X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak przekazac radosna nowine przyszlemu tacie :-)
Odpowiedz

Jak przekazac radosna nowine przyszlemu tacie :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny
    zakladam ten temat poniewaz nigdzie tu nic takiego nie znalazlam..
    zastanawiam sie jak juz zobacze 2 krechy na tescie to jak powiedziec o tym tatuskowi??

    macie jakies ciekawe pomysly??

  • justa183 Ekspertka
    Postów: 186 295

    Wysłany: 26 października 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja też się zastanawiałam... i chytba mam pomysł - kupię malutkie buciki i ładnie je zapakuję :)

    Paulina48 lubi tę wiadomość

    zem3tv7317jpvd05.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 26 października 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dobrym pomysłem jest kupienie dwóch par skarpetek jednych różowych drugich niebieskich... stajesz przed telewizorem gdy małż/niemałż ogląda chowasz je za siebie i pytasz z której ręki??? jak już którąś wybierze satysfakcja GWARANTOWANA :):):):):)

    justa183, donia87, biedronka1982, mycha28, mała_mi, staraczka24, cedr697, Ciapulinka, Jus1985, Lucy91, kierzynka, madziorek, Carmen1724, polkosia, werni, Giussta, Kama_88 lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo... to naprawde dobry pomysl izabelka :-) swietny :-)

    ja mam tez taki pomysl:
    moj maz jest fanem pilki noznej i pomysalam ze kupie mu pilke i napisze na niej : "STRZELILES GOLA TATUSKU" :-) albo dokleje karteczke z takim tekstem


    co o tym myslicie??

    Veri, mungo, Martuśka, magdzia26, Butterfly, Karolcia23369, Katha81, madziorek, bacha8709, bacha8709, werni, Tulipanka, Giussta, Kama_88 lubią tę wiadomość

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 26 października 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    ooo... to naprawde dobry pomysl izabelka :-) swietny :-)

    ja mam tez taki pomysl:
    moj maz jest fanem pilki noznej i pomysalam ze kupie mu pilke i napisze na niej : "STRZELILES GOLA TATUSKU" :-) albo dokleje karteczke z takim tekstem


    co o tym myslicie??


    pomysł świetny!! mój mąż też jest fanem piłki nożnej, kto wie może też skorzystam z takiej opcji :-) już widzę jego minę... ;-)
    wiecie ile razy już wyobrażałam sobie ten moment kiedy informuję męża, ze będziemy mieli maleństwo... może tym razem się uda!

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 26 października 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podoba mi się pomysł ze skarpetkami! super. piłka też ekstra ale dla fana, u mnie mogłoby się nie sprawdzić ( co prawda mąż oglada mecze ale bez przesady), ja też zawsze myślałam o bucikach. ale szczerze jak się dowiedziałam że jestem w ciązy to tak się cieszyłam ze od razu do męża biegłam mu o tym powiedzieć o tak po prostu :) skakaliśmy jak szaleni aż on w końcu powiedział "hola hola mamuśka tobie nie wolno skakać" :) było super.

    biedronka1982, mycha28, mungo, ewelina25, rybka, Karolcia23369, Katha81, bacha8709, werni, Giussta lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sam poczatek trzeba zajsc. Potem i tak myslenie sie wylacza i jest euforia, wiec obojetne, jak to sie zaplanuje i tak wyjdzie pewnie spontan! ;-)

    nezumi, mała_mi, ulek, cedr697, izaabeelka, Tulipanka lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 października 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie te pomysły mi osobiście wydają się dość abstrakcyjne, bo od marca mój mąż zawsze wiedział, gdy zaczynałam odliczać do testowania, kiedy zaczynałam testować (zawsze za wcześnie), kiedy w końcu dostawałam okresu, itd.

    Przy szczęśliwym cyklu po prostu obudziliśmy się, on, jak zwykle, czekał w łóżku, aż ja w łazience zrobię swoje i zatwierdzał obecność drugiej kreski :).

    Więc opcja z bucikami, czy skarpetkami to chyba dla takich mniej świadomych tatusiów ;).

    My to generalnie przyjęliśmy bardzo na spokojnie i z dystansem, bo mam już za sobą jedno wczesne poronienie i ciągle z tyłu głowy mam, żeby nie robić z tego nie wiadomo jakiej pompy, bo organizm może mi spłatać mało fajnego psikusa, więc przyjęliśmy to na spokojnie.

    ulek, Karolcia23369, respondeca, madziorek, EmWu lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 października 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo z jajem można podejśc i powiedzić mu, że "przez najbliższe 9 miesięcy- no może 8, bo zależy jak się będę czuła, możesz do woli wychodzić z kumplami, wracać nad ranem, spać do południa, bo niestety, a może stety, potem Twoje życie wywróci się do góry nogami, będziesz miał małego robaczka do kochania i przytulania, ale ten robaczek będzie absorbował bardzo dużo Twojego wolnego czasu- o ile nie cały, więc naciesz się życiem póki możesz" :P

    Ona_, Karolcia23369, werni lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomysły swietne, ale zgodze sie z biedronka ze gdy zobaczysz dwie krechy to myslenie sie wyłącza,ja pobieglam do meza i mowie zobacz:D i leciałam do łazienki zrobic drugi i odrazu z tym testem do meza on trzymał w rekach i na jego oczach pojawiała sie druga kreska;)

    nezumi, Karolcia23369, werni, Giussta lubią tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 26 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie o to chodzi. tak jak pisałam wyżej możesz sobie palnować i wyobrażać nie wiadomo co ale jak już zobaczysz dwie kreski to serio o tym sie nie myśli. teraz też mój maż jest bardzo zaangażowany i czeka na mnie aż zrobie test. ale już na przykład chciałabym tak przekazać nowine moim rodzicom, to jest zupełnie inne podejście.

    rybka, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 26 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. twierdzi, że jeżeli tylko pojawi się chociażby ledwo widoczna 2 kreska to zapewne dowie się o tym jeszcze zanim zdążę wyjść z łazienki:-) haha i pewnie ma rację.

    rybka, Jus1985, madziorek, Giussta lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza sie z wami dziewczyny.. wiem jakie emocje temu towarzysza bo juz to przezylam.. niestety bez szczesliwego finalu..

    ale czuje ze teraz bedzie dobrze i dlatego chcialabym zebysmy oboje zapamietali te chwile na zawsze :-)

    pilke chyba kupie wczesniej napisze test i dobrze schowam a jak juz beda 2 krechy to ja wyciagne... :-)

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 26 października 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko, będzie dobrze:-) Razem damy wszystkie radę:-)

    ewelina25 lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie ze tak.. w koncu kobiety to nie dokonca taka slaba plec :-)
    wbrew pozorom jestesmy bardzo silne :-)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak bym powiedziala o tym narzeczonemu, za to na powiadomienie rodzicow jednych i drugich mam pomysl.
    Z racji tego ze mieszkamy w Szkocji a chciala bym powiedziec osobiscie wymyslilam caly plan.
    Jesli udalo by nam sie w tym cylku ew w nastepnym (na swieta lecimy do Polski) to chciala bym kupic takie male sliczne pudeleczka. Do srodka powkladac zdjecia z usg i wlozyc te pudeleczka podpisane pod choinke.
    Zaraz po wigilii najmlodsze dzieci rozdaja u nas prezenty spod choinki wiec rodzice otworzyli by pudeleczka i niespodzinka gotowa :) przy okazji mieli bysmy z glowy informowanie kazdego z osobna :P
    Pytanie tylko czy sie uda.....

    ewelina25, Drzwiona, magdzia26, Ciapulinka, Czarnula87, Katha81, Giussta lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • sensi Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 26 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, jaki cudny pomysl z tymi pudeleczkami!!! Mega!! Gdybym jakims cudem zaszla w ciaze do Swiat to na pewno z niego skorzystam. A nawet i bez Swiat :D hihi
    A co do tematu, to i ja od razu wylecialam do Meza z testem. Myslal, ze robie sobie z niego jaja:D

    ewelina25, angi_o lubią tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 26 października 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula świetny pomysł z tymi prezencikami :) ja nawet nie planuje w jakis szczegolny sposob informowac męża. On bedzie wiedzial od razu , bo pewnie bede cieszyc sie wariatka, piszczec , skakac itp :) ale za to Rodzicow chcialabym poinformowac w jakis szczegolny sposob. Zarówno dla moich jak i dla męża Rodzicow byłby to pierwszy wnuk :) ach rozmarzylam sie...^^

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 października 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak... Też zawsze jak myślę o powiadamianiu rodziny to wyobrażam sobie, że są święta, prezenty pod choinką i taka mała paczuszka podpisana "babcia" ze zdjęciem USG w środku... I jak będę rozdawać prezenty to dam swojej mamie :) Myślę, że pojmie od razu :) Zanim rozpakuje :) A w u męża podobnie tylko, że tam nie ja rozdaję prezenty wiec jak by paczuszka szła do "dotychczasowej" babci to bym zareagowała, że to nie dla tej babci :P
    Mężowi chciałabym dać albo właśnie jakieś skarpeteczki niemowlęce albo jedną fasolkę białą w pudełeczku jak pierścionek :)
    Mam jeszcze jeden pomysł dotyczący rodziców żeby wysłać do nich list ze zdjęciem i tak jakby kartkę/list od przyszłego dziecka, że nie może się doczekać kiedy ich zobaczy, że czeka aż dziadek nauczy je pływać a babcia robić pierogi, kiedy będą je zabierać na wakacje... A teraz to się wzruszyłam... :)

    Drzwiona, magdzia26, cedr697, Jus1985, Czarnula87, Ona_, madziorek, Paulina48, Giussta lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze ten temat wywoluje duzo pozytywnych emocji :-)
    milo jest wobrazac sobie takie sceny i marzyc zeby staly sie rzeczywistoscia :-)
    ale wierze ze te moje i wasze najwazniesze marzenia sie spelnia.. tego zycze wam wszystkim i sobie z calego serca.. :-)



    Drzwiona ja mam tak samo bo w rodzinie mojej i meza tez bylby to pierwszy wnuk dla naszych rodzicow i tez pierwszy prawnuk dla naszych dziadkow :-)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ