Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak też sobie myślę, ze jakby dziecko miało wadę to pewnie już by było po nim widać, może byłoby mniejsze niz jego wiek a może już wczesniej by sie zatrzymało. A jak juz dalo radę te 11 tygodni to chyba juz jest coraz silniejsze... W ostateczności może to jakaś mała wada serduszka a nie od razu najgorsze. Najgorsza jest ta niewiedza,nie moge tam zajrzeć i sprawdzić, nie czuję jak się rusza, nie usłyszę jego bicia serca. I to mnie wykancza. Wiem ze juz nie powinnam nic czytać na ten temat bo w niczym mo to nie pomoże ale szukałam raczej pozytywnych informacji, czegoś co mnie pocieszy. I znalazłam właśnie ze poniżej 110 to niskie tetno ale nie stanowi zagrożenia życia. Że słabo jak jest poniżej 90 na tym etapie. I tego staram się trzymać.

malutka_mycha lubi tę wiadomość

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Troszkę mi przykro że nie mogę kupować tego co bym chciała ale tak też da radę.
    Oczywiście, że da radę! Rzeczy przecież nie są istotne, zresztą dziecko bardzo szybko wyrasta, trzy razy włoży ciuszek i już jest za mały!
    Pomyśl, że swoje pieniążki możesz sobie zbierać na coś na dziecka, a ja np muszę wydawać na leczenie :( i nigdy nie ma pewności, że kiedyś będę miała komu kupować...

Ag1988 lubi tę wiadomość

30 lat, walka o pierwszego maluszka
    Laparoskopia - Jajowody drożne
    Endometrioza 2st
    plan: 3 cykle starań po laparo i lecimy z in vitro...
    obecnie: 23 cykl starań (2 cykl po laparo)
    ...tak bardzo bym chciała...

Wysłany: 15 stycznia, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida a Ty byłas juz na kolejnej wizycie czy chodzi ciągle o to, że ten puls jest o 2 uderzenia niższy od normy? Normy są różne!! 2 uderzenia to nic takeigo! Trzeba sie martwić jakby było niższe o 20 uderzeń na minute a nie 2! Więcej krzywdy robisz dziecku jak się stresujesz niz jak ono ma o 2 nizej od normy. Normy sa tylko umowne!

Multiwitamina lubi tę wiadomość

Endometrioza 2st
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Oczywiście, że da radę! Rzeczy przecież nie są istotne, zresztą dziecko bardzo szybko wyrasta, trzy razy włoży ciuszek i już jest za mały!
    Pomyśl, że swoje pieniążki możesz sobie zbierać na coś na dziecka, a ja np muszę wydawać na leczenie :( i nigdy nie ma pewności, że kiedyś będę miała komu kupować...
    W punkt napisane...

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Frida a Ty byłas juz na kolejnej wizycie czy chodzi ciągle o to, że ten puls jest o 2 uderzenia niższy od normy? Normy są różne!! 2 uderzenia to nic takeigo! Trzeba sie martwić jakby było niższe o 20 uderzeń na minute a nie 2! Więcej krzywdy robisz dziecku jak się stresujesz niz jak ono ma o 2 nizej od normy. Normy sa tylko umowne!
    Nie bylam ale nawet nie licząc tych 2 uderzeń to to 110 też dość niskie tętno... Dlatego się martwię.

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie na pewno i tobie się uda i też będziesz się przejmować kolorem pieluszek tak samo jak my zobaczysz. Wtedy ci to wyponę ;)

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózek i fotelik można kupić z bajerami jak kogoś stać. Oczywiscie bezpieczenstwo najwazniejsze. Ale juz te inne duperele ubranka i wanienki... Jaka to roznica ;) Na tym etapie dziecku i tak wszystko jedno ;)

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miala w połowie normy to by było najlepiej :P

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze odnośnie szycia. Nefre niektóre rzeczy da się pokazać przez nata więc jakby co to pisz do mnie. Pomagałam już w ten sposób.

1usao7esyka5dm7n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms zobaczysz niedługo bedziesz w ciąży! Żadne in vitro nie bedzie potrzebne! U nas co najwyżej inseminacja ale to bedziemy odkładać po wakacjach ;) poki co Dziecko z Afryki ;)

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Frida

najlepiej by było, jakbys juz była po porodzie :>
    Albo chociaż tak w połowie ciąży...

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszło pierwsze pranie.
    Mój młody będzie chodził w różowych spioszkach , bo takie się trafiły.

Najbardziej mi się podoba kolor ścian, bo wyszedł fajny.
    Z drugim już tyle zabawy nie będzie. Bo będzie wciskany do brata. Więc teraz korzystać i się cieszyć, bo już nie uswiadcze takiej frajdy.
    Mówię teściowej zamówiłam sobie paczkę, już pod szpital, biustonosz..A po co ? Ja Ci już dodatkowo kupiłam . Gacie większe też by się znalazły, ale jakoś wolę swoje haha . Ale mama jest jaką jest, jest kochana. Nie patrzy po sobie . I nie kupuje tylko młodemu. Pamięta o mnie czy o swoich chłopakach.. taki typ człowieka, surowy ale kochany .
    Kurna znowu się rozczulam... idę zupę grzać

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 stycznia, 09:38

Arienkas83 lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida , a myślałaś nad detektorem tetna jak Cię to aż tak stresuje?

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 11:16

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzięki :) Kochana jesteś :)

a na jakiej maszynie szyjesz?
    My mamy starego Łucznika ;P ale wychodze z założenia, że jak będę szyła więcej to dopiero wtedy kupie nową.. Inaczej nie ma opcji :P

I oczywiscie jak odrobie koszty operacji i bede w ciazy :) bo inaczej bede musiala odkładac na in vitro hehehe
    Zaczynałam właśnie na takim łuczniku. To bardzo dobra maszyna na początek. Teraz mam Janome 525s. Maszyna mechaniczna, na pedał nie komputerowa (średnia półka cenowa) ale bardzo wszechstronna. Przeszyje wszystko co uda ci się pod nią wepchnąć. Od tiule do 4 warstw polaru z ociepliną.

Nefre_ ms lubi tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Taaa.. MUsze sobie limit wyznaczyć na naturalne starania.. Zaplanowac coś mądrego i tyle.

Frida

dokulasz się :) Ja w Ciebie wierze.. Jesteś zdrową dziewczyną, nie miałaś żadnych innych problemów tylko owulacje.
    Stary wyniki dobre..
    Nie masz plamień, nic się nie dzieje złego..
    Pokonałaś problem - brak owulacji i teraz wszystko musi być dobrze.
    Na necie to Ty szukaj co najwyżej łóżeczka..
    Tez myslalam nad jakimś limitem ale jak teraz doszedł do tego moj Maz i juz wszystko nie zależy tylko ode mnie, to ten czas musi sie niestety wydłużyć ....

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczyłam, ze po tej drożności ze 3 cykle stymulowane clo, potem ew. Inny lek i zaskoczy.. a z tymi żołnierzami mojego ... to cieżko to widze..

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa ... najpierw potrzebuje przerwy.. potem 3mies... a potem zobaczymy... jeszcze musze sie ja z Nim zgrać.. ech.. chyba mam dzis dzien marudy...

Wysłany: 15 stycznia, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Czekamynadzidzie na pewno i tobie się uda i też będziesz się przejmować kolorem pieluszek tak samo jak my zobaczysz. Wtedy ci to wyponę ;)
    Mam nadzieję, że będziesz miała taką okazję :* :)

Endometrioza 2st

Wysłany: 15 stycznia, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida ale norma jest od 110. Wiesz każde dzeicko jest inne, jedne są grube, chude, wysokie, nerwowe, spokojne itp. nie mozna wszystkiego wkładać do jednego wora. tak samo jedne beda mialy niskie tetno, inne wysokie. Ja np mam mega wysokie i żyję :P naprawdę nie denerwuj się, bo nie ma czym! ;)

Endometrioza 2st
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi myslalam nad tym detektorem ale chyba to działa od 12 tygodnia... To już i tak będę po wizycie i będę cos wiecej wiedziała... Ale jak dalej będzie słabo to może pomyślę... Sama nie wiem czy to dobry pomysł.

Nefre dzięki... :*

Dk6cp1.png xooPp2.png
‹‹ 737 738 739 740 741 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)