X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms to jutro ma Twój badanie? Tak głupio.. jak ktoś kogoś przyłapie dla obu stron..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms to polecam schody jak macie ;) my to rożne opcje w domu ;) tez były czasy, ze za ściana ktoś z rodziny, a Maz nie miał drzwi na klucz, ale zawsze sie udawało :) oby jutro zrobił! Bo ilez mozna..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms to jest dobry plan! My mamy drewniane schody i kiedyś skorzystaliśmy :) u nas teraz (przez brak czegokolwiek w oknach) jestesmy ograniczeni do sypialni i łazienki (tam jest roleta).. nie moge sie doczekać aż beda wszędzie rolety :) chociaz kanapę chyba troche rozwaliliśmy. Na szczęście lubimy razem :) ale mam juz ochotę!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, a jak bedzie zmęczony to Go chyba przymusze hahaha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki, to żałuje, ze moj Maz w koncu nie zrobił tego rozszerzonego badania.. bo pewnie zeby poszedł drugi raz to bedzie cieżko Go namówić.. ale poki co to w domu unikam tematu i lepiej nam jakos, tak lżej.

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na schodach?! O matko, to chyba mało wygodne. W domu i hotelach to ja też otwarta jestem na różne opcje, ale w miejscach publicznych - dla mnie odpada.

    Mój M uwielbia przed lustrem, ja czasem zerkam, ale mnie to głównie zawstydza - zaraz patrzę, czy za dużo boczków albo cellulitu u mnie nie ma. :)

    A z przyłapywaniem na seksie, to myślę, że przyłapujący ma trochę frajdy (to tak jak z oglądaniem filmu erotycznego), ale przyłapany - nie.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiew, plus to badanie na wiązanie z kwasem hialuronowym zeby juz miec wszystko czarno na białym..

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie największe libido było w szczęśliwym cyklu może coś jest w tym związku płodności z ochotą na sex.
    Ja zaczełam dzień od uszycia ogona kota. Nie, żaden z moich zwierzaków nie stracił swojego. Zadzwoniłam rano do mamy z życzeniami. Mama jest dziś u siostry, wraca jutro rano. Pierwsze co usłyszała wczoraj wieczorem po przyjeździe od swojej młodszej wnuczki było "babciu zrobisz mi strój karnawałowy na środę?". Można go zrobić, babcia potrafi temat ogarnąć nawet w jeden dzień ale.... z czego?! Siostra mieszka na takim wgwizdiwie gdzie poza spożywką nic nie da się kupić. Ostatnio tak zajęta pracą że nie ogarnia rzeczywistości bardziej niż zwykle i nic nie załatwi. Bluza czarna od straszej wnuczki, legginsy czarna własne, opaska i kawałek vpczarnego filcu - będą uszy a w efekcie kot. Zabrakło tylko ogona. No więc ogon już się uszył i jutro rano pojedzie do razem z dziadkiem dopełnić stroju...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 15:17

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czarnego zamszu

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawa u nas 120 a ten rozszerzony 240 .. duża różnica w sumie .. ale poki co spokoj moze zaskoczy po tych 3 mies. Suplementacji i moim hsg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabym jeszcze raz o tym poczytać, bo juz dokładnie nie pamietam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle, ze bedzie miał to samo ;) ja miałam wymaz robiony teraz.. zobaczymy w piątek.. znając moje szczęście, to wyjdzie mi dupa i z hsg sie przesunie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syf, kiła i mogiła Hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz, nie schizuje, do piątku blisko :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było rozszerzone badanie. Tsk lekarz kazał.

    npV2p1.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki, u mnie zaczęło sie przeorganizowywanie naszego mini mieszkanka pod niunie. Probujemy wygospodarować jak najwięcej miejsca. Wczoraj zlozylismy lozeczko i czekamy na materac bo mam wątpliwości czy sie zmieści. Wydaje mi się ze bedzie trzeba lozeczko odsylac. Czy ktoras z Was tez bedzie uzywala turystyka? Czy wszystkie macie drewniane?

    W piatek w nocy malenka zrobila dziwny manewr i mam wrażenie ze sie przekrecila. Tyle czasu byla glowa w dole a teraz czuje czkawke w okolicach pepka a czulam na dole. W czwartek mam wizytę wiec zobaczymy czy mi sie tylko wydaje czy jednak nie :(

    Co do seksu mam nawrot ;) w pierwszym trymestrze zakaz bo bole brzucha i plamienia. W drugim brak checi totalny a w trzecim moje libido poszybowalo w gore :) tylko czasu mniej i wieczorem jak maz wraca jestem padaka.

    Ogólnie u mnie ok, czuje sie mega ciezko a jeszcze 7 tyg do terminu. Jeszcze nic nie ogarnelam typu ciuszki, torba itd. Mam plan zrobic to w lutym :) Moja tarczyca trzyma sie pieknie odkad dobralam sobie dawke a co do krwi caly czas na granicy anemii sie trzymam.

    Miłego poniedziałku :)

    Evell, Multiwitamina, malutka_mycha, Arienkas83, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie drogie panie czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta ?hehe długo mnie tu chyba nie było,a to dlatego,że nie chciałam was zadreczać już tymi moimi wywodami.
    ...

    Co u was jak dziewczyny przygotowania do porodu multi, wróbel,beatrix? Walizki spakowane ?

    Pozostałe dziewczyny jak się czujecie ?
    Ja dziś 2 dc w sumie standart tylko brzuch trochę napierdziela i zauważyłam skrzepy co w moim przypadku wg się nie zdarza,i nie nefre nie jestem w ciąży,ale dzięki ze o mnie pamiętasz ;*
    Buziaki dla was i dobrego wieczoru życzę :)

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała turystyka. Torba już jest, częściowo spakowana.
    Fajnie że się odezwałyście Evel, Beatrix. Mówiłyśmy ostatnio o was.

    Evell lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Czarnulka gratulacje :) mysleliscie nad imieniem?
    Jeszcze nie w domu mamy Krystiana i Adrianka i musze pomyśleć jakie dam ale raczej jakies proste.
    A ty wybrałaś juz imie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 16:56

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Ja będę miała turystyka. Torba już jest, częściowo spakowana.
    Fajnie że się odezwałyście Evel, Beatrix. Mówiłyśmy ostatnio o was.
    Wrobel ja wybrala lionelo Simon grey ale biorę jeszcze pod uwage Kinderkraft joy bo ma standardowe wymiary materaca 120/60 a lionelo ma trochę mniejsze i nie wiem czy sie zmiesci materac. Jakie lozeczko wybralas? Domawialas materac czy zostajesz przy tym co jest?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
‹‹ 740 741 742 743 744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ