Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Frida ale norma jest od 110. Wiesz każde dzeicko jest inne, jedne są grube, chude, wysokie, nerwowe, spokojne itp. nie mozna wszystkiego wkładać do jednego wora. tak samo jedne beda mialy niskie tetno, inne wysokie. Ja np mam mega wysokie i żyję :P naprawdę nie denerwuj się, bo nie ma czym! ;)
    Wiem kochana ale inaczej chyba dorosły a inaczej płód w 1 trymestrze... Czy nawet dziecko już urodzone... Łatwiej przetrzyma nawet jakies choroby a tu sie boje ze bedzie wszystko albo nic..

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Multi myslalam nad tym detektorem ale chyba to działa od 12 tygodnia... To już i tak będę po wizycie i będę cos wiecej wiedziała... Ale jak dalej będzie słabo to może pomyślę... Sama nie wiem czy to dobry pomysł.

Nefre dzięki... :*
    i tak się będziesz stresować i tak :P nie wiadomo czy nawet z detektorem nie bardziej :P

30 lat, walka o pierwszego maluszka
    Laparoskopia - Jajowody drożne
    Endometrioza 2st
    plan: 3 cykle starań po laparo i lecimy z in vitro...
    obecnie: 24 cykl starań (3 cykl po laparo)
    ...tak bardzo bym chciała...

Wysłany: 15 stycznia, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Wiem kochana ale inaczej chyba dorosły a inaczej płód w 1 trymestrze... Czy nawet dziecko już urodzone... Łatwiej przetrzyma nawet jakies choroby a tu sie boje ze bedzie wszystko albo nic..
    mojej koleżanki mała mial zbyt mała masę tuż przed porodem, i mimo wszystko urodziła sie zdrowa. Nie ma co panikować, tym bardziej, że jesteś praktycznie w normie ;) a co lekarz powiedział na to? on sie zna najlepiej. Jesli powiedzial, że ok to nie ma się co martwić ;)

Endometrioza 2st
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Mój od razu powiedział ze dla mnie to nie dobry pomysł bo dopiero zacznę schizowac. I chyba ma rację.
    Muszę poczekać ten tydzień jeszcze i wtedy pomyślę.

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    mojej koleżanki mała mial zbyt mała masę tuż przed porodem, i mimo wszystko urodziła sie zdrowa. Nie ma co panikować, tym bardziej, że jesteś praktycznie w normie ;) a co lekarz powiedział na to? on sie zna najlepiej. Jesli powiedzial, że ok to nie ma się co martwić ;)
    Nie powiedział ze to ok ale ze dosc niskie. Ale że ma prawo tak być. 2 razy to sprawdzal najpierw i nic nie mówił.

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms to zajdzmy razem, bedziemy razem sie nakręcać Hahaha.. żartuje oczywiście... mam nadzieje ze nas ogarnie euforia, że sie udało i tak zostanie!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męża musze ogarnac... a poki co mam „czerwone światło na wszystko”, bo mi „fochem strzeli” i bede miała zamiast wakacji to zapier*** w pracy, czyli u nas jak cos to ciąża w lipcu najwcześniej.. heh chyba ze jakis dobry sie znajdzie jeden i sie uda! Bede z tymi nogami w gorze próbować... bo generalnie to zawsze odrazu do łazienki ide bo czuje parcie na siku... skoro o kupach mowa, to ja o siuskach dodam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 12:40

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry stresuje sie nadal tym niskim tetnem z ostatniej wizyty. Miało 108 wtedy.

Dk6cp1.png xooPp2.png

Wysłany: 15 stycznia, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Czekamy

a Ty kiedy masz wizyte w klinice? Umówiłaś coś?

I miałam pytać, Ty robiłaś badania na mutacje genetyczne?
    nie robiłam, bo moja doktor z kliniki mi odradziła :D że szkoda kasy, a te wyniki i tak nic nie zmienią (tym bardziej, ze ja nie mam w wywiadzie poronień, ja nie mam w wywiadzie NIC!). wiec na razie przystopowałam z badaniami :) w klinice wizyte mam pod koniec lutego ;) za tydzień idę do mojej ginekolog, troche cykle mi sie rozregulowały. zawsze były około 28 dni +/-2 a teraz są w caly świat, raz 24, raz 32 :/ nie wiem czy to jeszcze norma czy już nie.

Endometrioza 2st

Wysłany: 15 stycznia, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Nie powiedział ze to ok ale ze dosc niskie. Ale że ma prawo tak być. 2 razy to sprawdzal najpierw i nic nie mówił.
    no widzisz MA PRAWO TAK BYĆ. No stress kobieto bo wykitujesz wcześniej! ;)

Frida91 lubi tę wiadomość

Endometrioza 2st
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ag nie rozumiem. Kup bilety i już. Po co dyskutować i dyskutować :D
    A widzisz, bo u nas jest ten problem, ze moj Maz więcej zarabia, nie mamy wspólnego konta, wiec ja za całość sama nie zapłacę, sama tez nie chce jechac,bo bez sensu, wiec cieżko... musi sie dołożyć ... takze tak to.. nie cierpie tego stanu.. ale co zrobic... ciesze sie, ze ma lepsza prace, bo bysmy cienko piszczeli .. ale temat mojej pracy to ciężki temat .. zapier** za marna kase, takze frajerze.. w korpo.. tak w skrócie ..

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 12:58

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to wyobraź sobie, w jakiej ja żyje niepewności... ostatnio to ciagle jakos mam wrażenie, ze zaraz „bedzie foch” i tyle .. takze takie to... jak z „jajkiem”...

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki laski. Jedyne co mogę teraz zrobić to jak najmniej myśleć o tym. Posprzatalam za to mieszkanie i już wszystko wypakowane:) od razu lepiej. I zamówiłam włóczki na poduszkę:)

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida . Plamisz. Nie. Krwawisz. Nie. Boli Cię brzuch. Nie. Jakieś zle objawy? Nie . Masz się czym martwić. Nie. Coś by od tamtej pory już się zaczęło dziać przecież. Organizm by dał znać.

Aga. Nie znam go czy waszych relacji. Ale ty się nie możesz martwić, że go urazisz czy że będzie foch.. to troszkę mantnia psychiczna dla Ciebie . Bo on się fochnie , bo będzie zły... troszkę coś w stylu bo zupa była za słona...powinnaś mniej marnować, więcej okazywać swoich potrzeb. Nie liczy się tylko jego pragnienia i potrzeby ale również twoje.
    Ja do swojego też tak podchodziłam .. Bo będzie nie zadowolony to zrobię tak jak on chce. Nie on ma swoje zdanie, ja swoje. Szukamy kompromisu. I widzę że mąż mnie szanuje , dba o mnie. Prawda że mu matkuje, no tego potrzebuje. Ale jeśli coś jest do zrobienia to nie ma że boli. Miałby jeść leki , to by jadł, a nie jak z jakiem i Ty widzisz plan że ciąża najszybciej na lato.
    Do hsg masz tyle czasu , żeby swobodnie poprawić jego wyniki.
    Na co ty czekasz? Jak po hsg najlepiej działa pierwsze 3 miesiące do 6 ... Z skad wiesz że znowu się nie zatkaja( jeśli są oczywiscie)? I co ty zaznasz bolu ( bo zabieg nie należy do przyjemnych ) A on co nie nie może nawet leków brać? Albo może Ty sobie będziesz hsg fundowała co roku?

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 13:26

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag dziewczyny mają rację... Ciezko tak funkcjonowac i ciągle chodzic wokół faceta na paluszkach... Może tak się przyzwyczail i wlasnie stad te fochy? Ale to trudne i frustrujace zwlaszcza jak pojawiają się problemy.. Nie.mozesz brac wszystkiego na siebie.

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takze jestem zmęczona... generalnie to do etapu starań było inaczej ... bo jak cos to miałam podejście „to sobie miej focha i juz..” ale teraz to raczej razem musimy działać..

• Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - ja też się czasem stresuję więc cię rozumiem. Im dalej od tamtej wizyty tym gorzej. Co jakiś czas mnie nachodzą myśli czy to dziecko jeszcze tam żyje czy się zatrzymało. Doprowadza mnie to do szału. Potem mi przechodzi i jest ok i tak w kółko. Nie pociesza mnie brak krwawienia bo ostatnio też łaziłam z martwym zarodkiem i nie krwawiłam. Jak z mdłościami jest lepiej albo ból cycków mi mija to już zaczynam kminić. Tak jak mówisz... brzuch nie rośnie, ruchów nie czuć - nic nie wiadomo. No ale musimy to przetrwać bo co innego pozostaje. Ja sobie mówię, że będzie co ma być i nie mam na to wpływu. Wizytę mam w poniedziałek. Na szczęście dużo w tym tygodniu pracuję to może szybciej minie.

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png

Wysłany: 15 stycznia, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam doła dzisiaj. NIe wiem czy to ogólnie początki depresji (bo mam już serdecznie momentami wszystkiego dosyć) czy po prostu gorszy dzień... nie jestem w stanie się na niczym skupić, nic mi się nie chce robic... Ma ktoś jakiś pomysł na to, żeby człowiekowi wróciła energia i chęć do życia? :/ nie wiem czym się zająć. Chciałabym tyle rzeczy zrobić, a jednocześnie nie mam siły na żadną z nich. Ledwie się zmusiłam, żeby odkurzyć chatę :/

Endometrioza 2st

Wysłany: 15 stycznia, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ciężko mi tu coś doradzić, ja ostatnio bardzo chciałabym odwiedzić moja koleżankę Włoszkę w turynie. Pojechać sama na weekend :D trochę się zabawić, odpocząć od życia matki Polki, no i mój mąż nie za bardzo na takie cos :p razem jechać mu się nie chce, ale jak sama miałabym się wybrać to już w ogóle się burmuszy :D
    mój też tak ma! Ze mną nie pojedzie, ale samej tez nie pozwala :/

Endometrioza 2st
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie - może to tylko gorszy dzień. Pogoda do dupy i nikomu nic się nie chce, w tym mi. Wstałam po nocce i muszę iść na zakupy bo lodówka świeci pustkami. Też mam średni humor. Brakuje mi słońca i ciepełka. Ja to jestem meteopata 100%. Tylko słońce zobaczę i już mi się japa cieszy :-) Może pooglądaj jakiś serial? Mi Friendsi poprawiają zawsze humor :-) Zbieram się do sklepu! Trzymaj się i nie daj się!

O depresji nawet nie mów bo to straszna choroba i nie można jej porównać do zwykłego doła. Dużo zależy od Ciebie. Nie daj się chandrze :-)

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png
‹‹ 738 739 740 741 742 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)