X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesteśmy widoczne w internecie...
Odpowiedz

Jesteśmy widoczne w internecie...

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 17 września 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że poruszyłyście temat bo obawiam się, że spora część nie przeczytała regulaminu. W końcu jako użytkowniczki może nam się coś nie podobać.
    Z drugiej strony jest to przestroga przed ujawnianiem rzeczywistych fotek czy linków do portali, na których widnieją nasze dane.

    MalutkaEve, Anoolka lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 17 września 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W razie problemów możecie wykres udostępniać tylko przyjaciółkom.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 września 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dużo z was udostępnia tylko przyjaciółkom?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 17 września 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście, że nie, bo wtedy musiałybyśmy się wszystkie pododawać do przyjaciółek...

    I tu nie chodzi o to, czy czytałyśmy regulamin, czy nie - mamy prawo zaprotestować. A jeśli regulaminu nie zmienią, to... przestanę płacić i przejdę na bezpłatny!!!

    MalutkaEve, MisiaMisia, Anoolka lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Eve zgadzam sie z toba w 100%....
    na podstawie roznych wypowiedzi na prawde nie jestes do konca anonimowa. Imie meza, dni urlopu, wiek, problem, nazwisko lekarza- przeciez wiecie ze rozne rzeczy tu padają....

    Wlasnie dlatego trzeba uwazac, co sie pisze. Najlepiej przyjac zasade nieuzywania nazw wlasnych i dat! Wszystko z glowa kobiety! :-*

    MisiaMisia, MalutkaEve, Libra, ulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę trudno jest mieć wszystkie Dziewczyny w przyjaciółkach. Zresztą to chyba nie o to chodzi w tym wszystkim...
    Ode mnie poszły już dwa maile :P

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 17 września 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    A dużo z was udostępnia tylko przyjaciółkom?

    Ja wszystkim udostępniam. Niech się uczą jak w ciążę nie zachodzić:) Żartuję:) No ale nie wrzucam cennym informacji nt. mojej skromnej osoby. Chociaż są tu takie cudne osóbki, z którymi chętnie bym się zapoznała:)

    biedronka1982, MalutkaEve, Blysk_kotka, ulek lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 września 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu dodawać wszystkie dziewczyny do przyjaciółek? Przeciez tutaj może się zalogować każdy kto ma internet i adres email, wliczając w to nawet męskie postacie z innymi upodobaniami. Ovu jest tak jak każdy inny czat z dodatkiem pamiętnika i naszych wykresów. A to co tam wydziobiemy to już wyłącznie zależy od nas. W internecie nie ma żadnych zabezpieczeń dziewuszki, tak więc uważajmy co piszemy i tyle.

    Ja np. mam wykres dla wszystkich, bo w sumie nie mam nic do ukrycia i nie interesuje mnie kto się dowie że staramy się o dzieciaka. Oficjalnie mówie nawet znajomym, że to nie jest łatwa sprawa ale dziobiemy ile wlezie. Guzik mnie obchodzi czy powiedzą że jestem za stara, niepłodna, niezdolna, czy nawet trędowata. Tacy ludzie to nie przyjaciele.

    A tu przyjaciół też wybierajmy ostrożnie. Ja np. nie dodaje do znajomych osoby z którą nigdy nie zamieniłam słowa (albo nie pokomentowałyśmy sobie wcześniej wykresów).

    biedronka1982, MisiaMisia, rewelka, rybka, Fedra, Libra, Blysk_kotka, weronika86 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 września 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam w sprawie udostępniania wykresów i pamiętników jedynie użytkowniczkom zarejestrowanym, a także poruszyłam kwestię ovufriend na facebooku.

    Nie wiem jak Wy, ale ja facebookową stronę ovu omijam szerokim łukiem. Nie mam ochoty, żeby moi znajomi wiedzieli, że mierzę temperatury, badam szyjkę, planuję ciążę, uznaję to za bardzo mało dyskretne. Nie po to ovufriend jest stosunkowo anonimowe, żeby klikać "lubię to" na facebooku i informować wszystkich, że się na tym portalu jest.

    Takie jest przynajmniej moje zdanie. Nawet na tę stronę nie zajrzałam, więc nie wiem, ile ma polubień.

    MalutkaEve, Matylda36, Anoolka, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Kali, że ostrożność ostrożnością, ale wiele z nas o tym czasem nie myśli, pisząc różne rzeczy..A chodzi tylko o to, bu zrobić dostęp do niektórych rzeczy tylko dla zarejestrowanych użytkowników :)

    biedronka1982, celia, rybka lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 września 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki nie można mówić że się nie myśli. To jest internet. W takich sprawach zawsze trzeba myśleć. A skąd wiecie że kolezanki którym wszystko opisujecie są hmmm normalne???

    I coś w spr facebooka, racja kto nie chce niech unika. Bo po nitce do kłębka. Ale nadal jeśli piszemy anonimowo i nie zdradzamy personalnych szczegółów to nie ma powodów do niepotrzebnych stresów. Piszcie wszystko wiedząc że każdy was może przeczytać. Każdy! Wasza teściowa, wasz szef no i oczywiście wasi partnerzy. Nie piszmy nazw, telefonów, prywatnych maili. Piszmy ogólnie tak jakbyśmy to nie my osobiście pisały tylko osoba obok nas a my tylko wklikujemy w komputer.

    LOL.

    biedronka1982, MalutkaEve, celia, MisiaMisia, Libra lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 września 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Nie wiem jak Wy, ale ja facebookową stronę ovu omijam szerokim łukiem. Nie mam ochoty, żeby moi znajomi wiedzieli, że mierzę temperatury, badam szyjkę, planuję ciążę, uznaję to za bardzo mało dyskretne. Nie po to ovufriend jest stosunkowo anonimowe, żeby klikać "lubię to" na facebooku i informować wszystkich, że się na tym portalu jest.

    Takie jest przynajmniej moje zdanie. Nawet na tę stronę nie zajrzałam, więc nie wiem, ile ma polubień.

    Podpisuję się rękami i nogami

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 17 września 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    No oczywiście, że nie, bo wtedy musiałybyśmy się wszystkie pododawać do przyjaciółek...

    I tu nie chodzi o to, czy czytałyśmy regulamin, czy nie - mamy prawo zaprotestować. A jeśli regulaminu nie zmienią, to... przestanę płacić i przejdę na bezpłatny!!!

    Ja, np., nie płaciłam ani razu, jestem tu od stycznia i nie widzę potrzeby wykupować abonamentu, ale jesli Wasze protesty (bunt) zaskutkuje tym, że portal będzie dostępny tylko dla płacących Użytkowników (czy raczej - użytkowniczek) to się wkurzę... Nie chcę płacić, a chcę tu być!

    Jeśli chcecie wrzucać fotki lub pisac prywatne dane - to ok, róbcie to na forum, licząc się z tym, że każdy to czyta, nieważne, czy jest zarejestrowany, czy nie. Jaka jest różnica, czy czytam to ja - zarejestrowana, czy czyta to ktoś, kto w google wpisał słowo "owulacja"?! No zastanówcie się i ogarnijcie, wygląda to tak, jakby ktoś chciał zawładnąć portalem...
    Osobiście polecam prywatne wiadomości. Kalitria ma rację, popieram ją, piszemy w internecie, a tu nie ma tajemnic!

    Libra, weronika86 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 17 września 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Dobrze, że poruszyłyście temat bo obawiam się, że spora część nie przeczytała regulaminu. W końcu jako użytkowniczki może nam się coś nie podobać.
    Z drugiej strony jest to przestroga przed ujawnianiem rzeczywistych fotek czy linków do portali, na których widnieją nasze dane.

    Podpisując się pod czymś nie czytasz zasad? Regulaminu? Podpisałabyś umowę na kupno/wynajem mieszkania albo umowę o pracę lub umowę z bankiem bez czytania regulaminu?... Internet działa tak samo, Dziewczyny, zastanówcie się, ile Wy macie lat? No heloł...


    Edit: No nie mówcie, że zamknęłam wątek?!
    :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2013, 23:46

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 18 września 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia - nie zamknęłaś wątku :)

    I po kolei - ja bym chciała zobaczyć możliwość udostępniania mojego wykresu itp "zalogowanym" użytkownikom. Zalogowanym to nie znaczy "tym, które zapłaciły" :) Więc mam nadzieję, że nasz "bunt" jak to nazwałaś do tego nie doprowadzi.

    Gunia, Kalitria - można sobie mówić o wieku, o odpowiedzialności itp, a prawda jest taka, że mało osób przeczyta. Ostatnio podpisywałam umowę z prawnikiem (naprawdę bardzo dobry prawnik). Przesłała mi wzór na maila, miałam uzupełnić o swoje dane, wydrukowałam i przyniosłam jej do podpisu. NIE PRZECZYTAŁA!

    I owszem, trzeba uważać, starać się być anonimowym, nie podawać prawdziwych danych itp., ale można też powalczyć o to, żeby portale, z których korzystamy POMAGAŁY nam w zachowaniu tej anonimowości. I mi chyba o to właśnie tutaj chodzi.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale my się zgadzamy, żeby uważać na to co się pisze. Mamy co do tego zgodność.
    Rozważamy tylko opcję pewnych ograniczeń, które z różnych względów wydają się nam słuszne, a jako Użytkowniczki chcemy mieć do tego prawo.

    I o żadnym buncie nie ma tutaj mowy :) Bardziej to ulepszenie tego co jest :)

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 18 września 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:

    Ja np. mam wykres dla wszystkich, bo w sumie nie mam nic do ukrycia i nie interesuje mnie kto się dowie że staramy się o dzieciaka.

    A powinno. Kiedys te dane wykupia towarzystwa ubezpieczeniowe. Wyobraz sobie ze bedziesz chciala sie ubezpieczyc gdzies indziej a oni ci powiedza - pani jest w grupie zagrozonejk depresja bo stara sie pani od lat o dziecko, takich osob nie ubezpieczamy. Kazde dane zwiazane ze zdrowiem sa na wage zlota dla ubezpieczalni.

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Podpisując się pod czymś nie czytasz zasad? Regulaminu? Podpisałabyś umowę na kupno/wynajem mieszkania albo umowę o pracę lub umowę z bankiem bez czytania regulaminu?... Internet działa tak samo, Dziewczyny, zastanówcie się, ile Wy macie lat? No heloł...


    Edit: No nie mówcie, że zamknęłam wątek?!
    :P

    Niestety podejrzewam, że jest tu pewien procent kobiet, które regulaminu nie przeczytały. Może teraz przeczytają:) Co do wieku....Hmmmm. Rzecz względna. Czasami wiek z dojrzałością dziwnie w parze nie idzie :)

    MalutkaEve, Gunia lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    A powinno. Kiedys te dane wykupia towarzystwa ubezpieczeniowe. Wyobraz sobie ze bedziesz chciala sie ubezpieczyc gdzies indziej a oni ci powiedza - pani jest w grupie zagrozonejk depresja bo stara sie pani od lat o dziecko, takich osob nie ubezpieczamy. Kazde dane zwiazane ze zdrowiem sa na wage zlota dla ubezpieczalni.

    Coś w tym jest. Dotyczy to osób, którym zdarzyło się puścić linka do oficjalnej strony na której widnieją dane personalne. Pamiętajcie też, że jak płacimy abonament, to te nasze szczegółowe dane gdzieś są zapisane. Nikt ich przecież nie wymazuje.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    A powinno. Kiedys te dane wykupia towarzystwa ubezpieczeniowe. Wyobraz sobie ze bedziesz chciala sie ubezpieczyc gdzies indziej a oni ci powiedza - pani jest w grupie zagrozonejk depresja bo stara sie pani od lat o dziecko, takich osob nie ubezpieczamy. Kazde dane zwiazane ze zdrowiem sa na wage zlota dla ubezpieczalni.

    Ale niby skąd ubezpieczyciel będzie wiedział że Kalitria to Pani Kowalska? Przecież właśnie o tym mówię, że nie podajemy danych osobowych. A kto podaje ten trąba. 0rofl.gif

    Poza tym dziewczyny - wracając do depresji i innych - walczyć nie umiecie? Nikt NIE ma prawa tak wam powiedzieć. A nawet jak już to wyjdźmy z ciemnogradu. to jest dyskryminacja która podlega karze. Z tego można dobrą kase zebrać.

    biedronka1982, Gunia lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ