Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️
Odpowiedz

Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️

Oceń ten wątek:
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis dobrze Cię widzieć w lepszym humorze 😊 trzymam kciuki za Twój plan - musi być dobrze 🍀

    Zosis lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 lewy jajnik daje radę także trzymam kciuki ❤️ niech ta laparo się przełoży na dlugooooo w czasie tak jak u mnie ❤️ plan jest i konkrety tez są wiec to najważniejsze, a resztę niech dzieje się magia

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi najważniejsze, że jest pęcherzyk dominujący ❤️ przecież z tego może zadziać się magia i doskonale o tym wiesz 🧚🏻‍♀️ a na pewno się zadzieje ❤️🍀🤞🏻
    A tak czysto konkretnie podchodząc do tematu to możesz czuć się teraz zagubiona ale Twój lekarz ma naprawdę dobry plan. Nie mydli oczu, nie rozciąga w czasie tylko przedstawia krok po kroku co można w tej kwestii zrobić. Drożność jajowodu to będzie potężny krok milowy 🥰 w trakcie laparo pooglądają sobie dokładnie i będą pewni jaką opcja Cię prowadzić 😊 a nawet jeśli zostanie in vitro to nie koniec świata - po prostu inna droga. Chociaż w moim przypadku musiałam usłyszeć to od trzech (!) niezależnych lekarzy żeby uwierzyć i pogodzić się z tym co diagnozują. I każdy z nich odradzał mi udrażnianie jajowodu na siłę (przez ryzyko późniejszej cp, a dla nich nasze zdrowie jest najważniejsze). Trzymam kciuki bardzo mocno aby żadna procedura nie była potrzebna - a gdy będzie - przeprowadzę Cię przez to za rękę, będę tuż obok ❤️

    Wioleta91, Emka06, Aśka, Angi90 , Niaha lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale ja jestem dzisiaj nieogarnięta. 🤦 Biorę ten antybiotyk, żeby doleczyć infekcję przed HSG. I kupiłam sobie... Piwko 4,5% owocowe. Otworzyłam, wzięłam dwa łyki i dopiero się ogarnęłam, że nie powinnam go pić. 🤦 A taką mam ochotę... 🤤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2023, 19:34

    Miminka, Lipcowa, Wioleta91, Paucia lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi to brzmi jak konkretny plan! Na razie nie ma co gdybać i martwić się na zapas przed badaniem. My tu wszystkie trzymamy kciuki, ślemy ciepłe myśli i wierzymy, że będzie dobrze 😘

    San trzymam kciuki, żeby jak najszybciej było zielone światło i za seminogram też :)

    Zosis super, że wróciłaś tak szybko, cieszę się, że masz lepszy nastrój 🌸

    RinTinTin przykro mi :( Tulę :(


    U mnie już po ogłoszeniu wielkiej nowiny Staremu. Oczywiście NIC nie wyszlo tak jak planowałam, mialo byc romantycznie, zapalona świeczka, w domu itd, a tymczasem spotkaliśmy się na przesiadce w sfinxie w galerii krakowskiej, z plecakami, brudni z podróży, a ze on był wczesniej to zamowil mi lampke wina 🙈 usiadłam przy tym nieszczesnym stoliku i tak siedze, a on pyta czemu nie pije xD no to podalam mu pod stolem ten pakiet ze skarpetkami i testem, a on kolejna seria pytan xD 1. Co to jest szwanger? 2. Czemu jedna kreska? 3. Na co on ma zalozyc te buciki? XD takze romantyzm poszedl w pizdu, ja wpadlam w panike, ze moze jednak faktycznie jedna kreska, ale jednak byly na sto procent dwie, nic nie zniknelo xD i na koniec stary filozoficznie stwierdzil, ze w takim razie to chyba on bedzie musial wypic to wino 🤷🏼‍♀️ Tyle z niespodzianek 😅

    Lipcowa, Emka06, Dara, RinTinTin, Beezi, Aśka, Igv19, Angi90 , Amunicja lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, tak jak dziewczyny piszą - najważniejsze, że jest pęcherzyk dominujący i plan działania ❤️ wszystko będzie dobrze ❤️ trzeba działać ❤️

    Cukruś, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 584 1234

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi każdy plan jest lepszy niż brak planu. A ja wierzę że po drodze się uda 🫂 ściskam.

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:04

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis zakazane zawsze smakuje najlepiej 😁

    Mart no Ci starzy to często nie chcą z Nami współpracować tak jak to sobie zaplanowaliśmy w Naszych głowach 😅😂

    U mnie 12dc i chyba powoli wchodzę w dni płodne, bo śluz się zmienia i czuje, że jajnik zaczyna pracować 😁 Mężu wracaj, już koniec wojny 😅😁

    Mart768, Emka06, Aśka, Igv19, Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:04

    Lipcowa, Cukruś, Aśka, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Słuchajcie, po jakim czasie starań Wasi Panowie się przebadali?

    Bo ja o ile zdaję sobie sprawę, że problem leży po mojej stronie w dużym stopniu, to zastanawiam się kiedy zacząć wysyłać starego na badania 🤔

    U Nas po ponad roku 😊

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Słuchajcie, po jakim czasie starań Wasi Panowie się przebadali?

    Bo ja o ile zdaję sobie sprawę, że problem leży po mojej stronie w dużym stopniu, to zastanawiam się kiedy zacząć wysyłać starego na badania 🤔

    U nas po około 1,5 roku. Na początku założyliśmy, że u Męża wszystko jest OK, bo ma Córę z poprzedniego związku.

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Następuje owulacyjne zawieszenie broni 😂 także pasuje, czas opuścić poligon 🙈

    Haha tekst złoto ❤️ chyba dokładnie tak mu napisze 😂

    Miminka lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Słuchajcie, po jakim czasie starań Wasi Panowie się przebadali?

    Bo ja o ile zdaję sobie sprawę, że problem leży po mojej stronie w dużym stopniu, to zastanawiam się kiedy zacząć wysyłać starego na badania 🤔

    Mimo, ze wiedziałam ze problem leży po mojej stronie to i tak lekarz wysłał go na badania gdzieś w 8cs ale się odwlekło dlatego, ze brał antybiotyk. Chciał wykluczyć od razu problem po jego stronie.

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Słuchajcie, po jakim czasie starań Wasi Panowie się przebadali?

    Bo ja o ile zdaję sobie sprawę, że problem leży po mojej stronie w dużym stopniu, to zastanawiam się kiedy zacząć wysyłać starego na badania 🤔

    Mój idzie jutro, a to nasz 3cs. Tylko ewidentnie mamy powody, żeby zrobił te badania.

  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Słuchajcie, po jakim czasie starań Wasi Panowie się przebadali?

    Bo ja o ile zdaję sobie sprawę, że problem leży po mojej stronie w dużym stopniu, to zastanawiam się kiedy zacząć wysyłać starego na badania 🤔

    Jeśli teraz się nie udało, to po 9 miesiącach
    I od 25.05 Stary też będzie objęty badaniami w klinice

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Angi90 dziewczyny dobrze prawią! Jest dominujący! Jest plan! 🥰 wiec wszystko musi być dobrze.. Droga na szczyt jest ciężka, ale za to jakie widoki ładne - zawsze sobie to powtarzam jak zaczynam wątpić 🤞🏼🍀

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 16 maja 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:04

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 16 maja 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Kurcze, może to zabrzmi jakbym była materialistka 😂 ale tak myślę, że nasze leczenie jest o wiele bardziej kosztowne... leki, wizyty, monitoringi, badania. Zbiera się tego. Czasami nachodzi mnie taka myśl, że może to wszystko bez sensu bo i tak to nic nie da 🤷‍♀️ z drugiej strony tez domyślam się jakie to dla mężczyzn krępujące 😬 my to przyzwyczajone do swiecenia dupą u gineksa 🤣🤣

    Mój żartowniś mówi, że jak już ma iść badać nasienie i za to zapłacić to chociaż pani w labie mogłaby mu pomoc 🤣

    Mart768, Aśka lubią tę wiadomość

  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 16 maja 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dziś w 15DC pęcherzyk ma 15mm to myślicie, że kiedy zacząć działać mocniej? 🫣 to mój pierwszy monitoring i nie za bardzo ogarniam.. 🫣

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ