Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 7 marca 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg
    Przecudownie wyglądasz 🥰 Aż bije taki blask z tych fotek!

    Vivico lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Vivico śliczna jesteś 💕 a brzuszek dodaje uroku

    Vivico lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2083 2288

    Wysłany: 7 marca 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico pięknie wyglądasz ❤️
    A ja dzisiaj walczę z okropnym bólem głowy, mam tylko nadzieję, że to nie kolejna infekcja. Zwariuję niedługo.
    Eh tak czekam na wiosnę, że odliczam każdy dzień :>

    Vivico lubi tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 7 marca 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuniu wieczorami to ruchy są tak silne, że aż brzuch skacze 😃 ale dance odprawia tam. W ciągu dnia oczywiście też, szalona 🤣 człowiek chce iść spać a tu disco bombo 🤷‍♀️

    Anett93, Kasiaaa.97 lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 7 marca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś odczuwam ból w dole brzucha właśnie tam gdzie jest ulozona. Wczoraj zaczęłam czuć ja już bardzo wyraźne aż momentami boleśnie i dziś jak się zaczęła kręcić to zaczęło boleć i pobolewa. Martwię się.
    Musze chyba zacząć się oszczędzać bo działam jak przed ciąża.

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 7 marca 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę zacząć się oszczędzać, bo wczoraj podczas spaceru lekko kuło mnie jakby w szyjce. 😢

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 7 marca 2023, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czujecie że musicie zwolnić to koniecznie to zróbcie! Mimo że II trymestr naprawdę jest dla większości 'złoty ' to organizm pracuje na szalonych obrotach.. Jakby nie patrzeć więcej odpoczywałyśmy na początku ciąży przez złe samopoczucie niż teraz 🤨

    Kluska95, Andelulla lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 7 marca 2023, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mu kluje po prawej stronie właśnie tam gdzie najbardziej kopniaki czuć. Teraz jak leżę to twz zaboli :( czas spac...

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 7 marca 2023, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    U mnie szaroburo, więc dokleiłam sobie słońce 😂☀️ samopoczucie bardzo na plus, bez porównania z pierwszym trymestrem 🙈 póki co bez czucia ruchów,ale rozczulają mnie Wasze opowieści o tym doświadczeniu 🥹 dzięki za zmotywowanie, gdyby nie Wy to nie miałabym żadnego zdjęcia z rosnącym brzuszkiem! 😅💕

    4-A11406-C-88-F2-40-AF-B788-3-CB9305-F8-FD9.jpg

    DDA848-CF-7-F32-45-FF-87-B0-6-DFE142-D4796.jpg

    Jak pięknie 😍

    Vivico lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 7 marca 2023, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Dziewczyny jak czujecie że musicie zwolnić to koniecznie to zróbcie! Mimo że II trymestr naprawdę jest dla większości 'złoty ' to organizm pracuje na szalonych obrotach.. Jakby nie patrzeć więcej odpoczywałyśmy na początku ciąży przez złe samopoczucie niż teraz 🤨

    Dopiero to sobie uświadomiłam, ale masz stu procentową rację 🙈

    Livka lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 8 marca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U mnie mroźno, trochę biało, ale pięknie słonecznie 🌞❄️

    Może Was zainteresuje:
    na FlowPorod będzie kolejny darmowy webinar. Tym razem o pozycjach ułatwiających poród 🤔 Nie brałam udziału w poprzednim webinarze, wiec nie wiem, czy warto - pewnie niektóre z Was mogły by się wypowiedzieć więcej o merytoryczności Pani prowadzącej.
    Ale dzielę się:
    https://www.flowporod.pl/webinar_pozycje_ulatwiajace_porod_wybierz_termin/?fbclid=PAAaZZyRa67jeK0I9LC7oZFlaRdzTPXBOvWZsTVeOHKZ7HnekOR0ab-tYINmY_aem_Ad33KFlNFcBTK4nYXtxHeXraxHJC959a32IPIuwGdhvc7YuZCnKkkwfaz-go3K4m_WqMuxMcbalXoZkrjJDVoPvzRz9GuWehrOdObcs3fJpVDTK2G2gsGPlGjM-LmDbd9MA

    Dobrego dnia! Czekam na jakieś zdjęcia maluszków po Waszych wizytach (#SpragnionaCiocia) 💗

    Karola :), ChocoMonster, Livka, Anett93, Idawoll, Andelulla, Kluska95, czarneniebo, Vivico lubią tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 8 marca 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas całe szczęście bez śniegu i całkiem przyjemnie na dworze na zewnątrz. Słoneczko świeci ☀️ ale jak dobrze kojarzę to zapowiadają jakieś przelotne deszcze więc pewnie raz dwa i zajdzie to poranne słonko.

    Również czekam na fociaki i info z wizyt 💕💕

    Idawoll, Kasiaaa.97 lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 8 marca 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach. ;*
    Wszystkiego najlepszego kobitki w dniu naszego święta ❤️

    Anett93, Idawoll, Andelulla, Kasiaaa.97, Vivico lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 8 marca 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll, Kasiaaaa97 i Karola - powodzenia <3

    Karola :), Idawoll, Andelulla, Kasiaaa.97 lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 8 marca 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wizyta 16.15 a znając życie będzie opóźnienie 😃 stresuje się trochę tą szyjką, oby się nie skróciła 🤔🤔

    A wy dziewczyny na którą macie wizyty??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2023, 10:39

    Idawoll lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 8 marca 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach 🍀 ☺️

    Idawoll lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 8 marca 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej. Ja mam na 14:00. Jeszcze kawka i ciasto, żeby się obudzić. 😴
    Ostatnio bardzo zle śpię, piecze mnie lewa noga i do tego ciagle śni mi się moja zmarła mama, że się o coś okropnie kłócimy. 🙄

    I wszystkiego dobrego z okazji naszego święta! 🌷

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2083 2288

    Wysłany: 8 marca 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dziewczyny! 🌷🌷🌷 I udanych wizyt :)

    Idawoll, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Kasiaaa.97 Autorytet
    Postów: 277 374

    Wysłany: 8 marca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciocie! 😊
    Witamy się z wami z potwierdzoną dziewuszką na pokładzie 🥰💕
    Zostala wykryta nieznaczna niedomykalność zastawki, ale mam się nie przejmować tym i pod żadnym pozorem nie czytać w internecie 🙈
    Reszta parametrów w normie, 345 gram ❤

    Dziękujemy za dobre słowa, trzymamy kciuki za pozostałe wizytujące ❤🤞😊

    Idawoll, Karola :), Livka, Cotakoza, Anett93, Kluska95, ChocoMonster, smoothie, Vivico lubią tę wiadomość

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 8 marca 2023, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaaa.97 wrote:
    Cześć ciocie! 😊
    Witamy się z wami z potwierdzoną dziewuszką na pokładzie 🥰💕
    Zostala wykryta nieznaczna niedomykalność zastawki, ale mam się nie przejmować tym i pod żadnym pozorem nie czytać w internecie 🙈
    Reszta parametrów w normie, 345 gram ❤

    Dziękujemy za dobre słowa, trzymamy kciuki za pozostałe wizytujące ❤🤞😊
    Super! Skoro lekarz mówi żeby się tym nie przejmować to tego się trzymajmy. ♥️ Witamy kolejną Dziewuszkę na pokładzie 🌺🌺🌺

    Kasiaaa.97 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
‹‹ 664 665 666 667 668 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ