Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz
Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirtualny płaskacz, świetne :) Dobrze ze jest dobrze :)

Multi wrzuć proszę jeszcze raz brzuch, nie widziałam :(

Nina <3
    3jgxskjo8006pmb2.png
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende a co do endo to ja w styczniu bylam lyzeczkowana mialam odczekac 3 miesiace z ciaza a zaszlam w lutym i chlopcy sie utrzymali ..:) takze nie mysl o tym endo .. bedzie dobrze!!! Ja tez sie boje okropnie ale musimy myslec pozytywnie !!
    Choc ci powiem ze na to usg co mialam 10+2 jak szlam na nie to w sumie myslam ze pewnie nic z tego ale maz powtarzal zebym tak nie myslala i ze bedzie dobrze ..

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 grudnia 2018, 18:26

Multiwitamina, Lavende86 lubią tę wiadomość

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka łap :*

malutka_mycha lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy
    5cs- cb
    9cs <3
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende fajnie ze sie odezwałaś. Dobrze ze nie jest zle! Bedzie co bedzie,staraj sie za duzo nie myslec, nie stresować. Zadbaj o siebie i o swoj spokój. Trzymam mocno kciuki zeby bylo dobrze!!

Ja wymyśliłam ze chyba przeloze wizyte z 14.12 na następny tydzien jak sie da... Bo to dopiero poczatek 7tyg bedzie i jak nie uslysze serduszka to bede sie stresowac az do nowego roku... A moze pare dni pozniej uslysze i juz wiekszy spokój bede miała... Juz teraz skreca mnie ciekawosc ale moze rozsadniej bedzoe wytrzymac jeszcze chwile. Mam nadzieję że z moją krewetką wszystko dobrze...

Multi ładny brzuszek wcale nie za duży ;) i tak jesteś szczuplutka ;)

malutka_mycha, Multiwitamina lubią tę wiadomość

Dk6cp1.png

PCOS i starania od grudnia 2017-udało się z clo w listopadzie 2018
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okraglutki jak piłeczka :)

Frida jest to rozsądne co mówisz :) niepotrzebny stres byś sobie zafundowała. Wiem że Cie skręca ale Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzenia :D

Multiwitamina, Frida91 lubią tę wiadomość

Nina <3
    3jgxskjo8006pmb2.png
  • Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi super brzucholka masz. :D Też chcę już taki choć mam już piłeczkę.

Lavende to dobrze że jest dobrze i nie zastanawiaj się co będzie.

Ja dziś powiedziałam synkowi o dzidziusiu w brzuchu. :D Mąż już chciał wcześniej powiedzieć ale jakos miałam opory. Cieszył sie ogromnie i imiona wymyślał. Mówił że myślał że nie będzie miał rodzeństwa, no mi się wtedy zaszkliły oczy. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zasiała mu ziarenka niepewności. Mówiłam że póki się nie urodzi to nigdy nie wiadomo, że czasem dzidziuś może zachorować, ale teraz ładnie rośnie i jest zdrowy. Że trzeba myśleć że się urodzi zdrowiutki wiosną. Coś w tym stylu mówiłam.

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 grudnia 2018, 18:40

Multiwitamina, malutka_mycha, Adry lubią tę wiadomość

kochamy Cię Syneczku
    oar8skjodgqoh0n4.png
    f2wl3e5ey3d661rz.png
    Razem z Bardzo skuteczną Modlitwą w sprawach trudnych i beznadziejnych do Św. Rity
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka to super ;) i jakie synek miał pomysły na imiona?

Dk6cp1.png

PCOS i starania od grudnia 2017-udało się z clo w listopadzie 2018

Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mu wytłumaczyłaś. Dziecko nigdy nie skłamie , a tak jak będzie się czuł wtajemniczony w wielki sekret . Znaczy nie wiem jakie masz podejście, ale my otwarcie zaczęliśmy mówić w 5 miesiącu, niedawno w sumie , bo już się ukryć nie da.
    Mnie w tym tygodniu nagle tak zaokragliło ale nie czuje się ociężała . Dla mnie to nowość, bo nie miałam nigdy brzuszka nic .
    Czarnulka , Lawende . Bardzo Wam kibicuje :*

Mamy malować pokoik w sobotę;) dziewczyny farby w miętowym kolorze? Jakieś macie ? Mięta, łagodna zieleń albo błękit pastelowy

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry napisała:
    Miętaaaa!!!
    No tak.
    Chyba że się napić chcesz? To też mam ;)

O coś takiegobjak ten pierwszy pokoik że strony

http://www.zapiskimamy.pl/2015/03/pokoj-maluszka-mietowe-inspiracje.html?m=1

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 grudnia 2018, 19:18

Adry lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry napisała:
    Multi, środek na zrobienie wielkiej kupy poproszę :P Bo mnie zdzicho zatwarzdzicho dopadł :P
    Jabłka rano na czczo i teraz do kolacji.
    Suszone śliwki zalać an noc wrzątkiem rano wypić zjeść
    Siemie lniane
    Rodzynki, brzoskwinie suszone
    Albo syrop Lactulosa

Tam zedytowałam i dałam wzór pokoiku. Chyba w coś takiego uderzymy

Adry lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo napisała:
    U nas stres.. Właśnie się narobilam przy garach i mój nawet nie je, wszystko do kosza pójdzie. :/ mój zmienił pracę musiał teraz otworzyć na jakiś czas swoją działalność i w październiku był 2 tyg na swojej działalności a teraz w listopadzie jest już normalnie cały miesiąc. Dzisiaj przyszła faktura za listopad jest kuźwa gorsza niż ta za 2 tyg w październiku. Wtf? Się pytam od czego tak?? Jutro mają wyjaśniać a jak nic nie wymyśla to leżymy i kwiczymy opłacimy wszystko i gówno nam zostanie jak przeżyć święta i następny czas do wypłaty? Mam już dosyć ciągle coś się do nas przypalentuje kurw.. Tylko pętla na szyję :/
    Napewno da się to wyjaśnić. Ale znam to uczucie jak się sprawa rypnie. A żarcie do lodówki i na jutro

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o tym myślę, no temat wart dyskusji . Żeby nie przedobrzyc. Temu wrzuciłam Wam i z silnymi argumentami będę farby w sobotę dobierać. Bo będzie z nami też mama ha . Ale ona idze za mną akurat. A i tak możemy dwie gdybać w sklepie , a mój przyjdzie powie to i tyle. Akurat ją biorę, żeby mieć kogoś za sobą. Bo będę chciała 2inne ściany... Jeszcze się nie zdecydowałam...aaaa ale się cieszę z tego powodu że coś już będziemy wić.... gniazdko. Mój się ze mnie smieje, że już taki instynkt mi się włącza. Śmieje się jak gadam z młodym, a za chwile sam jakieś tam rozmowy z nim prowadzi

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 grudnia 2018, 19:32

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tym. On tirem jeździ musiał się załapać na jakiś czas w tej firmie a tam warunkiem jest własna działalność. Płacone tam ma od tzw fraktu ilości zaladunkow, więc nie możliwością by było żeby w 2 tygodnie mieć wiecej zaladunkow niż przez cały miesiąc. Nie wiem. Może jakaś pomyłka duża firma 60 kierowców jutro będzie wiadome a jak nie to nie wiem..

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo cieszę że sobie kimłaś . Wiadomo że jeszcze troszkę pociagniesz z nami;)
    Nie ma lepszego prostu dla matki w mikolajki jak odrobina snu ?

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo napisała:
    Nie znam się na tym. On tirem jeździ musiał się załapać na jakiś czas w tej firmie a tam warunkiem jest własna działalność. Płacone tam ma od tzw fraktu ilości zaladunkow, więc nie możliwością by było żeby w 2 tygodnie mieć wiecej zaladunkow niż przez cały miesiąc. Nie wiem. Może jakaś pomyłka duża firma 60 kierowców jutro będzie wiadome a jak nie to nie wiem..
    Może coś mu uodliczyli za karę, albo uszkodzony towar?? Wiem że tak lubią robić, kolega jeździł na daleki trasy aż się wnerwił i olal

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3
  • Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    Dobrze mu wytłumaczyłaś. Dziecko nigdy nie skłamie , a tak jak będzie się czuł wtajemniczony w wielki sekret . Znaczy nie wiem jakie masz podejście, ale my otwarcie zaczęliśmy mówić w 5 miesiącu, niedawno w sumie , bo już się ukryć nie da.
    Mnie w tym tygodniu nagle tak zaokragliło ale nie czuje się ociężała . Dla mnie to nowość, bo nie miałam nigdy brzuszka nic .
    Czarnulka , Lawende . Bardzo Wam kibicuje :*

Mamy malować pokoik w sobotę;) dziewczyny farby w miętowym kolorze? Jakieś macie ? Mięta, łagodna zieleń albo błękit pastelowy

U mnie najpierw wiedzieli rodzice z moją siostrą i teściowie z siostrą męża. Niedawno jakoś tydzień tdmu się rozeszło na brata męża z rodziną, teściowa się wygadała, ale nie mam tego za złe. Za to moja mama się wygadała mojej ciotce i kuzynce-matce chrzestnej synka. Jeszcze babcia z dziadkiem nie wiedzą i dalsza rodzina. Także synkowi już powiedziałam bo nie chcemy się tak kryć przed nim.
    Imiona: Alicja- ja też tak myślałam :) Wojtuś-mój pomysł, Tomek-pomysł synka. Za to mąż mówił że Zosia którą ja chciałam na drugie. ;)

W poniedziałek mam wyniki Pappa i ostateczne ryzyko, mam nadzieję że mi się jeszcze bardziej obniży. W życiu sama bym nie zrobiła tego testu po dobrym USG no ale pakiet to pakiet.

Multi ja ostatnio sama sobie miętę wymieszałam-biała z barwnikiem i wyszło b.ładnie. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 grudnia 2018, 19:43

Adry lubi tę wiadomość

kochamy Cię Syneczku
    oar8skjodgqoh0n4.png
    f2wl3e5ey3d661rz.png
    Razem z Bardzo skuteczną Modlitwą w sprawach trudnych i beznadziejnych do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nikt nie wie. Jesli usg 14bedzie ok to na swieta powiem rodzicom czyba ze ktos wcześniej jakos sie domysli ale nie sadze

Multiwitamina lubi tę wiadomość

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienko aha to takie buty. Wiralowo poszło. No u nas dość długo nie wiedział nikt oprócz mamy , mojego ojca i księdza.
    Ale młody będzie miał frajdę;p
    Niedawno się dowiedziałam że moja kuzynka jest w ciazy, miesiąc młodszej odemnie, a oni już mają synka , to jak się dowiedział to mówił że czekał na to całe swoje życie.

A na ściany myślałam jeszcze nad naklejkami , coś takiego https://allegro.pl/naklejki-dla-dzieci-dziecka-na-sciane-scienne-nk11-i6694344858.html

Ja serio mysz przemyśleć bo nie mam gustu. Raz kupiliśmy farbę na ścianę, miała być lawendowy a pokuj mamy różowy. Więc tego. Ale szafa tam stoi ,kolor zbladł i już się idzie przyzwyczaić.. I tak to nie używany

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie wszystko jest w porządku, nic nie rozwalił ani nie nawywijal. U nas w regionie nikt za 5 tys nawet za kółko nie w siada czy swiezak czy doświadczony. Także mam nadzieję że to jakas pomyłka ale wiecie wytrzymać do jutra i co się jutro okaże to drugie :/ PS. Jednak zjadl :)

• Zozo Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 napisała:
    U mnie jeszcze nikt nie wie. Jesli usg 14bedzie ok to na swieta powiem rodzicom czyba ze ktos wcześniej jakos sie domysli ale nie sadze
    Podziwiam ja też zawsze mówię że nie ma co się za szybko chwalić ale nie wiem czy bym wytrzymała. Znając siebie to pewnie jak bym zobaczyła II kreski to chyba bym całemu światu to wygłosiła z radości. Ale wiadomo jak jest trzeba zdrowy umysł zachować.

‹‹ 735 736 737 738 739 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)