X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Czekamy a Ty jak się czujesz?
    dziś mam zdecydowanie lepsiejszy dzień :) cały czas mnie brzuch boli jak na @ i cycki :/ dzisiaj trochę mniej, ale wczoraj mocniej. Ja już w głowie sobie wyobrażam, że ta endomenda się rozwija coraz bardziej i dlatego to tak boli :/

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag jak długo się staracie? Pewnie pisałaś, ale gdzieś mi umknęło w tym natłoku postów :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Ale u nas nie jest sterylnie, bo mi sie odechciało juz tylko sprzątać cały czas, bo moj Maz nawet mate do ćwiczeń na cały dzien zostawia i jest rozpier*** na środku salonu.. ale ostatnio tego nawet nie sprzątam, bo co dziennie rano to robi.. to po co.. to samo naczynia po całym domu sie walają, bo cieżko dac do zmywarki.. potem robie obchód i to wstawiam... takze tak to syf .. ale jak ja wyjeżdżam do pracy o 6-7 to wracam tak 18 około.. to nie chce mi sie tylko ze szmata latać.. chce dziecka! Ale sie boje ze nie dam rady... i im dłużej teraz mamy z Mężem takie przepychanki tym więcej sie boje ze zostanę sama z tym i bede taka bezsilna.. i mnie to przerośnie...
    może za bardzo się nakręcasz i przez to wywołujesz taką straszną presję na mężu i on to czuje? i stąd te przepychanki i frustracje? Ja tez jak mam gorsze dni to się z mężem żremy :P ale odkąd robimy bejbika, to staram sie, żeby nie wyładowywać na nim swoich złości i nie obwiniać go o nasze porażki, bo niczemu dobremu to nie służy. A tylko psuje atmosferę.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a mój kiedyś spał do 11 :) siedział całymi dniami w pracy, potem jeszcze w domu pracował tez do nocy i po nocach, pojawiło się dziecko to zaczął wstawac o 5 rano, przestał pracować w domu do późna... pojawia się dziecko to zmieniają sie priorytety.
    i pewnie też możliwości ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry oby!!! Bo ja sie strasznie boje, ze sie zajadę... a my sie staramy tak na maxa od kwietnia 2018r. Od stycznia 2018r. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, a potem to tak zabezpieczaliśmy sie prezerwatywami (czasem tak, czasem nie) ze tez mi to nie dało do myślenia ze nic nie wychodzi.. czyli tak rok nam stuknal taki z tematem...

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Kurde kupiłam sobie z Zary 4 pary spodni ten sam model tylko inne kolory. 3 mi się rozwlekly o dwa rozmiary a jedna para ok. Nie wiem jaki oni robią te spodnie kasa wyrzucona w błoto bo nie da się w nich chodzić :/
    ja kupiłam z C&A i mi farbują :/ i to tak mocno, że patrze na swoją rękę a ona cała granatowa!!!! koszmar :/ myślicie że da sie coś jeszcze z tymi spodniami zrobic czy do wyrzucenia?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja kupiłam z C&A i mi farbują :/ i to tak mocno, że patrze na swoją rękę a ona cała granatowa!!!! koszmar :/ myślicie że da sie coś jeszcze z tymi spodniami zrobic czy do wyrzucenia?
    Może jak wypierzesz parę razy to przestaną farbować?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Adry oby!!! Bo ja sie strasznie boje, ze sie zajadę... a my sie staramy tak na maxa od kwietnia 2018r. Od stycznia 2018r. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, a potem to tak zabezpieczaliśmy sie prezerwatywami (czasem tak, czasem nie) ze tez mi to nie dało do myślenia ze nic nie wychodzi.. czyli tak rok nam stuknal taki z tematem...
    no to trochę już czasu minęło. Twój mąż na pewno też wszystko bardzo przeżywa tylko tego nie pokazuje na zewnątrz... i jeszcze teraz te plemniki... podobno takie nieudane starania albo wzmacniają związek albo go rozsypują. No cóż. Ogólnie jest bardzo ciężko, my się staramy nieco dłużej od Was, więc znam to doskonale, ale odkąd nie truję mężowi o tym jaka jestem smutna i jak mi źle i jakbym chciała mieć dziecko to jest miedzy nami zdecydowanie lepiej. Wiadomo, żę on to widzi, że chodzę smutna, ze mam czasem takie okropne dni i musi mi kupić czekoladę... ale jednak mimo wszystko układa nam się duuuużo lepiej. Ja tez nie mam z nim problemów jesli chodzi o badania, trzeba to idzie zrobić. Przeżywa oczywiście tygodniami, ale nie ma problemu z tym, żeby sie umówił, nie odkłada nic na później. Widzę, że bardzo by chciał maluszka :) a no i ma mnie nie pocieszać, bo robi to fatalnie i jest mi tylko gorzej :>

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Może jak wypierzesz parę razy to przestaną farbować?
    też tak myślałam, na razie prałam 2 razy i nie pomogło, ale może więcej trzeba :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag dasz radę po porodzie uwierz. :) Mój za bardzo nie zajmował się synkiem, na spacerze byliśmy RAZ a tak to ja chodziłam. Także tego...Pierwszy tydzień była z nami moja mama a mąż do pracy chodził. Ja byłam po cc więc obolała cała. Ale wtedy włącza się tryb MATKA i np. zamiast iść spać za dnia gdy on spał to ubranka prasowałam. Teraz na bank sobie chustę zafunduję i będę mieć 2 ręce wolne. Mąż przebierał go w ostateczności, nalewał i wylewał wodę z wanienki i mleko mi przygotowywał bo go dokarmiałam albo odciągniętym albo mieszanką. Bardzo często uspokajał bo u mnie się darł a jak mąż go brał na ręce to cisza. :D Wkurzał się że nie umiem go uspokoić ale widać u matki to trzeba drzeć japke :P Często obiad przynosił jakiś na wynos gdy ja już nie dawałam rady ugotować.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo my tu o niepomocnych mężach piszemy a Ty tak pozytywnie :) swoją droga to moze w weekend uda sie odpocząć i jakos z Mężem miło spędzić czas.. moze ja tez negatywne emocje z pracy przynoszę, potem sie wszystko kumuluje i tak negatywnie bilans wychodzi!

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa jak mój się zachowa. Ogolnie jest bardzo pomocny więc pewnie będzie dzielił sie ze mną opieką, ale bardziej zastanawiam się ogólnie. On nie jest w ciąży więc inaczej to przeżywa. Cieszy się, ale czasem mam wrażenie jakby nie do końca docierało to do niego ;) Może jak pójdzie w końcu ze mną na usg i zobaczy jak maluch się rusza itp.to troche inaczej niż tylko zdjęcie po wizycie :)

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - do mnie samej to nie dociera więc nie dziwię się twojemu mężowi :-P

    Mój mąż za to z tych co to w domu wszystko robią. Teraz przejął praktycznie 90% obowiązków. Nie jest tym zachwycony i czasami marudzi, ale wyręcza mnie mimo wszystko. On jest pedantem i lubi porządek. Potrafi przyjść z pracy i od razu za odkurzacz chwyta. Są tego plusy i minusy oczywiście. Minus taki, że potrafi mnie upominać, że kubek zostawiłam, a ja syfiarą nie jestem.

    Dziś mam już tylko plamienie i tylko raz było trochę. Chyba resztki z wczoraj. Strasznie mnje to frusyruje że muszę polegiwać i się oszczędzać. Czuję się jak ciężar dla rodziny. Małej ciężko zrozumieć że nie mogę z nią szaleć.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa. Mój jest bardzo racjonalny i niechętnie okazuje emocje. Ale wiem że nawet takim facetom czasami odbija :) raczej się tego nie spodziewam po moim. Ale już mi zapowiedział że przy dziecku normalnie wszystko będzie robił, przecież co to za filozofia i po co do tej szkoły rodzenia chodzimy. Więc niech się wykazuje :)

    f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po dziecku wiele się zmienia. My przed dzieckiem to byliśmy idealną parą jak z filmu :-D Zero kłótni. I to latami. No ale przy dziecku nie ma już tyle czasu dla siebie. Jest za to zmęczenie non stop. U większości osób zaczynają się schody i pretensje...

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre z tą kredką super pomysł, nie pomyślałam. :D

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry święte słowa. Posiadanie dziecka to cud i radość, ale też zmartwienia. Dziś o 2 w nocy mała zaczęła kaszleć (a my mamy już uraz na tym punkcie). O 2 w nocy zamiast spać mąż nosił ją na rękach, a mi się ryczeć chciało, że kur.. znowu to samo. Po syropie jej przeszło i rano jeszcze trochę kaszlała. No więc ja, jak to matka, poruszyłam niebo i ziemię i udało mi się umówić na sobotę do mega zajebistego lekarza do którego ludzie walą drzwiami i oknami z całego województwa. Jest od płuc, alergii i innego dziadostwa. Oczywiście prywatnie. I co? Po tym telefonie mała przestała kaszleć i do teraz ani razu nie kaszlnęła :-D Teraz wyjdę na matkę wariatkę. No ale i tak pojedziemy bo może da nam jakieś wskazówki/badania dlaczego ona tak często kaszle. No i tak to jest z dzieckiem. Noc zarwana a ona od świtu chce szaleć bo ona snu nie potrzebuje dużo żeby być jak królik Duracela. A moja gin pyta dziś czy leżę... hahaha ciekawe jak :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 19:50

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tym nie martwię tylko po prostu z ciekawości zastanawiam jak to będzie :) U nas dużo rodzice nie pomogą bo jedni i deudzy daleko. Mąż dużo w domu robi i często mnie wyrecza jak trzeba więc o to tez sie nie boję, raczej jest nowoczesny i nie uważa ze dziecko to sprawa matki ;) Miałam na myśli bardziej uczuciowo, emocjonalnie jak on się w to wczuje bo teraz czasem jakby nadal w to nie wierzył ;) Choć i ja czasem jeszcze tak czuję.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - będzie dobrze :-) Każdy facet szaleje na punkcie dziecka jak już je zobaczy :-) A z resztą też sobie poradzicie. Trzeba będzie ogarnąć nowy porządek i tyle :-P

    Frida91 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Adry święte słowa. Posiadanie dziecka to cud i radość, ale też zmartwienia. Dziś o 2 w nocy mała zaczęła kaszleć (a my mamy już uraz na tym punkcie). O 2 w nocy zamiast spać mąż nosił ją na rękach, a mi się ryczeć chciało, że kur.. znowu to samo. Po syropie jej przeszło i rano jeszcze trochę kaszlała. No więc ja, jak to matka, poruszyłam niebo i ziemię i udało mi się umówić na sobotę do mega zajebistego lekarza do którego ludzie walą drzwiami i oknami z całego województwa. Jest od płuc, alergii i innego dziadostwa. Oczywiście prywatnie. I co? Po tym telefonie mała przestała kaszleć i do teraz ani razu nie kaszlnęła :-D Teraz wyjdę na matkę wariatkę. No ale i tak pojedziemy bo może da nam jakieś wskazówki/badania dlaczego ona tak często kaszle. No i tak to jest z dzieckiem. Noc zarwana a ona od świtu chce szaleć bo ona snu nie potrzebuje dużo żeby być jak królik Duracela. A moja gin pyta dziś czy leżę... hahaha ciekawe jak :-D
    Lavende co do kaszlu moi w tamtym roku kaszleli głównie w porze zimowej i okazało sie ze wystarczylo kupic dobry nawilzac powietrza .. bo porostu mimo wszystko okazalo sie ze piwietrze jest za suche. . Sprawdzilismy takim czyms co to sprawdza wyglada jak termometr cyfrowy ale mierzy wilgotnosc itd ...i odkad uzywalismy nawilzacza praktycznie po kaszlu .. a doktorka nam o tym powiedziała i to nie jedna ktora odwiedzilismy bo malychy kaszleli a gardlo okazywalo sie czyste i płuca tez

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 730 731 732 733 734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ