Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Pantofelek2013 Debiutantka

Wysłany: 14 stycznia, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Pantofelek

Ty nie możesz gdzieś dalej pojechać i to badanie zrobić?

Teoretycznie moglabym ale wszedzie daleko, tutejsi lekarze to konowaly hehe, mieszkam w Irlandii. A Polski ginekolog przyjeżdża do kiliniki raz na 2 tyg. Inna Polska klinika ginekologiczna jest 150 km stad. Ciezko w ogole o dobrego lekarza. Najchetniej wrocilabym do Polski ale to nie takie proste..

Krystyna123 lubi tę wiadomość

• Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre- zdecydowanie miejsca. I tego kto tym zarządza ;-) obiły się wam o uszy protesty lekarzy rezydentów? Jeśli tak to wyobraźcie sobie, że nam robili strasznie pod góre. I dosyć nieprzyjemnie.
    Poza tym nie lubie jak osoby z kijem w pewnej częsci ciała są szefami.

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 13:54

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    Został 4BB 4BB i 3..
    Starania od marca 2017.
    Od 10 lat - Nzj.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 to zmieniamy!!! Ja ćwiczyłam cały weekend a dzis tez mam ochotę - jakis skok libida mam ;)

• Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pomijam aspekt bałaganu tam panującego. Nikt nic nie wie, pacjentowi ciągle zmienia sie lekarz prowadzący. A ty codziennie sie zapoznajesz z kimś nowym. Góra co 3 dni -.- ale koniec o tym bo się nakręcam i pluje jadem :P

Ag1988- zmieniamy :) byle mądrze :)

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    Został 4BB 4BB i 3..
    Starania od marca 2017.
    Od 10 lat - Nzj.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skupmy sie na miłym czasie z Mężami swymi ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beda jaja jak zajdę w tym właśnie cyklu, który jest teoretycznie spisany na straty, ale znając moj dziwny organizm to wszystko jest możliwe :)

Adry lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyluzowalam serio i jakos mi tak sie lepiej żyje :) do tego endorfinki z orgazmów i te po ćwiczeniach ;) i te na sama myśl o wakacjach!

Adry lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to Go tam musisz dorwać! Chociazby na śpiocha hahaha

Adry lubi tę wiadomość

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś

To ja mam taką piłeczkę. 10+ i stanęło. Młody wiercipieta. Prawdopodobnie Kornel ! Ale jeszcze może się zmienić.
    Szafa zamówiona! Ale może być najpóźniej połowa lutego. Ale i tak zaczynam pranie. Chłopaki walczą w pokoiku , jest szansa że dziś tam ogarnę! Wstawię wam zdjęcie już po .
    Idę kończyć obiad.
    Dziś się śmiałam że po tygodniu w domu, jak wyszłam na zakupy to ma z tylko za m na wolałał, zwolnij nie tak szybko sapiesz! A ja jak ten nasz owczarek wpuszczony z łańcucha, lecę i się cieszę haha

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 stycznia, 09:39

Adry, Arienkas83, czarnulka24, malutka_mycha, Lavende86 lubią tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy

Wysłany: 14 stycznia, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę że mi w dupe poszło! Teraz po porodzie mała rzeźba i będą stalowe poslady!
    Adry , a że ten niego tygodniami to Ty ten tego, jakoś sobie pomagałaścl, czy taka posucha jak u zakonnicy? Nie wiem czy bym dała radę... 2 może 3 tygodnie ...więcej chyba nie..

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy

Wysłany: 14 stycznia, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Multi

Ty w ogóle nie wyglądasz jakbyś była w ciąży :P
    Jak jak dziś w aptece znowu bez kolejki się wpychalam, mohery mało co nie zadzgaly ... płaszcz rozpiety brzuch na wierzchu haha

Nefre niunia z 36 wyjściowego, 38 już ciasne. Już spodnie m jak coś, a nie jak kiedyś xs. Przy moim wzroście ja się cieszę;)

Z cycków najbardziej ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 14:41

Nefre_ ms lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 14 stycznia, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre od zawsze wpierdzielam co się da . Czy schabowy czy mac nie robi różnicy.
    Chociaż tyle mi Pan Bozia dał w życiu przyjemności .

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 14:48

o1483e5e318flqd5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Można :) teraz to i tak jest nieźle, kiedyś zdarzały nam się naprawdę wielo, wielo tygodniowe pauzy :D
    Ja sie zastanawiam jak my połóg przeżyjemy... ale wiadomo jakby któreś musiało wyjechać czy cos, to trzebaby było wytrwać! Multi brzusio słodki ❤️❤️❤️ Pięknie rośniesz!

Multiwitamina lubi tę wiadomość

• Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym tc robiłyście 2gie prenatalne?

A propo brzuchów to moje zrobione przed chwilką. Jestem też po obiadku. :)
    5efd9861dd6626dbmed.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 15:09

czarnulka24, Adry lubią tę wiadomość

zem3i09kg62r8jey.png
    f2wl3e5ey3d661rz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzusio ❤️❤️❤️ Teraz mnie te ciążowe brzuszki jakos rozczulają, juz nie mowiac o Maluszkach! A moj sie śmieje, ze Dziecko bedzie przy jednym cycu a On przy drugim Hahaha, a tak na powaznie to mam nadzieje, ze Młoda/-y da nam żyć i tez pokorzystac ;)

Wysłany: 14 stycznia, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierdzele Co sie dzieje. Ten Pan prezydet Gdanska zmarł , Owsiak rezygnuje z prezesury fundacji... nie do pomyslenia ze zawsze tak radosne te finaly , a wtym roku ... tak zgnoić tak radosny dzień..

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 15:22

o1483e5e318flqd5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy na dole moja Mamę, to moze Ja na spacerki bedziemy wysyłać ;)

Adry lubi tę wiadomość

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarny dzień dla Polski

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas faktycznie większy niż mój hi hi hi. Twój Multi rośnie chyba pidobnie do mojego....Oba fajne.

Multiwitamina, Arienkas83 lubią tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Promyk

ale ostatnie pytanie.. Jakbys sie przeniosła do prywatnej placówki to co? Masz inne warunki stażu, ale dłużej czy potem egzaminy gorsze?
    Dobra, to krótka edukacja co jak i dlaczego:)

Specjalizacje można zrobić w placówce państwowej. Nie prywatnej. na 3 sposoby:
    1) tryb rezydencki - pensja miesięczna wypłacana jest przez państwo ( a szpitale dzięki temu mają wyrobnika za friko). Za dyżury płaci szpital. To ciągłe szkolenie, gdzie ma sie staże na róznych oddziałach, różne kursy itd (w zależności od wybranej specjalizacji). Szpitale oczywiście niechętnie puszczają na te staże mimo,że maja taki obowiązek bo kto będzie pracował?!?! :D ale oficjalnie _muszą_ ci zezwolić na szkolenie
    2) pozarezydencki
    a) na etat - czyli szpital zatrudnia cię jako normalnego pracownika, płaci ci pensje i płaci za dyżury. Mimo,że dalej masz taki sam program robienia specjalizacji jak rezydenci ( te same staże itd) to szpital może się tymbardziej niechętnie zgadzać bo tu jesteś typowo jego wyrobnikiem
    b) wolontariat - tak tak tak. WOLONTARIAT. Tyrasz za friko. Szpital nie płaci ci nic. również niechętnie puszcza cię na staże. Czemu ktoś się na to decyduje? Ano temu,że jak ma jakąś specjalizację, gdzie miejsc na rok rzucają 0, 1 lub 2 w skali roku na całe państwo, a szpital nie chce zatrudnić na etat ... to wtedy w imię wyższych wartości zgadzasz się robić specjalizację za friko. Dorabiasz wtedy po godzinach,żebyś miała co jeść

Ogólnie - program specjalizacji lekarskiej a rzeczywistośc mijają się bardzo. Rozkazywanie do skracania staży i bycie typowym wyrobnikiem do wszystkiego (jeszcze nam tylko miotły w tyłek nie wsadzili). Stąd były protesty bo pracowaliśmy jak każdy lekarz dotychczas za pensję 2200 (tyle dostawałam na konto ) + dyżury. Teraz sytuacja jest znacznie lepsza ale kosztowało nas to dużo pracy

i btw - lekarz rezydent czy nie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego jest takim samym lekarzem jak ci "po 50" - też operuje, tez prowadzi pacjentów. I specjalizacje trwają różnie, 5-6 lat. Jesli chcesz zrobić najpierw interne potem np. neurologie to ci zajmuje jakieś 10 lat. Czyli kończysz ok 36 r.ż + przedłużenie bo urlop macierzyńskim... i masz 40 lat :P

to tyle :P

A brzuszki prze śliczne <3

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 stycznia, 16:17

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    Został 4BB 4BB i 3..
    Starania od marca 2017.
    Od 10 lat - Nzj.
‹‹ 734 735 736 737 738 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)