X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell oczywiście ze pamieta. Fajnie ze sie odezwalas :) Ja tez dzis wywolana do odpowiedzi ;)

    Evell lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas a ty wiesz co bedziesz miala ? Chlopczyk dobrze kojarze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 16:57

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    może się czymś stresuje?? Może tym, że będzie miała rodzeństwo? Właśnie jak ta sytuacja się ma? Przygotowujecie ją na rodzeństwo czy jeszcze nic nie wie?? Bo ona niezbyt była chętna na rodzeństwo z tego co pamiętam.
    Nic nie wie jeszcze :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku,Beatrix nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę tego pakowania torby do szpitala ja już wtedy byłam taka podekscytowana tym wszystkim zazdroszczę i bardzo wam kibicuje; *
    Czarnulka oj wspólczuje synom choroby moja mała też coś pokaszluje mocno ... Gratuluję kochana kolejnego synka ;* :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka gratulacje chłopczyka! Mąż cały dumny? :-D A ty jak się z tym czujesz, że będziesz miała 4 chłopa w domu? :-D

    Multi - zatkany nos i gluty to w ciąży normalka. Ja tak miałam w każdej. Rano mam zawalony nos jak wstaję, ale nie jest to katar tylko tak z nocy. Za dnia też muszę parę razy czyścić nocha :-D To chyba przez hormony.

    Ja dziś cały dzień się obijam. Masakra. To L4 rozleniwiło mnie na amen. Leżę bo znowu, jak co wieczór, mam mdłości. Myślę, że jeszcze tydzień, max 2 i przejdą.

    Multiwitamina, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do córy to nie wiem czemu, ale trochę boję się jej powiedzieć. Ona słyszy jak gadamy o ciąży, badaniach, ale wygląda na to że nie wie o co kaman. Boję się, że wywrócę jej świat do góry nogami. Nie chciałam jej mówić też przez to, że ciąża długo wydawała mi się niepewna przez plamienia i wcześniejsze poronienie. Nie wiem... jeszcze chyba poczekam z wieściemi.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a jak Twój cykl z letrozolem? witaj :) dawno Cię nie było ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Evell a jak Twój cykl z letrozolem? witaj :) dawno Cię nie było ;)

    Nie wiem AG obawiam,że do dumy ostatnim razem pęcherzyk był marny od dziś znów biorę 2x1 gdyż jest 2 dc.
    Powiem tak nie bardzo wierzę w ten letrozol że mi pomoże jeszcze do marca biorę i odstawiamy a potem laparo i niech się dzieje co chce.
    A jak u ciebie kochana ?

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:13

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Jeszcze nie w domu mamy Krystiana i Adrianka i musze pomyśleć jakie dam ale raczej jakies proste.
    A ty wybrałaś juz imie?
    U nas jest Nina. Jeszcze płci nie znaliśmy i była Nina :)

    Ja czekam jeszcze na wyniki kwasów ale alat, aspat i bilirubina w normie więc chyba mnie nie dotknie cholestaza. Ale to już nie wiem czym się smarować żeby nie swedzialo. I jeszcze mi się tak wbija w zebra że mi tchu brakuje. Ogólnie mam doła i nawet nie wiem czemu.

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Nie wiem AG obawiam,że do dumy ostatnim razem pęcherzyk był marny od dziś znów biorę 2x1 gdyż jest 2 dc.
    Powiem tak nie bardzo wierzę w ten letrozol że mi pomoże jeszcze do marca biorę i odstawiamy a potem laparo i niech się dzieje co chce.
    A jak u ciebie kochana ?

    Nie wiem ile Cię nie było, ale ja już nie biorę clo w tym cyklu.. Mąż się zbadał (po wielkich akcjach) i jest dupa.. do tego ja się teraz szykuję do hsg z tym, że bez clo u mnie nic kompletnie nie rośnie (byłam na monitoringu przy okazji pobierania wymazu) i tak mam teraz 2 cykle w dupkę, a potem zobaczymy.. Mąż ma suplementy jeść, może akurat po tych 3 miesiącach coś zaskoczy.. Mój Lekarz też przebąkiwał o laparoskopii gdyby coś.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że się zameldowalyscie dziewczyny :)
    Beatrix pomimo tego że jest coraz mniej miejsca to do samego końca może się przekręcić, wszystko się mogło zdazyc. A nastawiona jesteś na nuturalny poród?

    Evell co to za gadka o smeceniu, opowiedzialabys nam historie o swoim największym sponiewieraniu - czyt upiciu się, o dziwnych miejscach na seks u coś tu jeszcze było roztrzasane ale zapomniałam. Wpadaj smecic :)

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze były miłosne historie :D Linczowanie - ze mną na czele mojego Męża, że się nie chce zbadać :D Także zostań z Nami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 19:52

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - jest taka bajka na youtube, którą moja mała lubiła oglądać, a nazywa się "Nina musi siusiu". Dziewczynce zawsze się chce siku w złej chwili i zawsze sytuację ratuje super odlotowa babcia :-D hihihi Fajne imię :-D

    Mojej dzidzi pobrali przed chwilą kilka fiolek krwi i jest rozgoryczona. Wcześniej robili jej usg płuc i byli obok praktykanci i ona do nich w czasie usg zdziwionym głosem "Ja nie wiem co się tutaj dzieje!". Wszyscy ponoć mieli ubaw z jej tekstów :-D Ona zawsze jest atrakcją, gdzie nie pójdzie. Gada takie hasełka do wszystkich, że tylko się uśmiać można.

    malutka_mycha, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO macie uciechę Lavende86 z Waszej Małej :) Ciekawe jakiej płci Bobas bryka u Ciebie w brzuchu :D

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:13

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    TO macie uciechę Lavende86 z Waszej Małej :) Ciekawe jakiej płci Bobas bryka u Ciebie w brzuchu :D
    Też jestem ciekawa. Obstawiam tym razem chłopa :-D Taka intuicja dziś po usg. Sama nie wiem co bym wolała. To i to fajne :-) Zawsze marzyłam o córce i ją mam więc teraz to już nie mam życzeń. Żeby tylko ciąża była do końca ok i dzidzi zdrowe!

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde małej robią właśnie bańki. Nie wiedziałam, że to się jeszcze stosuje. Myślicie, że to na cokolwiek działa? Ja mam mieszane odczucia.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robione jako dziecko banki, ale nie mam pojęcia czy to jakoś pomagało. Chyba tak bo to powtarzali.

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Fajnie że się zameldowalyscie dziewczyny :)
    Beatrix pomimo tego że jest coraz mniej miejsca to do samego końca może się przekręcić, wszystko się mogło zdazyc. A nastawiona jesteś na nuturalny poród?

    Evell co to za gadka o smeceniu, opowiedzialabys nam historie o swoim największym sponiewieraniu - czyt upiciu się, o dziwnych miejscach na seks u coś tu jeszcze było roztrzasane ale zapomniałam. Wpadaj smecic :)
    Właśnie bylam nastawiona na naturalny. Bardziej boje sie cc. Tez mnie kopala po zebrach a teraz tylko w bok. Zobaczymy w czwartek ale wydaje mi sie ze lezy znow poprzecznie.

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
‹‹ 741 742 743 744 745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ