Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms napisała:
    Ja nie mam długich cykli, ale co cykl mam objawy płodności.. :>
    A owulacji nie..
    Ostatnio to śluz miałam zalew.. Pęcherzyk urósł i nie pękł nawet po zastrzyku.
    ja też miałam zalewy przy torbielach, a przy normalnych owulkach nie mam tyle śluzu.

30 lat
    Laparoskopia - Jajowody drożne
    Endometrioza 2st
    plan: 3 cykle starań naturalnych i ew. in vitro...
    obecnie: 22 cykl starań (1 cykl po laparo)
    ...tak bardzo bym chciała...
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    Nefre. Pomalowany! ;)
    Za chwilkę jedziemy do miasta , bo mój jak zakładał listwy to 4 złączek zabrakło i tak stoi tydzień czasu... zamawiamy też dziś szafę. Wyprałam narzutkę na kanapie już. I za niedługo będę ciuszki prac ..jeszcze troszkę. No i myślę intensywnie nad torbą. Narazie tylko myślę. Ale dziś mam nadzieję złożyć to cholerne łóżeczko
    Multi jeszcze chwila i dziedzica będziesz tulić w ramionach! :)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

30 lat
    Laparoskopia - Jajowody drożne
    Endometrioza 2st
    plan: 3 cykle starań naturalnych i ew. in vitro...
    obecnie: 22 cykl starań (1 cykl po laparo)
    ...tak bardzo bym chciała...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie napisała:
    ja też miałam zalewy przy torbielach, a przy normalnych owulkach nie mam tyle śluzu.
    Nie strasz.. bo ja mam dużo śluzu w tym cyklu, a to śluz bez leków.. wiec jak cos nawet urośnie to raczej nie pęknie.. jeszcze torbieli mi trzeba... wrrr!

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie torbiele się wchlaniały po luteine , z niepękniętego. Fakt że cykl 55 dni ale zaleczało je

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 09:19

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rekord to 53 dni w zeszłym roku - dramat normalnie.. a o co konkretnie pytasz Nefre_ms? Jak bede miała tez taki cykl teraz to nie wiem czy przed urlopem sie z tym hsg wyrobie.. mi sie wchłaniają właśnie zamiast ładnie pękać.. ale po zastrzyku sa grzeczne i jest owu!

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 09:31

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron miałam (o dziwo w normie) ale za dzieciaka jak miałam te problemy i zanik miesiączki, to miałam w kosmos wysoki testosteron, takze moze mam dłużej juz jednak pcos, badane tez miałam prolaktyne, progesteron i chyba tyle z tego co teraz pamietam.. i na monitoringu wyszła dupa. Miałam jeszcze cos robić?

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 09:42

• czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny a więc tak w sobote wrocilismy do No. Pobyt w polsce był taki o.. bylo by fajnie gdyby nie chorobska w kolo praktycznie tydzień dzieci byly chore pozniej mnie kaszel zlapal , po powtrocie do NO juz sie cieszylam ze wyzdrowialy a wczoraj jeden synus wymiotowal w nocy i zrobil jedna b.wodnista kupe ..

Co do mnie ja sie mam dobrze. Plci jeszcze nie znam bede w piątek na usg to moze sie dowiem. U mnie juz 16+5

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 09:45

Nefre_ ms, Arienkas83, Multiwitamina, malutka_mycha lubią tę wiadomość

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam takie długie cykle a nawet i dluzsze. I tez miewalam śluz plodny czasem nawet ze 2 razy w cyklu... Czasem jakis pecherzyk rósł ale niewiele a potem wchlanial sie i okresu dalej nie było.. Ale na ogol nic sie nie dzialo,roslo duzo naraz ale malych i zaden nie mógł sie przebić.

Dk6cp1.png xooPp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, miałam Krzywe, diabetolog mówi, ze ok. Glukoza na czczo 92, insulina 7,8, wskaźnik Homa mi wyszedł 1,7 jakos. czy ja mam jeszcze cos ogarnac?

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 10:06

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms radź, jestes bardziej doświadczona :D

• Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms napisała:
    Promyk

Ty jak służba zdrowia to tylko prywatna praktyka :P Tam chyba sie troche wolniej pracuje :)
    Ale sà roźne miejsca robienia specjalizacji ;-)
    Jak skończe speckę to fakt- raczej odejde do prywatnej praktyki

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    Puregon sc - nieudany
    po 5 cyklu clo - bez rekacji
    Terapia letrozolem - bez reakcji.
    HSG- obustronna drożność
    Starania od marca 2017.Od kwietnia 2018 brak owulacji
    Od 10 lat - Nzj.
    Leki: Pentasa, inofem, vit d3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka masz specjalizacje jak możesz napisać oczywiście ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robione we wrześniu 2018r. I generalnie od tego czasu jestem jakies 3 kg na minusie

• Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka dobrze że wróciłaś, weź nie strasz już :P Ja wczoraj rano czułam Malucha a potem cały dzień właściwie nic i w nocy nic ale rano dał o sobie znać delikatnie, śpioch jeden :P Widziałam również ruchy delikatne brzucha po prawej stronie od pępka także uspokoiłam się. Ponoć mam łożysko na przedniej ścianie i to może też tłumić choć gin się nawet dziwił że już czuję.
    A powiedz mi kiedy miałaś ten pessar zakładany i ile miałaś mm szyjkę? Ja mam 36 mm i dostałam luteinę dowcipną. Generalnie mam zwolnić i więcej leżeć i nie dźwigać ale do pracy mogę chodzić. Chodzę od 9-12 ;)
    Zdrówka dla synków!

Wróbel - fajny brzuszek taki zgrabny. Ja już mam prawie taki hahaha :D Ale ja to już 80kg ważę, Ty szczuplutka jesteś. Zrobię fotę i wstawię mojego brzuchola. W ogóle fajnie już daleko jesteście z Multi i pomyśleć że ja już rodziłam w 33tc ;) Oczywiście nie życzę Wam tego ale to już tuż tuż, wszystko się może zdarzyć ale dzidzia sobie poradzi już :) Mój mial 10/10 Apgar i nic mu nie było. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 11:01

czarnulka24 lubi tę wiadomość

zem3i09kg62r8jey.png
    f2wl3e5ey3d661rz.png
    Razem z Bardzo skuteczną Modlitwą w sprawach trudnych i beznadziejnych do Św. Rity
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak, musimy z Mężem zdrowiej życ i bedzie dobrze :) jakos mi tak lżej po tym weekendzie! Chociaz mam małe zakwasy :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poćwiczylam, poćwiczylam na Mężu, był spacer i dużo sprzątania - takze jak najbardziej zasadne :) nie moge sie doczekać silowni od lutego!

Multiwitamina lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jeszcze, poki co mysle, ze maszyny, plus i tak chce w domu, mam multisporta na 10wejsc na miesiac, wiec bedzie mnie to mobilizowało!

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ekstra! Mi troche szkoda, ze przybyły mi kg po slubie, ale przestałam ćwiczyć to kg poszły w gore.. ale nie ma co płakać tylko trzeba wziąć sie za siebie i dzialac!

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z 7kg ..

• malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantofelek2013 napisała:
    Dziewczyny drogie z pcos widzialam jest Was tu kilka chyba mam pytanie. Ogolem mam dlugie cykle jesli nie biore duphastonu, odpuscilismy ten cykl z racji badan, jestem teraz w 36 dc. Czy to mozliwe zebym miala dni plodne teraz? Miala ktoras z Was taki przypadek? Raczej czekalam na okres a tu sluz jak plodny, nie wiem co o tym sadzic?
    Ja miałam raz owulacje w 40 dc więc jest możliwe :)

Pantofelek2013 lubi tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png
‹‹ 735 736 737 738 739 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)