Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyku- olej- nie pierwszy nie ostatni raz Cię wkurzy. Jak każdy chłop...Chociaż ja na Twoim miejscu też byłabym wsciekla.

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 grudnia 2019, 21:13

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    siadłam se na chwilę na dupie. zasuwam od 8 rano, jak tak można życ? :) gdzie czas na przyjemności, na wachlowanie, masaże, wisienki na torcie? gdzie czas na oglądanie filmów i czytanie książek? pytam się?

może doczytam Was na dobranoc, ale plan jest taki, że zapieprz do 23...potem winiacz i upojny wieczórprzy tvp3 resztką sił, hahahaha

ale w przyszły piątek drogie Panie.... odstępuję od wszelkich czynności, które mnie męczą i do 6 stycznia włącznie lezę i pachnę :)

ps. pozwole sobie na odrobinę prywaty. właściwie pewnie to nie jest nic nadzwyczajnego, ale duma mnie rozpiera i warto się pochwalić, że moja pociecha z lekką pomocą układa puzzle na 70 elementów :) wiadomo, że psi partol, zna bajkę, wie czego szukać i jak kto wygląda, ale i tak rosnę jak balonik

ps2, po wczorajszej debacie weszlam na wagę... a tam 64,7 ;) ważę 300 gramów mniej niż przed ciążą:P i jak tu nie chlać?

ps3. frida mi chyba też firmę będą powoli zamykać, ale raczej zdąrze jeszcze albo w ciążę zajść, albo gdzies sie przenieść. mowilaś, że to partacze. dobrze im ! :)

ps4. Lavende, aniołka grała a nie diablicę? ;) hihihi

ps5. Promyk, może zadzwon i go oficjalnie opierdol :) może coś mu wypadło i jutro CIę odwiedzi :)

ps6. frida świetny pomysł choinkowy dla małej!! też uzywalismy tego kubeczka.

ps7. Arienka gratuluję debiutu brokułowego

ps8. Multiwitamino a Ty to kim kurde jesteś :P nie kojarzę Cię zupełnie? czy my się znamy?

ps9. Czekamy zacisnęlam wszystkie kciuki i pośladki, od 3 dni kupy nie robię, bo mam zwieracze na maksa zacisniete :P hahahaha

ps10. mycha a staruszek co znow odwala?, co tam się dzieje hmmm....

ps11. orzeszku nie wiem co napisać, sciskam Twoją orzeszkową rodzinkę.

ps12. Zozo ubolewam na Twoim farszem :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 grudnia 2019, 20:23

OwaOrzeszkowa, Frida91, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to gratulacje dla Mai :) puzzle są super rozwijające :)
    Ciekawe czy wytrwasz w postanowieniu "nic nie robienia". Ja mam wolny wieczór i szoruje fugi :D a miałam się relaksować. A Ty co cały dzień porabialas?
    A ze starym szkoda gadać, szuka dziury w całym. Ostatnio się czuje się jakbym była non stop oceniana, oczywiście przez wiekszosc czasu negatywnie.

Adry lubi tę wiadomość

f1d9680377.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chciałam się Wam pochwalić moim pierwszym e życiu dziwnym zakupem świątecznym. Przedstawiam skrzata Felka :) całkiem ładnie się wkomponował :P

fac465a64a4621c3med.jpg

Lavende86, Multiwitamina, czekamynadzidzie, Frida91 lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha za godzinkę się więcej rozpisze co i jak porabialam, bo muszę parę rzeczy jesXze pokończyć. Ale jesten tak zmęczona, że chce mi się płakać hehe więc nie wiem czy nie odpuszczę wcale.

Mój mąż czasem też się tak dziwnie zachowuje. Wszystko jest ładnie pięknie dopóki zapierdalam :P a jak przysiade tylko to już czuję wzrok :P może mi się zdaje
    A mówiłaś mu o tym, że takie zachowanie jest krzywdzące?

QSV9p2.png

Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry próbowałam. Ale on nie widzi tego w ten sposób.

A skrzat świetny!! Ostatnio też mi przemknelo żeby podobnego zakupić ale nigdzie się nie natknelam. Więc pewnie zostanie na przyszły rok.

Adry lubi tę wiadomość

f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chłopami to czasami ciężko się dogadać. Zawsze mają swoje patrzenie na wszystko i są nieomylni. Też dziś miałam z moim krótkie spięcie. Ach, szkoda gadać.

Promyku - nie przejmuj się. Olej. Teraz najważniejsze jest maleństwo. Jeszcze będzie okazja się kłócić jak się urodzi. Uwierz mi 😉

Ja dziś śpię u mamy. Oczywiście dziedzic śpi od 19 w wózku i ani myśli się obudzić. Olał nawet jedzenie. A mi przychodzi na myśl tylko jedno: What the fuck!?!? 🤯😬 Nie ogarniam. Słuchamy muzyki, pijemy piwo, a ten śpi. Oczywiście w gościach jest idealny 🙄 Dziś śpi z babcią. Matka musi odespać. Nie ma zmiłuj.

malutka_mycha lubi tę wiadomość

gwGAp2.png
    KTV0p2.png

Wysłany: 14 grudnia 2019, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende to słodkich snów :) ja się nawet napić nie mogę bo rodzice mnie prosili żeby ich z imprezy odebrac

f1d9680377.png

Wysłany: 14 grudnia 2019, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Adry, malutka_mycha, czekamynadzidzie, Lavende86 lubią tę wiadomość

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Lavende :P uparcie będę twierdzić, że czas na gotowanie/przyrządzanie zdrowych posiłków można znaleźć :) zgodzę się, że nie non stop, ale co drugi, trzeci dzien już tak. Pytanie tylko jak ten dany nam czas jesteśmy w stanie zagospodarować. Czy obejrzymy film, poczytamy książkę, spędzimy go z rodziną, czy po prostu pojdziemy spać. To zawsze kwestia wyboru i ekonomicznie mówiąc ponoszenia kosztu alternatywnego. :P
    Kolejna kwestia jeszcze, że nie każdy lub gotować... wtedy organizacja diety robi się podwójnie trudna.

QSV9p2.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjechał. No fajnie było. Będzie też jutro rano.
    Oj no bo ja bym sie go spytała czy mu coś ugotowac kupić, przyjechała wcześniej etc a on stwierdził że przyjedzie wieczorem skoro ma spać u moich rodziców.
    No ale- tata Krewetki to opierdol był ale calkiem krótki ;)

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Adry próbowałam. Ale on nie widzi tego w ten sposób.

A skrzat świetny!! Ostatnio też mi przemknelo żeby podobnego zakupić ale nigdzie się nie natknelam. Więc pewnie zostanie na przyszły rok.

Mycha, ja skrzata kupiłam w Auchan... przeceniony był na 30 pln to wziełam :) Bo mam zasłony, dwie poduszki i bombki niektóre też będą w podbnej barwie, to bedzie ładnie współgrało.

Odnośnie męża to ciężko coś więcej powiedzieć, bo nie znamy się na tyle, nie znam też męża. A nie jest tak, że mu się ulały jakies tematy ostatnio i zachowuje się jak dzieciak? Facetom się często wydaje, że kobiety są kurna jak maszyny, a jak tylko zwolnimy obroty to nie ogarniają...o co chodzi. Ogólnie faceci przechodzą różne fazy w swoim życiu. od rycerzy po gówniarzy. nie wiem z czego to wynika. może jakoś przeczekać?

malutka_mycha, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Adry rewelka zdjęcie;)

chodzi o zdjęcie dłoni? ;) powoli marzy mi się zdjęcie 4 łapek :P
    to zdjęcie zrobiliśmy jak mała miała około tygodnia, było mega ciężko, bo na śpiocha i ciągle jakoś niefotogenicznie ustawiała dłoń :P mamy bardzo mało zdjęć wszyscy razem :P a to jest poniekąd pierwze zdjęcie naszej trójki :P haha dziękuję :*

QSV9p2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są dobre wieści!!!!!!!!!!!!
    2 niepewne zarodki ruszyły!!!!! :) mamy 5 zarodków!!!!!!!! :)
    Jeden zabrałam ze sobą, jestem już w dwupaku <3 <3 <3
    oby kropeczek został ze mną na te 9 miesięcy!!!!!
    Reszta idzie na obserwację i hodują do 6tej doby, jak będzie wszystko ok to idą na zimowisko!
    Kciuki potrzebne!!! nie wiem jak wytrzymam ten tydzień, co za emocje! :)

malutka_mycha, Promyk89, Adry, OwaOrzeszkowa, Multiwitamina, Arienkas83, Frida91, Zozo, IssaMelissa, Lavende86, Wróbel lubią tę wiadomość

2,5 roku starań
    31 lat, endometrioza II st.
    26cs ---> IUI nieudane
    1 długi protokół IMSI ---> transfer 8b w 3 dobie ---> cb
    staty: 9 kumulusów -> 6 komórek -> 5 się zapłodniło (2 z opóźnieniem) -> po 3ciej dobie przestały się rozwijać -> brak mrozaczków ...

co dalej...?

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy świetnie, gratki, super, rewelacja!!!! Kciukow nie puszczam.

f1d9680377.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Dziewczyny są dobre wieści!!!!!!!!!!!!
    2 niepewne zarodki ruszyły!!!!! :) mamy 5 zarodków!!!!!!!! :)
    Jeden zabrałam ze sobą, jestem już w dwupaku <3 <3 <3
    oby kropeczek został ze mną na te 9 miesięcy!!!!!
    Reszta idzie na obserwację i hodują do 6tej doby, jak będzie wszystko ok to idą na zimowisko!
    Kciuki potrzebne!!! nie wiem jak wytrzymam ten tydzień, co za emocje! :)
    Jak emocje podczas transferu ?:) maz był przy tobie?
    Trzymam kciuki :) rośnijcie zdrowo :)) kiedy mozesz zrobić już betę?

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Mycha, ja skrzata kupiłam w Auchan... przeceniony był na 30 pln to wziełam :) Bo mam zasłony, dwie poduszki i bombki niektóre też będą w podbnej barwie, to bedzie ładnie współgrało.

Odnośnie męża to ciężko coś więcej powiedzieć, bo nie znamy się na tyle, nie znam też męża. A nie jest tak, że mu się ulały jakies tematy ostatnio i zachowuje się jak dzieciak? Facetom się często wydaje, że kobiety są kurna jak maszyny, a jak tylko zwolnimy obroty to nie ogarniają...o co chodzi. Ogólnie faceci przechodzą różne fazy w swoim życiu. od rycerzy po gówniarzy. nie wiem z czego to wynika. może jakoś przeczekać?
    Czekać chyba będę do śmierci, jego lub mojej.

f1d9680377.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tak, rano trochę czasu z córką, ogarnęłam obiad, bulion do zupy i inne tematy kuchenne, potem mąż zabrał małą na spacer a ja wparowałam do jej pokoju... wór 60l ubran do wyniesienia, kilka zuzytych wyrzuciłam, drugi wór papierów i pierdół poszedł do kosza....za każdym razem mnie to dobija. niby nie kupujemy, a potem się okazuje, że kupujemy wciąż za dużo. jak to zmienić?
    Potem wrócił mąż, znowu czas razem, obiad, młoda do spania a ja sru na zakupy do galerii...wrociłam po 19stej. Nawet nie mam siły tego wszystkego rozpakować. Teraz idę do piwnicy wynieść/przyniesc pare rzeczy, potem mąż pojdzie po choinkę, zrobimy przygotówkę, a rano z mała dokonczymy. Generalnie wolałabym zywa, ale potem myslę, że i że sie nie utrzyma do lutego, i że mi cholernie szkoda, że kupuje się te choinki i potem wywala, szkoda drzewa i że najchetniej to wzielabym takie w doniczce ale co z tym potem zrobić i ubierzemy sztuczną. trudno.
    No i ogólnie jest duzo takich spraw organizacyjnych. codziennie praktycnie wracam do domu okolo 18stej... to mega ciezko cos podgonic. tylko weekend zostaje.
    w poniedzialek/wtorek mam inwentaryzację od /14-22, potem się zglosilam na dyzur przedswiateczny, zeby nie tracic urlopu. a od piatku wolne. I nie. NIe bede nic robic, bo musze odpocząć. mocno rozwazam zatrudnienie pani do sprzątania 2 razy w tygodniu :) i właściwie tyle. mało jestem na forum, bo po prostu zasuwam od rana do świtu, nie mam kiedy odpalić telefonu.

malutka_mycha lubi tę wiadomość

QSV9p2.png
‹‹ 1690 1691 1692 1693 1694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)