Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms radź, jestes bardziej doświadczona :D

• Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms napisała:
    Promyk

Ty jak służba zdrowia to tylko prywatna praktyka :P Tam chyba sie troche wolniej pracuje :)
    Ale sà roźne miejsca robienia specjalizacji ;-)
    Jak skończe speckę to fakt- raczej odejde do prywatnej praktyki

1 IVF - maj 2019- ...
    Puregon sc - nieudany
    po 5 cyklu clo - bez rekacji
    Terapia letrozolem - bez reakcji.
    HSG- obustronna drożność
    Starania od marca 2017.Od kwietnia 2018 brak owulacji
    Od 10 lat - Nzj.
    Leki: Pentasa, inofem, vit d3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka masz specjalizacje jak możesz napisać oczywiście ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robione we wrześniu 2018r. I generalnie od tego czasu jestem jakies 3 kg na minusie

• Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka dobrze że wróciłaś, weź nie strasz już :P Ja wczoraj rano czułam Malucha a potem cały dzień właściwie nic i w nocy nic ale rano dał o sobie znać delikatnie, śpioch jeden :P Widziałam również ruchy delikatne brzucha po prawej stronie od pępka także uspokoiłam się. Ponoć mam łożysko na przedniej ścianie i to może też tłumić choć gin się nawet dziwił że już czuję.
    A powiedz mi kiedy miałaś ten pessar zakładany i ile miałaś mm szyjkę? Ja mam 36 mm i dostałam luteinę dowcipną. Generalnie mam zwolnić i więcej leżeć i nie dźwigać ale do pracy mogę chodzić. Chodzę od 9-12 ;)
    Zdrówka dla synków!

Wróbel - fajny brzuszek taki zgrabny. Ja już mam prawie taki hahaha :D Ale ja to już 80kg ważę, Ty szczuplutka jesteś. Zrobię fotę i wstawię mojego brzuchola. W ogóle fajnie już daleko jesteście z Multi i pomyśleć że ja już rodziłam w 33tc ;) Oczywiście nie życzę Wam tego ale to już tuż tuż, wszystko się może zdarzyć ale dzidzia sobie poradzi już :) Mój mial 10/10 Apgar i nic mu nie było. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 11:01

czarnulka24 lubi tę wiadomość

kochamy Cię Syneczku
    oar8skjodgqoh0n4.png
    f2wl3e5ey3d661rz.png
    Razem z Bardzo skuteczną Modlitwą w sprawach trudnych i beznadziejnych do Św. Rity
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak, musimy z Mężem zdrowiej życ i bedzie dobrze :) jakos mi tak lżej po tym weekendzie! Chociaz mam małe zakwasy :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poćwiczylam, poćwiczylam na Mężu, był spacer i dużo sprzątania - takze jak najbardziej zasadne :) nie moge sie doczekać silowni od lutego!

Multiwitamina lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jeszcze, poki co mysle, ze maszyny, plus i tak chce w domu, mam multisporta na 10wejsc na miesiac, wiec bedzie mnie to mobilizowało!

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ekstra! Mi troche szkoda, ze przybyły mi kg po slubie, ale przestałam ćwiczyć to kg poszły w gore.. ale nie ma co płakać tylko trzeba wziąć sie za siebie i dzialac!

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z 7kg ..

• malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantofelek2013 napisała:
    Dziewczyny drogie z pcos widzialam jest Was tu kilka chyba mam pytanie. Ogolem mam dlugie cykle jesli nie biore duphastonu, odpuscilismy ten cykl z racji badan, jestem teraz w 36 dc. Czy to mozliwe zebym miala dni plodne teraz? Miala ktoras z Was taki przypadek? Raczej czekalam na okres a tu sluz jak plodny, nie wiem co o tym sadzic?
    Ja miałam raz owulacje w 40 dc więc jest możliwe :)

Pantofelek2013 lubi tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka dobrze ze wszystko ok :) kuruj tych chłopaków żebyś sama nic nie złapała.

Wróbel ja jestem za Tobą a mam chyba podobny albo większy brzuch, Ty to chudzinka jesteś :) ile przytyłam od początku?

Jak ja Wam zazdroszczę tej siłowni, aż mi ślinka leci. Nie sądziłam że aż tak mi tego będzie brakować.

Moja koleżanka wylądowała z dwu-tygodniowym dzieckiem w szpitalu, gronkowcem się biedny zaraził. Warunki w szpitalu średnie, nie wiem czy wszędzie tak jest. Widać że przydałby się remont. Kurcze akurat na taki oddział wydaje mi się że pieniądze powinny iść w pierwszej kolejności. I jeszcze hit, dziecko ma bakterie ale na sali leżało z dzieckiem z obustronnym zapaleniem płuc. Dopiero teraz zostali przeniesieni. Przecież to jest igranie z losem.

Multi ja już piore i pasuje, od wczoraj :) A że lubię prasowac to fajny czas przede mną. A Nina od momentu kiedy ja zaczęłam czuć za każdym razem jak pasuje to mnie mocno kopie, chyba czuje za mama jest zrelaksowana :)

czarnulka24, Multiwitamina lubią tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png
  • Pantofelek2013 Debiutantka

Wysłany: 14 stycznia, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze swiety zwariuje zaraz.. najpierw stlukli moja probke krwi, pozniej sie pielegniarka rozchorowala i nie mial kto krwi pobrac. Wczoraj umowilam sie na srode bo to jedyny dzien kiedy moge sobie wolne w pracy zrobic, to dzwoni do mnie teraz babka z recepcji i mowi ze sroda to niestandartowy dzien pracy dla kuriera i on nie przyjedzie no zarty jakies po prostu..

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnę, do lata chce byc super fit i ten Moj musi sie brzuszyska pozbyć - takie to plany.. ale jak bede w ciąży kiedyś to planuje brzuszek eksponować! I cieszyć sie tym stanem.. Nefre_ms Ty to działasz.. ja ide w środe.. zobaczyc czy cos rośnie i na te wymazy/posiewy czy co tam trzeba do hsg..

• czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 napisała:
    Czarnulka dobrze że wróciłaś, weź nie strasz już :P Ja wczoraj rano czułam Malucha a potem cały dzień właściwie nic i w nocy nic ale rano dał o sobie znać delikatnie, śpioch jeden :P Widziałam również ruchy delikatne brzucha po prawej stronie od pępka także uspokoiłam się. Ponoć mam łożysko na przedniej ścianie i to może też tłumić choć gin się nawet dziwił że już czuję.
    A powiedz mi kiedy miałaś ten pessar zakładany i ile miałaś mm szyjkę? Ja mam 36 mm i dostałam luteinę dowcipną. Generalnie mam zwolnić i więcej leżeć i nie dźwigać ale do pracy mogę chodzić. Chodzę od 9-12 ;)
    Zdrówka dla synków!

Wróbel - fajny brzuszek taki zgrabny. Ja już mam prawie taki hahaha :D Ale ja to już 80kg ważę, Ty szczuplutka jesteś. Zrobię fotę i wstawię mojego brzuchola. W ogóle fajnie już daleko jesteście z Multi i pomyśleć że ja już rodziłam w 33tc ;) Oczywiście nie życzę Wam tego ale to już tuż tuż, wszystko się może zdarzyć ale dzidzia sobie poradzi już :) Mój mial 10/10 Apgar i nic mu nie było. :)
    Arienka ja pessar mialam zalozony po 20 tc chyba dokładnie 22 tc .. szyjka wtedy byla 1.9 ale mi sie skaracla ze wzgledu na bliznacza ciaze nic nie dzwigalam ani nic wiele nie robilam a i tak sir skracala startowalam z szyjka 3 wiec moze tez dlatego tak szybko ktotka sie zrobila .
    Teraz mam szyjke ponad 4.5cm a robir wszystko sparztam ,gotuje , robie przy dzieciach dzwigam ich itd . . Ciezko piwiedziec od czego to zalezy .
    Ja mam detektor teraz jak dziecko juz jest wiekszr prawie nir musze go szukać w sobote sparwdzlam to znalazlam w 30 sekund juz serduszko :)

Od poczatku jeszcze nic nie przytylam ale brzusio juz rośnie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 12:42

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha napisała:
    Czarnulka dobrze ze wszystko ok :) kuruj tych chłopaków żebyś sama nic nie złapała.

Wróbel ja jestem za Tobą a mam chyba podobny albo większy brzuch, Ty to chudzinka jesteś :) ile przytyłam od początku?

Jak ja Wam zazdroszczę tej siłowni, aż mi ślinka leci. Nie sądziłam że aż tak mi tego będzie brakować.

Moja koleżanka wylądowała z dwu-tygodniowym dzieckiem w szpitalu, gronkowcem się biedny zaraził. Warunki w szpitalu średnie, nie wiem czy wszędzie tak jest. Widać że przydałby się remont. Kurcze akurat na taki oddział wydaje mi się że pieniądze powinny iść w pierwszej kolejności. I jeszcze hit, dziecko ma bakterie ale na sali leżało z dzieckiem z obustronnym zapaleniem płuc. Dopiero teraz zostali przeniesieni. Przecież to jest igranie z losem.

Multi ja już piore i pasuje, od wczoraj :) A że lubię prasowac to fajny czas przede mną. A Nina od momentu kiedy ja zaczęłam czuć za każdym razem jak pasuje to mnie mocno kopie, chyba czuje za mama jest zrelaksowana :)

No wlasnie juz bylam pewna zr mnie zarazili bo zaczelam kaszlec tak jak oni slr pilam herbatę z miodem i sokiem malinowym do tego jadlam codziennie cebule na kanapce z pomidorem rano i wieczor i obeszlo sie bez goraczki na szczęście kaszel praktycznie przeszedl jedynie w nicy czasem zakaszle .. balam sie najgorzej goraczki bo chłopcy mieli po 3-4dni.
    Przed wylotem do pl załapałam jakas jedno dniowa jelitowe wymioty co pol h i mnie gonilo.. .. synki niby sie wtedy nie zarazili a teraz 2 tyg po tym moim synek dzis w nocy wymiotowal i teraz go goni co chwile biedny :( nie chce jesc .. mam nadzieję ze ja znowu nir zalapie

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms korzystaj! Te składki to zdzierstwo.. ja mam jeszcze pakiet medyczny, wiec to tez jest do wykorzystania właśnie, prócz AMH to miałam wszystkie badania z pakietu wlasnie. Tylko ten Ginekolog płace normalnie niestety.. ale juz hsg mi zrobi w szpitalu na NFZ, wiec kilka stówek do przodu- bedzie na wakacje ;)

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre jak tyle lekarzy nie umiało Cie zdiagnozować a operacje musisz robić na wlasna reke za grubą kasę to powinni Ci wystawić teraz wszystko bez łaski... No serio to nie jakis Twój wymysł powiekszenia ust czy biustu tylko poważna sprawa...

Dk6cp1.png

PCOS i starania od grudnia 2017-udało się z clo w listopadzie 2018
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, ok. 9,6 kg przytyłam. Zawsze byłam chudzina, niezależnie od tego co jadłam.

Adry lubi tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - dwa lata z pięciu więc bliżej niż dalej. Ale nie możesz co rano idąc do pracy się wk..iać, no nie?:F

Odespałam, lece do drugiej pracy. Jeszcze 5h i miły wieczór z mężem. Trzeba ćwiczyć na kolejny cykl.

Ag1988- ja polecam sztuki walki. Chodziłam 6 mc na krav magę do czasu skręconej kostki(i nie skręciłam jej na treningu). Schudniesz a przy okazji nauczysz się jak się bronić gdyby co :) polecam!

Nefre_ ms, Ag1988 lubią tę wiadomość

1 IVF - maj 2019- ...
    Puregon sc - nieudany
    po 5 cyklu clo - bez rekacji
    Terapia letrozolem - bez reakcji.
    HSG- obustronna drożność
    Starania od marca 2017.Od kwietnia 2018 brak owulacji
    Od 10 lat - Nzj.
    Leki: Pentasa, inofem, vit d3
‹‹ 737 738 739 740 741 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)