X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Chodziło o lekarza Durdewicza. Nawet ja widziałam na usg że te jelita są jasne świecą . dzwoniłam dzisiaj rano lekarz chciał przyjąć mnie nawet dzisiaj niestety odmówiłam mam prawie 300km do Łodzi umówiliśmy się na 28 grudnia , ale zadzwonił do mnie siostry chłopak powiedział zebym dzwoniła do lekarza powiedziała że przyjedziemy dzisiaj , zadzwoniłam lekarz bardz mnie przepraszał że juz nie przyjmie mnie dzisiaj bo umówił inna pacjentkę uspakajał że za dwa tygodnie nie będzie za późno że można sprawdzić więcej rzeczy , po 15 minutach zadzwonił do mnie i powiedział że jutro może mnie przyjać bo mu pacjentka zrezygnowała , dziewczyny trzymajcie kciuki jutro o 11,30 przynajmniej święta będę mieć spokojniejsze i będe wiedziała na czym stoje
    Fantastyczny lekarz, po tym jak Cię potraktował można wnioskować, ze jesteś pod dobrą opieką :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka napisz po wizycie, cały czas myślę o Tobie :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • ruda_Paula Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :). Piszę tutaj pierszy raz. Z mężem staramy się o dzidzię trzeci miesiąc. :) Byłam wczoraj zrobić beta: lipa :( wynik : < 1,20. Jak myślicie , chyba nei ma się co łudzić że coś się zmieni? już chyba całkowicie mi padło na głowę bo na serio miałam mdłości i inne symptomy :( byłam pewna że w tym cyklu jestem w ciąży. Już nigdy nei uwierzę swojemu organizmowi :/.

    u5sbhs8.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka czekany tutaj jak na szpilkach na wiesci..trzymam mocno kciuki za zdrowie Twojego maluszka!!!
    Ruda Paula który to Twój dzień cyklu? Albo lepiej który po owulacji? Robilas tylko badanie z krwi czy jakiś test sikany tez ?

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • ruda_Paula Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12ty lub 9ty jeśli ovu byla przy drugim skoku. Robiłam tylko test z krwi bo miałam nadzieje ze wyjdzie na plus :)

    u5sbhs8.png
  • ruda_Paula Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni miałam mdłości i bylam bardzo zmeczona i senna a od około tygodnia pobolewaja mnie jajniki i brzuch.
    Ale skoro test z krwi wyszedł negatywnie to już nie wiem co mysleć .

    u5sbhs8.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po badaniach u Dr. Dudarewicza . Twarzoczaszka prawidłowa warga górna bez cech rozszczepu , echogenność jelita prawdopodobnie skutek przebytego krwawienia. Wszystkie inne narządy prawidłowe dokladnie wszystko opisane każdy narząd dokladnie sprawdzony . Powiedział żebyśmy zrobili z Michałem badania czy jestesmy nosicielami mukowiscydozy dla swojego spokoju bo to moze byc powodem tych jelitek ale powiedział ze nie koniecznie musimy robic bo wszystkie inne narządy w normie czyli ryzyko różnych chorób i wad jest niskie Powiedzial ze nie dzieje sie nic złego ale jelita trzeba obserwować . Opis z usg opisane wszystko na stronę a4 do tego z 20zdjec. Lekarz pyta sie czy chcemy znać płeć mówię ze tak ale podobno chłopak to zaczął się śmiać i powiedzial ze ewidentnie jest dziewczynka :) mam dalej sie oszczędzać sie nie chodzic duzo nie dźwigać bo krwaik dalej jest i łożysko nie jest przodujące. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie najlepiej wydane pieniądze. Każdemu będę polecać tego lekarza jesli będzie chcial rozwiać wątpliwości . Powiedział jeszcze ze jesli cos będzie nas niepokoić albo jak odbierzemy wyniki to pisac do niego możemy śmiało, i liczy ze dostanie od nas smsa ze mial racje i jest wszystko dobrze. Dziecko moze przez te jelita byc małe ale nie musi tak byc a jest jeszcze male zwapnienie w brzusku chyba w okolicach żołądka ale to nie ma na nic wpływu to jest normalne. .

    sylwia1986, Szimi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    jestem po badaniach u Dr. Dudarewicza . Twarzoczaszka prawidłowa warga górna bez cech rozszczepu , echogenność jelita prawdopodobnie skutek przebytego krwawienia. Wszystkie inne narządy prawidłowe dokladnie wszystko opisane każdy narząd dokladnie sprawdzony . Powiedział żebyśmy zrobili z Michałem badania czy jestesmy nosicielami mukowiscydozy dla swojego spokoju bo to moze byc powodem tych jelitek ale powiedział ze nie koniecznie musimy robic bo wszystkie inne narządy w normie czyli ryzyko różnych chorób i wad jest niskie Powiedzial ze nie dzieje sie nic złego ale jelita trzeba obserwować . Opis z usg opisane wszystko na stronę a4 do tego z 20zdjec. Lekarz pyta sie czy chcemy znać płeć mówię ze tak ale podobno chłopak to zaczął się śmiać i powiedzial ze ewidentnie jest dziewczynka :) mam dalej sie oszczędzać sie nie chodzic duzo nie dźwigać bo krwaik dalej jest i łożysko nie jest przodujące. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie najlepiej wydane pieniądze. Każdemu będę polecać tego lekarza jesli będzie chcial rozwiać wątpliwości . Powiedział jeszcze ze jesli cos będzie nas niepokoić albo jak odbierzemy wyniki to pisac do niego możemy śmiało, i liczy ze dostanie od nas smsa ze mial racje i jest wszystko dobrze. Dziecko moze przez te jelita byc małe ale nie musi tak byc a jest jeszcze male zwapnienie w brzusku chyba w okolicach żołądka ale to nie ma na nic wpływu to jest normalne. .
    Kochana cieszę się ogromnie razem x Tobą:* to są fantastyczne wiadomosci

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale wieści...na takie czekałam:) bardzo się ciesze- będziecie mieć spokojne Święta...dużo zdrowka życzę :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • halinkap Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny.

    Jest to moj kolejny cykl staran. Na poczatku lutego udalo mi sie zajsc w ciaze przy czym ciaza przestala sie rozwijac ok. 6 tygodnia i doszlo do poronienia. W sierpniu mialam bezowulacyjny cykl. Pozniej odpuscilam, odstawilam metformax oraz kwas foliowy. Udalo sie, jednak byla to ciaza biochemiczna. Ze wzgledu iz udalo sie w pazdzierniku, stwierdzilam, ze moze jednak wrocic do monitorowania cyklu i ewentualnych lekow. W tym cyklu udala sie owulacja, jednak biore metformax i 2xdziennie duphaston. Bol piersi utrzymuje sie od ponad tygodnia. Niestety niepokoi mnie bol brzucha. Dr kazal po 10 dniach odstawic fupka i albo czekac na okres albo zrobic test i wrocic do brania duphastonu. Co sadzicie na temat zdjecia? Nie udalo mi sie bladziocha zlapac stad poczekalam az wyschnie. Drugi jest swiezy i niestety niewidoczny. Po paru h wyglada tak samo jak ten wczesniejszy. 14 dni od owulacji minie prawdopodobnie nd/pon.
    https://zapodaj.net/1d2ab38e621d0.jpg.html

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz dziewczyny mogę was zarażać wiruskami :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    age.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halinkap, mnie ise wydaje, że ot jest po prostu miejsce w którym powinna być kreska, tak jakos "podmokło" i wyraźnie je widać. U mnie tak bywało. Ale kto wie;)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Bakterie sie same wyniku. Ale w związku z tym jutro.mam sono hsg i lekko się boję. Jak to wygląda?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam i mnie nic nie bolało.takie troche dziwne uczucie ale oj do przezycia

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka cudowne wieści!!!

    Ja dziś zaczynam testy na owu i zobaczymy co to będzie. Kolejne testowanie 30 grudnia.

    Od jakiegoś czasu często łapie mnie zgaga. Czy miewacie zgage po kwasie foliowym? Łykacie zwykły folik czy jest coś super mega duper z kwasem i innymi potrzebnymi składnikami?

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a jak wyniki. Ja mam spory lęk o niefroznosc

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Auri ja niestety nie mogę się wypowiedzieć w temacie badania drożności bo nie miałam, ale jak pisze Ewi na pewno jest do przeżycia.. Dasz rade :) i trzymaj kciuki za dobre wyniki!
    Ja jutro wieczorem wybieram się do giną na pierwszą wizytę po pozytywnych testach,tez się stresuje czy wszystko będzie ok ...

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auri powodzenia ;* ja tez nie mogę wypowiedzieć sie bo mialam pod narkozą u mnie wynik byl lewy drożny prawy nie.

    Sylwia powodzenia na wizycie :)

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Drozne obydwa :).
    Welonka super wynik badania. Będziesz miała piękne święta w oczekiwsniuna dzidzie. Sylwia daj znać jak wizyta dzisiaj.kciuki trzymam

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auri super wynik :) jajowody drożne to jaki teraz plan?

    Ja w ogóle nie czuje tych swiat nie wiem czy to przez to co ostatnio przeszliśmy czy przez to ze jestem odsunięta od tych wszystkich przygotowań świątecznych .

    age.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ