Walentynki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz
Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry bardzo ładny kalendarz :)

Adry lubi tę wiadomość

Nina <3
    3jgxskjo8006pmb2.png
  • Evell Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ! Adry ty to masz talent czy mogę złożyć u ciebie zamówienie ;)

Adry lubi tę wiadomość

Starania o drugiego maluszka.
    Czerwiec 2018 pjp,cykle bezowulacyjne ,IO.metformina,luteina,Inofem
    Grudzień pierwszy cykl z letrozolem.
    Wczęsniej 4 cykle z clo bez reakcji...
    7cs.
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 03:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 napisała:
    Już w domu. Beta rośnie ok. Jest obecnie 232,30. Dostałam Duphaston i Nospę. Endo ma 8mm, ale nic nie mówiła że to źle. Ogólnie powiedziała, że nie jest w stanie stwierdzić czy będzie ok. To jak wróżenie z fusów. Mam się zgłosić za tydzień na hcg (jupi :-/) oraz do lekarza prowadzącego żeby sprawdzić czy ciąża jest w macicy. Zobaczymy jak to będzie. W tamtej ciąży też na początku beta suoer rosła. Oby teraz było dobrze.
    Mocne kciuki. Teraz musi byc dobrze.

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 03:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 napisała:
    Ale w ostatniej ciąży pisałaś ze bralas letrox. Czyli to moze przez tarczyce stracilas poprzednie ciaze? Czy wczesniej juz wiedzialas ze masz z nia problemy?
    Tak bo przy pierwszej i drugiej tsh bylo bardzo dobre zadnej nieprawidlowosci .
    Dopiero w trzeciej ciazy jak robilam badania okolo 7tyg to wtszlo ze za wysokie 2.7 choc norma jest do 2.5 wiec tragicznie nie bylo ale lekarz dal mi tabsy przy kolejnej zeby wszystko podregulowac .. i nie wiem mozliwe ze to tez jakos wplynelo teraz sie juz nie dowiem co tak w 100%pomoglo

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 grudnia 2018, 03:17

2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry witam sie w sobote :) w koncu weekend ..

Adry lubi tę wiadomość

2d4a9f826b.png
    0c82b84ea0bf.jpg

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu tydzień się kończy. Jak ten czas leci...coraz bardziej doceniam że mogę być w łóżku jeszcze o tej porze
    Dzień dobry :*

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy
    5cs- cb
    9cs <3
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Lavende86 kciuki trzymam. Zrobiłaś wszystko co można teraz nie ma co już analizować. Czas pokaże jak będzie.
    Ja już druga sobota w pracy. Nie fajnie mi z tym.
    Piękny kalendarz Adry.

Adry lubi tę wiadomość

w4sqdqk34f7gaxts.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, doczytałam teraz. Cieszę się, że wszystko ok :) świetne wieści, niech tak zostanie.

Evell, jak tylko doba wydłuży się do 30 godzin, obiecuje, że zrobię i dla Twojej małej :)

Pięknego dnia moje robaczki!

Ja właśnie wypiłam pierwszą dawkę glukozy. Cukier z palca 80. Trzymajcie kciuki, żeby wyszło dobrze :).

Evell, Multiwitamina, Zozo lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy. Adry a powiedz co tu wkładasz do kalendarza?

w4sqdqk34f7gaxts.png

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal mentalnie trenuje przed ta glukoza. Czekolady w domu nie było od 2 dni. Zostały się 4 ciasteczka. Czekoladowe.
    Adry jak tam to w smaku. No i właśnie . Ładny ten kalendarz.

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3
  • Adry Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel napisała:
    Trzymamy. Adry a powiedz co tu wkładasz do kalendarza?
    Kochana, Chrupki kukurydziane, marchewkowe, talarki ryżowe, biszkopciki, a 24 grudnia jest uwaga, uwaga :) delicja:D
    Za rok już będzie miała zadania do wykonania, żeby dostać smakołyk :)

Zozo, Multiwitamina lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    A ja nadal mentalnie trenuje przed ta glukoza. Czekolady w domu nie było od 2 dni. Zostały się 4 ciasteczka. Czekoladowe.
    Adry jak tam to w smaku. No i właśnie . Ładny ten kalendarz.
    Generalnie czuje się tak samo jak w ciąży. Najbardziej niedobrze było mi 30 min po wypiciu. Teraz już robię się senna. Rozmawiam z dziewczyną ,która jest w ciąży i robiła obciążenie razem ze mną i czas szybko leci. Kupiłam swoja glukozę ale nie chcieli, dali swoją i chyba piłam zwykła. Tym razem jednak nie wypiłam wszystkiego naraz ale małymi łyczkami i dużo lepiej znioslam.

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 grudnia 2018, 09:15

Multiwitamina lubi tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende dobrze ze pojechałas dostałaś leki będzie ok :)) wydaje mi się że twoje endometrium strachu nie robi ja w okresie owulacji miałam 4 i mi mówil że jest za małe :/

Adry jutro 30stke kończę... No może musimy pogłębić diagnostykę ale jak nikt mnie nie kieruje to co mam sama zrobić? :( po nowym roku jadę do sprawdzonej lekarki może ona coś mi zleci. Postaram się teraz sprawdzić czy mam w ogóle owulacje może tu pies jest pogrzebany. Miałam iść na monitoring z clo ale wczoraj się nasluchalam od koleżanki jaki ten lekarz jest, zlewajacy i jakoś tak mało doświadczony że nigdzie nie idę do niego. Nawet mnie nie zbadał przed wypisaniem clo bo miałam krwawienie a może torbiel mam a przecież tego leku nie można brać przy torbielach. W dupie boję się nigdzie nie idę.

• Adry Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo napisała:
    Lavende dobrze ze pojechałas dostałaś leki będzie ok :)) wydaje mi się że twoje endometrium strachu nie robi ja w okresie owulacji miałam 4 i mi mówil że jest za małe :/

Adry jutro 30stke kończę... No może musimy pogłębić diagnostykę ale jak nikt mnie nie kieruje to co mam sama zrobić? :( po nowym roku jadę do sprawdzonej lekarki może ona coś mi zleci. Postaram się teraz sprawdzić czy mam w ogóle owulacje może tu pies jest pogrzebany. Miałam iść na monitoring z clo ale wczoraj się nasluchalam od koleżanki jaki ten lekarz jest, zlewajacy i jakoś tak mało doświadczony że nigdzie nie idę do niego. Nawet mnie nie zbadał przed wypisaniem clo bo miałam krwawienie a może torbiel mam a przecież tego leku nie można brać przy torbielach. W dupie boję się nigdzie nie idę.
    Ja zaszłam cykl po 30 urodzinach ;)
    A ja bym poszła na ten monitoring.bedziesz miała przynajmniej porównanie, jak zdecydujesz się iść do innego. Co Ci szkodzi ;)

ug379vvjvhvf5kxm.png

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio jestem osrana po pachy na to badanie. Idę w okolicy 20 stego, na to. I nie o sam smak a o cholerna cukrzycę. Jeszcze przed świętami gdzie tyle placków... ludzie u mnie sami cukrzycy w rodzinie... ale czego się nie robi. Byle młody był zdrowy. Zacisnąć zęby i do przodu... <wysyła posta pochlipując>

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo idź. Zwłaszcza jeśli wzięłaś clo. ;*

m3sxugpjl2tdy0nx.png
    5cs- cb
    9cs <3
  • Adry Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    Serio jestem osrana po pachy na to badanie. Idę w okolicy 20 stego, na to. I nie o sam smak a o cholerna cukrzycę. Jeszcze przed świętami gdzie tyle placków... ludzie u mnie sami cukrzycy w rodzinie... ale czego się nie robi. Byle młody był zdrowy. Zacisnąć zęby i do przodu... <wysyła posta pochlipując>
    A czemu jesteś osrana? Cukrzyca ciążowa to żaden dramat. Mniej przytyjesz, lepiej będziesz się odżywiać..upierdliwe to ze względu na codzienną konieczność kontroli cukru, no ale nie można zakładać też od razu że wystąpi. Weź ze sobą np. Banana albo kanapkę..warto zjeść po zakończeniu pobrania. Bo mi po 2 godzinach było slabo, potem się okazało, że strasznie mi cukier spadł o dlatego.

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sam monitoring czy z clo? Boję się iść do niego wczoraj koleżanka mi mówiła że on jej wmaeial że nie ma jednego jajnika. Miała zabieg musieli jej szyjke macicy skrócić i ona się pyta czy po tym zabiegu oni jej uszkodzili jajnik czy gł wycieli bo miała dwa. A on jej nagadal głupot że macice jej uszkodzili że już się nie dowie czy ten jajnik jej wycieli czy nie. Ona zesrana później w ciąży była poszła do innego lekarza i normalnie ma dwa jajniki a ten jej ciągle za każdym razem ze nie ma jednego jajnika. Jak on takie błędy robi to starach iść do niego

• Zozo Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    Zozo idź. Zwłaszcza jeśli wzięłaś clo. ;*
    Jeszcze nie brałam :)

• Ag1988 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 trzymam mocno za Ciebie kciuki żeby wszystko z Maluszkiem było dobrze.. Czytałam wczoraj i myślałam o Tobie, Biedna jesteś.. Ale głowa do góry, musi być już teraz z górki, dobrze, że byłaś u lekarza!

Zozo widzę, że jesteś z mojego rocznika.. Wydaje mi się, że właśnie ten rok gdy zmienia się cyfra z przodu na "3" jest trochę taki ciężki pod kątem takim, że czuje się jednak taką presję, że to już.. Trzymam za Ciebie kciuki żeby się szybko udało!

Zozo lubi tę wiadomość

‹‹ 736 737 738 739 740 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)