Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:16

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echh no trudna sytuacja. Głupio obcych prosić o pomoc no ale wiadomo że różnie może być... Pozostaje negocjowac z Kornelem żeby łaskawie wyszedł kiedy tata będzie pod ręką ;)

    nick nieaktualny, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo kiedy test?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 4 marca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego dnia wszystkim :-) :-)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi dokładnie. Poród to też nie 5 minut jak na filmach że zaczyna się nagle i trzeba migiem lecieć bo inaczej nie zdążysz :P Więc jakos to będzie :)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Zozo no to ciekawe co tam wyjdzie :)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo to niech sa tluste grube II krechy!!!

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre dokładnie. Głównie firm :)
    To oszczędzaj się teraz. Jednak to poważna operacja to nie od razu będziesz hasać jak wcześniej ;)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie w miarę uspokojona. Szyjka z 18 mm na 16 mm zjechała ale gin mówi że stan stabilny. Dziecko cięższe to może tak być że będzie się trochę skracać. Leżeć dalej,wizyta 18.03 więc znowu odliczanie. Musi być dobrze, pojutrze 26tc zaczynam.

    Synuś waży 740g, przytulił się buzią do łożyska i zasłonił nóżką i rączką i śpi, nie ma oglądania mamusiu. :) Dostałam zdjęcie tej rączki i nóżki. :)

    Frida91, nick nieaktualny, Multiwitamina, Beatrix_, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie kontaktów tu nie ma żadnych bo i skąd😛 Ale może jakos to będzie.
    A kiedy idziesz na jakąś kontrolę?

    Arienka to dobrze że stan stabilny ;) Tak od wizyty do wizyty aż się doczekasz do terminu, zobaczysz!

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, ważne że już się zaczepi i będziemy na plus a nie na minus ;)
    A kiedy wracasz do pracy? Ile masz zwolnienia?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms to tylko ćwiczenie, następne zla bedzie w sumie na 9 miesięcy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre a pobierali Ci te wycinki z tych innych zmian?

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Nefre fajnie że już jesteś, nie przesadzaj z tymi ambitnymi planami. Arienkas dobrze że stan się ustabilizował. Frida no to chyba spora ulga z tą pracą.

    npV2p1.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre a jakie uprawnienia chcesz robić bo chyba przegapiłam?

    Ludzie mam ślinotok na czerwone wino albo piwo z sokiem. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 16:31

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj to czułam się tak parszywie (duszności, osłabienie, ból pleców, brzucha) że dzwoniłam na infolinie medicover żeby zapytać co robić. Kazali jechać do szpitala bo może poród. No i nic, skurcze się wyciszyły, badanie gin. 1,5 cm zamknięta. A czemu się czuję jakby mnie tramwaj przejechał to nie wiadomo. Czekam jeszcze na wyniki krwi i moczu ale pewnie nic nie wyrażą.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry zdrówka! Kuruj cała rodzinkę!
    A my zaliczamy spacer i lody (zaraz Krystyna mnie zjedzie) ale uwielbiam i kojarzą mi sie z ciepłem, słoneczkiem i latem!

    Frida91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój organizm szaleje, dzisiaj mam pełno śluzu takiego jak na dni płodne :/ o co chodzi już tu 29dc cyku, przed @ też jest taki bo jakoś wcześniej nie zauwazylam u siebie. Kuźwa anomalia jak w pogodzie

    Adry lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię lody u nas są takie pyszne śmietankowe własnej roboty ale tylko śmietankowe są dobre :D musimy czekać do sezonu aż otworzą a też bym już zjadla :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
‹‹ 897 898 899 900 901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ