X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    71c6675278501fa3med.jpg

    Multiwitamina, KattQ, Lavende86 lubią tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk .
    Serio. A ja jestem czystym złem bo popieram pis? nie wiem co słyszałaś w tv , ja akurat od niej osoby przytoczone słowa. Co do tego ma twoja koleżanka, bo już nie czaję pi co ten przykład... pewnie . Bratajmy się z zachodem na lewo i prawo. Otwieramy swoje serca i granice , mówmy o deptaniu konstytucji A o cichych machlojach pominmy. Sprzedajemy swój kraj bo takie modne . I co ? Opozycja nie zniszczy konstytucji , nie wypuści obcych by decydowali o naszym losie, nie wprowadzi propagandy swojej .kraj nagle zostanie potęga gospodarczą bo przestaną rozdawać kasę na lewo i prawo tylko brać dla siebie chyba . Ale tak pozostaniemy demokratycznym krajem 😁 miodem i mlekiem płynącym.
    Prawdą jest taka że od 89 nie ma nowych osób które wyciągną ten kraj ku lepszemu. Od lat te same wybory , te same problemy. Kradną, prywatyzacja, łamią nasze prawa.
    Serio skoro jesteśmy tacy mądrzy, albo co drugi z nas jak piszesz , to czemu obtaczamy się jak owieczki wobec jednego i tego samego zła?

    Frida91 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 13 lipca 2020, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście uważam po przeczytaniu tych wszystkich wymazów, że mi powietrze zeszło w przedniej prawej oponie, ściąga mnie na bok jak nie trzymam kierownicy. Oczywiście pojawia się pytanie, dlaczego jeżdżę bez trzymanki. No ale w pewnym wieku, człowiek chce choć chwilę poczuć jak to jest żyć na krawędzi. Niezwykłe uczucie. Polecam wszystkim.

    MP7Jp2.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 14 lipca 2020, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Promyk .
    Serio. A ja jestem czystym złem bo popieram pis? nie wiem co słyszałaś w tv , ja akurat od niej osoby przytoczone słowa. Co do tego ma twoja koleżanka, bo już nie czaję pi co ten przykład... pewnie . Bratajmy się z zachodem na lewo i prawo. Otwieramy swoje serca i granice , mówmy o deptaniu konstytucji A o cichych machlojach pominmy. Sprzedajemy swój kraj bo takie modne . I co ? Opozycja nie zniszczy konstytucji , nie wypuści obcych by decydowali o naszym losie, nie wprowadzi propagandy swojej .kraj nagle zostanie potęga gospodarczą bo przestaną rozdawać kasę na lewo i prawo tylko brać dla siebie chyba . Ale tak pozostaniemy demokratycznym krajem 😁 miodem i mlekiem płynącym.
    Prawdą jest taka że od 89 nie ma nowych osób które wyciągną ten kraj ku lepszemu. Od lat te same wybory , te same problemy. Kradną, prywatyzacja, łamią nasze prawa.
    Serio skoro jesteśmy tacy mądrzy, albo co drugi z nas jak piszesz , to czemu obtaczamy się jak owieczki wobec jednego i tego samego zła?
    Multi gdzie ja napisalam, że jesteś zla.
    Co znaczy sprzedqć swój kraj? Serio wytłumacz bo ja nie rozumiem takich sformułowan w tym kontekście.
    A jeśli mówisz o brataniu się z zachodem to już dawno nastąpiło jak weszliśmy do unii- tak żle nam? Dofinansowania na każdym kroku. Ale jak dają pieniądze ze zginłeho zachodu to okej? Ale jak czegoś wymagają to źle?
    .
    I to nie jest jeden diabeł lub jedno zło. Odpowiedziałam ci dlaczego.

    Obecna władza sama przypomina komunistyczną władzę- najzabawniejszy przykład to cenzura np na podstawie przykładu Kazika. A od mojej ulubionej vce minister zdrowia konsultacji krajowy dostali zakaz wypowiadabiabsie do mediow nab enat epidemii bez konsultacji z ministerstwem zdrowia. I zeby pilnowali też swoich konsultantów wojewódzkich w tej kwestii.
    A pamiętacie po rozdaniu 2 miliardów na tvp? Miał być zrobiony Fundusz na wsparcie Ochrony Zdrowia. No własnie wszystko odwołano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 06:32

    Ewa1984 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 14 lipca 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk . Mogłabym się przebijać argumentamibale ...po co? Nie jest to forum o tym .
    Tylko proszę Cię nie nie pytaj mnie co znaczy sprzedać swój kraj .
    Naprawdę dla mnie też nie wszytko się podoba w obecnej władzy. Z mediami przesadzaja ... Ale.
    Po już było. Za po 50% moich znajomych zdecydowałam się wyjechać, nie widzę tego U młodych teraz...nie było pracy dla mojego męża po ukończeniu uczelni , nie było pracy dla mnie . A z dom opuściłam w wieku 17stu lat. Więc proszę mi nie pisać że było trzeba dobrze szukać. Ja wstałam między dylematem podjęcia śmieciowki i klepania biedy A wyjazdu , gdzie za dochód mogłam się utrzymać zrobić studia oraz pomoc bezrobotnemu ojcu.
    Teraz Social pomaga ludziom którzy naprawdę pomocy potrzebują. Nie mówię o marginesie społecznym.
    Podam Ci przykład. Mając zadłużone mieszkanie komunalne , dzięki pomocy państwa można było iść na układ i iść przepracować gdzie płacono 10za godzinę i szło to na uregulowanie problemu. Gdzie taką pomoc wcześniej? Tak. Cześć osób to zapijaczone osobniki Ale część potrzebowała jej bardziej niż myślisz.
    Albo program gdzie mój bezrobotny 60siecioparo letni czekający na emeryturę ojciec , mógł utrzymywać się ponad rok bo został przyjęty na starz doszkalający. Albo programy w mojej gminie które pomagają dla matek z dziećmi podjąć pracę.
    Przez 8 lat po , wszelkie podwyżki były w służbach zamrożone. Teraz było ich 4czy5 . Z Tuska mundurowka robioła za 2.5 tysiąca miesięcznie . Anieli się że baby w biedronce więcej zarabiają. Zresztą Unia w 2004 A obecna wyglądała całkiem inaczej .
    Moje rodzinne miasto rozwinęło się bardzo przez ten okres. Tak samo rejon Podkarpacia. Kto pamiętał o wschodniej Polsce wcześniej
    Dofinansowania ze zgnilego zachodu ? Serio ? Poprzednia władza brała do kieszeni. Nikt mi nie powie ze nie. Dbali o własne dupy. Skoro to pieniądze z UE, to gdzie były wcześniej. Jeśli teraz rozdają na lewo i prawo. Nie zapominajmy te że Polska też wpłaca swoją składkę, więc.
    Ile rodzin wielodzietnych musiał wyjechać na wyspy ? Znam mnóstwo...
    O uchodzcach zaczynamy ? Bo najpierw ten złoty narybek, trzeba zobaczyć. Musisz chodzić po Warszawie z gazem ? Bo aj ostatnie lata w Wiedniu gaz mialam w dłoni wracając po20 z roboty .
    Kto wykończył stocznię? Kto chciał sprzedać lot? Kto sprzedał kolejki w górach?
    Tak obecna władza bardzo przeszkadza ddla osób które mieszkają w rozwiniętych rejonach Polski, większych miastach. Nie widzą co się dzieje w małych miejscowościach. Zabitych dechami i na wschodzie ...

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi a mnie wywalili z pracy tuż po macierzyńskim. Nigdy w całej historii tej instytucji nie było takiego wypadku. To jest ta pomoc i polityka pro rodzinna? Zakłamane, fałszywe, puste. Nawet mi zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy nie dali. Siedzi sobie sukinkot ze swoimi znajomkami na zdalnej a mnie zmusza do ryzykowaniem zdrowiem mojego dziecka i matki (grupa ryzyka) bo nie stać mnie na żłobek jak mam zaraz pracę stracić.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do chodzenia z gazem po Warszawie to tak, mam go w torebce.

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ze straciłaś swoje miejsce pracy i obwiniqlasz za to władze . Ale mimo to jakaś pracę nadal masz to prawda? A tą pomoc która wyoisalam z jest realna mimo że nie w Twojej grupie docelowej.


    Więcej na ten temat nie pisze .

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam obiecaną nową ale czy będzie na pewno to się dowiem jak umowę podpisze. Teraz jestem na wypowiedzeniu zgodnie z umową którą miałam dlatego jeszcze mam pracę.
    Obwiniam władze bo dyrektor jest polityczny z PiS narzucony. Te cyrki się zaczęły jak przeją władze. W gmachu biblioteki ma być siedzibą partii dlatego bibliotekę wykończyli.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi jeśli to rzeczywiście ich zasługa to czemu się tym nie chwalą? Nie przedstawią konkretnych miejsc, ludzi, praw. Ja ciągle tylko słyszę Tusk ble, LGBT ble, in vitro ble, PO ble, Niemcy nas pozabijają i jedyne co to 500+. A gdzie reszta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 09:36

    npV2p1.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko napisze że jak jesteście Unia zafascynowane to polecam książki Tomasza Cukiernika. Pięknie wszystko wyliczone ile musieliśmy włożyć do Unii żeby teraz łaskawie dostać. I ile inwestycji nie powstało bo Unia zablokowała. Ładny bilans.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja pytam o to sprzedawanie kraju bo chce pojąć wyborców drugiej strony. Na jakiej zasadzie doprowadzi prezydent Warszawy do rozłamu państwa/sprzedania państwa bo dla mnie to abstrakcja.?

    To skoro teraz tak dobrze tu jest czemu nie wrócą? za granicą wygrał Trzaskowski.btw

    Multi to forum jest też o tym, bo jak ludzie z jego partii nazywają moje dziecko truskawką bez smaku to nie będę ba to obojętna. Nigdy.
    Nie uczą szacunku do innych, szacunku do ludzi myślących i czujących inaczej.

    Jak jest w innych sektorach nie bede sie wypowiadać- powiem tylko, że nas oszukali, sprzedali zdrowie Polaków za bon patriotyczny i obietnice wzrostu pkb na ochrone zdrowia (czego nie dottzymali). Oszukali nas lekarzy i was pacjentów. Ale to sie odbije czkawką. Wpisali ile pielęgniarek minimum musi być na daną ilość łózek w szpitalu- co się stało? Dyrektorzy pozmniejszali ilość łózek bo nie ma pielęgniarek/nie stać ich na jakikolwiek etat.
    Tak samo zrobili z pogotowiem.

    Ja wszędzie widzę te tablice o dofinansowaniu, nawet na Podlasiu i to w czasach gdzie nie PIS było u władzy.

    PIS stworzyło sztucznych wrogów w postaci straszenia uchodźcani czy LGBT bo takim społeczeństwen lepiej się rządzi. Szkoda, że większość z nich nie wie co znaczy to LGBT.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 09:49

    Ewa1984 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja tylko napisze że jak jesteście Unia zafascynowane to polecam książki Tomasza Cukiernika. Pięknie wszystko wyliczone ile musieliśmy włożyć do Unii żeby teraz łaskawie dostać. I ile inwestycji nie powstało bo Unia zablokowała. Ładny bilans.
    Raczej nie znam instytucji która daje za nic. Nic nie trzeba dać a wyjmować można ile sie chce.

    Ewa1984 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umiesz liczyć, licz na siebie... trzeba sobie umiec samemu poradzić zawsze i w każdej sytuacji, a nie tylko liczyć na to ile i komu da państwo, ile komu zabrało, ile kto przywłaszczył i do skarpety schował. Nie jestem w stanie zrozumieć ani jednej ani drugiej strony sporu w tym momencie, to co macie i mieć będziecie zależy tylko od WAS samych, a nie od tego kto aktualnie rządzi. Czyż nie? To, że ktoś nic nie ma i tonie w długach to też zasługa Pisu czy Po? litości :)

    Wybory się odbyły, zawsze ktoś wygra, zawsze ktoś przegra. Trzeba to zaakceptować, a nie napierdzielać się wzajemnie. Po co się spieracie? Co Wam to da? Kto ma rację, a kto nie? Po co sobie psuć atmosfere?

    Mi się nie podoba wynik wyborów, choć jestem zadowolona, że wzrosła grupa poparcia dla mojego kandydata, ale co zrobić, nadal za mało widocznie, tudno, biorę go na klatę i ide dalej, bo dla mnie osobiście ten wynik nic nie zmienia. Wszystko co mam , to kim jestem zawdzieczam sobie i mojej cieżkiej pracy, a nie aktualniej polityce czy Uni Europejskiej.

    Nikt tutaj nikogo nie trzyma, jesli się komus nie podoba prosze spakować walizki i się wyprowadzić tam gdzie będzie się czuł lepiej.

    I proszę zakończmy te spory, bo one do niczego nie prowadzą. Wrocimy do tematu za 5 lat. Dziękuję

    Promyk89, malutka_mycha, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze odnośnie że to nie tenat na forum- tonPIS zakończył rządowe dofinansowanie in vitro. Teraz tylko samorząd to doginansowanie robi z budżetu własnego (oczywiście tylko tam gdzie danym miejscem nie rządzi członek partii prawych i sprawiedliwych)
    500+ nie spowodowalo wzrostu dzietności.
    W srode ide na szczepienie ibwydaje 800 zl wybierając szczepionki bezpieczniejsze o mniejszej ilosci wkłuć, powikłan, o szerszym spektrum działania . W porównaniu ze zgniłym zachoden jesteśmy bardzo w tyle bo nasz rząd refunduje mniej skuteczne bo tańsze. Np krztusiec komórkowy a nie bezkomórkowy dający mniej powikłan.
    I 500 plus juz poszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 09:58

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Raczej nie znam instytucji która daje za nic. Nic nie trzeba dać a wyjmować można ile sie chce.
    Chyba nie rozumiem. Do Uni nic nie trzeba dać?

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Szkoda, że większość z nich nie wie co znaczy to LGBT.
    Oo z tym się zgodzę.

    f1d9680377.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 14 lipca 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 20:06

    Adry lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 14 lipca 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my zostałyśmy z córcią same na placu boju, mąż dzisiaj wyleciał do słonecznej italii na kilka dni :) ale pogoda ładna jest co robić, na wieczór mam zaplanowane puzzle i wyklejanki, damy rade, oby czas szybko zleciał.

    OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 14 lipca 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Adry prędzej czy później trafiasz na mur i odkrywasz że nie wszystko zależy tylko od ciebie. Doskonałym przykładem jest służba zdrowia. Jak zachorujesz to już jesteś zdana na łaskę innych i bezduszny system. Puki jesteś młoda i silna to możesz dużo ale tak nie będzie wiecznie. Dlatego ważne jest kto decyduje o tym jaki będzie ten system.
    Tonięcie w długach też może być zależne od władzy ;) To akurat jest punkt na korzyść obecnie rządzących. Kiedyś długi dziedziczyło się bezpośrednio, pół roku na zrzeczenie się od śmierci rodzica np. i bach wszystko twoje. Prawo się zmieniło i teraz dziedziczysz z dobrodziejstwem inwentarza (jak długi większe niż majątek to poprostu nic nie dostajesz) i pół roku jest od chwili dowiedzenia się o śmierci spadkodawcy.

    Promyk nie wygląda na bezsmakową :)

    npV2p1.png
‹‹ 1840 1841 1842 1843 1844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ