X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi hi Zozo to nieźle wam wyszło. My się zawsze staramy schować z samochodem jak wyskakujemy na numerek na łonie natury. Jeszcze nikt nas nie przyłapał a generalnie bardzo to lubimy więc okazji trochę było.

    Ag1988, Zozo lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Swędzi, ale chyba nie tak koszmarnie jak wczoraj. Idę jutro na próby watrobowe, więc wieczorem będę wiedzieć o co kaman.
    Wczoraj nie smarowalam ale we wcześniejsze dni smarowalam olejkiem nawilżającym na rozstępy i nie przynosiło to ulgi. Więc albo kosmetyk jest za słaby albo to nie kwestia rozciągające się skory
    czytałaś artykuł który Ci Wróbel podrzuciła? Trzeba zrobić kwasy żółciowe a nie próby wątrobowe. Próby wątrobowe można, ale głównie powinno sie zrobic kwasy żółciowe, żeby sprawdzić czy jest cholestaza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 09:27

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 super ze masz dobre wyniki!!! Teraz spokojnie :) oby i u Fridy było wszystko w porządku i mogła sie uspokoić :)

    Lavende86 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro o 15.
    Lavende to super bardzo się cieszę :)
    Oby i u mnie wyszło dobrze...

    Ag1988, Lavende86 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zazdroszczę Wam odwagi co do seksu w nietypowych miejscach. Mnie się marzy seks na plaży, ale ryzyko przyłapania odebrałoby mi całą przyjemność. Sama niechcący przyłapałam zresztą kiedyś parkę w samochodzie.

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na plaży też by było fajnie. Ale mój mąż nie jest z tych szalonych, jedynie na łóżku i tyle :P Więc mogę sobie pomarzyć. ;)

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plaża - hmm bez szału, ja sie troche jednak bałam ;) ja chce jakis nowe pozycje! I dawno z jedzeniem sie nie bawiliśmy ;) fajnie czasem cos pokombinować :) mi sie tez marzy polana na kocyku - ale to latem trzeba! Frida91 powodzenia kciuki juz mocno zaciśnięte!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 10:06

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to ja jestem z tych, co to szalone potrafią być tylko we własnym łóżku. Co do zatłoczonych polskich plaż, to na seks na plaży raczej szanse są małe.
    Ale w tamtym roku przyuważyliśmy, jak jednak parka w morzu uprawiała seks, w wodzie na stojąco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! To odważnie, bo woda w Bałtyku potrafi byc zimna.. u nas było to po zmroku ;)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uważam że seks jest bardzo ważny i daje bliskość ale nie jest najważniejszy.
    Chociaż u nas akurat odkąd jestem w ciąży rzadziej mam na cokolwiek ochotę... A mój na odwrót aż go nie poznaję. Może odbija sobie to że wcześniej bylo "trzeba" a teraz na nic go nie namawiam więc nagle to jemu sie zachciało ;)

    Adry, Ag1988, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry najważniejsza jest miłość i zeby sie razem zgrać. Jest temat seksu to piszemy o tym.. wiadomo, ze z czasem jest inaczej, moim zdaniem nie jest gorzej, bo człowiek sie bardziej otwiera i wie, co działa na druga osobę, takze czas tez działa na korzyść. Ja sie boje, ze moge ta sferę zaniedbać,a wiem, ze dla faceta to jest tez inaczej, bo dochodzi do tego fizjologia, ale teraz staramy sie korzystać. Wiadomo, ze czasem zmęczenie bierze gore, ale grunt zeby te przerwy nie były za duże i zeby żadna ze stron nie czuła sie odtrącona albo zaniedbana. Widze po nas, ze nas np to bardzo rozładowuje i jak jest miedzy nami ciężka atmosfera to nam to pomaga :) zreszta ja to dosyć długo czekałam na mojego Meza, wiec wszystkie doświadczenia mam z Nim ;) zreszta zawsze mnie jakos bolało, jak faceci bardzo szybko wyskakiwali z seksem.. raz sie prawie popłakałam... na szczęście jak odmawiałam to było ostatnie spotkanie zawsze.. mnie to bolalo, bo czułam jakbym nie miała nic więcej do zaoferowania tylko ciało.. potem sie pojawił moj Maz, który chciał ze mną rozmawiać- szok! Mozna! Chciał mnie najpierw poznać, interesował sie tym co lubię itd. Dużo rozmawialiśmy i to sie okazało kluczem do mnie ha!

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie seks jest ważny ale nie najważniejszy! Nie mniej ciesze sie, ze go lubię Maz tez, wiec odpada nam problem w tej kwestii. Znam kobiety, które nie lubią i jest problem w związku..

    Iza-K lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dalej się zmagam z biegunka u malego. Jeden juz zdrowy a drugiego dalej trzyma takze malo zagladam

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czarnulka biedni ci Twoi chłopcy... A jak Ty się czujesz? Dzidzia daje o sobie znać?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio z seksem posucha bo plamienia, krwawienia i się bałam. Niby nie jest to wskazane. Teraz trochę przechodzą mi już czasami mdłości to odzyskuję wigor i mam ochotę, ale strach wygrywa. Boję się, że wróci to krwawienie. Narazie damy sobie spokój. Są rzeczy ważne i ważniejsze :-) Dla dzidzi wszystko!

    No a Adry też ma rację, że to zależy również od stażu związku. Na początku to non stop napaleni, a po 10 latach różnie bywa. Jeszcze dziecko, oboje praca i zmęczenie, obowiązków coraz więcej i potem człowiek marzy tylko o pozycji - ja na dole, kołdra na górze :-D

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo braku snu. Moja mała dziś w nocy zasikała łóżko i mąż miał akcję zmieniania pościeli. Nie wiem co jej się stało. Już dawno tego nie było.

    W końcu mam wypis z wszystkich badań, które miała u nas w szpitalu gdy miała zapalenie płuc i wyniki idealne. Krew, mocz i te testy z tych testów z krwi na alergię wyszło, że na nic nie ma alergii. Teraz tylko zrobią jej chyba testy skórne jeszcze, ale lekarz ją dziś osłuchał i jest zdrowa. Mówił, że pięknie się wyleczyła tymi inhalacjami a to tylko 3 dni. Może ją wypuszczą szybciej bo nie chcę żeby tam co złapała.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms ja nigdy nie planowałam seksu przed czy po slubie tylko zawsze chciałam zrobic to z miłości - zwłaszcza pierwszy raz, a ze zawsze przyciągałam takich, co to tylko maja jedno w głowie, to sie troche naczekalam, ale tak jak pisze Nefre_ms takie odkrywanie było piekne! Moj Maz (w tedy Chłopak) wiedział co i jak, wiec miałam dobrego Nauczyciela ;) a teraz hmm moze i uczeń przerósł mistrza (jak tylko sa chęci i siły)

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam te badania, przeczytałam artykuł od Wróbel ka i zrobiłam też kwasy. Dziękuję :)

    Oj hormony potrafią namieszać, ja od początku związku z mężem bralam tabletki i nie spodziewałam się jak bardzo obniżają mi one libido. Dopiero jak zaczęliśmy się starać, więc odrzuciłam zabezpieczenia, poczułam prawdziwa radość z seksu :)

    A teraz w drugim trymestrze miałam ochotę a teraz znowu mi przeszło więc jest rzadziej. Teraz bardziej potrzebuje przytulania, głaskania, całowania. Mam dni że mogłabym jak małpka uwiesic się na mężu :) zawsze tak przed @ miałam.

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mieliście cudnie :) u nas Maz był doświadczony, ale nie miałam z tym problemu, generalnie grunt ze czekał na moj sygnał, ze możemy i nie naciskał. A ja to najpierw musiałam isc po tabletki anty itd. Bo wtedy panicznie bałam sie ciazy.. raz pamietam, ze zapomniałam 1 tabletki wziąć, brałam z opóźnieniem i był stres ... a teraz marze o dziecku.. takze takie to wszystko przewrotne..

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    A propo braku snu. Moja mała dziś w nocy zasikała łóżko i mąż miał akcję zmieniania pościeli. Nie wiem co jej się stało. Już dawno tego nie było.

    W końcu mam wypis z wszystkich badań, które miała u nas w szpitalu gdy miała zapalenie płuc i wyniki idealne. Krew, mocz i te testy z tych testów z krwi na alergię wyszło, że na nic nie ma alergii. Teraz tylko zrobią jej chyba testy skórne jeszcze, ale lekarz ją dziś osłuchał i jest zdrowa. Mówił, że pięknie się wyleczyła tymi inhalacjami a to tylko 3 dni. Może ją wypuszczą szybciej bo nie chcę żeby tam co złapała.
    może się czymś stresuje?? Może tym, że będzie miała rodzeństwo? Właśnie jak ta sytuacja się ma? Przygotowujecie ją na rodzeństwo czy jeszcze nic nie wie?? Bo ona niezbyt była chętna na rodzeństwo z tego co pamiętam.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 738 739 740 741 742 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ