Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Tak. Aż mnie ściska na samą myśl 🙈 Naprawdę nie wiem czemu tak reaguję, ale zawsze mnie to stresuje. Nie jestem z tych, które przebierają nogami na testowanie 😏
    O kurcze, no ja znam to uczucie, myślałam czy nie zatestować z Tobą ale się boję 🙈

    Będę jutro czekać pod kibelkiem z zaciśniętymi kciukami za Ciebie ✊🏻

    Emka06, Idawoll lubią tę wiadomość

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, jak to jest cień widoczny to ja się zastanawiam jak wyglądały tamte na paskowych 🙈
    Coś tam widać, ale wydaje mi się że szarawy, jak testowa, ale jak najbardziej mam nadzieję, że tak jak piszesz, beta dopiero startuje 🤞 Powtórz test najlepiej jutro z pierwszego moczu, trzymam kciuki! 🍀🍀

    Siesiepy piękny próg, ah ta spóźniona dama owulka, chociaż weszła na bogato! 😁

    siesiepy, Cotakoza lubią tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:17

  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, rozsiewam wiruski oficjalnie, pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz, łapcie i nie puszczjcie, niech się przykleją jak na kropelka do palców 😁
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Czytoto, siesiepy, Namisa, Emka06, M94, Claire, EwelinaNowa 😊, Mart768, Pinky, Lipcowa, Sara30, oloska, Marteczka92, Amunicja, Zosis, Bambi92, ELka, justme, Nataliii, SandraH.97, Cotakoza, Idawoll, dominikawa, Madziq6, Aurore, Beezi, Anett93, Natala26, Vivico, Ancalime lubią tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Jest szansa żeby fabryczna kreska była aż tak widoczna?

    Jutro będę rano sikać ale nie mam już tego facelle strumieniowego 😏

    @paprotka17 wiem, ale to wyszło tak spontanicznie bo akurat byłam w mieście i w sumie nie wiem po co 🙈

    Niestety fabryczne tez potrafią być widoczne, zwykle są szare a nie różowe… zatestuj jutro 🤞🍀 przy ciazy kreska powinna być różowa 😉

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Kiedyś zgłębiłam temat pcos i wyczytałam, ze bardzo często przez to schorzenie są problemy z glukozą, insuliną i cholesterolem właśnie, dlatego staram się często badać żeby kontrolować sytuacje 😒 pomijając już lh, amh i brak owulacji…
    Czyli kolejne wskazówki na PCOS którego nie ma ale miesza. 🙈

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    Kochane moje, rozsiewam wiruski oficjalnie, pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz, łapcie i nie puszczjcie, niech się przykleją jak na kropelka do palców 😁
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    Nooo ładnie, po zakupach ogarnę październikowy wątek! ♥️♥️♥️

    A-6 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Czyli kolejne wskazówki na PCOS którego nie ma ale miesza. 🙈

    „Którego nie ma” ?

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Dziękuję 🧡 Ja jakoś nie pokładam nadziei w tym cyklu, czuję się praktycznie tak jak miesiąc temu. A Ty zostajesz przy dacie 15.11?
    Będę obserwować wykres, jak nie zacznie nagle spadać to może odważę się na test już w poniedziałek 🫣

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:17

    Claire, A-6 lubią tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:17

    A-6 lubi tę wiadomość

  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 10 listopada 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Będę wyczekiwać zdjęcia Twoich dwóch kreseczek! Owulkę miałaś mega, więc czekam z niecierpliwością na rezultaty🤞🏻🍀

    Jej dziękuję 🥺 U Ciebie również był piękny wynik proga więc ja liczę na to że szczęścia chodzą parami i obydwie wysiusiamy wielgachne, tłuściutkie krechy w tym miesiącu 💝

    siesiepy, Emka06 lubią tę wiadomość

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 10 listopada 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    „Którego nie ma” ?

    Tak, w badaniach hormonalnych jest w normie, ale lekko w kierunku pcos. Nikt tego nie traktuje jako pcos, a byłam już u kilku ginow i kilku Endo.
    A coraz więcej rzeczy wychodzi "w normie ale w kierunku pcos". I coś jest ewidentnie nie tak.

    Zobaczymy co w invimedzie powiedzą.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 10 listopada 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Tak, w badaniach hormonalnych jest w normie, ale lekko w kierunku pcos. Nikt tego nie traktuje jako pcos, a byłam już u kilku ginow i kilku Endo.
    A coraz więcej rzeczy wychodzi "w normie ale w kierunku pcos". I coś jest ewidentnie nie tak.

    Zobaczymy co w invimedzie powiedzą.

    Ahaa w ten sposób… najgorzej chyba jest gdy nie wiadomo z czym się walczy… obyś tej wizyty w klinice nie doczekała 🤞🤰😉

    siesiepy lubi tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 listopada 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 gratulacje ❤️❤️❤️❤️

    Wspominałam, że mam dobre okulary 🙈
    Wydaje mi się, że ta kreska idzie w róż ale wszystko się wyjaśni rano :)
    Jakkolwiek nie będzie, jest ok :)

    A-6 lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 10 listopada 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A-6 gratulacje ❤️❤️❤️❤️

    Wspominałam, że mam dobre okulary 🙈
    Wydaje mi się, że ta kreska idzie w róż ale wszystko się wyjaśni rano :)
    Jakkolwiek nie będzie, jest ok :)

    Trzymam mocno kciuki✊❤️

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2890 2276

    Wysłany: 10 listopada 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    powtórzyłam po prawie roku fsh i lh i fsh- 5,67 a lh-3.36.. to chyba źle? Co to oznacza? Stosunek powinien być ztego co pamiętam ok 1.. czy stymulacja w poprzednim cyklu mogła coś namieszac?
    Wcześniej miałam w porządku.

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 listopada 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba jednak jestem albo głupia albo lubię sikać na te patyki 🙈

    19:30

    IMG-20221110-193837.jpg

    IMG-20221110-193825.jpg

    justme, SandraH.97, Emka06, Namisa, Marteczka92, M94, Idawoll, siesiepy, Madziq6, Bambi92, Czytoto, ELka, .aś., nesairah, ChocoMonster, Lipcowa, Beezi, Anett93, Miśka 91, Vivico lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 10 listopada 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja to chyba jednak jestem albo głupia albo lubię sikać na te patyki 🙈

    19:30

    IMG-20221110-193837.jpg

    IMG-20221110-193825.jpg
    No jak dla mnie jest kreska różowa nie trzeba się dopatrywać ❤️

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 listopada 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    No jak dla mnie jest kreska różowa nie trzeba się dopatrywać ❤️

    Tylko dlaczego wczoraj beta była negatywna? 🙈

    Ale kurcze, jakoś wątpię żeby była to fabryczna bo tych facelle obsikałam kilka przez ostatnie dni i fakt, nawet 8dpo pod oknem coś mi się tam jarzylo ale nie było szansy nawet aparatu wyciągać.

    Zgłupiałam.

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ