X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Plamka napro bierze pod uwagę niepłodność jako problem pary. Nasza Pani Doktor ma pod kontrolą mnie oraz męża. Metoda ta szuka przyczyny w całym organizmie. Jest ona dość długa, ale warta poświęcenia. Czasami znalezienie przyczyny problemów trwa nawet do 2 lat, ale polecam z całego serca!

    Tak, słyszałam właśnie, że robią po kolei wszystkie badania, niczego nie pomijają :)
    Póki co bierzemy z mężem napro pod uwagę, na przyszłość, jeśli mój obecny lekarz nie będzie w stanie mi pomóc.

    Najważniejsze, żeby znaleźć przyczynę, bo wtedy wiadomo z czym i jak walczyć ;)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina a bierzesz coś na wywołanie owulacji?

    Noo telefon to zło :D może nie tyle telefon co internet w telefonie!

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Multi dobry ten Twój mąż jest ;p
    A tak apropo to podrzuć truskaweczkę ;)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Tak, słyszałam właśnie, że robią po kolei wszystkie badania, niczego nie pomijają :)
    Póki co bierzemy z mężem napro pod uwagę, na przyszłość, jeśli mój obecny lekarz nie będzie w stanie mi pomóc.

    Najważniejsze, żeby znaleźć przyczynę, bo wtedy wiadomo z czym i jak walczyć ;)
    Nam się znudziło chodzenie od lekarza do lekarza. Każdy mówił, że jest ok, a nawet połowy badań nie miałam zrobionych. I powiem Ci, że my jeździmy do lekarza ponad 500km od domu. Jak widać poprawę w wynikach to nie liczą się te kilometry, które trzeba przejechać. Tutaj gdzie mieszkamy nie było pomocy...

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Dzień dobry! :)
    Czesc :)

    kaaarolynaaa lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix_ wrote:
    Czesc :)
    Hello :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Nam się znudziło chodzenie od lekarza do lekarza. Każdy mówił, że jest ok, a nawet połowy badań nie miałam zrobionych. I powiem Ci, że my jeździmy do lekarza ponad 500km od domu. Jak widać poprawę w wynikach to nie liczą się te kilometry, które trzeba przejechać. Tutaj gdzie mieszkamy nie było pomocy...

    Znam to. Też już przerobiłam wielu lekarzy. U nowego gina byłam dopiero raz, więc oczywiście dam mu jeszcze szansę, bo po jednej wizycie to ciężko mi o nim wyrobić opinię :)

    Masz rację - kilometry w takiej sytuacji się nie liczą :)

    kaaarolynaaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Znam to. Też już przerobiłam wielu lekarzy. U nowego gina byłam dopiero raz, więc oczywiście dam mu jeszcze szansę, bo po jednej wizycie to ciężko mi o nim wyrobić opinię :)

    Masz rację - kilometry w takiej sytuacji się nie liczą :)
    Plamka_92 ja po tylu latach dowiedziałam się, że ginekolog jest od prowadzenia ciąży, a od niepłodności jest endo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dzień dobry :)
    Cześć :D :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dziewczyny, ale żeście zapisały, musiałabym wciągnąć sporego kebaba i udać się na dłużej do toalety, żeby to nadrobić :)

    :D :D :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 Ovarin w jakiej ilości bierzesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 16:36

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Plamka_92 Ovarin w jakiej ilości bierzesz?

    Przez cały cykl, 2 tabletki dziennie - jedna rano, druga wieczorem :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Przez cały cykl, 2 tabletki dziennie - jedna rano, druga wieczorem :)
    To tak jak ja brałam. Ale teraz biorę Miovarian dwie saszetki dziennie.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miovarian też mam w domu, ale Ovarin jest dla mnie wygodniejszy w stosowaniu. Chociaż Miovarian z drugiej strony ma wiecej inozytolu w składzie.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Miovarian też mam w domu, ale Ovarin jest dla mnie wygodniejszy w stosowaniu. Chociaż Miovarian z drugiej strony ma wiecej inozytolu w składzie.
    Dla mnie też bo tabletkę łyknę i po sprawie, a tu muszę rozrabiać... ale dr zaleciła. Mówiła, że mogę pić na zmianę z Symfolikiem.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam czy można połączyć Ovarin i do tego w ciągu dnia wypić np. jedną saszetkę Miovarianu. Ale może lepiej nie kombinować..? :)
    Czytałam też post na jakimś wątku o symfolicu/inofemie czy innym podobnym suplemencie, że przy wypiciu 2 saszetek w ciągu dnia po prostu uzupełnia jakieś braki, a przy wypiciu aż 4 saszetek wpływa na wzrost jajeczek. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Boze, 8 długich lat... Jak dajecie sobie radę z tym wszystkim ?? Nasienie męża bardzo słabe? Bede Wam z całych sił kibicować.
    Adry powiem Ci, że tego nie da się nawet opisać co czujemy.... kiedyś jak wchodziłam na jakieś forum i widziała, że dziewczyny starają się 4 lata to myślałam "Ja po takim czasie bym oszalała". Teraz jak mija 8 lat zastanawiam się skąd ja mam w sobie tą siłę. I serio - nie mam pojęcia skąd mam siłę do dalszej walki po tylu latach.
    Wiadomo są lepsze i gorsze dni, żal miesza się z radością, że powoli idzie ku lepszemu, ale codziennie gdzieś pojawia się pytanie " a co jeżeli nigdy się nie uda? co jeżeli Bóg zdecydował inaczej?"
    Teraz budujemy dom i jak do niego jadę to chcę mi się płakać, bo boję się że już zawsze będziemy sami w tym dużym pustym domu...

    Nasienie znacznie się poprawiło po terapii antybiotykami i obecnie jest lepsze niż było na początku. Jedyne co martwi panią doktor to to, że cały czas w nasieniu są żele i śluz mimo brania leków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    A ja się zastanawiam czy można połączyć Ovarin i do tego w ciągu dnia wypić np. jedną saszetkę Miovarianu. Ale może lepiej nie kombinować..? :)
    Czytałam też post na jakimś wątku o symfolicu/inofemie czy innym podobnym suplemencie, że przy wypiciu 2 saszetek w ciągu dnia po prostu uzupełnia jakieś braki, a przy wypiciu aż 4 saszetek wpływa na wzrost jajeczek. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.
    Eee może lepiej nie kombinować :D Też to czytałam, ale boję się pić aż 4 saszetki :)
    Teraz jestem po stymulacji Letrozolem w ilośći 3 tabletek na cykl i w czwartek idę na monitoring.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Eee może lepiej nie kombinować :D Też to czytałam, ale boję się pić aż 4 saszetki :)
    Teraz jestem po stymulacji Letrozolem w ilośći 3 tabletek na cykl i w czwartek idę na monitoring.

    W sumie też mi się wydaje, że lepiej nie :)
    To daj nam znać jak po monitoringu ;)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    W sumie też mi się wydaje, że lepiej nie :)
    To daj nam znać jak po monitoringu ;)
    Dam :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ