Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, aż się ciężko czyta, co najbliżsi mogą powiedzieć. Jestem w szoku. Ja już pisałam kiedyś, u nas nikt nic nie wie. Nie znioslalbym dopytywan. Ale po jakimś czasie spokoju, przy głupiej rozmowie telefonicznej, mój ojciec wypalił, po tym jak powiedziałam, że kończę bo idę ćwiczyć, to ze może coś "wycwiczymy" czy jakoś tam inaczej ale kontekst wiadomy. Zaczęłam go cisnąć co ma na myśli ale oczywiście uciął. Kiedyś wybuchnę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    U mnie podobnie, w dodatku trochę brzuch pobolewa, czuję się dosłownie jakbym miała zaraz dostać okres 🙄
    Może ktoś tam urządza już domek na 9 miesięcy? Sprawdzilam na 1 stronie że jesteś przed testowaniem

  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 10 listopada 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Może ktoś tam urządza już domek na 9 miesięcy? Sprawdzilam na 1 stronie że jesteś przed testowaniem
    Byłoby miło nie wyganiam hehe 🏠, ale ja często mam w cyklu taki objaw na tydzień przed 🐵 więc nie nastawiam się szczególnie ;)

    age.png
  • Zołza_88 Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 10 listopada 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z pracy i próbuje nadrobić posty...brzuch cmi jak na okres a to dopiero 2 dpo..eh zakładając,że OWU rzeczywiście była 2 dni temu. Za godzinę się dowiem na monitoringu...mało się udzielam,bo aż się boje że napiszę coś w złym momencie...:(tak bardzo chciałabym w końcu 2 kreski zobaczyć,a im więcej czytam o niepowodzeniach innych tym większego doła łapie...;(

  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    M94 pisała, że tak jej lekarka kazała parę stron wcześniej ☺️
    Tak, tak mi zarządziła lekarka na wczorajszej wizycie, zamiast zrobić usg, na którym twierdzi ze nie byłoby nic widać 😅 opisywałam wcześniej jak wygladała ta wizyta i ze mocno odbiega od polskim standardów, z tego co widzę tutaj na forum. No dobra, grunt ze w normie, a co będzie dalej to sie okaże juz niedługo

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • MarzycielkaMadzik Ekspertka
    Postów: 125 165

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które robiły testy facelle z rosmana( coś takie 🤣🤣) na zdjęciu nie widać 2 kreski ale gołym okiem jakby coś przeswitywalo ,udało wam się mimo to być w ciąży?

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej babeczki wróciłam od gina i z wożenia synowej.
    Sytuacja wygląda tak: na lewym jajniku stary niepelnoety pęcherzyk 😮😮😮😮 zapiął mi clostibegyt na 5 dni za tydzień wizyta sprawdzić czy coś dał i potem ewentualnie na sprawdzenie czy pękły pęcherzyki. Dlatego garść pytań do was:
    1. Która brała clostibegyt i czy pomógł? I czy wpływa na tempke lub wyniki testów owu?
    2. Czy w takiej sytuacji (widoczny stary pęcherzyk) miałyście owu?

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Ja również bardzo dużo wiedzy zdobyłam na forum.
    Najpierw po cichaczu podczytywałam wątki i artykuły na OvuFriend, aż w końcu wyszłam z szafy. 😁
    Hej. Jestem zupełnie nowa. Na razie przerwa, ponieważ czekam na kolejny zabieg usunięcia przegrody macicy. Czytam sobie comiesięczne wątki, bo właśnie dużo się można dowiedzieć ;) Wg moich wyliczeń 6-7 dpo progesteron mam 9. Dzień przed badaniem wystąpiło plamienie żywa krwią, później brązowe 2-3 dni się utrzymywało. Z tego powodu z ciekawości zrobiłam badanie. Jest to już drugi cykl po poprzedniej histeroskopii i miesiąc na letroxie. Czy to mogło mieć wpływ? Co sądzicie o takim wyniku, może mieć związek z plamieniem? Teraz w kolejnych dniach czysto i nie wiem jak to interpretować. Ciąża oczywiście prawie niemożliwa.

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Hej hej babeczki wróciłam od gina i z wożenia synowej.
    Sytuacja wygląda tak: na lewym jajniku stary niepelnoety pęcherzyk 😮😮😮😮 zapiął mi clostibegyt na 5 dni za tydzień wizyta sprawdzić czy coś dał i potem ewentualnie na sprawdzenie czy pękły pęcherzyki. Dlatego garść pytań do was:
    1. Która brała clostibegyt i czy pomógł? I czy wpływa na tempke lub wyniki testów owu?
    2. Czy w takiej sytuacji (widoczny stary pęcherzyk) miałyście owu?
    Ja kiedyś kiedyś brałam przez kilka cykli ale u mnie nie pomógł. Tzn owulację mialam po nim ale nie było ciąży. Ale z pęcherzykiem nie pomogę bo nie mialam

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po clo nie było w ogóle pęcherzyków. Dlatego warto sprawdzić na usg. Na temperaturę ani testy owulacyjne leki stymulujące nie wpływają 😊

    Ewiwi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza_88 wrote:
    Właśnie wróciłam z pracy i próbuje nadrobić posty...brzuch cmi jak na okres a to dopiero 2 dpo..eh zakładając,że OWU rzeczywiście była 2 dni temu. Za godzinę się dowiem na monitoringu...mało się udzielam,bo aż się boje że napiszę coś w złym momencie...:(tak bardzo chciałabym w końcu 2 kreski zobaczyć,a im więcej czytam o niepowodzeniach innych tym większego doła łapie...;(

    Będziemy miały monitoring w tym samym czasie 😅
    Powodzenia 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M94 wrote:
    Tak, tak mi zarządziła lekarka na wczorajszej wizycie, zamiast zrobić usg, na którym twierdzi ze nie byłoby nic widać 😅 opisywałam wcześniej jak wygladała ta wizyta i ze mocno odbiega od polskim standardów, z tego co widzę tutaj na forum. No dobra, grunt ze w normie, a co będzie dalej to sie okaże juz niedługo
    Aaa rozumiem, wybacz :)
    Faktycznie pierwszy raz się spotykam z takim czymś, a w szczególności z odmową zrobienia USG🧐

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Dziewczyny które robiły testy facelle z rosmana( coś takie 🤣🤣) na zdjęciu nie widać 2 kreski ale gołym okiem jakby coś przeswitywalo ,udało wam się mimo to być w ciąży?

    To jest właśnie to o czym wczoraj pisałam. Gołym okiem jakby coś tam było ale na zdj nie widać. Beta negatywna wczoraj

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    U mnie po clo nie było w ogóle pęcherzyków. Dlatego warto sprawdzić na usg. Na temperaturę ani testy owulacyjne leki stymulujące nie wpływają 😊
    Dzięki za info bo się zastanawiałam czy olać testy i tempke. Wiem że może nic nie dać ale gin uznał że probujemy

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Byłoby miło nie wyganiam hehe 🏠, ale ja często mam w cyklu taki objaw na tydzień przed 🐵 więc nie nastawiam się szczególnie ;)
    Zobaczymy, zobaczymy :) Objawy ciąży i okresu są podobne. 🤞🤞🤞

    Sara30, Claire lubią tę wiadomość

  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Dziewczyny które robiły testy facelle z rosmana( coś takie 🤣🤣) na zdjęciu nie widać 2 kreski ale gołym okiem jakby coś przeswitywalo ,udało wam się mimo to być w ciąży?
    Ja nie ufam tym testom.
    Pod światło za każdym razem mam jakaś kreskę, a trzy razy pokazał mi wyraźny cien, a beta ujemna.

    Sara30 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A6 jak tam kochana ???

    A-6 lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico jak tam? Doszłaś do siebie już?

    A6 daj znać po! Czekam i czekam z niecierpliwością 🤪

    Czytoto jak samopoczucie? Jest ok?

    Siesiepy łer ar ju?

    Rica jak okres? Testujesz jutro? Bo te plamienia są interesujące 🧐 A ja bym ci z chęcią brzuszek wpisała 😁

    dominikawa, A-6 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Dzięki za info bo się zastanawiałam czy olać testy i tempke. Wiem że może nic nie dać ale gin uznał że probujemy
    Ja jestem po prostu bardzo oporna na stymulacje dlatego myślę że u Ciebie clo zadziała 😊 trzymam kciuki

    Ewiwi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Vivico jak tam? Doszłaś do siebie już?

    A6 daj znać po! Czekam i czekam z niecierpliwością 🤪

    Czytoto jak samopoczucie? Jest ok?

    Siesiepy łer ar ju?

    Rica jak okres? Testujesz jutro? Bo te plamienia są interesujące 🧐 A ja bym ci z chęcią brzuszek wpisała 😁



    Eeee zaoszczędze na teście bo ta Frania rozkręciła się na dobre … 🥴😁
    Trudno, liczę na grudzień 😬

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ