Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko. Daj znać jak po zabiegu jakurat się czujesz ??

    Mi już prawie te plamienia znikły, ale jeszcze są.Kurde ja już naprawdę nie wiem co z tą moją ciążą bo objawów dalej nie mam praktycznie żadnych prócz lekkiego bólu cycków. Ja to was tu chyba zameczę na śmieŕc; )

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Koniczynko. Daj znać jak po zabiegu jakurat się czujesz ??

    Mi już prawie te plamienia znikły, ale jeszcze są.Kurde ja już naprawdę nie wiem co z tą moją ciążą bo objawów dalej nie mam praktycznie żadnych prócz lekkiego bólu cycków. Ja to was tu chyba zameczę na śmieŕc; )
    Evell po to tu jesteśmy, żeby się wspierać, pocieszać, uspakajać :) Także pisz śmiało, do woli :)
    A małą ilością objawów bym się raczej nie przejmowała. W końcu każda ciąża jest inna :)
    Najważniejsze, że tych plamień jest coraz mniej:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:27

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie w miarę. Zjadlam juz obiad i bylam w kibelku- troche tego leje sie. Byl duzy skrzep jak sie podcieralam.
    Poza tym jestem zamroczona.

    Na operacyjna szlam na pieszo.
    Tam babki bardzo mile, widzialy jak sie boje.
    Uspali mnie dozylnie czyms, nie intubowali na cale szczescie.
    Nie wiwm co tam znalezli bo nie rozmawialam z lekarzem.
    Obudzilam sie na sali do polowy obrana a pod pupka jak po porodzie big podpaska i podklad. Juz to wywalilam i zalozylam gacie ze swoja podpaska- mam nadzieje ze starczy...

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Czuje sie w miarę. Zjadlam juz obiad i bylam w kibelku- troche tego leje sie. Byl duzy skrzep jak sie podcieralam.
    Poza tym jestem zamroczona.

    Na operacyjna szlam na pieszo.
    Tam babki bardzo mile, widzialy jak sie boje.
    Uspali mnie dozylnie czyms, nie intubowali na cale szczescie.
    Nie wiwm co tam znalezli bo nie rozmawialam z lekarzem.
    Obudzilam sie na sali do polowy obrana a pod pupka jak po porodzie big podpaska i podklad. Juz to wywalilam i zalozylam gacie ze swoja podpaska- mam nadzieje ze starczy...

    Niebawem pewnie wszystkiego się dowiesz. Cieszę się, że całkiem dobrze się czujesz. Dobrze, że personel jest ok, to dużo daje.
    A że się bałaś to wcale się nie dziwię. Przyznam się, że ja 2 lata temu przed operacją, przed usypianiem to się rozkleiłam :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :D

    O mamo, ale czytania! :O

    Multiwitaminko z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego cudownego! <3 dużo zdrowia, miłości, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń! <3

    Niedawno wróciłam z pracy. Idę pod prysznic i jadę na monitoring. Trochę się stresuję. Wiem, że już nic nie zmienię, ale mimo to strach jest...

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście cieszę się, że masz to już za sobą! Niebawem wszystkiego się dowiesz :)

  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Hello :D

    O mamo, ale czytania! :O

    Multiwitaminko z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego cudownego! <3 dużo zdrowia, miłości, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń! <3

    Niedawno wróciłam z pracy. Idę pod prysznic i jadę na monitoring. Trochę się stresuję. Wiem, że już nic nie zmienię, ale mimo to strach jest...

    Hej, głowa do góry i do przodu tak mawia mój mąż :) trzymam kciuki za monitoring.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula83 wrote:
    Hej, głowa do góry i do przodu tak mawia mój mąż :) trzymam kciuki za monitoring.
    Dziękuję! coś czuję, że będzie klops...

  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co gdybać, pojedziesz to się przekonasz, trzymam za Was :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie w miarę. Z lekarzem po wszystkim sie nie widzialam, moze na wypisie bedzie, ale mam nadzieje ze ja złapię.
    Jem banana wiec nie jest źle...dobrze ze wzielam ze sobą bo obiad to porazka był hehe

  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:27

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:27

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jakie leki przyjmujesz do inseminacji? Jakie masz zastrzyki?

  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:27

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula83 wrote:
    Zastrzyki PUREGON, oprócz tego mam dostinex, acard 75 no i stałe co biorę od jakiegos czasu (to co w stopce)
    Nie znam tych zastrzyków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 15:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest dobrze...
    1zf3dwx.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka kurde słabo kumam to... Ale chyba dobrze, że usunęli zmiany?
    A co znaczy, że ujścia prawego nie uwidoczniono?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem! To znaczy ze mam niedrozne jajowody?

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ