Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Multiwitamina
Autorytet
1666

Wysłany: 10 listopada, 05:16
Cytuj | (1) | Zgłoś
Mój mąż powiedział że on już może zacząć, tylko muszę to przekwalfikowac i on z chęcią. To było zanim wyszedł na służbę.

Adry powiem Ci tak. Kij w te robotę, jak teraz jesteś spełniona. Byle by Ci to rodziny nie rozpieszyło. Pracujesz teraz na dogodnym stanowisku po co Ci większy stres? No nie oszukujmy się kasiorka zawsze się sprzyda, ale zastanów się czy pod nawałem obowiązków wytrzymasz? Będziesz miała czas dla małej, siebie? Jak tak to spoko. Na drugie możesz mieć ciasno. Z drugiej strony to że on Cię poleci, to nie 100% że Cię wybiorą.

A my będziemy mieli mamę, na pewno weźmie jak będzie swojego wnusia do siebie , szwagra co raczej w ciągu dnia bym była skłonna zostawić, ale on jest jak kwoka , dosłownie. I dzieci go lubią... ;) haha

Adry lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb
9cs- beta 676/ prog 43.4 św. Dominiku mniej Nas w swojej opiece

Adry
Autorytet
2380

Wysłany: 10 listopada, 07:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nefre_ ms napisała:
Adry a praca bardziej wymagająca w jakim sensie?

Moze nie tak strasznie jak się spodziewasz.. Ty mi raczej pasujesz na typ który lubi się rozwijac.. Oczywiście nie za wszelką cenę ale nie za darmo =)
Nefre, tak miło mi się zrobiło jakoś :)) no przytulaska Ci wysyłam. Masz rację, lubię się rozwijać, nie lubię stać w miejscu, ale też nie po trupach.

ug379vvjvhvf5kxm.png
?pokaz=76485bdb7dafef727.png

Adry
Autorytet
2380

Wysłany: 10 listopada, 08:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Multi, jak dosiade :) komputer to napiszę jaka mam teraz sytuację w mojej firmie i co wiem o nowej firmie. To napewno mi coś od siebie doradzicie czy brać czy jeszcze czekać.
Jesli się zdecyduje to raczej mnie wezmą, bo jak urodziłam dziecko to dzwonił do mnie ich headhunter i proponował, żebym przeszla i ja wtedy zaproponowałam mojego kolegę, bo sama miałam przed sobą rok macierzynskiego, kolega od jakiegoś czasu namawia mnie, żeby dołączyć do ich zespołu. Branża jest trudna i mało kto tam wytrzymuje, więc chętnie biorą weteranów, którzy znają specyfikę.
Więcej nie mam jak teraZ pisać, bo już mnie dziecko z łóżka wyciąga i każe sobie banki puszczac

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 08:01

ug379vvjvhvf5kxm.png
?pokaz=76485bdb7dafef727.png

czekamynadzidzie
Autorytet
699

Wysłany: 10 listopada, 09:02
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry sprobuj, chyba wiecznie w tej pracy co jestes siedziec nie bedziesz ;) a jak masz mozliwosci rozwoju... to czemu nie ;)

Adry lubi tę wiadomość

to już 17cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

czekamynadzidzie
Autorytet
699

Wysłany: 10 listopada, 09:04
Cytuj | (5) | Zgłoś
U mnie dzis zakupowe szaleństwo! Wykupimy pół salonu meblowego! :)

Frida91, hipisiątko, Lavende86, malutka_mycha, Multiwitamina lubią tę wiadomość

to już 17cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

czarnulka24
Autorytet
2311

Wysłany: 10 listopada, 10:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie dzis poprawa samopoczucia i przy tym troche sie stresuje czy aby wszystko jest ok w zeszlej ciazy tez pamietam ze mialam takie wachania raz mialam dolegliwosci raz znikaly i ich nie bylo.. i mimo ze o tym wiem ze tak bylo i tak troche sie stresuje.. chcialbym byc juz po usg i wiedziec na czym stoje

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 10:20

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby 1020 kg i 890 gram
3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
9tc
BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity

Lavende86
Autorytet
796

Wysłany: 10 listopada, 11:04
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry, sama nie wiem co bym zrobiła. Propozycja kusząca na pewno ;-) Ja trochę żałuję, że zrezygnowałam z kariery i poszłam trochę na łatwiznę z pracą. Stwierdziłam, że ważne żeby było stabilnie i spokojnie i jest ok, ale czasami mam kompleksy, że nie pnę się gdzieś wyżej i nie wykorzystałam swojego potencjału. Musisz to przemyśleć. Zależy czy będziesz chciała się starać o drugie niedługo bo z jednym to myślę, że dasz radę bez problemu.

Adry lubi tę wiadomość

km5sdf9hr7mctyzr.png
2d30e48b357856e843a10999837f46b1.png

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 10 listopada, 12:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Widzialyscie już, że w sklepach juz świąteczne ozdoby na święta :/ w telewizji też już piszczaja na reklamach piosenki. Masakra ledwo tydzień temu święto zmarłych a już glupkuja.. Z każdym rokiem mam wrażenie że coraz szybciej to reklamują i sprzedają.

Multiwitamina
Autorytet
1666

Wysłany: 10 listopada, 13:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zozo w Lidlu u nas były Mikołaje tydzień przed świętem zmarłych...
Czarnulka kochanie to normalne że masz obawy , po przejściach takich a nie innych. Mam nadzieję że leki na których jesteś Ci pomogą i będzie dobrze.

Ja leżę w łóżeczku, zrobiłam obiadek i odpoczywam. Za chwilkę skoczę dalej folię zdzierać . Kuchnia taka ładna się robi . Ale mam lenia , a ta folia ciężko odrywa
Przy okazji przyjechała 2 babcia , to się ucieszyła z brzuszka. Z głowy mamy informowanie i nikt nam nie będzie wspominał że 2ga rodzina się dowiedziała późno. No i przyniosła taki wyjebany torcik ciotki to będę jeść uhuh;)

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Lavende86
Autorytet
796

Wysłany: 10 listopada, 14:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie już korci żeby ustroić mieszkanie w świąteczne akcenty. Lubię takie klimaty :-)

km5sdf9hr7mctyzr.png
2d30e48b357856e843a10999837f46b1.png

malutka_mycha
Autorytet
893

Wysłany: 10 listopada, 15:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też uwielbiam święta. Już czekam na piosenki świąteczne (pewnie już za chwilę zacznę je puszczać), ozdoby itd. Chcę zrobić nam taki kalendarz adwentowy dla dorosłych :) już się doczekać nie mogę :)

3jgxskjo8006pmb2.png
6+3 <3
10 cs - II kreski!
zioła na I i II faze+z. o. s. nr 3,niepokalanek, Letrox, glucophage
Ja - Hashi, Pcos, :( Mąż - ok

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 10 listopada, 16:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
No ten nastrój w domu :) dla mnie mogłoby być tak cały czas :) ale się dziewczyny źle czuje 4 dc mam jak zawsze łagodnie znosiłam @tak teraz po tej luteinie nawalaja mnie jajniki już od początku jej brania i jeszcze teraz. Piersi bolą. Może w końcu coś mi się tam ruszy jak wszystko "nieaktywne" było :D

Frida91
Autorytet
577

Wysłany: 10 listopada, 16:16
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja też lubię klimat Świąt, ale ciężko mi go jakoś poczuć, jak już pod koniec października w sklepach są Mikołaje, gwiazdki itd. :P
Ale super, że 3 dni wolnego... :D Skończyłam dziś rano chustę dla mamy na szydełku i zaczęłam właśnie chustę dla cioci ;)

Adry z tą pracą to też nie bardzo wiem, co Ci poradzić. Wiadomo, że to super szansa. Ale musisz się zastanowić co dla Ciebie będzie lepsze. Pogadaj z mężem, przemyśl to sobie ;)

Multi a na jaki kolor malujecie tą kuchnię? :)

Adry lubi tę wiadomość

PCOS i cykle bezowulacyjne
starania od grudnia 2017
wit. D, B-complex, magnez, cynk, miovarian, CLO
dieta

Wróbel
Autorytet
626

Wysłany: 10 listopada, 16:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też lubię święta chociaż na razie to o wiele zawcześnie dla mnie. Tak od 15 grudnia mi pasują przygotowania. Jednakże mam z tym trochę problem bo mój mąż nienawidzi ich. Choinka ok., światełka ozdóbki w domu ok. ale piosenki, wystawy, reklamy, spotkania rodzinne, nawet prezenty go tylko denerwują. W sumie to ja też już nie potrafię się tym tak cieszyć jak kiedyś.

w4sqdqk34f7gaxts.png

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 10 listopada, 17:06
Cytuj | (2) | Zgłoś
Ja siedzę u przyszłej szwagierki odnośnie facetów złotych rączek tu jest ich czterech i od ponad dwóch godzin składają szafę nawet nie pytajcie czy coś skręcili.. Nawet nie wiedzą które to boki a które drzwi masakra :) już by sobie instrukcje na YOU tubie włączyli było by prościej <lol>

Nefre_ ms, Adry lubią tę wiadomość

Frida91
Autorytet
577

Wysłany: 10 listopada, 17:16
Cytuj | (2) | Zgłoś
Multi bardzo ładny kolorek :) Taki przytulny, pasuje :)

Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

PCOS i cykle bezowulacyjne
starania od grudnia 2017
wit. D, B-complex, magnez, cynk, miovarian, CLO
dieta

Multiwitamina
Autorytet
1666

Wysłany: 10 listopada, 17:19
Cytuj | (1) | Zgłoś
W kuchni została mi już tylko roleta , i lampy. Aha i stół z krzesłami bo stary stoi. Z czasem zrobimy. W pierwszej kolejności pokoik bym chciała następny. Ale to na styczeń planuje.
Dziękuję;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 17:20

Frida91 lubi tę wiadomość

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 10 listopada, 17:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
Multi przytulnie :)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

hipisiątko
Autorytet
3116

Wysłany: 10 listopada, 18:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Multiwitamina napisała:
Frida piasek pustyni duluksa , ładna kawa z mlekiem pod krem mi podchodzi ;)
A że tak zapytam to szkło między szafkami dobrze się utrzymuje w czystości ?

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 18:13

"...kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno ...."

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 10 listopada, 18:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam takie kawa z mlekiem i jest spoko. Kolezce pękło ostatnio

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)