X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    No po dziecku wiele się zmienia. My przed dzieckiem to byliśmy idealną parą jak z filmu :-D Zero kłótni. I to latami. No ale przy dziecku nie ma już tyle czasu dla siebie. Jest za to zmęczenie non stop. U większości osób zaczynają się schody i pretensje...
    No u nas podobnie papuzki nie rozlaczki ale jak pojawily sie dzieci juz ciut ciezej bylo spory itd teraz sie uregulowalo ale początki bywaja trudne :)

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj maz tez jesli ma czas to pomoze cos ale podkreslam jesli ma czas a zazwyczaj nue ma :/ teraz jedynie w porze zimowej wiecej .. bo tak to do pracy po pracy zawsze cos trzeba bylo zrobić i praktycznie dziećmi sama sie zajmowalam .. maz czasem posiedzial z godzinkę z nimi.
    Teraz jak ma wiecej czasu cos pomoze tzw popatrzy na nich czy sie pobawi ..
    Ale kapac nigdy ich np nir kapal , przebierac to tylko kilka razy przebral jak mnie w domu nir było .. ale ja akurat mam tak ze wcześniej pracowlam teraz siedzr w domu i wiem ze on pracuje i ze jak przychodzi jest troche zmęczony ja jednak caly dzien siedze w domu to tez co innego ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie „pocieszylyscie” nam bardzo daleko do pary, która sie zgadza ze soba itd. Z tego wychodzi, ze jak sie urodzi dziecko (o ile zdołamy Go spłodzić) to sie z rozstaniemy... ale zobaczymy, moze nie bedzie tak tragicznie. Dzis u nas najpierw szok, bo Maz zaproponował, ze pojedzie ze mną i zostanie na tym hsg.. a potem nie chciał (jak dziecko) zjeść witamin, które Mu dzis kupiłam...generalnie to witamina D to luz moge sama wypic... ale jak On nie bedzie pił tych saszetek z witaminami to Go zamorduje..

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka - ja mam nawilżacz. Tylko wczoraj jej nie włączyłam.

    Kurde jak was czytam to myślę, że ten mój to jednak złoty chłop. Robi wszystko w domu i przy dziecku też. Przebiera, karmi, kąpie itd. Chyba mu kwiaty i czekoladki kupię :-D No a też do pracy chodzi. Dla mnie tekst facetów o zmęczeniu po pracy to jak płachta na byka. No chyba, że rowy kopie łopatą cały dzień to ok. Z doświadczenia wiem że dzień z dzieckiem w domu męczy bardziej niż dzień w pracy. Ja tak przynajmniej mam...

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag - a czemu nie chciał? No bez przesady. Trochę dziecinne zachowanie. Niech się cieszy, że nie musi sobie ich w jajka wstrzykiwać :-D Bawi się z tobą w ciuciubabkę? Mówi, że weźmie, a potem się rozmyśla?

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak z dzieckiem! Nie zebysmy na to na wstępie stówę wydali.. miałabym juz prawie jedna wizyte u ginekologa.. takze moze ja jeszcze stwierdze, ze dzieci to sa super w porównaniu z tym starym-dzieckiem moim.. i jak ja mam wyluzować?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende zalezy ja pracowalam w firmie gdzie maz pracuje tylko inne stanowisko i pracowalam tam 4-lata i powiem ci ze z dziecmi nie jest latwo zwlaszcza jak chorują ale jednak siedze na tej d.. w domu i w sumie jak chorzy nie sa to tylko mam obowiazek ich przebrac wykapac nakarmic poczytam im ksiazeczki czy sie pobawie jak nie chca sie sami.. jeden co chwile za mna wszedzie chodzi .. zwlaszcza do kuchni :) a tak bawia sie sami czesto.. moze inaczej starsze dziecko jak trzeba wypawic do szkoly przypilnowac , czyms konkreetnym zająć itd z tym ze u mnie jest dwoch wiec bawia sie troche ze soba a moze gdyby bylo jedno musialabym więcej czasu poswiecic zeby czyms zabawic ..
    Najgorsze sa te chorubska wtedy nie powiem jest ciezko jeszcze jak dziecko goraczkuje
    . Ale i tak nie jest tak mega zle .. wtedy byśmy sie nie zdecydowali na 3..
    Ale jak juz bedzie ta 3 to juz bedzie pewnie duzo ciezej chocby wyjscie na zakupy czy cos tym bardziej ze chlopcy nir beda miec nawet 2 lat jak sie male urodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 21:38

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze na mojego nie ma co liczyć, że względu na nienormowany czas pracy. Jak będzie w domu to pomoże, ale nie mogę zakładać że będzie bo często go nie ma :) jak już coś mamy z góry zaplanowane to wyjdzie z pracy o czasie ale to oznacza że będzie to kiedyś musiał nadrobić. I tak w kółko.
    Adry ja nic nie zakladam, ale jak mam chwilę wolnego to nadchodzą mnie myśli jak to będzie. Ale też względem mojej osoby, jak sobie poradzę, co można zrobić żeby wszystko ułatwić itd. :) przy oczekiwaniu na pierwsze dziecko ma się ten czas :)

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja wiem ze na mojego nie ma co liczyć, że względu na nienormowany czas pracy. Jak będzie w domu to pomoże, ale nie mogę zakładać że będzie bo często go nie ma :) jak już coś mamy z góry zaplanowane to wyjdzie z pracy o czasie ale to oznacza że będzie to kiedyś musiał nadrobić. I tak w kółko.
    Adry ja nic nie zakladam, ale jak mam chwilę wolnego to nadchodzą mnie myśli jak to będzie. Ale też względem mojej osoby, jak sobie poradzę, co można zrobić żeby wszystko ułatwić itd. :) przy oczekiwaniu na pierwsze dziecko ma się ten czas :)
    Dasz rade :) poczatki beda ciezkie ale dla takiego malego stworzonka warto :) ja strasznie kocham swoich synkow i nie wyobrazam sobie bez nich dluzszej chwili czasem jak mialam okaze gdzies ich zostawic bo jechalam do sklepu to jak wracalam to od razu do nich szlam ich przytulic steskniona .. a wiesz co było jak planowaliśmy pierwszy raz dzidzie ? Do konca nie bylam przekonana czy aby na pewno chce i bede dobra matka , jak sobie poradze itd i w sumie zaszlam cieszylam sie z ciazy ale to nie bylo to .. poronilam i dopiero tak mega naprawde zapragnelam dziecka .. w koncu sie udalo i ci powiem ze nigdy nie sadzilam ze tak mozna kochac dzieci .. czasami sa zlosci,na poczatku wyczerpanie po porodzie ,brak snu ale zobaczysz wszystko to beda najpiekniejsze chwile .. niby sie chce zeby dzieci wyrosly ale czasem chcialbym zatrztmac ich na tym etapie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 21:49

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    czekamy, a co Wam z plemnikami wyszło? coś przegapiłam?
    mamy aglutynację, nieco obniżone HBA (albo fragmentację już sama nie pamietam) i taką niezbyt szałową morfologię, ale 5% więc w normie. Generalnie nie jest źle, problem prawdopodobnie leży u mnie, ale plemniki mojego jakieś super szałowe nie są :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 % ale ekstra! My mamy 2.. Ale tylko mnie to dołuje.. no cóż.. Dobra już nie marudzę, bo i tak póki co tego nie zmienię. Dobrze, że już jutro piątek :D i będzie można odsapnąć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 22:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms a jak Twój dzień dziś? bo jakaś nieobecna dziś byłaś..

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Mycha, co jak co ale TY to dasz sobie radę celująco. Nawet przez moment nie wątpię, że mimo zmęczenia czy przeciwności ogarniesz wszystko celująco :) I wcale nie żatruję, naprwadę tak myślę
    Ja wiem, ja jestem zadaniowcem. Jak już w końcu ogarnę te przewijanie, kapanie itd to będzie dobrze. Tych początków się boję, ale to mąż będzie więc razem damy radę. Dzięki za wiarę :D

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ag.
    Zakrecony dzień
    Rano lekarz, potem darmowy zabieg, potem z mama skończyłam na zakupy Kupiłam sobie piękny niepotrzebny kolejny płaszczyk czarny klasyczny zimowy za 8 zł prawie nowka hihih
    Streching jeszcze zaliczyłam heh
    Za 8 zł? Czy to jakaś literówka?

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    mamy aglutynację, nieco obniżone HBA (albo fragmentację już sama nie pamietam) i taką niezbyt szałową morfologię, ale 5% więc w normie. Generalnie nie jest źle, problem prawdopodobnie leży u mnie, ale plemniki mojego jakieś super szałowe nie są :/
    Czekamy ale na aglutynacje z tego co pamiętam to coś można było poradzić, bierze coś na to? Mogę poszperac i znaleźć info, gdzieś to zapisywalam

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms ale ja ciągle proponuje żebyśmy coś zrobili, poszli do kina, na spacer, cokolwiek i echo.. Poza tym no dziś to już nie wytrzymałam, skoro wydajemy pieniądze na suplementy i On jednak ich nie chce brać.. To jest gorzej niż z dzieckiem.. Poza tym ja już nie wyrabiam z Jego ciągłym zmienianiem zdania.. I już się nie nastawiam na nic pozytywnego.. Nastawiłam się na marcowy urlop i dupa.. Bo nagle sobie uznał, że nie możemy jechać na wakacje, bo co jak straci pracę.. I takie gadanie z dupy.. :( Jak ja czegoś nie zmienię w życiu, to się w końcu załamię i nie dam rady rano wstać z łóżka.. I nawet mi tu nie chodzi o ciążę, ale zmianę tego co jest teraz.. bo to jakiś dramat.. A na hsg idę w następnym cyklu jak tylko się ten skończy, bo ten jest w dupkę, także czekam na okres, a potem się umawiam.. I tak dziś jest dzień w którym to mój Mąż chce ze mną jechać na hsg i tam ze mną być.. Jutro- pewnie powie, że nie- nie pojadę z Tobą.. Pojutrze? hmmm ciekawe w sumie? On się nigdy wcześniej tak nie zachowywał, chyba te złe wyniki Mu na mózg siadły..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze boi sie odpowiedzialności i wcale tego dziecka nie chce? Ale jeżeli tak, to po jakiego grzyba brał ze mną ślub ? Zeby mi życie zmarnowac? Ja w koncu nie wytrzymam i Nim chyba potrząsne... bo rozmowy spokojne nic nie dają.. wyjasiam, mowie, pytam Go ... i nic ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Mu proponuje wakacje zebysmy sie od wszystkiego odcięli, to nie chce skorzystać. Kino, spacer, no nic.. poza tym temat jest poruszany po wizytach u lekarza, bo pyta, jak tam, a tak to średnio.. nie wiem... moze jednak sama gdzieś wyskoczę chociazby na 1 noc z jakas Koleżanka gdzieś odreagować..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypraszam sobie! Jest jeszcze program bede fit!!! :) wakacje, zmiana pracy, a tak serio to musze chyba isc do psychologa bo zwariuje z tym wszystkim.. super, ze tęsknisz! A wraca jakos niedługo?

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam na południu Pl... zróbmy sobie taki zlot forumowy ;) mojego tylko chyba ratuje naprawdę porządny seks! Ale ostatnio to sie nawet tego Mu odechciało.. a ja to chce bez względu na płodne /niepłodne .. a tu jakas posucha..

‹‹ 731 732 733 734 735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ