Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
-
WIADOMOŚĆ
-
Jestem po wizycie u gina, który mnie delikatnie mówiąc zdolowal. Na moje wyniki prolaktyny powiedział że on na razie nic nie zrobi, najpierw mam wszystko unormowac endokrynologicznie. A że będzie mnie to pewnie kosztować majątek to mam się zapisać na NFZ bo dobrze byłoby zrobić rezonans i najlepiej położyć się na oddział gdzie zrobią mi wszystkie badania. Do poradni pewnie poczekam rok, na rezonans pewnie następny.
Pcos potwierdzone, mój śluz, testy owu, szyjka i ból jajników to oczywiście fałszywy alarm, nic nie wskazuje że będzie jakaś owulacja.
Ale oczywiście nie spytałam o najważniejsze. I dlatego pytam Was, w przypadku podwyższonej prolaktyny nie warto jednocześnie stymulować cyklu? Bo gin stwierdził że nie chce jeszcze dodatkowo narażać mnie na koszty.
Od dwóch godzin wyje. -
nick nieaktualnyMalutka mycha nie wyj...to nic nie da. Wiem jak sie czujesz...
Dziwne ze nie dal nic na prolaktyne...a bardzo sxybko da sie ja unormowac...polecam Dostinex w razie W.
Pcos na 100%? Podobno da sie to tylko potwierdzic podczas usg w 3dc...tak podczas@.
AMH robilas? Podwyzszony poziom może swiadczyc o PCOS....ale nie zawsze...
Ja bym na Twoim miejscu potobila monitoring w okolocy owu...czesto te pęcherzyki zanikaja i pojawia sie jeden dominujący..
Do endomrynologa warto isc prywatnie i wcale wiele to nie kosztuje... A rezonans po ch? By wykluczyc mikrogruczolaka? Ktory często idzie w parze z wysoka prl...ale nie zawsze...i odchodzi sie od tego bo leczy sie tak samo jak wysoka prl...szkoda zdrowia -
nick nieaktualny
-
No właśnie poczytałem i już mi lepiej. Zmieniam lekarza bo ten jest chyba za cienki. W czw mam prywatnie endo i poproszę o leki na zbicie PRL. Babka jest bardzo fajna więc nie sądzę żeby był z tym problem.
Nie wiem czy pcos na 100 %, obraz usg na to wskazuje. Dzisiaj miałam po kilkanaście pęcherzyków w jednym jajniki, żadnego dominującego a od wczoraj mam pozytywne testy, śluz, klucie jajników. Wszystko wskazywałoby na owu ale jej nie ma. Płyn w zatoce D ale brak peknietego pęcherzyka.
Ciężko mi iść na monitoring w okolicach owu bo nie wiem kiedy ja mam. Cykle coraz bardziej mi się wydłużają i są bardzo nieregularne. Dzisiejsza wizyta miała być początkiem monitoringu ale lekarz stwierdził że nie ma to sensu.
A ja się właśnie zapisałam do lekarza w klinice leczenia niepłodności. Mam nadzieję że tam wiedzą lekarzy będzie większa. Znalazłam gin-endo
-
nick nieaktualnyNo widzisz. Nie ma co płakać- tylko działać.
Co to za lekarz który mowi ze bez sensu...dobrze zrobilas bo na podstawie usg sie nie potwierdza PCOS! U Ciebie to PCO ewentualnie moze byc. Tez raz tak mialam podczas monitu a pare dni pozniej juz ich nie było i owulacja była...takze tej diagnozy bym nie brala pod uwage.
Endo da Ci leki i bedzie ok.
Testosteron badalas? To istotne do PCOS.
3maj sie! -
Badałam, był bliżej górnej granicy ale w normie. Z innym objawów mam trądzik,zakola i nieregularne miesiączki więc nie jest to tak bardzo niemożliwe. Zobaczymy co mi ten lekarz nowy powie, wizytę mam 5 lipca.
Dzięki Koniczynka, potrzebowałam się wygadac przed kimś kto siedzi w temacie. Mama pocieszyla ale nie ma pojęcia o co chodzi.
A myślisz że jest sens w przyszłym tyg naprzyklad iść znowu podejrzeć? Tylko może do innego lekarza. Może coś tam urosnie
A płacz też jest potrzebny - oczyszczaWiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 21:06
-
nick nieaktualnymalutka_mycha wrote:Badałam, był bliżej górnej granicy ale w normie. Z innym objawów mam trądzik,zakola i nieregularne miesiączki więc nie jest to tak bardzo niemożliwe. Zobaczymy co mi ten lekarz nowy powie, wizytę mam 5 lipca.
Dzięki Koniczynka, potrzebowałam się wygadac przed kimś kto siedzi w temacie. Mama pocieszyla ale nie ma pojęcia o co chodzi.
A myślisz że jest sens w przyszłym tyg naprzyklad iść znowu podejrzeć? Tylko może do innego lekarza. Może coś tam urosnie
A płacz też jest potrzebny - oczyszcza
Jest sens. Jak masz mozliwosc tp idz -
Mycha pewnie że idź i najlepiej skonsultuj tę diagnozę z jakimś innym ginem. Kochana jeśli masz takie objawy jak pisałaś, czyli zakola itd. to zbadaj hormony męskie dhea kortyzol, androstedion i jeszcze raz testosteron. Nie tylko testosteron jest odpowiedzialny za objawy hiperandrogenizmu, bo takie akurat masz. Nie załamuj się i nawet jeśli diagnoza się potwierdzi, to pco to nie wyrok. Ja zawsze powtarzam najgorszy wróg, to ten którego nie znamy.01.2019 udało się
02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
05.2019 będzie córeczka
09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami -
Adry spokojnego pakowania i przyjemności. Udanego panieńskiego, wypoczywaj Kochana ile się da i ładuj baterie w moich kochanych górach !!!!!! Dam znac jak mi to jutro wyjdzie.
Adry lubi tę wiadomość
7 lat starań....
insulinooporność
MTHFR - układ heterozygotyczny
AMH: 0,69 (05.2018)
SONO HSG -OK !!!!
31.05.2018 (IUI) - 4tc
24.08.2018 (IUI) - -
nick nieaktualnyMulti temp chyba nie ma nic wspolnego z braniem luteiny...tak mi sie wydaje.
Zycze Ci by ten koszmar sie zakończył...ja bym sie wykończyła czekając niewiadomo na co...
U mnie @ tez ni nic...choć w kościach ja czuje...ale jak nie ma co sie zluszczac bo mnie wyczyscili to moze po prostu nie będę miala...temp nisko 36.6 wiec to tak pod @ -
Cześć dziewczyny, witam się w 32 dniu cyklu.
Adry udanego wypoczynku kochana. Baw się dobrze i napatrz się za mnie na góry.
Multi trzymam kciuki żeby ten cykl szybciutko dobiegł końca, ale ciągle liczę że jednak przywiozłaś nam górala z Zakopca.
Beatrix pecherzyk ładny. Za niedługo, jeśli nic się nie poplącze, będziesz mogła startować z serduchowaniem Co do endometrium to mogłoby być grubsze, ale nie z takimi w ciążę zachodzą, więc zero stresu. Powodzonka
Paula ściskam kciukasy &&&&
Koniczynka może przez ten cały zabieg ci się cykl przesunął. Może teraz przyjdzie owu zamiast @.Beatrix_, Adry lubią tę wiadomość
01.2019 udało się
02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
05.2019 będzie córeczka
09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami -
nick nieaktualnyIssaMelissa wrote:Cześć dziewczyny, witam się w 32 dniu cyklu.
Adry udanego wypoczynku kochana. Baw się dobrze i napatrz się za mnie na góry.
Multi trzymam kciuki żeby ten cykl szybciutko dobiegł końca, ale ciągle liczę że jednak przywiozłaś nam górala z Zakopca.
Beatrix pecherzyk ładny. Za niedługo, jeśli nic się nie poplącze, będziesz mogła startować z serduchowaniem Co do endometrium to mogłoby być grubsze, ale nie z takimi w ciążę zachodzą, więc zero stresu. Powodzonka
Paula ściskam kciukasy &&&&
Koniczynka może przez ten cały zabieg ci się cykl przesunął. Może teraz przyjdzie owu zamiast @.
No wlasnie tego sie boję bo w sobote i niedziele mialam bole jajnika takie jak na owu..szyjka byla baaardzooo miękka i rozpulchniona...tyle ze ❤ tez było i zaczynam sie bac bo nie powinnam sie starac w razie W bo po lyzeczkowaniu przez 3miechy trzeba odczekac - grozi poronieniem...ale fakt ze u mnie jeszcze jajowody sa problemem. Prawy prawdopodobnie niedrozny bedzie przez ten zrost.
Zaczynam schizowac...