też jestem na Śląsku. Jak znajdziesz warta uwagi to daj znać!

    O proszę 😃 Ja tu szczerze mówiąc nic nie znam jeszcze, tylko prenatalne robiłam w mieście, w którym mieszkam. Ale mam nadzieje, ze uda sie kogoś ciekawego znaleźć.

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    No wiec moje drogie, moja pani doktor powiedziała, ze gdyby miała obstawiać teraz, to obstawialaby Synka 😃💙💙💙

    Cudownie! Ty i Namisa chłopcy, dla równowagi może jakaś dama się przytrafi?;)
    Z jakiego miasta jesteś?

    Babova, Namisa lubią tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Cudownie! Ty i Namisa chłopcy, dla równowagi może jakaś dama się przytrafi?;)
    Z jakiego miasta jesteś?

    Dla wyrównania jakaś musi 😃
    Mieszkam obecnie w Bytomiu :)

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    No wiec moje drogie, moja pani doktor powiedziała, ze gdyby miała obstawiać teraz, to obstawialaby Synka 😃💙💙💙

    O proszę, super! 💙 Czyli obydwie czulysmy dziewczyny i może się okazać że obydwie nosimy chłopaków 😁 Co by nie było - będzie idealnie 💖 Ja już się przyzwyczaiłam do tej 'niebieskiej' wizji, nawet przyznam się Wam - imię wybralismy 🫣 Jeszcze nie chce zdradzać, ale już mówię do brzucha po imieniu i to jest takie piękne, urzeczywistniające 😍 A Ty jak się czujesz z tą informacją, jak emocje? 💙

    Babova, siesiepy lubią tę wiadomość

  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Dla wyrównania jakaś musi 😃
    Mieszkam obecnie w Bytomiu :)

    Miło! Mieszkałam tam przez rok:) ja okolice Tarnowskich Gór. Jak będziesz miała pytania to śmiało pisz.

    Babova lubi tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    O proszę, super! 💙 Czyli obydwie czulysmy dziewczyny i może się okazać że obydwie nosimy chłopaków 😁 Co by nie było - będzie idealnie 💖 Ja już się przyzwyczaiłam do tej 'niebieskiej' wizji, nawet przyznam się Wam - imię wybralismy 🫣 Jeszcze nie chce zdradzać, ale już mówię do brzucha po imieniu i to jest takie piękne, urzeczywistniające 😍 A Ty jak się czujesz z tą informacją, jak emocje? 💙

    Ja mam w rodzinie samych chłopców, sama tez mam trzech braci, wiec wychowałam się w męskim gronie i zawsze uważałam, ze będę dobrą mamą dla chłopca 😃 Co prawda czułam te dziewczynkę, ale jak tylko się dowiedziałam o chłopcu (nie na 100% oczywiście, ale jednak), to oszalałam i tez mówię do brzuszka po imieniu 😂 Także czuje się z tym cudownie 💙 Nie dość, ze może urodzimy w podobnym czasie, to jeszcze być może dwóch łobuzów! ❤️

    Namisa lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Miło! Mieszkałam tam przez rok:) ja okolice Tarnowskich Gór. Jak będziesz miała pytania to śmiało pisz.

    Dziękuje! ❤️

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Brunetkaa Autorytet
    Postów: 364 375

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    No wiec moje drogie, moja pani doktor powiedziała, ze gdyby miała obstawiać teraz, to obstawialaby Synka 😃💙💙💙
    Aale czad 😁😁 kurcze ale fajnie ze już wiecie 😍ja liczę że jutro się dowiem, i mam przeczucie dziewczynki, chodź w rodzinie więcej chłopców 😉

    Babova, dracaena lubią tę wiadomość

    21.08.2021💒
    Starania od Styczeń 2021

    10.08.22💔
    16.10.22 ⏸
    18.10.22 - Beta 87,73; Prog.28,32
    20.10.22 Beta 264,12 przyrost203,4%
    25.10.22 - Progesteron 20,3 😶
    26.10.22 widoczny pęcherzyk w dobrym miejscu. Duphaston 2X1
    9.11.22 mamy ❤ 140 uderzeń. 0.72 cm szczęścia 🥰
    29.11. 22 szpital - krwawienie. Dzidzia cała o tydzień starsza (11tydzien), serducho 160 ❤
    07.12.22- 4centrymetrowy maluch na pokładzie. Kolejny krwiak z tendencją do ponownego opróżnienia 😖
    14.12.22 Prenatalne- 6,12cm małej Damy😻niskie ryzyka 💓
    28.12.22. -100gramowe bobo 😍 plamienia
    5.01.23- 137gram córci🥰
    2.02.23 - 300g 😍
    10.02.23 - 370 g. Stuprocentowej dziewczynki 👨‍👩‍👧
    09.03.23 - 720 g 🥰
    30.p3.23 -1190g


    Pueria Duo ,Magnezin 3x1
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova cudowne, nie? 💙 No, to jeśli statystyka zadziała to teraz powinny się pojawić jakieś dziewczynki dla wyrównania energii :D Madziq, nie wiem czy nasz podczytujesz - u ciebie trzy dziewczyny na stanie, jak tam lokator brzucha - pokazał co nieco czy się zasłania nieśmiało? 😁 Mialas jakaś wizytę w międzyczasie?

    Brunetka powodzenia jutro na prenatalnych, niech się maluch ładnie zaprezentuje do badania 💚🍀 O której wizyta?

    Brunetkaa, Babova lubią tę wiadomość

  • dracaena Autorytet
    Postów: 1803 2861

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jakiś ewidentny wysyp chłopców ogólnie na forum w tych sierpniowo-wrześniowo-październikowych wątkach. 😁 Ja się aż czuję osamotniona z moją raczej dziewczynką. 😅

    Namisa, podczytuję Was tu i dobrze, że piszesz o położnej, ja się chyba muszę za to powoli naprawdę zabrać, zwłaszcza, że siedzę w dużym mieście. 😅🤔 Zaskoczyło mnie info o tyylu spotkaniach. 😅 Ja szukam info o polecanych położnych na grupach osiedlowych w mieście, bo nie znam zbyt wielu ciezarnych bądź z dziećmi kobiet- moje towarzystwo raczej na etapie planowania ślubów niz dzieci obecnie.

    Namisa, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 33 / 🧔32
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png

    preg.png
  • Brunetkaa Autorytet
    Postów: 364 375

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11:10 😊 cała noc nie spałam, tak się stresowałam 😒

    21.08.2021💒
    Starania od Styczeń 2021

    10.08.22💔
    16.10.22 ⏸
    18.10.22 - Beta 87,73; Prog.28,32
    20.10.22 Beta 264,12 przyrost203,4%
    25.10.22 - Progesteron 20,3 😶
    26.10.22 widoczny pęcherzyk w dobrym miejscu. Duphaston 2X1
    9.11.22 mamy ❤ 140 uderzeń. 0.72 cm szczęścia 🥰
    29.11. 22 szpital - krwawienie. Dzidzia cała o tydzień starsza (11tydzien), serducho 160 ❤
    07.12.22- 4centrymetrowy maluch na pokładzie. Kolejny krwiak z tendencją do ponownego opróżnienia 😖
    14.12.22 Prenatalne- 6,12cm małej Damy😻niskie ryzyka 💓
    28.12.22. -100gramowe bobo 😍 plamienia
    5.01.23- 137gram córci🥰
    2.02.23 - 300g 😍
    10.02.23 - 370 g. Stuprocentowej dziewczynki 👨‍👩‍👧
    09.03.23 - 720 g 🥰
    30.p3.23 -1190g


    Pueria Duo ,Magnezin 3x1
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunetkaa wrote:
    11:10 😊 cała noc nie spałam, tak się stresowałam 😒

    Trzymam kciuki! Będzie dobrze! ❤️❤️

    Brunetkaa lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dracaena wrote:
    Jest jakiś ewidentny wysyp chłopców ogólnie na forum w tych sierpniowo-wrześniowo-październikowych wątkach. 😁 Ja się aż czuję osamotniona z moją raczej dziewczynką. 😅

    Namisa, podczytuję Was tu i dobrze, że piszesz o położnej, ja się chyba muszę za to powoli naprawdę zabrać, zwłaszcza, że siedzę w dużym mieście. 😅🤔 Zaskoczyło mnie info o tyylu spotkaniach. 😅 Ja szukam info o polecanych położnych na grupach osiedlowych w mieście, bo nie znam zbyt wielu ciezarnych bądź z dziećmi kobiet- moje towarzystwo raczej na etapie planowania ślubów niz dzieci obecnie.

    No właśnie, też bardzo się zdziwiłam z tymi spotkaniami, zawsze się dziwię jak coś dostaje za darmo na NFZ 😆 Ja chciałam wybrać położną w Luxmedzie, gdzie prowadzę ciążę, a tam dużego wyboru nie było - ale ta którą wybrałam jest jedną z najbardziej aktywnych w socjalach i najlepiej ocenianych na Znanym Lekarzu w moim mieście, prowadzi warsztaty chustonoszenia, no bardzo mi sie spodobała :D U ciebie znajomi na etapie planowania ślubów, u mnie na etapie rozwoju karier i imprez, więc też raczej bym się nie mogła poradzić w kwestii wyboru położnej 😅

    dracaena lubi tę wiadomość

‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ