X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    811a6a3e1078.jpg
    Kochana a spal moze na tej stronie? To tylko rumieniec mam obu chlopcow z chorpbami skory i wydaje mi sie ze to poprostu taki rumien od spania lub od skory naszej jak np ma policzek cialo do ciala? Jeden moj jest atopikiem a drugi ma atopie+ przymieszkowe rogowacenie skory.moim zdaniem wyglada jak potowka 😘
    A co ma problemy z brzuszkiem?ze myslisz o alergi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 19:22

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Natki wyglądało to podobnie.
    Magda synek Lavande ma gigantyczne problemy z brzuszkiem.

    npV2p1.png
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    U Natki wyglądało to podobnie.
    Magda synek Lavande ma gigantyczne problemy z brzuszkiem.
    Kochana niewiem bo szczerze czytalam pobierznie forum zanim dolaczylam dlatego pytam... Bo ja np jak chodzilam z moim starszym ja wszedzie slyszalam o skazie bialkowej , mial tez czeste biegunki ... A jednak to nie byla skaza tylko poproatu atzs + prs+ nietolerancja laktozy to trzecie monelo po skonczeniu 3 lat z czym urodzil sie niedotleniony mial6, 8,10pkt apgar , bylam z nim w rabce bo mial podejrzenie astmy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 19:38

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas biegunka byla na porzadku dziennym, ulewanie, a biegunka wygladala masakrycznie bo 2-3 kupy i tak sie odparzal ze krew mu szla ze skory na pupci... Odwodnienia itd ani raz nie bylismy w szpitalu ... Mam tych sytuacji tyle.... Moze i wzmocnila mnie braciszka mojego aytuacja bo jak byl maly mial ppdejrzenie mukowiscydozy,ma rowniez astme i jest alergikiem ,od 10roku zycia ich wychowywalam mozna powiwdziec...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende opisz w skrocie co dzieje siz Twoim maluszkiem? Nie jestem lekarzem ale mam nadzieje ze choc ciut nakieruje

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegunka? Przy skazie nie powinny być raczej zaparcia? Biegunka to reakcja na nietolerancję laktozy. Dobrze myślę czy coś pokręciłam?

    npV2p1.png
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj daje objawy czyli gowno z gownem ktore mozna przypisac w kazdwj sytuacji sorry
    Bo lekarze wlasnie tak robia
    kolki
    bóle brzucha
    krew i śluz w stolcu
    nudności i wymioty
    biegunki
    zaparcia
    dolegliwości układu oddechowego (katar i kaszel, duszności, kichanie i łzawienie oczu spowodowane katarem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 20:08

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi chlopcy mieli wszystko i wszystko niby przeypuszczali a diagnozy nie bylo.... Teraz jestem madrzejsza.... Tyle sterydow lekow jazd po lekarzach... Mysle ze trzeba dbac o dzieci i ich zdrowie ale teraz to wszystko ma swoje nastepstwa ... Od lekow dzieci maja prochnice ... Starszy jest tegi bo tyle bral tego ze juz taki poprostu bedzie... I to takie kolo zamkniete.... Ja sama dziecku odstawilam leki na wlasna reke i kurwa sie zdzowilam bo jakim cudem bez lekow ppczul sie lepiej niz je biorac?

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj starszy mial biegunki + 2-3dzien jiz krwawe ...
    Lavende ani dziewczyny ja nie jestem lekarzem ani doradca ale mam prosbe nie daj sie wkrecic...
    Lekarzom
    Jeden jedyny test zrob po karmoeniu nawet w dzien znajdz chwile poloz sobie dzoecinke na pierspach by raczki mialo nad twoimi poersiami tak polez z nim z pol h niech sie wywierzga i poodbija i daj znac czy pomaga !

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 21:05

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te plamy na buzi u Nastki napewno pogarszał smoczek. Jak zmieniłam jego rodzaj to jest prawie dobrze. Najpierw pomogła zmiana mleka a potem smoczek. Tak mi się wydaje przynajmniej.
    Magda z tymi objawami to porażka. Pasuje do wszystkiego i do niczego. Strzelanie w ciemno....

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Dziewczyny te plamy na buzi u Nastki napewno pogarszał smoczek. Jak zmieniłam jego rodzaj to jest prawie dobrze. Najpierw pomogła zmiana mleka a potem smoczek. Tak mi się wydaje przynajmniej.
    Magda z tymi objawami to porażka. Pasuje do wszystkiego i do niczego. Strzelanie w ciemno....
    Dokladnie kochana , a zaparcia mozna mylic np z nie od odbijaniem... Tzn wyjasnie jak po jedzeniu damy babla na ramie odbije raz dwa i damy sac po chwili dziecko lezy nadyma sie jest czwrqone to noe zaparcia a powietrze ... Ja moich bralam na ramie bek jedwn dwa ok polozylam na kolanie masowanie brziszka okrezne ruchy (odqrotnie do wskazowek zegara!!!!) raz jeszcze ramie, zas to samo i do lozeczka jak sie nie ulalo czy nie zrobilo kupci, spaly po 4-5hdzieqczyny jak nie ppmoze to sie spotlamy i winko stawiam na odstrespwanie! Bo ja wszystko analizowalam juz po fakcie ... Przy drugim bylam madrzejsza dlatego to mowie Wam ... Bo nie raz na moje argumenty lekarzom opadaly szczeki a nawet p alergolog gdzie dziecku dawala uj wie co masci wziewy,sterydy po tym jak odstawialam stopniowo mowilo a@a pomaga ale pieknie skora lepsza itd alr ja mialam obserwacje,zdjecia i zapiski nie ma szans terazniejszy swiat to katastrofa

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamy na buzce moi maja nawet jak tatus poprzytula z 1-2 dnioqym zarostem serio!!! Do dzis !!! Czerwone plamy + male czerwone punkciki ... Cumelek , pieluszka podusia tez podraznia , nie raz zmienimy plyn do mycia, kri juz dziecko zareaguje... Skore maja delikutasna i dltego.... Moj pierwszy az mial bable na buzi (jakprzy ospie kochane)

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze wam tak dzis ale az mo sie noz w kieszeni otwiera.... Glupi przyklad szczepien kurde!!! Na glupi prosty rozum szczepionki da coraz to nowsze kaza za nie placic... My myslimy ze tak jest dobrze chcemy zapobiec tak? A co oni ro ia?w szczepionkach sa aktywne wirusy... Dzieci choruja zarazajac inne dlaczego kiedys byly tylko 3 podstawowe szczepienia a ludzie dozywali 90lat? Zeby... Ja nie dam sie zwariowac ale kazda mama uwarza inaczej i chce dla dziecka jak najlepiej !nie porozniam bo wiem jak jest ale dosc nad tym myslalam... Po tym jak traktuja pierworodki na porodach... Bylam obwiniona za noedotlenienie syna a tak serio z nadcoanoeniem i gestoza ,stan przedrzucawkowy mieli mnie dac na stol i zroboc cc a oni kazali rodzic nn ? Z lekarzami brak slow sie klucic ale ja wiem co mowie

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Kochana a spal moze na tej stronie? To tylko rumieniec mam obu chlopcow z chorpbami skory i wydaje mi sie ze to poprostu taki rumien od spania lub od skory naszej jak np ma policzek cialo do ciala? Jeden moj jest atopikiem a drugi ma atopie+ przymieszkowe rogowacenie skory.moim zdaniem wyglada jak potowka 😘
    A co ma problemy z brzuszkiem?ze myslisz o alergi?
    On od początku miał problemy. Na piersi darł się non stop i miał odparzoną pupę bo robił non stop kupy. Potem na mm bez odparzeń bo mało kupek robił, ale też płakał mi całymi dniami można powiedzieć. Nikt nie wiedział czy to kolki, wzdęcia czy refluks bo cofki też miał. Do dziś lubi mu się cofnąć kwasem i się wkurza. Ogólnie zwalano na niedojrzały układ pokarmowy i że minie. No i tak się bujaliśmy. Debridat dopiero pomógł i go uspokoił trochę. Ostatnio jest raz lepiej raz gorzej, ale mały kiepsko śpi w dzień, szybko się wybudza, jest często jęczący. Ostatnio kilka dni mi się budził z dzikim krzykiem. Nigdy nie wiem czy on taki jest z charakterku czy coś mu jest bo takich jakichś ewidentnych objawów nie miał. Nigdy nie miał wysypek, nie wymiotował, nie miał śluzu czy krwi w kupce. No a teraz to się pokazało i zbiło mnie totalnie z tropu 😱 Bo to by mogło oznaczać, że coś jest na rzeczy... hmmm

    Też na początku myślałam, że sobie odcisną to gdzieś albo mąż go zarostem zadrapał, ale chyba to nie to.

    Mam zamiar to poobserwować jutro czy zniknie czy nie. Jak coś to do lekarza.

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet
    Postów: 1848 1232

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprasowałam sobie zasłonki świąteczne i już zawiesiłam;) jeszcze tylko obrusik wyprasowac i pierdyknąć na stół- klimacik świąteczny będzie jak ta lala;)
    Byłam około 18 w Tesco i zobaczyłam na półce z przecenionymi rzeczami dwie zdechłe gwiazdy betlejemskie. Szkoda mi się zrobilo- byly prawie za darmo i na skraju zycia- jedną porwalam. W domu podlalam- odżyła i powiem , że ładniejszej nigdy nie miałam- jest wielka;p Pomyślałam, że jedną zostawiłam tam na półce na pewną śmierć i konanie w niedzielę niehandlową...i głupia poleciałam do sklepu żeby ja uratować;D właśnie ja podlalam i liczę , że też przeżyje;D

    Lavende86, Zozo, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    26.02.2020 - synek😊 18cm "wzrostu", waga 200g ❤️
    24.04.2020- 34cm i 1kg wagi❤️
    07.08.2020- Synku witamy na świecie! 3850g i 54cm🥰

    24.10.2022 pozytywny test, Bhcg 66,78;)
    28.10.2022 Bhcg 739,46;)
    23.01.2023 17cm i 190g pięknego chłopaczka🥰
    24.02.2022 27cm i 500g 🥰

    preg.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Dziewczyny te plamy na buzi u Nastki napewno pogarszał smoczek. Jak zmieniłam jego rodzaj to jest prawie dobrze. Najpierw pomogła zmiana mleka a potem smoczek. Tak mi się wydaje przynajmniej.
    Magda z tymi objawami to porażka. Pasuje do wszystkiego i do niczego. Strzelanie w ciemno....
    No u nas to nie smoczek bo to jest wyżej, a nie w miejscu smoczka. Smoczek do tego nie dosięga. A z objawami ti racja, że do wszystkiego pasują bo lekarze często twierdzą, że refluks, kolka, wzdęcia u takiego malucha to "norma" i przejdzie.

    Mój jeszcze ma dni że często kicha i charczy mu w nosie rano, ale to też można zwalić na refluks niby...

    Jak coś przejdę się do lekarza. Nie będę zgadywać sama.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny my już po imprezie :) Wszystko wyszło bardzo dobrze. Żadnych kwasów, jedzenie wyszlo dobrze (zostało wiecej niz poszło... Tyle narobilismy). Mała tylko krazyla z rak do rak :D Ale póki krecilam się blisko bylo ok. Była bardzo wesoła i w ogóle prawie nie chciała spać cały dzień tylko być gwiazdą imprezy. W kościele nawet sie nie skrzywila. Dostała piękne prezenty a my jesteśmy bardzo zadowoleni ale i wykończeni :P

    OwaOrzeszkowa, Multiwitamina, Lavende86, Zozo, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Plamy na buzce moi maja nawet jak tatus poprzytula z 1-2 dnioqym zarostem serio!!! Do dzis !!! Czerwone plamy + male czerwone punkciki ... Cumelek , pieluszka podusia tez podraznia , nie raz zmienimy plyn do mycia, kri juz dziecko zareaguje... Skore maja delikutasna i dltego.... Moj pierwszy az mial bable na buzi (jakprzy ospie kochane)
    No mój mąż zawsze córkę tak załatwia zarostem że ma tearz w czerwonych kropkach ale to raczej szybko znika.

    Czyli mówisz że to niekoniecznie skaza tylko od czegoś innego? Tylko że objawy by się zgadzały bo mi pasuje to jego niespokojne zachowanie i męczarnie. Tylko że np wczoraj i dziś spał ok i był wesoły. I bądź tu mądry...

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende a moze skóra sucha od ogrzewania albo mały sie slini i podraznia mu to skórę.?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 21:29

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 1623 1624 1625 1626 1627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ