X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Inofolic komu pomógł?
Odpowiedz

Inofolic komu pomógł?

Oceń ten wątek:
  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podbijam wątek może są tu jakieś kobietki które maja więcej pozytywnych opinii o inofolic/inofem

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak! Melduje się! W cyklu w którym udało mi się zajsc w ciążę piłam codziennie, regularnie inofolic, po pozytywnym teście lekarz kazał mi kontynuować picie jeszcze kilka tygodni, okazało się też,że naturalnie obniżył mi się hormon tarczycy ( miałam trochę ponad normę).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 22:30

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Tak! Melduje się! W cyklu w którym udało mi się zajsc w ciążę piłam codziennie, regularnie inofolic, po pozytywnym teście lekarz kazał mi kontynuować picie jeszcze kilka tygodni, okazało się też,że naturalnie obniżył mi się hormon tarczycy ( miałam trochę ponad normę).

    Dzięki Britty, po Twojej wiadomości ja co raz większe nadzieje w tym pokładam, i to był 1 cykl na inofolicu jak Ci się udało?

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • Limonka34 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat ! :)
    INOFOLIC COMBI 2 kapsułki dziennie, 2 mc stosowania, test pozytywny !!! 🤩🤗
    Starałam się kilka lat, bezskutecznie, wiem ze pomogl mi ten preparat. POLECAM!

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ