X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Moj lekarz tez nie wymaga badań innych jak progesterol i te na konflikt krwi. Osobiście jest to dla mnie dziwne. No ale mam zaufanie w to co robi więc sobie sama wyniki mogę zrobić dla spokoju. A on niech mnie już prowadzi jak do tej pory, to się może dzidzi doczekam ;)
    Kiedyś pytałam o to czy mogę mieć zaburzenia hormonalne to powiedziała że raczej nie bo okres mam regularny, owu wygląda że jest i w pierwszą ciążę zaszłam od razu. Nigdy nie miałam problemów z okresem. Tsh mam okolo 1 bo badałam. Prolaktyna w normie i progesteron w 22dc w górnej granicy normy. Faza lutealna wyliczona na około 14 dni. Pewnie sprawdzimy co wyjdzie w histero i potem będziemy drążyć dalej. Narazie nie staramy się rok więc dr mówi żeby na spokojnie jeszcze próbować.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej sie boję że coś u mnie utrudnia zagnieżdżenie. Jeszcze ta cc. Nie wiadomo czy nie ma jakichś zrostów lub coś się nie zepsuło po niej. Ale żeby to sprawdzić musiałabym mieć laparoskopie...

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko witaminko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo posta...nawet ovu dzis przeciwko mnie.
    Wracałam od klienkti 2godziny bo muala mnie odwieść. Przyjechala po mnie ale juz nie odwiozla..i zarobilam polowe mniej niz mialam.

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że moja pani dr jest bardzo dobra. Chodzę do niej od lat i prowadziła moją ciążę i ufam jej. Do tego powiedziała że osobiście zrobi mi ten zabieg gdy już będę w szpitalu. Nie chce żeby ktoś inny to robił bo wtedy nie będzie widziała wszystkiego sama i będzie musiała polegać na cudzych opisach.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zeby to bylo u mnke w miescie...a to zabita dechami wiocha 30km gdzie nigdy nie bylam..nie mam nic do wiochy ale wracajac z okolicznymi ludźmi pksem czulam sie dziwnie nieswojo...
    Wysadzila mnie na przystanku i se radz autobus zaraz bedzie....a co gdyby nie przyjechal???
    Stopa łapac czy czekac na mrozie na męża 30,40min...
    Jeszcze u mnie kierowca mnie wkurwil bo mi nie sprzedał biletu...daje mu 4zl...bilet 3.80...a on ze odliczone mam mieć! !!! Na ogól nie jezdze komunikacja...to mowie dziadowi ze jie chce tych 20gr...a on ze mi jie sprzeda bo odliczone mam miec!!!!! No kur...!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 trzymaj sie jej...bo takich lekarzy mało....ja w ciągu pól roku przerobilam 5gin...teraz 6 w klinice..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    O masakra co z tymi ludźmi...
    Noooo....jeszcze od niej czapki zapomniałam....a zimno u mnie jak cholera....
    Moj maz tez gdzies przypadł u sąsiada a mialo byc dzis milo i fajnie...a jest do dupy bo padam na twarz i zanim dopije lampke wina to pewnie zasne....a zimno mi tak ze mnie trzęsie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłych snów ☺

  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry byłam na czerwonej jaskółce i super!!! Choć trochę drastyczna momentam a ja nie miałam się do kogo przytulić ;)

    Faktycznie początki z euthyroxem bywają różne ale po kilku dniach widać poprawę!

    Tez mnie kusi na piwko ale na razie zajadam się chrupkami kukurydzianymi jakoś mnie tak po kinie naszło jak się tego chrupania nasłuchałam.

    Adry lubi tę wiadomość

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Lavende86 trzymaj sie jej...bo takich lekarzy mało....ja w ciągu pól roku przerobilam 5gin...teraz 6 w klinice..
    Tak mam zamiar zrobić bo jest super.

    Ja o 20:30 wróciłam z pracy i musiałam jeszcze małą ululać. Dopiero teraz mam czas dla siebie.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę skończona trochę nie mam cały garaż zawalony kartonami i czekają na swoją kolej...
    Oj zabłąkanie musi być trudne i dla maluszka i dla rodziców....także dużo siły, cierpliwości i mocy!!

    Adry lubi tę wiadomość

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka po takim dniu może być już tylko lepiej ;-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ooo czerwona jaskółka super film. Jak przeprowadzka?

    u nas chyba idą górne jedynki... cięzka noc przede mną.
    U nas idzie ostatnia piątka i o dziwo te ostatnie wychodzą bez problemu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2018, 21:56

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 marca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 13:16

    Adry lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 13:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam... Ja wczoraj suma sumarum nie moglam zasnąć...moj wrócił, pomarudzil i poszedł spać...
    Dzis rano pojechał po bułki (szok) i obudzil mnie z kwiatami w reku (cos przeskrobal?)
    Ide na sniadanko

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja generalnie pracujac w niedziele jestem za tym by były zamkniete....tylko niech doprecyzuja ta ustawe bobu mnie np trzeba bylo przychodzic po pilnocy w niedziele...i do północy w sobote- co mija sie z celem...i szczerze? Niech wszystkie będą wolne...

  • Luna1315 Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Witam sie z Wami, czując wewnętrzną potrzebę znalzienia bratnich dusz w dzieciowo-staraniowym temacie! Wprawdzie dopiero rozpoczęłam starania z mężem o drugie dziecko,ale już mam głowę pełną myśli....historia nasza jest...cudem;) w związku z tym i za drugim razem (póki co) liczę na cud;) a w skrócie; 3 ciąże (w tym 2 poronienia (9 tyg i 8 tyg), 1% poprawnych plemników, kiepska morfologia plemnika...już naqet zakwalifikowani byliśmy do rządowego in vitro ( bezwzględny czynnik niepłodności,niby;p ) 1 wizyta kwalifikacyjna,2 wizyta by rozpocząć stymulację i....asekuracyjnie w dzień wizyty test...i pozytywny z co więcej-pozytywnym zakończeniem;) i tak oto moja trzylatka dominuje w domu;) to w mega wielkim skrócie...bo po drodze były diagnozy w stylu; " nie da sie podnieść norfologii plemnika, nic nie możemy zrobić,przykro nam" Gdzieś wyczytałam,że zełaszcza witamina A +D wpływa na jakość nasienia...małż przez pół roku;nie pił ani grama alkoholu, trzymał dietę no i jest...udało się wbrew opini wszystkich;) przygotowania do naszych drugich starań już od pół roku trwają ( mówię o części męskiej ;p ) no i od tego cyklu zaczęliśmy.
    Nie sądziłam,że mając już dziecki....można tak bardzo chcieć drugie... Do tego ja mam mega stresującą pracę i ostatnio mi się cykle całkowicie posypały, mega bolesna owulka się zaczęła...więc jak w tym cyklu się nie uda-to idę do gina się przebadać.
    Każdemu kto dotrwał do końca tej wypowiedzi....dziękuję za cierpliwość i gratuluję wytrwałości,ale.. jest mi lżej...no! Jakoś to tak jest,że jak juz człowiek nazwie oewne rzeczy, przypomni sobie całą historie ..wypowie ją....to na serduchu jest lżej!
    Pozdrawiam kobitki!;)

    Adry, KoniczynkaNaSzczęście lubią tę wiadomość

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Nawet nie miałam dziś czasu pisać. Niedziela u rodziców. Moja mała dziś nie spała w dzień i potem dała mi w kość bo dogorywała ze zmęczenia. Jutro idę się zapisać na histero.

    Luna1315 witaj! Doskonale cię rozumiem bo też staramy się o drugie bez sukcesu i też jestem w szoku jak bardzo się tym przejmuję. Doceniam, że mam cudowną i wymarzoną córkę, ale mimo to mam parcie na drugie. Tylko u nas z pierwszym zaskoczyło od razu a teraz cisza...

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ