X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Adry powiem Ci, że tego nie da się nawet opisać co czujemy.... kiedyś jak wchodziłam na jakieś forum i widziała, że dziewczyny starają się 4 lata to myślałam "Ja po takim czasie bym oszalała". Teraz jak mija 8 lat zastanawiam się skąd ja mam w sobie tą siłę. I serio - nie mam pojęcia skąd mam siłę do dalszej walki po tylu latach.
    Wiadomo są lepsze i gorsze dni, żal miesza się z radością, że powoli idzie ku lepszemu, ale codziennie gdzieś pojawia się pytanie " a co jeżeli nigdy się nie uda? co jeżeli Bóg zdecydował inaczej?"
    Teraz budujemy dom i jak do niego jadę to chcę mi się płakać, bo boję się że już zawsze będziemy sami w tym dużym pustym domu...

    Nasienie znacznie się poprawiło po terapii antybiotykami i obecnie jest lepsze niż było na początku. Jedyne co martwi panią doktor to to, że cały czas w nasieniu są żele i śluz mimo brania leków.
    To naprawdę przykre :( Mam nadzieję, że w końcu zostaniecie wynagrodzeni za te lata starań.

    kaaarolynaaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina jak Ci napiszę co ja biorę to się przeżegnasz :D tyle tego mam!
    Na mnie nie działał ani Bromek, ani Clo :( Biorę Dostoninex na prolaktynę i dopiero prolaktyna spadła.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Jestem pokona clo od dawki 1 dziennie aż się skończyło na 3dziennie.
    Zmieniłam lekarza dostałam leki na tsh i stymulacja znowu clo 2dziennie.
    Plamko o widzisz ovarin a ja biorę na raz rano. A od nowego cyklu chce brać 2 rano a a wieczorem saszetke symfoliku bo mi zostało. I jeszcze mi zioła wracają bo miesiąc przerwy się kończy. Do tego łykam magnez i cynk , plus leki na tsh i bromek czuje się jak staruszka czasem.
    Adry lepiej sie tak nie poswiecaj! Haha

    Czytałam na wątku, że lepiej działa jak się właśnie bierze jedną rano, drugą wieczorem :) żeby ten odstęp między jedną a druga był :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    To naprawdę przykre :( Mam nadzieję, że w końcu zostaniecie wynagrodzeni za te lata starań.
    Też mam taką nadzieję!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To tak zacznę.
    KAROLINA możesz mnie podkierowac z chęcią poczytam.
    Nie wiem jak na mnie działa bromek bo jestem jakieś może 2tygodnie.
    Mój lekarz poił mnie clo i nie zleciał żadnych badań. Zrobiłam na własną rękę i mu pokazałam- zignorował. Zmieniłam lekarza i zobaczymy co dalej
    Wiem jak jest, bo miałam inseminację bez badań. Przykre jest to jakie podejście mają lekarze do tematu leczenia niepłodności.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To tak zacznę.
    KAROLINA możesz mnie podkierowac z chęcią poczytam. /QUOTE]

    To była wiadomość do mnie czy do kaaarolynaaa? :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas leżę i odpoczywam. Brzuch boli,krwawienie dalej ale już nie tak mocno .Wyczytałam na forum,ze to może być krwiak w macicy i dlatego mogło wystąpić krwawienie,już naprawdę bym wolata tego krwiaka niż się stresować . Lekarz mi nic nie mówił na IP o krwiaka bo być może go nie widać jeszcze ? Na wizytę mam iść za tydzień i już mam nadzieje zobaczyć zarodek ze serduszkiem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Cały czas leżę i odpoczywam. Brzuch boli,krwawienie dalej ale już nie tak mocno .Wyczytałam na forum,ze to może być krwiak w macicy i dlatego mogło wystąpić krwawienie,już naprawdę bym wolata tego krwiaka niż się stresować . Lekarz mi nic nie mówił na IP o krwiaka bo być może go nie widać jeszcze ? Na wizytę mam iść za tydzień i już mam nadzieje zobaczyć zarodek ze serduszkiem .
    Evell nie czytaj internetów kochana!

    Evell, Adry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Bardzo mi przykro...nawet nie mogę znaleźć słów, bo wszystko co przychodzi mi do głowy wydaje mi się mało wartościowe. My staraliśmy się "tylko" półtora roku i wydaje mi się, że to była wieczność...Invitro bierzecie pod uwagę? Czy jednak będziecie nadal próbować z inseminacja ?
    Przepraszam, że tak krociotko, ale o tej porze nie mam jak się rozpisać więcej.
    My jesteśmy już po 4 inseminacjach i raczej już się nie zdecydujemy na więcej. In vitro w naszym przypadku odpada, dlatego że nie jesteśmy za tym. Mamy nadzieję, że napro pomoże nam i uda się naturalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie czego się boje najbardziej,ze to krwawienie się rozkręci jutro i nie będzie już czego ratować :( tak bym chciała żeby mi to już znikło ale tak w 1 dzień się chyba nie da.

    Karolina Witaj :)

    kaaarolynaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a ile jesteś po terminie okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Mam wobec tego ogromną nadzieję, że będziesz do nas zaglądać i opowiadać jak Wam idzie. Obys za rok mogła świętować dzień matki :) jesteście w rękach lekarzy, bardzo dużo wiecie o sobie i nieprawidłowościach, trzeba wierzyć,że uda się je ominąć i spełnić wasze marzenie :)
    Adry dziękuję za słowa wsparcia! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 18:08

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie jeżeli Cię to jakoś uspokoi to zrób bęte jutro i pózniej za 2 dni Evell

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry taką opcję niestety też biorę pod uwagę, że dom może być pusty... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Strach jest normalna reakcja w takim momencie. I nic zbytnio nie poradzisz, nieważne ile by Cię kto nie uspokajał. Najlepsze co możesz zrobić dla Was to spróbować się nie stresować. Na tak wczesnym etapie to los zadecyduje.
    Nie zawsze się kończy tragicznie. Dużo dziewczyn ma tak jak Ty. Musisz w to wierzyć i się tego trzymaj- że będzie lepiej, krwawienie ustąpi i będzie wszystko dobrze.

    Dziękuję oby tak było i ustąpiło.Wiesz mi też lekarz powiedział ze na tym etapie nic nie możemy zrobić jedynie co to włączyć leki ,Ja mu pokazałam te wyniki bety to mówił że ładna i dobrze przerasta więc on nie wie skąd to krwawienie. Może porostu tak się dzieje czasami albo taka moja natura .Ale trzeba wierzyć że będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Ewentualnie jeżeli Cię to jakoś uspokoi to zrób bęte jutro i pózniej za 2 dni Evell

    Niechce jej robić wole myśleć ze będzie wszystko dobrze .Niechcenia się stresować już tym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell każda ciążą jest inna i każda wygląda inaczej. Niektóre kobiety na początku plamią. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! <3

    Evell lubi tę wiadomość

  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam monitoring w tym cyklu i stwierdzoną podwójną owulacje, miała tak ktoras z Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandria87 wrote:
    Miałam monitoring w tym cyklu i stwierdzoną podwójną owulacje, miała tak ktoras z Was?
    Nie miałam, ale jest taka opcja. Jest to bardzo często skutkiem stresów, choroby, wysiłku.
    Lekarka mi to tłumaczyła, że jest to reakcja obronna organizmu.

    Aleksandria87 lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ