X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od lutego silka i bede rzeźbić ciało Hahaha. Taki mam plan! Od wiosny bieganie dołożę do tego i bede bardziej wyluzowana jak sie porządnie zmecze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za! U nas moze cos w weekend.. chociaz juro Maz ma męski wieczór z kumplem (aż strach co znowu za „recepty” na ciaze przywiezie- ostatnio był test na jakość nasienia z apteki a wczesniej kalendarzyk- taaa z cyklami bezowulacyjnymi ) a u
    Mnie z koleżanka.. z tym ze to ta w ciąży.. moze w niedziele na urodziny cos, chociaz nie chce mi sie ich obchodzić.. wiec nic nie planuje na ten dzien..

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry a teściowa na weekend przyjeżdża? Planujecie jakieś wyjście we dwoje?

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mu żona wsiakla w internet to musiał sobie zastępstwo znaleźć :D
    To korzystajcie z opiekunki :) A na jak długo przyjeżdża?
    Jak wyjedzie ie pierwszy raz od dwóch lat we dwoje to i tak z hotelu nie będziecie wychodzić :)

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od wiosny - obym sie wciągnęła! Kiedyś jak mnie jeden facet olał, na którym mi bardzo zależało, to właśnie dużo biegałam i to sprawiło, ze sie nie załamałam i ten czas przetrwałam! Takze teraz tez mi sie przyda, bo u nas nawet rano zgrzyty o jakies pierdoly.. Oddam Męża na tydzien w dobre ale takie „surowe” ręce, któraś chętna? Trzeba Go ostro opier*** zagonić do wszelkich prac domowych a i jeszcze wydawać mnóstwo pieniędzy na siebie z domowego budżetu! Któraś chętna? Moze po takim tygodniu wróciłby do domu i był zadowolony, ze ma taka a nie inna żonę, moze tez w koncu zacząłby sie zachowywać jak facet a nie rozpuszczony bachor...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 08:03

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Zacznę od wiosny - obym sie wciągnęła! Kiedyś jak mnie jeden facet olał, na którym mi bardzo zależało, to właśnie dużo biegałam i to sprawiło, ze sie nie załamałam i ten czas przetrwałam! Takze teraz tez mi sie przyda, bo u nas nawet rano zgrzyty o jakies pierdoly.. Oddam Męża na tydzien w dobre ale takie „surowe” ręce, któraś chętna? Trzeba Go ostro opier*** zagonić do wszelkich prac domowych a i jeszcze wydawać mnóstwo pieniędzy na siebie z domowego budżetu! Któraś chętna? Moze po takim tygodniu wróciłby do domu i był zadowolony, ze ma taka a nie inna żonę, moze tez w koncu zacząłby sie zachowywać jak facet a nie rozpuszczony bachor...
    jedynak?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadążam za Mężem... takze któraś chętna?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:11

    Ag1988, Arienkas83, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi dwaj kawał ciacha!!! Ale wyglada smakowicie!!! Mysle, ze niedługo wyskoczę z Koleżanka do Wrocławia na weekend zeby tez wyskoczyć na imprezę, to mi zawsze dobrze robi ;) albo cos wykombinuje innego! Mamy siebie dosyć to fakt.. a nie jestesmy taka para co to na sobie „wisi”.. chociazby dzis rano spięcie bo kazdy chciał szafe w swoją stronę otwierać i moj Maz by mi rękę przytrzasnął .. dzis widzi sie z Kumplem, to może chociaz wieczór sobie zrobię z maseczka i relaksem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydałoby sie.. wkurza mnie juz to, bo ja nie wiem na czym stoję, taki brak stabilizacji jeszcze przy staraniach jest straszny.. albo pojde sobie właśnie do kosmetyczki po wypłacie odreagować! To tez zawsze dobra opcja. Moja cera ma sie juz dużo lepiej, odstawiłam clo i juz dużo lepiej :) jakies plusy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie my rozmawiamy o wszystkim.. takze „robimy dziecko” to nigdy nie padło nawet chyba.. a temat szpitala to tez jak cos to tylko zapytałam czy mnie zawiezie i po mnie przyjedzie, bo jak nie, to musze kogoś o to poprosić, bo moge sie przecież roznie czuć.. pytam Go jak sie czuje, co Mu leży na wątrobie, wiec to nie jest tak, ze „ja chce, albo ciąża, ciąża”... kombinuje juz z tym wyjazdem babskim ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chodzi mi o to, ze On robi problemy tam gdzie ich nie ma.. nie łyka tabletek, chociaz to zerowy wysiłek a moze poprawić i to nietylko płodność ale ogólny stan zdrowia i samipoczucia. Mowie Mu - „jesteś zmęczony, to po pracy idź sie połóż, prześpij sie, ja od Ciebie nic nie wymagam żebyś robił..”i jeszcze mi bedzie marudził... no święty by oszalał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 10:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na pewno.. takze teraz czekam co znowu wymyśli.. musze to przeczekdc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak zrobię! Zadbam o siebie! Przyda mi sie troche egoizmu :)

    Adry lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag racja. Pomysl o sobie bo niedługo z nim oszalejesz :P A jemu może dobrze zrobi brak atencji ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi ale mi ślinka cieknie na widok ciasta. Dobrze ze jutro na urodziny idziemy to coś tam pojem :) inaczej musiałabym lecieć do kuchni i piec :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wolała mieć to z głowy a nie bujac się z tym tak jak oni to robią. Teraz przełoży, za chwilę się rozchoruje i ciągnąć się to będzie przez tygodnie. A na którą macie tam jechać?

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, to fajnie. Warto spróbować :)

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś mdłości i rigoletto... Współczuję dziewczyom które mają to codziennie w ciąży bo to masakra... Nawet po wodzie mnie mdli...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, jeśli jest taka możliwość, to jak najbardziej składaj wniosek. Najwyżej nie przejdzie, a może jednak pomoże Ci w kosztach operacji.
    Mój M składał taki wniosek w pracy po swoim wypadku samochodowym.

‹‹ 732 733 734 735 736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ