X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Koniczynka to super że już po wszystkim. Jak się czujesz? Czy wynik jest od razu? Przepraszam, że pytam ale nie znam się na tym kompletnie...
    ja dzisiaj cały dzień poza domem. Macie babeczki takie tempo, że już nawet kebab nie pomoże.
    Multi, to chyba przepadła w tych krzaczkach z mężem... :D
    noooo tempo zawrotne, ja ledwie nadążam! :D

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Jestem po usg... Tak jak myślałam... jest kiepsko. Na 12dc pęcherzyki mają 8mm i 9mm... powinny mieć już ok 15mm...

    ech. nie mam siły :(

    Może jeszcze urośnie jakiś i będziesz miała późniejszą owulację :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Koniczynka, a oni coś tłumaczyli jakim cudem się te zrosty zrobiły? Czy były zawsze i ta pierwsza ciaza to cud?
    Dziewczyny dobrze mówia, teraz zrobili ci tam porządek, jeszcze HSG i zajdziesz raz dwa.
    a tam było napisane, że lewy odetkali bo tez był częściowo zablokowany! To rozumiem, że jeden masz drożny :) w sensie to ujście czy coś :) to chyba nie tak źle wcale :) wcześniej żadne nie były drożne, teraz jest jeden. Niektóre dziewczyny w ogóle mają jeden jajnik i zachodzą w ciążę ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie też nie najlepiej. Zaczynają się plamienia jak na okres, brzuch zaczyna boleć jak na okres i tempka powoli spada, także wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia, ale chyba powoli się witam w 11 cyklu starań co mnie niezmiernie smuci, bo nie ukrywam, że miałam OGROMNĄ nadzieję w tym cyklu (pierwszy cykl z bolącymi piersiami).

    Pomyślałam tak sobie, że jak się nie uda w tym miesiącu to zapisuję się w kolejkę do kliniki leczenia niepłodności. Z tego co się orientowałam to tam gdzie bym chciała iść czeka się 4 miesiące to akurat będzie gdzieś październik. Tam zrobią kompleksowe badania i może jakoś się uda przynajmniej dojść dlaczego nam się nie udaje. Wróciła owu i dalej nie ma pozytywnych efektów :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt mi nic nie tłumaczył czemu tak mam...chyba nie ma określonych przyczyn...chyba ze sama ciąża byla przyczyną.
    Widzicie...na usg nic a nic nie bylo widac a tu taki cyrk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Dziewczyny u mnie też nie najlepiej. Zaczynają się plamienia jak na okres, brzuch zaczyna boleć jak na okres i tempka powoli spada, także wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia, ale chyba powoli się witam w 11 cyklu starań co mnie niezmiernie smuci, bo nie ukrywam, że miałam OGROMNĄ nadzieję w tym cyklu (pierwszy cykl z bolącymi piersiami).

    Pomyślałam tak sobie, że jak się nie uda w tym miesiącu to zapisuję się w kolejkę do kliniki leczenia niepłodności. Z tego co się orientowałam to tam gdzie bym chciała iść czeka się 4 miesiące to akurat będzie gdzieś październik. Tam zrobią kompleksowe badania i może jakoś się uda przynajmniej dojść dlaczego nam się nie udaje. Wróciła owu i dalej nie ma pozytywnych efektów :(

    W pierwszej kolejnosci chca hsg..amh..i nasienie noi wszystkie hormony.

    Nadzieja umieta ostatnia. Poki nie ma@ to nie mysl

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie - Multi dobrze pisze :) Także głowa do góry, niebawem zaskoczy :)

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    W pierwszej kolejnosci chca hsg..amh..i nasienie noi wszystkie hormony.

    Nadzieja umieta ostatnia. Poki nie ma@ to nie mysl
    no to wszystko mam prócz hsg ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może w końcu kiedyś... wszystkie na to liczymy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 20:39

    Beatrix_, Adry, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 21:57

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka masz niedrozny jajowod? Skąd taki wniosek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Kochanie, zdrowa para ma szansę na poczęcie dziecka 30 procent za pierwszym razem, a w ciągu roku jesli nadal jest zdrowa i wspolzyje regularnie to 90%...
    Jeśli nawet jakimś cudem nie wyjdzie teraz, a wszystko będzie już działać poprawnie to na moje oko to jest kwestia 2-3 cykli.

    Wiecie, jak czytam tak o tych problemach, kłopotach ze strony kobiety, to chyba o niebo łatwiej jak problem jest z facetem. Albo kurde są plemniki albo ich nie ma...koniec. A tutaj to jak chodzenie po bagnach, im bardziej probujesz sie wydostac, tym bardziej sie zakopujesz :)


    Oj dobrze to ujelas...bynajmniej ja mam takie poczucie...im bardziej grzebie tym gorzej i co chwile coś..
    Watpie ze facet jakikolwiek najlepszy by sie tak poswiecal i to wszystko znosil...
    Moj nawet regularnie supli brac nie umie i w sumie to chyba tylko leżą bo juz tego nie kontroluje..

    Adry lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 21:57

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Akurat tu się nie zgodzę. Miałam dwa razy drożność robioną. Raz wyszła obustronna niedrożność i żaden lekarz nie polecał kolejnej laparo. Wręcz odradzali, że tworzą się nowe zrosty itp. A poza tym laparo nie udroznia jajowodów od strony wejścia od macicy.
    Ja miałam selektywne hsg i udało się udroznić obydwa jajowody.

    Ale to selektywne hsg jest robione chyba tylko w Lublinie prawda?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Dziewczyny u mnie też nie najlepiej. Zaczynają się plamienia jak na okres, brzuch zaczyna boleć jak na okres i tempka powoli spada, także wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia, ale chyba powoli się witam w 11 cyklu starań co mnie niezmiernie smuci, bo nie ukrywam, że miałam OGROMNĄ nadzieję w tym cyklu (pierwszy cykl z bolącymi piersiami).

    Pomyślałam tak sobie, że jak się nie uda w tym miesiącu to zapisuję się w kolejkę do kliniki leczenia niepłodności. Z tego co się orientowałam to tam gdzie bym chciała iść czeka się 4 miesiące to akurat będzie gdzieś październik. Tam zrobią kompleksowe badania i może jakoś się uda przynajmniej dojść dlaczego nam się nie udaje. Wróciła owu i dalej nie ma pozytywnych efektów :(

    Skoro pierwszy cykl z bolący mi pierśiami,to może jeszcze jest nadzieja ? TO MASZ podobnie jak ja bo mnie nigdy nie bolały. To ciekawe hmm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Osobiście też uważam, że większość facetów nie byłaby skłonna aż tak się poświęcić. NIe da się to się nie da i już. Pamiętam jak moj maz trząsł się przed pojsciem do androloga i jakoś średnio chce mi się wierzyć, że chodziłby tak od lekarza do lekarza i wywalał jajka na prawo i lewo ;)

    Jestem tego samego zdania...
    Wiekszosc trzęsie tylkiem przed badaniem nasienia...a co by było gdyby to im musieli zakladac jakies cewniki by to nasienie pobrac? Nie mowiac np.o zabiegach pod narkozą..
    Byłby sxybki koniec ludzkosci chyba...

    czekamynadzidzie, Paula83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Potwierdzam, mi się mdłości zaczęły punktualnie od 8 tygodnia. Wcześniej to się smialam, że mnie nie dotyczą, a jak uderzyły (dzięki Bogu miałam wieczorem więc rano byłam w stanie iść normalnie do pracy) to przez 6 tygodni leżałam w łóżku i modliłam się żeby zwymiotować tak mi było niedobrze...ale nie wymiotowałam. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć.. :) więc evell masz jeszcze czas, doczekasz się na Pasikowski, oj doczekasz sie:D

    No oby,oby bo niezmiernie mnie to zaczyna martwić a cycki bolą tylko najbardziej wieczorem,jeszcze tylko 6 dni i idę na wizytę się już doczekać nie mogę.

    Mam pytanie w jakiej wodzie się powinno kąpać w wodzie ?bo słyszałam różne opinie np że nie wolno gorącej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka to nie doczytalam ze miałas guza...przykro mi...ale wiesz może nie bedzie tak źle.
    Selemtywne hsg tylko w Lublinie...dla mnie to drugi koniec Polski i żadnej rodziny w tych okolicach..
    Hipi s jak u Ciebie? Ivf czy poki co luz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być w ciąży heh :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No oby,oby bo niezmiernie mnie to zaczyna martwić a cycki bolą tylko najbardziej wieczorem,jeszcze tylko 6 dni i idę na wizytę się już doczekać nie mogę.

    Mam pytanie w jakiej wodzie się powinno kąpać w wodzie ?bo słyszałam różne opinie np że nie wolno gorącej ?

    Najlepiej prysznic...nawet w wannie. I nie goracy

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ