X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesteśmy widoczne w internecie...
Odpowiedz

Jesteśmy widoczne w internecie...

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    po nicku czy zdjeciu tez mnie raczej nikt nie rozpozna :)

    no nie wiem, ja miałam kiedyś kilka osób w szkole podobnych do twojego zdjęcia. zastanawiam się teraz która była najbardziej podobna :D

    MalutkaEve, Fedra, celia, MisiaMisia, Anoolka, Libra, biedronka1982, weronika86, Kfjatus, ulek lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha 0sarcastic.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Zazwyczaj nie chcemy wtrącać się w Wasze dyskusje, ale tym razem postanowiliśmy inaczej, bo czujemy, że potrzebna jest dodatkowa informacja wyjaśniająca niejasne kwestie i powody dla których to robimy :)

    Oczywiście macie racje - społeczność OvuFriend jest "otwarta na świat", czyli mogą ją również czytać niezarejestrowani użytkownicy serwisu (o powodach za chwilkę). Aby chronić Waszą prywatność, przed udzielaniem się w społeczności OvuFriend dorobiliśmy dodatkowy regulamin - łatwiejszy i przyjaźniejszy w odbiorze - aby jasno zakomunikować ważne dla nas kwestie - m.in. ten punkt "Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.".
    Po raz kolejny radzimy Wam nie podawać żadnych informacji, które pomogą Was łatwo zidentyfikować - dotyczy to każdej przestrzeni w Internecie. My nigdy nie podamy Waszych danych personalnych, nie róbcie tego i Wy. A po nicku na forum lub wykresie sąsiad lub koleżanka z pracy nie są w stanie Was zidentyfikować. Do przekazywania informacji poufnych używajcie wiadomości prywatnych OvuFriend.

    Niestety nie możemy zamknąć naszej społeczności OvuFriend "na świat", czyli udostępnić do czytania tylko zarejestrowanym użytkowniczkom. Widoczność społeczności OvuFriend dla niezarejestrowanych użytkowniczek może pomóc odnaleźć nas dziewczynom, które również potrzebują pomocy i wsparcia. Informacji i kwestii poruszanych na tym forum, szuka wiele osób starających się zajść w ciążę - wiele z Was przecież właśnie tak trafiło do OvuFriend i tym samym, miejmy nadzieję, znalazło informacje których szukało. Dzielmy się zatem naszą wiedzą, doświadczeniem i pomagajmy również innym w ich drodze do macierzyństwa, nie zamykajmy się na świat!

    Liczymy na Waszą wyrozumiałość, mądrość w kontakcie z Internetem oraz otwartość na innych :)
    Pozdrawiamy wszystkich ciepło!
    OvuFriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, bardzo dziękujemy :)

    Ale jednak jestem nadal za wnioskiem, żeby dostęp do pamiętników i naszych wykresów zrobić dla Użytkowników zarejestrowanych. Pozostałe kwestie niech pozostaną bez zmian.

    Myślę, że piszę w imieniu wielu z nas.

    MisiaMisia, Modelka, maximka84, Izaczek, gocha04 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    Super, bardzo dziękujemy :)

    Ale jednak jestem nadal za wnioskiem, żeby dostęp do pamiętników i naszych wykresów zrobić dla Użytkowników zarejestrowanych. Pozostałe kwestie niech pozostaną bez zmian.

    Myślę, że piszę w imieniu wielu z nas.

    ty masz taki superowy pamietnik ze nie wiem po co ograniczac!

    Dziewuchy - wrzućcie na luz. Seksu wam trzeba!2zlosc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 10:56

    Fedra, biedronka1982, Blysk_kotka, rybka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Dziewuchy - wrzućcie na luz. Seksu wam trzeba!2zlosc.gif


    co za dużo to nie zdrowo :D

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 18 września 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam i czytam i nie wiem czy płakać czy się śmiać...

    każda z Nas jak zakładała tu konto mogła zarejestrować się bezpłatnie więc co za problem ze jak ktoś będzie chciał poczytać co tu jest pisane zarejestruje się na lipne konto żaden problem...

    pierwszy raz się spotykam z takim problemem "otwartości na swiat" a kożystałam juz z niejednego forum...

    co z tego że ktoś widzi Nasze wykresy przecież nie są podpisane imieniem i nazwiskiem....
    co z tego ze ktoś czyta Nasz pamiętnik jeśli go udostępniami to się z tym liczymy ze będzie czytany...

    każdy na forum udostępnia to co uważa za słuszne jedna wrzuci fotki inna napisze z jakiego miasta jest...

    nikt też nikomu nie każe wciskać na FB "lubię to"...

    i na koniec co ludzi interesuje to czy ktoś się stara o dziecko i w jaki sposób sprawdza swoja płodność ktoś musiał by się bardzo dana osobą interesować by wyszukiwać ją na portalach i na forach...

    tak więc nie demonizujmy treści które same podajemy do wiadomości ;)

    a teraz mogą na mnie polecieć gromy a i tak Was wszystkie lubie zycze jak najlepiej i pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 10:59

    MalutkaEve, Matylda36, maximka84, Libra, ulek, Gunia, Selena lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee tam od razu gromy :) jak nie uwzględnią wniosku to trudno :)

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 18 września 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    eee tam od razu gromy :) jak nie uwzględnią wniosku to trudno :)


    ale co Ci to da przeciez tu się moze zarejestrować każdy kto ma dostęp do maila???
    więc jak będą chcieli czytać to i tak się zarejestrują tego się nie uniknie...

    Gunia lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, idealizuję, że rejestruje się tylko ten, kto ma podobne cele/problemy jak my...

    a tak to czytają wszyscy...

    never mind..

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Tak czytam i czytam i nie wiem czy płakać czy się śmiać...

    a teraz mogą na mnie polecieć gromy a i tak Was wszystkie lubie zycze jak najlepiej i pozdrawiam :)

    lecą gromy, gromkie oklaski.gif

    Fedra, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    wiesz, idealizuję, że rejestruje się tylko ten, kto ma podobne cele/problemy jak my...

    a tak to czytają wszyscy...

    never mind..

    MalutkaEve - postwiłas wszystki na równe nogi tym postem wliczając całą załogę OvuFiend a tera never mind!!!!???? Idź lepiej i pisz pamiętnik bo odświeżam co 5 min i nic więcej nie ma :D

    Fedra, Matylda36 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre gromkie nie są złe:)

    Fedra lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    MalutkaEve - postwiłas wszystki na równe nogi tym postem wliczając całą załogę OvuFiend a tera never mind!!!!???? Idź lepiej i pisz pamiętnik bo odświeżam co 5 min i nic więcej nie ma :D


    Ty to byś chciała od razu wszystko przeczytać :) zbieram myśli, daj mistrzowi przelać je na papier :)

    celia, MisiaMisia, biedronka1982 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    MalutkaEve - postwiłas wszystki na równe nogi tym postem wliczając całą załogę OvuFiend a tera never mind!!!!???? Idź lepiej i pisz pamiętnik bo odświeżam co 5 min i nic więcej nie ma :D

    Kalitria to że ktoś ma odmienne zdanie niż Ty, nie znaczy chyba że masz być złośliwa.
    Dobrze że Malutka poruszyła ten temat, bo pewnie dużo dziewczyn zastanowi się zanim coś napisze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuFriend dlaczego nie mogę "zalajkować" twojego posta? ale pamiętaj, że mogę Cię zgłosić;Dhehehe

    a teraz idę czytać od początku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 14:15

    MisiaMisia, Anoolka, Fedra, kalitria, Effcia28, Spero, Kfjatus, Gunia lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski luz na sterkach:) Bywamy złośliwe, kąśliwe bo hormony swoje robią:)
    Zaczepiamy, analizujemy i rozkminiamy. Nie jeden raz jeszcze poruszymy kosmos, żeby wyjaśnić jakieś kwestie:)
    Myślę, że Kalitria napisała to z przymrużeniem oka:)
    A teraz bądźmy kwiatami lotosu na niewzruszonej tafli wody. Ommmmm:)



    Martynika, Fedra, kalitria, Gunia lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia daleko mi dziś do kwiatu lotosu hehe

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 18 września 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że Kalitria pisała to żartobliwie, spokojnie, Anoolka :). I racja też w tym, że dobrze, że temat został założony, da niektórym do myślenia.

    kalitria lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 18 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja uważam ze Kalitria napisała to z przymróżeniem oka zważywszy ze adresatka postu się na niego nie obruszyła ;)

    grunt to mieć dystans do siebie i do postów na forach pamiętajmy ze nie zawsze udaje Nam sie napisać dokładnie tak jakbyśmy to chciały powiedzieć...

    i jestem za kwiatem lotosu chociaż i mnie dzisiaj raczej bliżej do kaktusa :P

    Anoolka, Effcia28 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ