Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

czekamynadzidzie
Autorytet
717

Wysłany: 10 listopada, 22:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
Zozo napisała:
Ja mam takie kawa z mlekiem i jest spoko. Kolezce pękło ostatnio
ja chce sobie zrobić miasto nocą :P

Zozo lubi tę wiadomość

to już 18cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

Zozo
Autorytet
142

Wysłany: 10 listopada, 23:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzisiaj z ciekawości zmierzyłam swój nadgarstek i córki.. Wiecie że mam o 1 cm więcej niż ona. Ma 7 lat a waży już 31 kg dodam że ja do 19 roku życia nie mogłam dobić powyżej 48 kg a teraz niestety mam 60. Ale sumujac boję się żeby nie zrobił się z niej spaslaczek. Nie jest gruba ale nie jest chuda... Ma nabite nóżki, lekki brzuszek odstaje. Niby nosi rozmiar taki jak chudsze dziewczyny ale mino to boję się że zrobi się grubasek. A u nas nadmiaru slodyczy itp nie ma :/

Grudzień pierwszy cykl z Clo...
Boże daj nam to szczęście..

Lavende86
Autorytet
880

Wysłany: 11 listopada, 09:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale dziś pospałam. Moje dziecko w końcu zaczęło dobrze spać w nocy. Nowa jakość. Dziś mam wolne. Zaraz kawusia i śniadanko :-) Mała ogląda piosenki na youtube i śpiewa na całego :-) No i słonko wyszło <jupi>

km5sdf9hr7mctyzr.png
2d30e48b357856e843a10999837f46b1.png

czekamynadzidzie
Autorytet
717

Wysłany: 11 listopada, 10:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zozo zobacz co je. Duzo jest ukrytego cukru w jogurtach itp. Na noc niech nie je slodyczy i w ogole malo na kolacje. Moze na jakis sport ja zapisz? Tance czy gimnastyka? Dla takiej malej dziewczynki powinno wystarczyc.

to już 18cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

czekamynadzidzie
Autorytet
717

Wysłany: 11 listopada, 10:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez dopiero co wstalam :)

Wróbel
Autorytet
739

Wysłany: 11 listopada, 11:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja na nogach od 7.00. Stolicę nam poblomowali i na obiadek do mamusi trzeba było przed 8.00 wyjechać bo inaczej byśmy w ogóle się z naszej ulicy nie wydostali. Ws, ystko do okoła poblomowali.

w4sqdqk34f7gaxts.png

Multiwitamina
Autorytet
1779

Wysłany: 11 listopada, 11:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczynki. Ja już przy garach , potem sałatkę jeszcze z gyrosa robię bo naszła ochota.
Zostało mi jeszcze 5 szafek do zdarcia, ale górnych więc to mój będzie musiał powalczyć w wolnej chwili...
Coś się Paula i Beatrix nie odzywają długo? Ciekawe co tam u nich.

A dziś zamówiłam sobie na allegro poduszkę ciążowa w zestawie z kocykiem i motylkiem i rożek w takie czarne koty ;) tylko muszę zad2onic jutro do dostawcy , nie mogłam tego w jednym zamówić i wyszło tak jakby o 20zl więcej bo za 2 przesyłki. Zadzwonię żeby mi to w jedna paczkę wyładowali. Inaczej się nie dało... mąż zamawiał bo ja się nie znam na tym. A jak nie to anuluj rożek sobie na miejscu kupię. Ale zależy mi na takim samym wzorze.

Adry lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb
9cs- beta 676/ prog 43.4 św. Dominiku mniej Nas w swojej opiece

malutka_mycha
Autorytet
1092

Wysłany: 11 listopada, 12:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też pospalam, aż sama się zdziwiłam. W nocy nie musiałam wychodzić :) Jakiś dzień lenia mam. I zero motywacji...

Nina <3
3jgxskjo8006pmb2.png
6+3 <3
10 cs - II kreski!

Zozo
Autorytet
142

Wysłany: 11 listopada, 13:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czekamynadzidzie

Z tym sportem to właśnie ciężko, myślę że to przez to bo słodyczy nie je. No wiadomo jak każdy czasem zje ale my nie kupujemy. Chodziła na tańce ale jej się nie podobało nic u nas nie ma. Jeszcze karata ale też jej to nie interesuje. Jedynie co basen ale trzeba dojechać 30 km i nie robimy tego regularnie. Teraz najgorszy czas bo ja ciepło to rower ciągle na dworze w ruchu i było inaczej a teraz po szkole ciągle w domu :(

Wróbel
Autorytet
739

Wysłany: 11 listopada, 15:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Za każdym razem jak się gwałtownie poruszę boli mnie brzuch poniżej pępka. Trochę zaczynam się martwić. Wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem co o tym myśleć.

w4sqdqk34f7gaxts.png

Multiwitamina
Autorytet
1779

Wysłany: 11 listopada, 15:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wróbelku mam podobnie, dość mnie pobolewa dół brzucha jak za bardzo w ruchu jestem. albo czasami jedna strona, mija na jakiś czas i coś znowu pobolewa . Możesz napisać sms do gin jak Cię to martwi

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Wróbel
Autorytet
739

Wysłany: 11 listopada, 15:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Napisałam maila. Zobaczymy kiedy odpisze.

w4sqdqk34f7gaxts.png

Beatrix_
Autorytet
302

Wysłany: 11 listopada, 16:06
Cytuj | (2) | Zgłoś
Jestem dziewczyny, podczytuje po cichutku ;)

Ja rosne i rosne. Juz 4+ chociaz wszyscy twierdzą ze brzucha mali co widać. Do tego bylam z wizytą w pracy i wszystkie babeczki sie zachwycaly jak mi ladnie w ciazy i ze na bank będzie chlopak a tu zonk bo dziewczyna ;)
Nareszcie tsh mi ladnie spadlo i endokrynolog uznala ze dawka ladnie dobrana i wyniki ok. Po ostatniej wizycie nie posluchalam lekarza i sama sobie ustalilam dawke i jak widać podzialalo wreszcie :)

Malutka fika koziolki i czasem nawet nie daje spać. Mam taką poduche supermami do spania dla ciezarnych i jest czadowa. Polecam. Dobra jak kogos bolą plecy.

Troszkę mi padla morfologia i dostałam zelazo w tabletkach. Zobaczymy czy pomoze.

A poza tym to juz nic. Zimno, ciemno i nic sie nie chce :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 listopada, 16:07

Multiwitamina, Adry lubią tę wiadomość

2nn3dqk38h1lkb7s.png

34 l, 10 cs szczęśliwy , Torbiel endo, polip.

Multiwitamina
Autorytet
1779

Wysłany: 11 listopada, 16:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Beatrix fajnie że uregulowałaś tarczyce, ja też raptem skoczyłam z 52 wyjściowych na 56 kg , ale jakoś jeszcze dużo nie widać tego.
Dziś właśnie zamówiłam tą poduszkę , razem z motylkiem :) Bo już mi wałek między nogami nie wystarcza ;/
Ja na młodego mam patent wieczorem, jak się za bardzo rozbryka a ja już usypiam , to proszę żeby mój mąż mi rękę przyłożył. Chwilka i jest spokój. Mój dosłownie raz poczuł jak do tej pory kopniaka :P i dziś widział jak mi brzuch podskakuje to się wystraszył

Na morfologie pij herbatę z pokrzywy , poprawia i z tego co się orientuję jest dozwolona w ciąży

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Wróbel
Autorytet
739

Wysłany: 11 listopada, 16:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fikołki i u mnie są. Ostatnio w nocy się roztańczyła i skopała mnie, mój żołądek nawet kotu się oberwało. Przez dwie godziny spać nie mogłam bo mnie żołądek bolał i spać mi się odechciało.

w4sqdqk34f7gaxts.png

malutka_mycha
Autorytet
1092

Wysłany: 11 listopada, 16:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wróbel też tak mam od tygodnia. Na początku było bardzo mocno, czułam się jakbym zakwasy miała. Bolało tylko jak się ruszyła. Teraz już mniej i tylko przy gwałtownych ruchach. Jak będziesz mieć odpowiedź to daj znać. Ja jutro mam wizytę, też o to spytam :)

Nina <3
3jgxskjo8006pmb2.png
6+3 <3
10 cs - II kreski!

Multiwitamina
Autorytet
1779

Wysłany: 11 listopada, 16:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
To się prawdopodobnie rozciągają więzadła.
Weźcie mnie kopnijcie bo mi się nie chce sałaty składać;) mam już indyka i jajka tylko to inne poskładać...Ale mam lenia. Mój do roboty pojechał, ale jestem z niego zadwolna bo pozdierał resztę foli , zostały mu 2 szafki bo nie zdążył. Ale się stara.

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 listopada, 16:58

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Wróbel
Autorytet
739

Wysłany: 11 listopada, 17:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ciężarnych kopać nie wolno chyba że kopiący jest w brzuchu hi hi hi. Sałatka z inykiem i jajkiem? I czymś jeszcze?

w4sqdqk34f7gaxts.png

Multiwitamina
Autorytet
1779

Wysłany: 11 listopada, 17:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
To gyros, tylko piers z kurczaka zastępuje indykiem :)
Pierś, pekińska, kukurydza , 5jaj, kiszone ogórki, por ( zapazany sokiem z 1/2 cytryny łyżeczka cukru i soli z wrzątkiem ) keczup majonez sól i pieprz

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Zozo
Autorytet
142

Wysłany: 11 listopada, 17:31
Cytuj | (1) | Zgłoś
A my ciąg dalszy składania szafy hahaha... Szkielet jest teraz półki dwrzi przesuwne zamontować tak od 14stej dzisiaj a półek brak :)

Adry lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)