X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to chyba lepiej ze mam wybór...pojde tam gdzie termin bedzie pasować- bo do 10dc trzeba zrobić.
    Jak mialam planowana laparo i usuwany pęcherzyk- tez moglam wybrać szpital w calym swoim województwie.

    Lavendo...ja tez mam parcie...bo raz ze nie chcę by dyn byl sam...dwa chce miec dziecko z mężem...mimo wzlotow i upadkow jestem tego pewna...trzy kazdy lekarz mi mowi, ze czas mnie goni...bo jesli teraz jyz sa problemy dłuższy czas to potem bedzie gorzej..i do 35 chce urodzić..ciesze sie z tego ze to mnie trzeba leczyc i dalej diagnozowac bo faceta leczy sie gorzej...moj byl ze mna pierwszy raz u ginekologa i chyba go olsnilo jak zobaczyl badanie...potem usg dowcipne...przez co musze przechodzić co chwile sie badajac itp...i uslyszal od lekarza( nie odemnie) ze te suple co mu kupiłam ma brac i kropka...i ze sa dobre..

    Mi czytanie tez kiedyś pomagalo...ale tak jak pisalam...nie moge sie ostatnio skupić i wpatruje sie dluzszy czas ciagle w te sama strone książki...
    Jesli chodzi o fitnesy itp...to ja nigdy jie cwiczylam i wiem ze nie bede...to nie dla mnie...
    Teraz szukam innej pracy i to jest priorytetem...mam za soba jedną rozmowe i w poniedzialek następną...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry...obyś miała rację...oby...

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za modą nigdy nie szlam...nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubić ćwiczyć i wszystko co z tym związane- czytaj zmęczenie fizyczne...
    Jem cukier...gluten...laktoze...dziecku słodyczy nie bronie...myślę, że grunt to zdrowe podejście do wszystkiego..

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka to fajnie że masz syna. Ile ma lat? A ile ty masz jeśli mogę spytać? Ja w tym roku skończę 32. Też czuję że czas mnie powoli goni.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię wysiłek fizyczny i daje mi on pozytywnego kopa. Tylko nie wszystko mogę bo mam małe problemy z kręgosłupem. Muszę uważać. Ja już mam rezygnację jeślichodzi o starania. Mam wrażenie że to się tak ciągnie i z każdym cyklem mam juz tego dość.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Koniczynka to fajnie że masz syna. Ile ma lat? A ile ty masz jeśli mogę spytać? Ja w tym roku skończę 32. Też czuję że czas mnie powoli goni.
    Syn skonczyl 11...ja skoncze 33..
    Chlop juz duzy a mi brakuje malego bobo...czas szybko leci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Ja lubię wysiłek fizyczny i daje mi on pozytywnego kopa. Tylko nie wszystko mogę bo mam małe problemy z kręgosłupem. Muszę uważać. Ja już mam rezygnację jeślichodzi o starania. Mam wrażenie że to się tak ciągnie i z każdym cyklem mam juz tego dość.
    U mnie sie to ciagnie juz 9lat....wcześniej na luzie...potem sie wstrzelalam w owu i z nic...
    Z badaniami sie staram od sierpnia...wiec można powiedziec ze na nowo od 7miesiecy..i daje sobie czas do sierpnia..
    Wiem co czujesz...

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie duży chlopak. Będzie pomagał przy rodzeństwie ;-) Moja ma 2,5 i marzy mi się rodzeństwo dla niej. No ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    To faktycznie duży chlopak. Będzie pomagał przy rodzeństwie ;-) Moja ma 2,5 i marzy mi się rodzeństwo dla niej. No ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego.
    No dokladnie...ja chcialam do 30urodzic...niestety ten na gorze chcial inaczej...i tak juz zaraz bedzie 35, wg lekarzy to o wiele wiele trudniej....choc znam takie co po 40stce wpadki zaliczyly...ale ja po 40stce nie chce...

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka i przez ten czas nie odkryto co może być przyczyną niepowodzeń? U mnie odkąd się staramy mam dziwne i długie pmsy i czasami plamienia czego nigdy nie miewałam. Lekarz nie widzi narazie nic niepokojącego.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam że zajdę tak jak mała będzie miała 2 latka. Myślałam że szybko pójdzie bo przy małej zaszłam od razu bez żadnych starań można powiedzieć. No alę jak widać planować to sobie mogę... ;-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze że wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, łącznie z moją siostrą, która w maju rodzi i mam dookoła same brzuchate lub z niemowlakami. Jak się dowiaduję o kolejnej ciąży u koleżanek to mam ochotę sobie palnąć w głowę ;-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej chodzilam do gina raz na jakis czas...i nigdy nikt nic nie zlecił slyszac ze mam juz dziecko...zawsze slyszalam ze jestem zdrowa...i jak to słyszę- to mnie strzela...
    Sama sobie zbadlam prolaktyne w sierpniu i od tego sie zaczelo...tyle ze owulacji mi nie blokuje...
    Boje sie ze mam niedrozne te jajowody....przeciez jakas przyczyna musi byc...to juz za dlugo trwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Najgorsze że wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, łącznie z moją siostrą, która w maju rodzi i mam dookoła same brzuchate lub z niemowlakami. Jak się dowiaduję o kolejnej ciąży u koleżanek to mam ochotę sobie palnąć w głowę ;-)

    Wiem...znam to uczucie...doskonale...

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 marca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Ja też ponoć zdrowa. Ale powodów może być sporo. Np. jestem po cesarce, a po tym to można mieć przeboje. Czasami ciężko dojść do przyczyny.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami przyczyna nieznana....a to chyba najgorsze...
    Mnie jeszcze ciekawia tzw.przeciwciała plemnikowe czyli wrogi sluz...musze o to zapytac przy nastepnej wizycie

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 23 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi pracować się nie chce. Już bym do domu pojechała, a tu jeszcze 7 godzin

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja dzis od rana " w pracy" dorabiam sobie czasem i dzis siedze u klientki...
    Wczoraj po Dostinexie szybko zasnelam...za to rana dramat...jakbym chlała nie wiem co...ledwo zyje.
    Milego

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 23 marca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 13:15

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 23 marca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 13:15

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ