X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jak począć dziewczynkę
Odpowiedz

jak począć dziewczynkę

Oceń ten wątek:
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt ? nic?;)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta23 mamy ten sam problem że tak powiem :)
    ja mam syna 5 letniego. Z mężem stwierdzilismy że nie ma na co czekać i staramy się o drugie dziecko. Ja juz mam 34 lata wiec najmłodsza nie jestem i nie ma co czekac. Bardzo chcielibysmy by była dziewczynka, bo chcielisyśmy miec parke. Jednak jesli nam się nie uda i będzie chłopiec to na pewno się nie zawiodę, bo najważniejsze jest by było zdrowe i szczęśliwe.
    Dziś mam 11dc i z niecierpliwoscią czekam na owulację. Kochamy się codziennie z mężem. Sprawdzam sobie szyjke codziennie jak wygląda i robie 2 razy testy owulacyjne. Ponieważ jest to moze pierwsze staranie się o ciąże po dośc długiej przerwie hormonalnej to jak przeczytałam na innych stronach, codziennie będę uprawiała seks do momentu wykrycia owulacji na teście. Jeśli test wykaże owulacje to znaczy ze pojawi się w ciągu 24-36h wiec dam szanse plemnikom żenskim. A jeśli się nie uda to za miesiąc spróbujemy :)
    do góry głowa kochana, na pewno Ci się uda, tylko za bardzo nie myśl o tym, bo blokada może pojawić się przez te myśli :)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    35 lat, 2 ciąża
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) mam 32 lata i jestem mamą 9-cio letniego synka, który jest najwspanialszy na świecie :D od 5 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko i bardzo by było miło jakby to była dziewczynka, o której marzę skrycie jednak jak już było napisane kiedy się zajdzie w ciążę płeć oddała się na drugi plan :)

    nitta32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do horoskopu chińskiego to jakby to miało pokrycie w rzeczywistości już powinnam mieć córkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki kalendarza nie horoskopu :P

  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że ten kalendarz chiński nie jest wiarygodny. Może został opracowany na statystyce a wiadomo jak robią te statystyki. Tez kochana czekam na faspółkę i najlepiej gdyby to była córcia

    35 lat, 2 ciąża
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia czy do tej pory używałam antykoncepcji i jakiej?

    35 lat, 2 ciąża
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    nitta23 mamy ten sam problem że tak powiem :)
    ja mam syna 5 letniego. Z mężem stwierdzilismy że nie ma na co czekać i staramy się o drugie dziecko. Ja juz mam 34 lata wiec najmłodsza nie jestem i nie ma co czekac. Bardzo chcielibysmy by była dziewczynka, bo chcielisyśmy miec parke. Jednak jesli nam się nie uda i będzie chłopiec to na pewno się nie zawiodę, bo najważniejsze jest by było zdrowe i szczęśliwe.
    Dziś mam 11dc i z niecierpliwoscią czekam na owulację. Kochamy się codziennie z mężem. Sprawdzam sobie szyjke codziennie jak wygląda i robie 2 razy testy owulacyjne. Ponieważ jest to moze pierwsze staranie się o ciąże po dośc długiej przerwie hormonalnej to jak przeczytałam na innych stronach, codziennie będę uprawiała seks do momentu wykrycia owulacji na teście. Jeśli test wykaże owulacje to znaczy ze pojawi się w ciągu 24-36h wiec dam szanse plemnikom żenskim. A jeśli się nie uda to za miesiąc spróbujemy :)
    do góry głowa kochana, na pewno Ci się uda, tylko za bardzo nie myśl o tym, bo blokada może pojawić się przez te myśli :)
    Życze Wam spełnienia marzenia. Wiem jak wielkie ono potrafi być:-) Sposób myślę że bardzo dobry i mądry. Też bym chciała tak się starać ale nie mam odwagi;-(

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K.a.s.i.a wrote:
    Hej dziewczyny:) mam 32 lata i jestem mamą 9-cio letniego synka, który jest najwspanialszy na świecie :D od 5 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko i bardzo by było miło jakby to była dziewczynka, o której marzę skrycie jednak jak już było napisane kiedy się zajdzie w ciążę płeć oddała się na drugi plan :)

    U nas podobnie. Ale aż boje się pomyśleć jaka byłabym szczęsliwa gdyby spełniło się nasze marzenia. Trzymam kciuki

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K.a.s.i.a wrote:
    Hej dziewczyny:) mam 32 lata i jestem mamą 9-cio letniego synka, który jest najwspanialszy na świecie :D od 5 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko i bardzo by było miło jakby to była dziewczynka, o której marzę skrycie jednak jak już było napisane kiedy się zajdzie w ciążę płeć oddała się na drugi plan :)

    U nas podobnie. Ale aż boje się pomyśleć jaka byłabym szczęsliwa gdyby spełniło się nasze marzenia. Trzymam kciuki

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnolia82222 wrote:
    Myślę że ten kalendarz chiński nie jest wiarygodny. Może został opracowany na statystyce a wiadomo jak robią te statystyki. Tez kochana czekam na faspółkę i najlepiej gdyby to była córcia
    Też myślę, że kalendarz to satystyka. Może działa ale w chinach. WYdaje mi sie tez ze jesli zostana same x to nie ma przeciez szans na chłopca. Dlatego mamy plan z mężem żeby starac sie starac;-) kilka dni przed owu...

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do antykoncepcji to nigdy nie stosowaliśmy zabezpieczeń i żadnej "wpadki" nie bylo. Na dobrą sprawę zdecydowaliśmy się na drugie dziecko polroku temu i pełna nadziei myslalam ze zajde w ciążę za pierwszym razem a już z pewnością jak za poprzednim razem tzn w czwartym cyklu staran.... no na razie nie ma upragnionych dwóch kresek ale nie poddaje się. Od września zaczniemy starania że "wspomagaczem" ginek zapowiedział że jeżeli przez pół roku się nie uda bez leków zaczniemy z nimi. Oby tak było i w końcu się udalo.

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennie będę uprawiała seks do momentu wykrycia owulacji na teście. Jeśli test wykaże owulacje to znaczy ze pojawi się w ciągu 24-36h wiec dam szanse plemnikom żenskim.


    to jest pomysł;-). Ja uzywam zawsze tylko testów LH vitam. BAAArdzo polecam, nigdy nie zawodza

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Tez ich używam

    nitta32 lubi tę wiadomość

    35 lat, 2 ciąża
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważacie że dobrym sposobem jest starac sie codziennie a zaprzestac staran kilka dni przed owu(chcac poczac dziewczynke) czy podjac starania raz -kilka dni przed owu? Wiem, że to zawiłe i dziwne pytanie ale może ktoś zrozumie i doradzi

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam córkę ;)
    w szczęśliwym cyklu <3 było w 11,12,13,14 dniu, owu w 15 dniu :)

    nitta32, magnolia82222 lubią tę wiadomość

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was udało się zaplanować płec pierwszego dziecka (czy też kolejnego) z pomocą testów owulacyjnych bądz innych metod?

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Ja mam córkę ;)
    w szczęśliwym cyklu <3 było w 11,12,13,14 dniu, owu w 15 dniu :)

    no własnie czytałam na innych forach że trzeba działać codziennie aż do wykrycia na teście owulacji i robić tessty owu 2 razy dziennie ok.10 i 19 i jak będą 2 krechy to szlaban na <3 bo podobno wtedy duże szanse na dziewuszkę

    35 lat, 2 ciąża
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ