Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie, kropuś jest jeszcze pęcherzykiem, wszystko jest Ok, serduszkową wizyta za 2 tygodnie.
    :)

    nesairah, Anett93, dominikawa, ChocoMonster, magggie, Marteczka92, Beezi, Emka06, Meeg, oloska, .aś., SandraH.97, Nataliii, Namisa, Livka, Sara30, Cotakoza, ELka, Mela, Mart768, Vivico, Lipcowa, Evondita82, Ancalime lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Ja dziś po wizycie, kropuś jest jeszcze pęcherzykiem, wszystko jest Ok, serduszkową wizyta za 2 tygodnie.
    :)

    A który tydzień? :)

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, ja też miałam takie cykle, że kreska ciemniała i nic z tego nie wychodziło.
    Co więcej, myślałam, że to już pik i nie robiłam dalej, więc pewnie się totalnie w owu nie wstrzelaliśmy.
    Więc kupiłam clearblue fioletowy, i razem z facelle i premom udało się ustalić, że owu jest 4 dni później niż sądziłam. W drugim cyklu po tym przełomowym odkryciu się udało trafić 😜
    Screenshot-20221124-123649.jpg
    Pik na obu testach pojawił się w jednej chwili :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2022, 12:37

    ChocoMonster, Mart768 lubią tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    A który tydzień? :)
    Wg OM 6, na USG 5.
    I mam dwa terminy porodu: z OM 23 lipca, z usg 29 lipca

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Ja dziś po wizycie, kropuś jest jeszcze pęcherzykiem, wszystko jest Ok, serduszkową wizyta za 2 tygodnie.
    :)
    Gratulacje, ja dziś idę sprawdzić czy jest ciałko żółtkowe. Ile mierzył Twój pęcherzyk i ile mm miał?

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    A który tydzień? :)
    Anett, a Ty dziś o której masz wizytę?

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Wg OM 6, na USG 5.
    I mam dwa terminy porodu: z OM 23 lipca, z usg 29 lipca

    Ja mam dzisiaj 6+2 i miałam nadzieję, że dzisiaj zobaczę serduszko, ale musimy być cierpliwe :)

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Choco, ja też miałam takie cykle, że kreska ciemniała i nic z tego nie wychodziło.
    Co więcej, myślałam, że to już pik i nie robiłam dalej, więc pewnie się totalnie w owu nie wstrzelaliśmy.
    Więc kupiłam clearblue fioletowy, i razem z facelle i premom udało się ustalić, że owu jest 4 dni później niż sądziłam. W drugim cyklu po tym przełomowym odkryciu się udało trafić 😜
    Screenshot-20221124-123649.jpg
    Pik na obu testach pojawił się w jednej chwili :)
    Ależ ja wam jestem wdzięczna za taki odzew. To naprawdę strasznie miłe, że zupełnie obce osoby interesują się tym, czy miałam owulację czy nie i razem przeżywają ze mną te chwile. Naprawdę łapie jakiś wzrusz 🥹🥹😭

    Co do owulaków, to robie jednocześnie te facelle i TestNow. Jeśli owu przyjdzie w sobotę, to pęcherzyk będzie miał tak na oko 19mm (idąc tokiem rośnięcia 2mm na dobę), czy przy tej wielkości już jest ok do pęknięcia czy jest za mały?
    Polecę po pracy po migdały i orzechy brazylijskie na endo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2022, 12:42

    justme lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inome wrote:
    Anett, a Ty dziś o której masz wizytę?

    Na 16:00 ✊️🤞

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Ja dziś po wizycie, kropuś jest jeszcze pęcherzykiem, wszystko jest Ok, serduszkową wizyta za 2 tygodnie.
    :)
    Który tydzień? ;)

    Ja mam pierwsza wizytę na 15go grudnia na nfz a do tego co chce prowadzić. Nie wiem czy nie za późno ta tego 15go

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Na 16:00 ✊️🤞
    Ja 16.40. Koniecznie daj znać, mocne kciuki za Was *:

    Anett93 lubi tę wiadomość

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inome wrote:
    Ja 16.40. Koniecznie daj znać, mocne kciuki za Was *:

    Wzajemnie 😗

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Ależ ja wam jestem wdzięczna za taki odzew. To naprawdę strasznie miłe, że zupełnie obce osoby interesują się tym, czy miałam owulację czy nie i razem przeżywają ze mną te chwile. Naprawdę łapie jakiś wzrusz 🥹🥹😭

    Co do owulaków, to robie jednocześnie te facelle i TestNow. Jeśli owu przyjdzie w sobotę, to pęcherzyk będzie miał tak na oko 19mm (idąc tokiem rośnięcia 2mm na dobę), czy przy tej wielkości już jest ok do pęknięcia czy jest za mały?
    Polecę po pracy po migdały i orzechy brazylijskie na endo.
    Hehe, bo te facellaki są moim zdaniem naprawdę dobre, ale trzeba się trochę nauczyć ich obsługi.
    Plus premom dało mi najlepszą wskazówkę, żeby testować do spadku na wykresie, a nie kończyć po pierwszym pozytywnym.

    Z tego co mi wiadomo to przy naturalnych cyklach od 18 nawet jest ok. Plus bardzo ważne jest właśnie endo. Więc popijaj te migdały czerwonym winem i sikaj na te patyki 😜

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Jesteś pewna, ze to okres? Tempka poszła do góry 🧐
    Dzięki, ale niestety tak ;D. Żywoczerwona krew ;)

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 24 listopada 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dzięki, ale niestety tak ;D. Żywoczerwona krew ;)
    Coś mi tu trochę nie pasuje u Ciebie. A weź siknij na test 🧐

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inome, Anett, trzymamy kciuki ✊

    Idawoll, rośnijcie zdrowo, czekamy na serduszko ❤️

    Choco, w ostatnich trzech cyklach owu w 11-12dc, chociaż raz mi w ogóle nie wyznaczyła apka. Poprzedni cykl był krótki, grafik zaplanowany pod owu te 4 dni później. 😅 Co ma być to będzie, pewnych rzeczy nie przeskoczę. 🤷‍♀️ To ostatni cykl z testami i intensywnym planowaniem życia pod owu, potem będę wolnym strzelcem aż do wiosny.
    Ps. Na razie nadal nie zarezerwowałam tej wizyty w klinice, nie mamy wyników badania nasienia i nie wiem czy bez tego jest sens. Zresztą nie miałam nawet kiedy w tym tygodniu pogadać z mężem na ten temat, cały czas się mijamy i rozmawiamy głównie przez telefon.

    Idawoll, Anett93 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inome wrote:
    Gratulacje, ja dziś idę sprawdzić czy jest ciałko żółtkowe. Ile mierzył Twój pęcherzyk i ile mm miał?
    To dobre pytanie!
    Nie zapytałam w tych emocjach. 🙈

    inome lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Coś mi tu trochę nie pasuje u Ciebie. A weź siknij na test 🧐
    W pracy jestem ☹️. Dopiero w domu będę o 18

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Inome, Anett, trzymamy kciuki ✊

    Idawoll, rośnijcie zdrowo, czekamy na serduszko ❤️

    Choco, w ostatnich trzech cyklach owu w 11-12dc, chociaż raz mi w ogóle nie wyznaczyła apka. Poprzedni cykl był krótki, grafik zaplanowany pod owu te 4 dni później. 😅 Co ma być to będzie, pewnych rzeczy nie przeskoczę. 🤷‍♀️ To ostatni cykl z testami i intensywnym planowaniem życia pod owu, potem będę wolnym strzelcem aż do wiosny.
    Ps. Na razie nadal nie zarezerwowałam tej wizyty w klinice, nie mamy wyników badania nasienia i nie wiem czy bez tego jest sens. Zresztą nie miałam nawet kiedy w tym tygodniu pogadać z mężem na ten temat, cały czas się mijamy i rozmawiamy głównie przez telefon.
    Wielkie dzięki, przydadzą się bardzo *:

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Inome, Anett, trzymamy kciuki ✊

    Idawoll, rośnijcie zdrowo, czekamy na serduszko ❤️

    Choco, w ostatnich trzech cyklach owu w 11-12dc, chociaż raz mi w ogóle nie wyznaczyła apka. Poprzedni cykl był krótki, grafik zaplanowany pod owu te 4 dni później. 😅 Co ma być to będzie, pewnych rzeczy nie przeskoczę. 🤷‍♀️ To ostatni cykl z testami i intensywnym planowaniem życia pod owu, potem będę wolnym strzelcem aż do wiosny.
    Ps. Na razie nadal nie zarezerwowałam tej wizyty w klinice, nie mamy wyników badania nasienia i nie wiem czy bez tego jest sens. Zresztą nie miałam nawet kiedy w tym tygodniu pogadać z mężem na ten temat, cały czas się mijamy i rozmawiamy głównie przez telefon.
    U nas tez jest to ostatni taki cykl ustawiony pod owulacje, testy. Wykańcza mnie to psychicznie pod każdym względem, wysiadam. Mam tez wrażenie, ze oddałam się od męża przez to.

    Kiedy macie mieć wyniki nasienia? Na wizytę trochę się czeka, wizytę możesz już zarezerwować, czas upłynie a wizyta będzie zaklepana

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ