Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    juz poprawilam :)
    Piękne! No śliczny pokoik . Zakroczym mnie.

Adry lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    Multi i Adry piękne pokoiki. :)

Laski w którym tc miałyście 2gie prenatalne?
    W 20tc

Arienkas83 lubi tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry mądre słowa.. dlatego u nas póki co Maluszek zamieszkałby w naszej, co by nie mówić, dużej sypialni :) A potem urządzimy pokoik, bo mamy taki jeden "graciarnią" teraz zwany ;)

• Lavende86 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dałam rady zobaczyć tego pokoiku bo foty nie ma, ale pewnie mega wymuskany :-D

Ja siedzę w pracy i staram się nie puścić wielkiego pawia :-D

Adry lubi tę wiadomość

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png

Wysłany: 14 stycznia, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh tak leżę i sobie myślę, żeby każda z Was kochane doświadczyła tego.. Czy stare czy nowe meble, nieważne. Żeby każdej z Was tutaj się udało, zajść, donosić i szczęśliwie urodzić swoją miłość. Tego Wam z całego serca życzę. A jak nie to jakiegoś maluszka na drodze co będzie Was potrzebował bardziej niż powietrza.
    Dobranoc

Ag1988, Arienkas83, Arienkas83, czarnulka24, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 07:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi! Oby!!!! Bo inaczej mnie to odwiozą do psychiatryka, albo bede niańczyć jakiegoś małego piesia albo co najgorsze bede jeszcze bardziej matkować Mężowi...

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do wieku 7 lat z rodzicami i siostrą w jednym pokoju. Jak rodzce łużko do spania rozłożyli to nie było wolnej podłogi. W drugim pokoju babcia i pies. Dobrze to wspominam i to trochę pocieszające bo nasz budżet jest bardzo skromny. Wszystkie ciuszki dla małej mam używane od przyjaciółki, pieluszki flanelowe szyję ze starej pościeli i pościel na łużeczko też z tego będzie. Pokoik będzie urządzany stopniowo. Na razie jeszcze nic nie ruszone więc lepiej żebym się przed czasem nie rozpakowała a śniło mi się ostatnio że urodziłam w domu bo nie zdążyłam do szpitala.....
    Troszkę mi przykro że nie mogę kupować tego co bym chciała ale tak też da radę.

Ag1988, Multiwitamina, Frida91, Arienkas83 lubią tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobelku najważniejsze, ze masz dla Kogo kupować!!!! Ta cała otoczka nie jest ważna! Najważniejsza jest miłość, czas, poświęcenie i zaangażowanie!!! I to ze Rodzice sie kochają!!!

Multiwitamina, Arienkas83 lubią tę wiadomość

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, do dzisiaj wspominam że mama szyła nam pluszaki po nocach. To dobre wspomnienia.
    W szkole dzieciaki śmiały się ze,mnie że w starch ciuchach chodzę i generalnie zatruwały mi życie całkiem skutecznie ale to raczej było winą ich parszywych charakterów niż ciuchów bo dokuczali mi na temat wszystkiego. Taka drobna, bezbronna blondyneczka - idealny cel. No ale córki przyjaciółki nie mają takich problemów a u nich też się nie przelewa. Wszystko zależy na jakich ludzi się trafi.

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam kolejny skok hormonów - strasznie łatwo się wzruszam.

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha ale dostałam kopa w żołądek na uspokojenie....

Multiwitamina, Arienkas83 lubią tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z wami pieniądze nie są najważniejsze :) Równie dobrze mogłam czekać z planowaniem dziecka az sie dorobimy... Ale w ten sposob może nigdy nie być idealnego momentu. Nie mówiąc o tym że z wiekiem nie byloby mi łatwiej. Nasze dziecko nie będzie miało póki co swojego pokoiku, wstawimy łóżeczko do naszej sypialni w wynajmowanym mieszkaniu... Chociaż pewnie nawet we własnym i tak na początku byłoby z nami. Ale wcale jakos mi tego nie szkoda. Na razoe modlę się tylko aby przeżyło było zdrowe i urodziło się kiedy będzie trzeba... Nic innego teraz dla mnie się nie liczy a zaczęłam panikowac strasznie. Poczytałam w necie o tym tetnie i nie jest takie do końca normalne. Co do rokowan to na dwoje babka wrozyla. Strasznie mi sie dluzy ten czas,wczoraj ryczalam juz oczywiście co to będzie i wolę nawet nie myśleć bo zwariuję.

Multiwitamina lubi tę wiadomość

xooPp2.png DXzip2.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janmiałam masę maskotek od mamy (korale używała jako oczy -czarne, i nosy - czerwone) i w sumie dzięki temu sama zaczełam szyć. Najpierw ręcznie a potem mamie maszynę podkradłam. Myślę że już niedługo wrócę do szycia pluszaków, będę kontynuować tradycję rodzinną.

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida w necie piszą tylko ci co akurat mieli problem. Ci co nie mieli to nie piszą bo nie ma o czym. Ja od początku miałam nisko położone łożysko, powinnam plamić i generalnie mieć problem ale nie plamiłam i nie było problemu a teraz łożysko poszło do góry.

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 10:01

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szycie jest fajne. Daje dużo zadowolenia z sibie.

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze sama robię wykroje. Ciuchy to albo tak na wyczucie albo odrysowane od starych a poduszki, worki, torebki itp. no to rysuje sobie na papierze pakowym albo gazetach. Nie jest to trudne ale wymaga wprawy i prucia bo nie zawsze od razu wychodzi tak jsk chciałam (przy bardziej skomplikowanych projektach albo w złej kolejności coś doszyję i trzeba jeden element odpruć i doszyć drugi).

1usao7esyka5dm7n.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest część tego co robiłam. Nie zawsze robię fotki.

https://zapisane-frecialapk.blogspot.com/search/label/R%C4%99kodzie%C5%82ka

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 10:18

Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Akurat to co czytałam to nie tylko fora ale i wypowiedzi lekarzy itd. Nie znalazłam oczywiscoe informacji ze to jednoznacznie cos przekreśla ale tez nie jest to super wynik. Całe szczęście ze nie spadło poniżej 100. Na forach czytalam tez ze niektore tak mialy a juz na nastepnej wizycie zupelnie inny wynik, wyższy. Ze moze to zalezec od aktywności dziecka itp.
    Wizytę mam dokładnie za tydzień, we wtorek. Wiem ze na nic juz nie mam wpływu ale i tak te nerwy sa silniejsze ode mnie. Muszę jakoś wytrzymać te parę dni i starać się być dobrej myśli. Zdaję sobie sprawę że to był tylko jednorazowy pomiar przez obraz usg, nie trwał nawet minutę i nie musi to o niczym świadczyć no ale jednak wynik marny.

xooPp2.png DXzip2.png

Wysłany: 15 stycznia, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh . Macie rację dziewczynki .
    Ja jako dziecko , nosiłam spodnie rury na szelkach, pierwsze dzwony dostałam jak wujek z Niemiec wrócił . Nie miałam domku dla lalek. Miałam 4 dechy sklecone w jedno , gdzie miałam jakaś stara kuchnię kaflowa, garnki , mebelki i wszystko inne . I tam się bawiłam . Szaleństwo było jak dostałam łóżeczko po bracie haha

Obecnie sobie ubrań nie kupuje, cała szafę skompletowałam jak pracowałam, dużo kobiet mi poddawało workami dobre jakościowo ciuchy . Z tego sama oddałam mlodszemu pokoleniu jakieś 5 worow , miałam jedna anorektyczke zakupocholiczke, która się pozbywała xs, sama czasem nie dałam rady wejść w to.
    A dla młodego? Praktycznie większą większość to rzeczy z 2giej ręki, kanapa stała już ileś czasu nie używana to teraz pożytek z niej będzie. Nogi wystają mi jakieś 10cm ale da się wyspać haha. Łóżeczko też odkupienie.
    Nie liczy się jak , a czy z miłością i upragnione. Babcia caly czas szaleje. A my sporo oszczędzamy dzięki temu..
    Dziś zamówiłam pierwsza paczkę z allegro, z koszulami, pasem poporodowym i biustonoszami i majtkami... jeszcze tylko wkładki i podkłady pozamawiac... mąż jak nie chciał na to patrzeć szuka tanich pieluch ;p
    Radość z układania, prania , prasowania...to się liczy . A nie metka czy cena.
    Wróbel też mam okres że się wzrusza jak głupia...

Frido kochanie, jeśli było by coś nie tak Twój organizm by dał już jakoś znak. Serduszko na pewno nadgonilo. Nie wiesz jaki sprzęt miał lekarz. Może młode wtedy spało sobie. Nie martw się za wczasu

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 stycznia, 10:32

Frida91 lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 15 stycznia, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida mnie też lekarz na którejś z rzędu wizycie uświadomił że nisko położone łożysko może sprawiać problemy ale nie musi i u mnie nie sprawiało. Jak twó powiedział że jest ok. to się nie martw.

Frida91 lubi tę wiadomość

1usao7esyka5dm7n.png
‹‹ 736 737 738 739 740 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)