X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jajeczkowanie
Odpowiedz

Jajeczkowanie

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunsun mamy podobne suwaczki ;)

    SunSun lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunsun jak bylas na monitoringu to gin cos powinien widziec tzn. czy masz jajeczkowanie. Ja gdzies z 2 cykle temu piewszy raz tez mialam b.krotki i skapy okres poszlam do gina bo nie wiedzialam czemu tak ze moze sie Nam udalo, ale ona sprawdzila powiedziala ze to byl normalny okres mimo ze byl krotki to wszystko sie ladnie złuszczyło i mozna probowac przy nastepnej okazji jak M wroci i zdazy na jajeczkowanie. Wlasnie mam 2dc i od wtorku biore clo po 2 tabl. Pozdrowionka

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Sunsun mamy podobne suwaczki ;)
    Hehe faktycznie! Widzę ze 4 dni wcześniej zaczynasz urlopowac!!;) oby nam zlecialo:-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Sunsun jak bylas na monitoringu to gin cos powinien widziec tzn. czy masz jajeczkowanie. Ja gdzies z 2 cykle temu piewszy raz tez mialam b.krotki i skapy okres poszlam do gina bo nie wiedzialam czemu tak ze moze sie Nam udalo, ale ona sprawdzila powiedziala ze to byl normalny okres mimo ze byl krotki to wszystko sie ladnie złuszczyło i mozna probowac przy nastepnej okazji jak M wroci i zdazy na jajeczkowanie. Wlasnie mam 2dc i od wtorku biore clo po 2 tabl. Pozdrowionka
    Aha :-) to super.W pon ide na badania jak nie wyjdzie nic niepokojącego to działam ;-) a na monitoring dopiero bede szła pierwszy raz w piątej bo w tamtym m-ce nie miałam jajeczkowania i pierwszy raz spoznial mi sie okres 8 dni i mi gin wywołała bo nie zapowiadało sie ze dostanę.I kazała sprawdzić co sie tam dzieje..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 19:28

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz wszystko bedzie ok ;-)

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Zobaczysz wszystko bedzie ok ;-)
    Mam nadzieję

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ