Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 7 marca 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Jak samopoczucie u Was? U nas spadł śnieg 🙈 i to naprawdę sporo, wiosno kiedy przyjdziesz 🥺 W ogóle chciałam Wam się pochwalić,że zaczynam czuć Malutką ❤️ nie jest to charakterystyczne przelewanie, żadne pływające rybki 😁 bardziej jakby w brzuchu pękała mi spora bańka - to chyba najtrafniejsze określenie 😁❤️ Na razie dosyć rzadko, najczęściej wieczorami jak leżę już w łóżku ☺️ Miłego dnia, wyślijcie mi trochę słoneczka ☺️☀️

    Ja już teraz lepiej, ale nie spałam od 3 do 8 i potem zasnęłam do 10. Bardzo bolały mnie plecy na dole i trochę brzuch, aż płakać mi się chciało.
    To na pewno, to co czujesz to dzidzia :) zaraz poczujesz pewnie jak będzie pukać do Ciebie :) cudowne uczucie!

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 7 marca 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2023, 12:22

    Kasiaaa.97, Anett93, Idawoll, Wiara Nadzieja Miłość, Namisa, Livka, Emka06, oloska, ChocoMonster, smoothie, Kluska95 lubią tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • Kasiaaa.97 Autorytet
    Postów: 277 374

    Wysłany: 7 marca 2023, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie parę dni bolały barki i kolana, teraz tylko kolana. Najbardziej odczuwam to gdy leżę :/

    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg

    Śliczna mamusia <3

    Vivico lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg

    Jak ładnie wyglądasz, promieniejesz na tych zdjęciach! 🥰

    Anett - biedna … oby się już te bóle nie powtarzały. To pierwszy raz tak Cię mocno boli w trakcie ciąży?

    Jestem dziś łowcą promocji - daję znać, że na gemini jest -15% na witaminy dla kobiet :)

    Vivico, Anett93 lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak stan Waszych włosów? Mam wrażenie, że strasznie mi wypadają 🥺

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Kasiaaa.97 Autorytet
    Postów: 277 374

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Jak stan Waszych włosów? Mam wrażenie, że strasznie mi wypadają 🥺

    Ciężko stwierdzić 😄 podczas mycia strasznie dużo ich wypada, a parę dni temu kuzynka pochwaliła ze są takie zdrowe, grube i błyszczące 🤣🤔🤷‍♀️

    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaaa.97 wrote:
    Ciężko stwierdzić 😄 podczas mycia strasznie dużo ich wypada, a parę dni temu kuzynka pochwaliła ze są takie zdrowe, grube i błyszczące 🤣🤔🤷‍♀️
    Haha no właśnie na codzień wydaje mi się że są ok ale przy myciu czy nakładaniu odżywek to dużo leci. A naprawdę staram się o nie dbać, wcierki, serum na skóre głowy, peelingi, odżywki, maski, olejowanie. Może jakiś przejściowy czas, oby😃😃

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow pięknie wyglądacie dziewczyny, wszystkie promieniejecie! ❤️🥰☀️

    Karola, nie zauważyłam zwiększonego wypadania. Tez wcierkuje od jakiegoś czasu, tak zapobiegawczo, i jest spoko. Z hemoglobiną nie masz problemów? Jeśli nie to może to wymiana "futra" na wiosnę 😁

  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Jestem dziś łowcą promocji - daję znać, że na gemini jest -15% na witaminy dla kobiet :)

    Dzięki za info, akurat dzisiaj będę zamawiać ☺️

    Idawoll lubi tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Jak ładnie wyglądasz, promieniejesz na tych zdjęciach! 🥰

    Anett - biedna … oby się już te bóle nie powtarzały. To pierwszy raz tak Cię mocno boli w trakcie ciąży?

    Jestem dziś łowcą promocji - daję znać, że na gemini jest -15% na witaminy dla kobiet :)

    Ostatni raz taki ból miałam 01.01, ale jednak dalej mnie boli, z tym, ze nie tak mocno jak w nocy. A wy dużo leżycie w ciągu dnia?

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Ostatni raz taki ból miałam 01.01, ale jednak dalej mnie boli, z tym, ze nie tak mocno jak w nocy. A wy dużo leżycie w ciągu dnia?

    Może ten ból spowodowany jest ze zmiana środka ciężkości? Jednak brzuszki rosną i będziemy odczuwać lędźwia 😔 Twój ból musiał być naprawdę silny, skoro wybudził Cię ze snu 😢 bidula. Może pomógłby jakieś ćwiczenia rozciągające na macie? A jak nie to udałabym się do fizjo.
    A jak coś podnosisz z podłogi to się garbisz? Ważne,jest,żeby robić to „martwym ciągiem”, ja tak kiedyś załatwiłam plecy na siłowni przez nieumiejętne wykonywanie ćwiczeń.

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Woow pięknie wyglądacie dziewczyny, wszystkie promieniejecie! ❤️🥰☀️

    Karola, nie zauważyłam zwiększonego wypadania. Tez wcierkuje od jakiegoś czasu, tak zapobiegawczo, i jest spoko. Z hemoglobiną nie masz problemów? Jeśli nie to może to wymiana "futra" na wiosnę 😁
    Możliwe to z tym futrem 😃 jeśli chodzi o hemoglobinę to nie wiem, nie badam. Bo raczej tego badania nie ma w tych podstawowych co lekarz zleca nie?

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Możliwe to z tym futrem 😃 jeśli chodzi o hemoglobinę to nie wiem, nie badam. Bo raczej tego badania nie ma w tych podstawowych co lekarz zleca nie?

    Hemoglobina jest w podstawowej morfologii

    Namisa, Livka lubią tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg
    Promieniejesz Kochana! ❤️❤️❤️❤️

    Vivico lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Jak stan Waszych włosów? Mam wrażenie, że strasznie mi wypadają 🥺
    Ja nie mogę narzekać 🙈 wypadają o wiele mniej niż przed ciążą i jakoś tak bardziej błyszczą 😁 ja wcierek nie stosuje za to pilnuje żeby raz w tygodniu zrobić dokładny peeling skóry głowy - Radical robi robotę ☺️

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Może ten ból spowodowany jest ze zmiana środka ciężkości? Jednak brzuszki rosną i będziemy odczuwać lędźwia 😔 Twój ból musiał być naprawdę silny, skoro wybudził Cię ze snu 😢 bidula. Może pomógłby jakieś ćwiczenia rozciągające na macie? A jak nie to udałabym się do fizjo.
    A jak coś podnosisz z podłogi to się garbisz? Ważne,jest,żeby robić to „martwym ciągiem”, ja tak kiedyś załatwiłam plecy na siłowni przez nieumiejętne wykonywanie ćwiczeń.

    Muszę się wziąć właśnie za rozciąganie, czasem zapominam, że ktoś u mnie w brzuszku mieszka i robie wszystko tak jak przed ciążą. Ale dzisiaj już luzuję, więcej siedzę :)

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Ja nie mogę narzekać 🙈 wypadają o wiele mniej niż przed ciążą i jakoś tak bardziej błyszczą 😁 ja wcierek nie stosuje za to pilnuje żeby raz w tygodniu zrobić dokładny peeling skóry głowy - Radical robi robotę ☺️
    Tez używam radical z tym że ten zielony, nie enzymatyczny.
    Dzięki za info ze hemoglobina jest w podstawowej morfologii 😃to ja tam mam dobre wyniki, czyli zmieniam futro 🤣

    Livka, Vivico lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 7 marca 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Jak stan Waszych włosów? Mam wrażenie, że strasznie mi wypadają 🥺

    W sumie to ani lepiej ani gorzej. Jak były cienkie, tak są. Może trochę mniej się przetłuszczają? Ale to może mi się wydaje - bo wcześniej do pracy myłam te włosy codziennie rano, a jednak w domu to uplotę warkocz i jest dobrze.
    Liczyłam na to, że przyspieszą i będą szybciej rosnąć - po ’świetnym’ pomyśle na grzywkę bardzo bym tego chciała.😂🫣

    A co do siedzenia/leżenia - zależy od dnia, czasem dużo, a czasem wcale. Czuję, że jak sobie pozwolę za dużo z porządkami i wymyślę jakieś mycie zapomnianych szafek, to na drugi dzień cierpię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2023, 16:15

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 7 marca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg
    Ty Małpicho! Jakaś Ty piękna 🌟💗🍀

    Vivico lubi tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
‹‹ 663 664 665 666 667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ