X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IMIONA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    synek Aleksander/Nataniel, córka Aleksandra :)

    a co do Leny to moja siostra jest Marlena i w skrócie wołalismy ją Lena a teraz normalnie Marlena lub Marlenka :)

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 20 marca 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Amani lub Nur a dla chłopca Karim...ale pewnie ze 100 razy jeszcze zmienię zdanie ;)

    basiulkaa_89, samira lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karim.. bardzo fajnie.. Wciąż się zastanawiam.. czy szukać w imionach egzotycznych.. czy raczej w tradycyjnych.. I jedne i drugie mają swoje plusy :)

    karoam lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam masę pomysłów na imiona, oby się udało je zrealizować, przynajmniej w jakimś procencie :). Jeżeli chodzi o dziewczęce to podobają mi się Kornelia, Marcelina, Helenka, Adela, a chłopców: Mikołaj, Miłosz, Albert, Maciej, Aleksander. :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jeśli będzie synek to już daaaaaaawno jeszcze przed ślubem i przed staraniami ustaliliśmy że Kacperek :) Bardzo nam się podoba. A co do córci to Lena, Maja albo Paula mi się podobają, ale mojemu M nie bardzo. Oj, żeby się tylko zdrowe urodziło dzieciątko, to już imię na pewno piękne wybierzemy :)
    A tak nawiasem mówiąc to śniło mi się dzisiaj że urodziłam synka :) Jejku jaki to był piękny sen, jeszcze nigdy tak świetnego nie miałam. Teraz cały czas o tym myślę ;) Może to znak jakiś :)....

    Kfjatus, Ma ja, agula, aisa, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka znak, że Kacperek nadchodzi :D !

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak bym chciała strasznie :) jak każda z nas :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka... To musi być znak! Coś mi się wydaje... ze w najbliższych dniach.. zafasolkuje się mały Kacperek!
    ...ale zazdroszczę Ci takiego fajnego snu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2013, 10:47

    Meginka lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 20 marca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    U nas jeśli będzie synek to już daaaaaaawno jeszcze przed ślubem i przed staraniami ustaliliśmy że Kacperek :) Bardzo nam się podoba. A co do córci to Lena, Maja albo Paula mi się podobają, ale mojemu M nie bardzo. Oj, żeby się tylko zdrowe urodziło dzieciątko, to już imię na pewno piękne wybierzemy :)
    A tak nawiasem mówiąc to śniło mi się dzisiaj że urodziłam synka :) Jejku jaki to był piękny sen, jeszcze nigdy tak świetnego nie miałam. Teraz cały czas o tym myślę ;) Może to znak jakiś :)....

    ja w ostatnim cyklu szczęśliwym też miałam piękny sen z dzidziusiem i udało się zaszłam w ciąże, więc w Twoim przypadku jest to bardzo możliwe, że Twoje marzenie się spełni, coś w tym jest :) ja jakoś czuje, że będzie chłopiec tak w głębi duszy. może franek, olek albo antek. ale cóż wszystko może się zdarzyć i okaże się, że będzie dziewusia więc wtedy pomyślmy nad imieniem. póki co oby było zdrowe we wtorek się okaże czy serduszko mojej kruszynki bije :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka... cudownie! Na pewno u lekarza usłyszysz bijące serduszko swojego maleństwa..
    Oby mi się taki sen przyśnił... i zrealizował :)
    A ja długo się starałaś? Miałaś jakieś problemy? Czy wspomagałaś się jakimiś lekami, ziółkami?

    darijka lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Dla chlopca imiona podobaja mi sie: Arkadiusz,Natan,Nataniel,Brian,Max
    Dla dziewczynki: Lily,Aurelia,Aurora.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Darijka... cudownie! Na pewno u lekarza usłyszysz bijące serduszko swojego maleństwa..
    Oby mi się taki sen przyśnił... i zrealizował :)
    A ja długo się starałaś? Miałaś jakieś problemy? Czy wspomagałaś się jakimiś lekami, ziółkami?

    starałam się 5 cykli ostatni szczęsliwy :) 4 cykle z dupkiem, ostatni bez wspomagaczy. w 5 cyklu postawiłam na naturalne zioła ojca sroki nr.3 na owulację i się udało!!!!! polecam każdej te ziółka, nie wiem czy to ich zasługa ale od poczatku picia wierzyłam w ich wielką moc, a niepokalanek który jest jednym ze składników ziółek sprawił, że w końcu miałam śluz płodny. wcześniej zażywałam wiesiołka i piłam siemię 3 cykle, ale one niestety nie pomogły na mój śluzik. więc dziewczyny polecam ziólka :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 20 marca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześniej problemy z podwyższonym testosteronem i torbielkami czynnościowymi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2013, 17:18

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już się darijka @ nie mogę doczekać, aż tych ziółek od Ciebie spróbuję ;)

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijko, opowiedz mi o tych ziółkach.. Gdzie je kupiłaś? Bo w internecie znalazłam... ale na allegro.. i nie mam do końca pewności. Bo skąd mam wiedzieć, ze dobrze ktoś wymieszał te zioła.. a nie sprzedaje mi np. herbaty ze słomą albo inną trawą ;)
    Chciałabym spróbować... ale wolałabym z pewnego źródła.
    Dzisiaj pobiegłam do apteki i kupiłam siemie lniane i wiesiołka :) A co.. od czegoś trzeba zacząć :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 marca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie

    u nas to imona nam sie rozne podobaja wiec problem stanowi wybor, i te w ktorych sie zgadzamy to juz maleje liczba

    dziewczynka, mi sie podoba Karolina, Edyta, Maria, Ela i Rita itd a obpjgu nam sie podoba Ania i w sumie jak bedzie cora to mozliwe ze Ania dostanie, chociaz tera ztak sobie pomyslalm ze termin mam na 5 listopada, to Ela też by pasowało :)

    synek to mi is ebardzo poodba MIchał, Jan, Franciszek, poza tym jeszcze Piotr Paweł ale tez spos imion dokolo juz jest i nie chcemy zeby wszystkie dzieci sie tak samo nazywaly,

    podejrzewam, ze najwieksza rozmowa na temat imienia zacznie sie jak juz poznamy płeć dziecka :)

    aniczka lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 20 marca 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Ja zawsze chcialam mieć Zośkę albo Maję,
    Synek To Mikołaj, Filip lub Janek.
    Moj TŻ sie na temat imion nie wypowiedzial, wiec mam przewage :P

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Karim.. bardzo fajnie.. Wciąż się zastanawiam.. czy szukać w imionach egzotycznych.. czy raczej w tradycyjnych.. I jedne i drugie mają swoje plusy :)

    Dla nas egzotyczne beda jesli wybierzemy imiona polskie ;) Jezyki sobie tu ludzie polamia ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam syna DAWIDA

    A teraz podobają mi się

    dla chłopca : KASPIAN , PRZEMEK
    dla dziewczynki: LILIANA , HONORATA ,SIMRAN (TE OSTATNIE TO INSPIRACJA INDIAMI :) )aaa i jeszcze RENESMEE (tak to jest jak się czyta Zmierzch ;) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2013, 09:55

    Mała lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas córa to będzie Zoja, jak będzie więcej córek to kolejna to Anielka.
    co do syna to podoba mi się Jakub (po dziadku M) tylko szlak mnie trafi jak będą go skracać do Kuby (tak to nazywał się pies u moich dziadków) i pewnie z Jakuba zrezygnuje, bo tego nie upilnuje. Także dla syna imienia nie ma.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ