X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo przykro mi.
    Adry to ci chorobsko, aż drgawek dostałaś. Najgorzej że musisz przeczekać i tylko próbować złagodzić objawy. Mi ten ból gardła z angina ropna się kojarzy, ja wtedy w takim stanie byłam. Jesteś pewna że to grypa?

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry Ty już lepiej nie kozacz. Nie tylko o dziecko się martw, jak zaniemozesz to kto tam wszystkich obrobi? O siebie też się trzeba zatroszczyć.

    Nefre może i szczęście do ludzi masz. Ale gdybyś była chamowa lub złośliwa to nikt by Ci nie pomógł więc sama sobie też na to zapracowalas :)

    My się z mężem do teraz śmiejemy że gdyby na wyjeździe na Słowacji brama nie była zamknięta to teraz byśmy razem nie byli. To był kryzys, pierwszy i ostatni raz widziałam żeby mąż płakał. Teraz to jest dla nas anegdota ale wtedy była tragedia. Więc póki jakiś związek się nie rozpadnie to nie ma co na nim krzyżyka stawiać.

    Nefre_ ms, Adry lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 marca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:17

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry jak tam się czujecie? Zdróweczka dla Was!

    Nefre_ms jak u Ciebie?

    Dziewczyny "rodzące" trzymam cały czas za Was kciuki..


    Zozo - Ty się tam nie martw, ogarniemy te ciążę! Tylko gdzie nam Evell zniknęła? Kochana odezwij się! Patrz jak ja się wstrzeliłam z tym moim hsg .. gdybym tego w zeszłym tygodniu nie zrobiła to teraz nie dałoby rady już...

    Dziękuję za życzenia zdrowia dla mojej Mamy - ojj przyda się.. bo to złamanie z przemieszczeniem i zwichnięciem.. jutro operacja.. od wczoraj szpital.. do piątku co najmniej, także byłam rano, na chwilę wróciłam i śmigam zaraz znowu.. Jestem szczerze przerażona jak my ogarniemy pracę i opiekę nad Mamą, skoro tej opieki, która mi przysługuje to są tylko 2 tygodnie i będę je brała od dnia kiedy Mama wyjdzie ze szpitala.. jutro mam urlop a i uwaga - rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki, chociaż jestem w takiej rozsypce, że nie wiem czy coś z tego będzie..

    Muszę być twarda i ogarnąć ten ciężki czas.. a pomyśleć, że jeszcze wczoraj odliczałam do leżenie na plaży.. heh.. A teraz tylko marzę żeby jak najszybciej Mama wróciła do sprawności..

    Adry, malutka_mycha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mama spadła z przedostatniego schodka schodów wejściowych do domu- uwaga - szła wziąć i schować pojemniki na jajka zeby deszcz ich nie zmoczyl, bo zostawiła je powieszone na ogrodzeniu, czekały na Panią co nam jajka przywozi... heh i oczywiście szybko, w kapciach to teraz mamy... :(

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Mycha

    Co z ta brana? Bo nie znam chyba historii.
    Tak się poklocilismy na wyjeździe że mąż się spakowal i stwierdził że to koniec. Zabrał torbę i poszedł. Tylko brama wyjściowa była zamknięta a że środek nocy to nikogo nie chciał budzic. I wrócił. Ale twierdzi że gdyby ta brama była otwarta to poszedł by w pizdu i jakoś autostopem do domu wrócił.

    Adry, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też przez chwilę zrozumiałam że w szpitalu wyladowaliscie.

    Aga pechowo z mama. Zwykle złamanie jest paskudne :/ dacie radę z mama, wyjścia nie ma. I trzymam kciuki za rozmowę, zepniesz się i super pójdzie :)

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    Przepraszam,że nie za często się udzielam, ale postaram się nadrobić.

    AG jestem odpisze ci na priv dziękuję ze się troszczysz o mnie ;*

    Nefre jestem rada,że operacja odbyła się pomyślnie; * odpoczywaj kochana juz za niedługo będzie dzidziuś !! :)

    U mnie tak sobie stary pojechał zaś w świat i jest mi z tego powodu dobrze :D

    Pozatym gin mnie wczoraj rozjebał pytam się go czy mam brać luteinę bo jako za tydzień zabieg a on mi mówi ze nie i mówi że zabieg wykonujemny w 9 dc a ja ki chuj? SERio on mnie coraz bardziej zastanawia no a ja mu mowie no ale przecież pan mówił ze nie znaczenia w którym dc będzie ten zabieg poza tym już termin ustalony .No a ten mówi ze ok mam nie brać luteinę i tyle my pogadali przez tel .Nie wiem zabardzo co mam robić z tą myślą ???
    Dziś zrobiłam pc/pc has wynik w czwartek .
    Tak że tego ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj Jej nastawiali i szyli.. ma tez szyne.. jutro śruby .. dzis był Brat, Bratowa, takze bedziemy cos kombinować... ale potem jak juz wyjdzie ze szpitala to raczej na mojej głowie, bo nikt nie ogarnie, kazdy do pracy... z Mężem bedziemy jakos ogarnac, ale ktoś bedzie poki co musiał byc cały czas w domu... takze juz z Mężem poki co nie poszalejemy... jestesmy uziemieni w domu... tylko najgorzej z ta praca... oby mi laptopa służbowego ogarneli!

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 5 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dobrze slyszalam, że ma byc 500 plus już od pierwszego dziecka od lipca? ;)

    Tez tak slyszalam...

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry zgadza się. Wybory idą.

    Jestem wykończona, chyba pierwszy raz od początku ciąży. Cały dzień albo w aucie, albo w sklepach albo w szpitalu. Więc nie miałam nawet chwili żeby się wygodnie ułożyć. Ale dobra wiadomość jest taka że operacja babci się udała i teraz czekamy aż się wybudzi i czy nie będzie powikłań pooperacyjnych. Ale połowa stresu już za nami :) idę spać.

    Arienkas83, Frida91, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #betahcg
    Hej, myślicie, ze jest ok? Martwię się, że jakieś niskie te wyniki.. według ostatniej miesiączki to 6t (5t 4d)
    Beta hcg
    26.02 18
    28.02 53
    05.03 607

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag to mama miała pecha, musiała mocno skręcić tą nogę i upaść niefortunnie żeby takie mocne złamanie było. :/ Oby szybko doszła do siebie.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:17

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:17

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_mycha zdrówka dla Babci!

    Ja padam na twarz .. cały dzień praktycznie w tym szpitalu.. Najgorsze, że chciało mi się tam po prostu płakać.. Ojj a to dopiero pierwszy dzień.. czeka nas ciężki czas.. ale damy radę! Jutro mam tą rozmowę, ale ani głowy ani siły na to .. :(

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo, to dołączasz do mnie czyli "rodzę w 2020". W styczniu lepiej niż w grudniu. I jakaś taka okrąglejsza data :)) co ty na to? :)

    Ja z męzem przezywamy drugi miesiąc miodowy. Polecam każdej miesiąc bez starań. O ile życie jest przyjemniejsze :)

    Ag- współczuje strasznie.

    Zozo, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babcia się wybudzila, jutro może pozwolą nam ja zobaczyć :)
    jakąś nie do życia dzisiaj jestem, chciałam coś dospac ale mi się nie udało i dogorywam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 23:16

    Zozo, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)
    Dzień dobry !
    Czuje się ładna i atrakcyjna. I Wam tego życzę;*

    Beatrix_, Zozo lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 899 900 901 902 903 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ