Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Multiwitamina
Autorytet
1674

Wysłany: 9 listopada, 20:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pauzujecie? Jaki dzień cyklu? To bez stymulacji? Świetny wynik

m3sxugpjl2tdy0nx.png
PCOS, macica dwurożna,
5cs- cb
9cs- beta 676/ prog 43.4 św. Dominiku mniej Nas w swojej opiece

Frida91
Autorytet
589

Wysłany: 9 listopada, 20:54
Cytuj | (1) | Zgłoś
Multi to na clo. We wtorek wzielam ostatnia tabletke. W weekend pewnie poseksimy ale jak we wtorek będą 4 to może jednak daruję sobie :P Ale szczerze wątpię że aż 4 tak samo urosną i wszystkie pękną. Dobrze,że kazał mi brać1 tabl a nie dwie! ;)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

PCOS i cykle bezowulacyjne
starania od grudnia 2017
wit. D, B-complex, magnez, cynk, miovarian, CLO
dieta

Lavende86
Autorytet
804

Wysłany: 9 listopada, 21:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry - fajnie jak ktoś się dzieckiem zajmie. Dla dziecka to też dobrze. Moja bardzo kocha dziadków. Nie rozumiem jak dziadkowie mogą nie chcieć zajmować się wnukami. Moja mama to kilka dni bez małej i już wydzwania, że chce ją na noc. One sobie robią babskie wieczory z tańcami, malowaniem i bajkami :-) Ja jak doczekam wnuków to też będę szaleć :-)

km5sdf9hr7mctyzr.png
2d30e48b357856e843a10999837f46b1.png

Arienkas83
Autorytet
321

Wysłany: 9 listopada, 21:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
Multiwitamina napisała:
Arienka szybka kolacja . Bo do pracy w sumie nie bardzo. Ale sytne, u nas dość często jest i tak 20 min roboty.
Na 2 bułeczki,
Kilka pieczarek ( startych na tarce ) i cebulka cienko skrojona, papryczka , szyneczka z 2 plasterki, boczek 2 plasterki. To smazysz 10 Max 15 min. Bułeczki na pół, ser moccarela na tarko. Dajesz troszke na buleczkę, kładziesz łyżka czy 2 farszu, pomidorek, znowu ser . I do pieca na 7min 200 stopni.
Wyciagasz, posypujesz szczypiorkiem . Sos keczup majonez czosnek.
Smacznego

Smaka narobiłaś, na pewno zrobię bo moje smaki. :)

oar8skjodgqoh0n4.png
f2wl3e5e2up6bvd4.png
02.11.18 <3
13.10.18 II kreski

Arienkas83
Autorytet
321

Wysłany: 9 listopada, 21:50
Cytuj | (3) | Zgłoś
Frida super :) Ja przy 4 i tak bym próbowała, mało prawdopodobne że wszystkie by pękły i się zapłodniły. :) A przy tylu bto szansa że choć jedno pyknie. :)

Frida91, Lavende86, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

oar8skjodgqoh0n4.png
f2wl3e5e2up6bvd4.png
02.11.18 <3
13.10.18 II kreski

Adry
Autorytet
2410

Wysłany: 9 listopada, 21:51
Cytuj | (2) | Zgłoś
Lavende86 napisała:
Adry - fajnie jak ktoś się dzieckiem zajmie. Dla dziecka to też dobrze. Moja bardzo kocha dziadków. Nie rozumiem jak dziadkowie mogą nie chcieć zajmować się wnukami. Moja mama to kilka dni bez małej i już wydzwania, że chce ją na noc. One sobie robią babskie wieczory z tańcami, malowaniem i bajkami :-) Ja jak doczekam wnuków to też będę szaleć :-)
Nie wszyscy dziadkowie mają czas, nie wszyscy dziadkowie są obok. Też to trzeba zrozumieć i uszanować choć czasem boli.

czekamynadzidzie, Multiwitamina lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
?pokaz=76485bdb7dafef727.png

Adry
Autorytet
2410

Wysłany: 9 listopada, 22:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, słyszałyście o czymś takim?

https://nocnaniania.pl/

to jest dopiero czad :P co za czasy nastały...

ug379vvjvhvf5kxm.png

Zozo
Ekspertka
79

Wysłany: 9 listopada, 22:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lavende86 napisała:
Też bym chciała żeby moja mała chodziła spać do dziadków, ale u nas moi rodzice pracują jeszcze mama w szpitalu po 12 h często odsypia nocki do tego swoją mama się zajmuje bo już starsza kobieta... Od strony byłego nie ma mowy o spaniu u dziadka i od małego ciągle z nami.. Czasem spała u mojego siostry bo ma córkę o rok starsza ale teraz już coś nie chce.. Więc Zadko mamy czas we dwójkę tylko :) prawie nigdy :) teraz pewnie się trochę zmieni bo ojciec córki będzie ponoć na stałe w Polsce to zdarzy się jakiś week u niego :)

Zozo
Ekspertka
79

Wysłany: 9 listopada, 22:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zresztą moja córka od małego 24h na dobę ciągle ze mną, jakoś nigdy nie wyszło tak żeby ją na noc oddać bo byłego męża i tak ciągle w domu nie było bo za granicą pracował a jak wrócił to cieszylismy się czasem wspólnie. Raz poszliśmy na sylwestra jak mała miała 2 lata to grubo po północy zasnęła u moich rodziców ciągle marudzenie. Więc nawey sylwester się nie udał bo w stresie czy mała śpi czy nie marudzi... A teraz mała u mojego rodziców nie zostanie na kilka godzin bo tylko mama i mama..

Adry
Autorytet
2410

Wysłany: 9 listopada, 23:05
Cytuj | (2) | Zgłoś
Zozo napisała:
Zresztą moja córka od małego 24h na dobę ciągle ze mną, jakoś nigdy nie wyszło tak żeby ją na noc oddać bo byłego męża i tak ciągle w domu nie było bo za granicą pracował a jak wrócił to cieszylismy się czasem wspólnie. Raz poszliśmy na sylwestra jak mała miała 2 lata to grubo po północy zasnęła u moich rodziców ciągle marudzenie. Więc nawey sylwester się nie udał bo w stresie czy mała śpi czy nie marudzi... A teraz mała u mojego rodziców nie zostanie na kilka godzin bo tylko mama i mama..
o Matko!!!!!! zapomniałam, że zaraz sylwester!!!! jeszcze nie zdecydowałam czy z dwójką czy z polsatem :P hahaha

Lavende86, Multiwitamina lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png

Lavende86
Autorytet
804

Wysłany: 9 listopada, 23:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry napisała:
Nie wszyscy dziadkowie mają czas, nie wszyscy dziadkowie są obok. Też to trzeba zrozumieć i uszanować choć czasem boli.
Adry, rozumiem. Gdy pracują to nie jest lekko. U nas tylko mój ojciec jeszcze pracuje, a reszta emeryturka. Twoi jak przejdą na emeryturę to będą nadrabiać :-) Może już kolejny wnuk będzie :-)

Adry lubi tę wiadomość

km5sdf9hr7mctyzr.png

Zozo
Ekspertka
79

Wysłany: 9 listopada, 23:27
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hahaha Adry dobre haha :)) wiecie że raz w swoim życiu bylam gdzieś na zabawie na sylwka takim balu zorganizowanym wtedy właśnie co mała zostawiliśmy a tak to ciągle albo dom albo znajomi raz super wypad w góry i zabawa ale dzień przed wigilia dowiedziałam się że jesyem w ciazy i wtedy w sylwka jakoś mocy nie miałam i humoru tylko spać mi się chciało :) my z siostrą właśnie często spalysmy u moich dziadków, ja zresztą nie chodziłam do przedszkola tylko moi dziadkowie od strony taty mnie wychowali a później i moją siostrę bo rodzice pracowali a my byłyśmy tak do dziadków przyzwyczajone że nawet week a my chciałysmy do nich iść. :) nawet jak byłyśmy starsze ja miałam już nawet 16 lat to chodziłam na nocki do dziadków bo tak mi tęskno było za tymi week z dzieciństwa :) moja mała inaczej wychowana nie wiem do dzisiaj czy bez problemu by zasnęła u moich rodziców. U. Mojej siostry tak bo tam ma o rok młodszego kuzynka :) ale ona nie skora jest żeby nam z dzieckiem zostawać.

Lavende86 lubi tę wiadomość

czekamynadzidzie
Autorytet
700

Wysłany: 9 listopada, 23:27
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry dobre to z ta nocna niania :)

Adry lubi tę wiadomość

to już 17cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

Lavende86
Autorytet
804

Wysłany: 9 listopada, 23:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nasza to od małego przyzwyczajona do spania u babci. Dostawała MM więc jak byłam z nią u rodziców nawet jak była noworodkiem to mama dawała mi pospać i spała z małą. A po roku jak wróciłam do pracy to też babcia musiała do nas przychodzić jak oboje mieliśmy na noc. Po jakimś czasie mała zaczęła spać u babci i też było ok. Ona jest przyzwyczajona. U mojej siostry tylko raz spała i też była zachwycona :-) Choć wiadomo, że potem chce już do nas :-)

km5sdf9hr7mctyzr.png

czekamynadzidzie
Autorytet
700

Wysłany: 9 listopada, 23:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
Frida ja bym szalala mimo wszystko! Tak jak pisze Arienka - mało prawdopodobne żeby pekły wszystkie naraz a tym bardziej żeby sie wszystkie zapłodniły ;) a tak to nuż widelec sie uda ;)

Frida91 lubi tę wiadomość

to już 17cs o pierwszego maluszka... ile jeszcze przyjdzie nam czekać na cud...?

Adry
Autorytet
2410

Wysłany: 9 listopada, 23:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lavende86 napisała:
Adry, rozumiem. Gdy pracują to nie jest lekko. U nas tylko mój ojciec jeszcze pracuje, a reszta emeryturka. Twoi jak przejdą na emeryturę to będą nadrabiać :-) Może już kolejny wnuk będzie :-)
NIe wiem Lavende :)
Nie wiem co mam robić. Dzisiaj dzwonił kolega, który zmienia pracę i zaproponował, że może mnie polecić na swoje miejsce... nie mam pojęcia po co mi takie zarobki, po co mi ta cała kariera, pogoń za nie wiadomo czym, ale mnie to zajebiście kusi, boję sie, że jak nie spróbuję to będę sobie pluć w twarz.
Mąż jak o tym usłyszał to się na mnie zdenerwował. Teraz naprawdę jest już o niebo łatwiej niż jeszcze poł roku temu (chodzi o opiekę nad mała i komunikację z nią). Wy walczycie o kolejne dzieci, a ja nie potrafię wybrać, którą drogą pójść....

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 23:39

ug379vvjvhvf5kxm.png

Zozo
Ekspertka
79

Wysłany: 9 listopada, 23:47
Cytuj | (2) | Zgłoś
Adry ja jakbym miała możliwość lepszej pracy, na lepszych warunkach lepiej platna nawet gdyby mi w życiu kasy nie brakowało to skorzystałabym. Musisz patrzeć na to co ty czujesz.. Może nie jesteś w tej chwili gotowa na drugie.. Może wcale nie będziesz musiała być a będziesz już miała albo odspaniesz trochę i zdecydujesz że to już ten moment i chce :)

Adry, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

Adry
Autorytet
2410

Wysłany: 10 listopada, 00:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Muszę to wszystko przemyśleć. Kolega dzwonił raptem 4 godziny temu i wywrócił wszystko do góry nogami :)

ug379vvjvhvf5kxm.png

Nefre_ ms
Autorytet
696

Wysłany: 10 listopada, 00:37
Cytuj | (2) | Zgłoś
Ja po koncercie tylko na chwilkę =) mega relaksik

Ja mieszkam z babcią więc jak dzieci będą niech bawi jak starzy będą imprezowac =) moja babcia reż nas ogarniala My w pizamki kolacja i do łóżka a rodzice na balange Jakiś plus z tego mieszkania razem

FRIDA trzymam kciuki za Twoje jajka =)

Adry, Frida91 lubią tę wiadomość

9 cs po pronieniu.

Nefre_ ms
Autorytet
696

Wysłany: 10 listopada, 00:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
Adry a praca bardziej wymagająca w jakim sensie?

Moze nie tak strasznie jak się spodziewasz.. Ty mi raczej pasujesz na typ który lubi się rozwijac.. Oczywiście nie za wszelką cenę ale nie za darmo =)

Adry lubi tę wiadomość

9 cs po pronieniu.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)