X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesteśmy widoczne w internecie...
Odpowiedz

Jesteśmy widoczne w internecie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przez przypadek natrafiłam w necie - nie będąc zalogowana na OF na nasze posty, wpisy, wykresy, pamiętniki. Czy tak jest od zawsze? :/ Po wpisaniu w google treści, można znaleźć wszystko o czym piszemy...
    Nie bardzo mi się to podoba. Myślałam, że dostęp tutaj mają tylko osoby zarejestrowane... Co o tym sądzicie? Ja już napisałam w tej sprawie do Admina.

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 17 września 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nowość - Ovufriend na facebooku... Mi też to średnio leży, ale wszystkie portale, fora widać w necie, nie jesteśmy tu z imienia i nazwiska więc to nie są dane osobowe, po których można dojść kto jest kto...

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się zgodzić. Piszemy tu o naszych perypetiach, smutkach, wpisujemy często bardzo intymne rzeczy, niektóre z nas piszą gdzie mieszkają, itp.... Dlaczego WSZYSCY mają to czytać?

    I jeszcze niektóre z nas płacą za to! Mnie się to nie podoba :/

    Modelka, Elinn, Sergi, Anoolka, BOBASEK, Veri lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s. ja już nie wspominam o zamieszczonych zdjęciach...

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 17 września 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, czy przed zarejestrowaniem się przeczytałaś regulamin portalu? Jest łatwo dostępny i konkretnie napisany...
    Skoro się zarejestrowałaś to musiałaś go zaakceptować, a tam jest jasno napisane, że informacje dostępne są publiczne (prócz danych osobowych). Ja go czytałam i jedyna publiczna informacja to zdjęcie w awatarze, i, swego czasu, podałam nazwisko (które po chwili usunęłam) dziewczynom, które miały mnie odnaleźć na FB... Reszta prywaty jest w prywatnych wiadomościach, których nikt nie czyta...
    Nie wiem po co ten bulwers... sorry, jeśli Cię w jakiś sposób denerwuję lub uraziłam :?

    Libra, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uraziłaś, każdy ma prawo do swojego zdania a punkt 5 regulaminu znam, nie sądziłam tylko, że zakres udostępnionych danych będzie taki szeroki. I może mi to po prostu przeszkadzać.

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 17 września 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to tam lata, jeśli nie będe chciała żeby coś o mnie było wiadomo to o tym nie napiszę, pisząc i udostępniając mój pamiętnik dla wszystkich godzę się z tym że będzie on komentowany i czytany , więc mi to nie przeszkadza. Co do pamiętnika to jest opcja tylko dla mnie ..forum zapewnia pewną anonimowość i wiadomo o nas tylko tyle ile same opowiemy .. nie mamy się czego wstydzić przecież ostatecznie świetne z nas kobietki :)

    MalutkaEve, rewelka, Matylda36, Libra, weronika86, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak masz rację :) może niepotrzebnie robię problem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s. choć fajnie jakby była opcja w pamiętniku "tylko dla zarejestrowanych Użytkowniczek"

    Blysk_kotka, Jus1985, Furia, Anoolka, Libra lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 17 września 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zdecydowanie taka opcja by się przydała..

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napiszę do Admina :) a co mi tam :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietnik tylko dla zarejestrowanych - to jest mysl! To samo z wykresem, nie wiem, czy jest juz ta opcja. Ogolnie, jak Blysk_kotka zauwazyla, tyle o nas wiadomo,co same powiemy, w zwiazku z tym szanujmy nasze dane osobowe. Nie tylko tutaj zreszta. To jest takze powod, dla ktorego nie korzystam z facebooka i innych takich. Trzeba po prostu uwazac i sie nie obnazac. W przenosni i doslownie! :-)

    MalutkaEve, Libra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może któraś napisze do Admina o wykresie? jestem też za :) o pamiętnikach już napisałam :)

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 17 września 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo właśnie - opcja "widoczne tylko dla zarejestrowanych" byłaby super - i pod postami, i pod wykresem, i pod zdjęciami itp. Pamiętnika nie piszę, więc nie wiem ;)

    Adminie - weź to pod uwagę!!! A na ovufriend na FB nie wchodzę, jeszcze mnie nie pogięło na tyle, żeby wszystkim moim znajomym wszem i wobec rozgłaszać, że staram się o dziecko i jakie mam cykle...

    MalutkaEve, biedronka1982, celia, Anulkaa, AGA 30, Konwalia, Anoolka, BOBASEK, wyspa, nezumi lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Noo właśnie - opcja "widoczne tylko dla zarejestrowanych" byłaby super - i pod postami, i pod wykresem, i pod zdjęciami itp. Pamiętnika nie piszę, więc nie wiem ;)

    Adminie - weź to pod uwagę!!! A na ovufriend na FB nie wchodzę, jeszcze mnie nie pogięło na tyle, żeby wszystkim moim znajomym wszem i wobec rozgłaszać, że staram się o dziecko i jakie mam cykle...
    MalutkaEve wrote:
    może któraś napisze do Admina o wykresie? jestem też za :) o pamiętnikach już napisałam :)

    Zalatwione, napisalam!

    MalutkaEve, Modelka, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu mamy się tu czuć super dobrze, prawda? :D 0dance.gif

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 17 września 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam!

    biedronka1982, MalutkaEve, Anoolka lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve zgadzam sie z toba w 100%....
    na podstawie roznych wypowiedzi na prawde nie jestes do konca anonimowa. Imie meza, dni urlopu, wiek, problem, nazwisko lekarza- przeciez wiecie ze rozne rzeczy tu padają....

    Modelka, MalutkaEve, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im więcej z Nas napisze do Admina tym lepiej :)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 17 września 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uwazam ze to jest chore po to jest forum zeby tu pisac w zaufanym gronie a nie sie chwalic i gadac o tym gdzie popadnie wiec tez bardzo mi sie nie podoba ze ovu jest dostepne dla wszystkich xwlaszcza ze nie jestesmy juz takie do konca sobie obce znamy swoje historie odczucia imiona mezow dzieci przyszlych i obecnych miejsca zamieszkania itd wiec jakbym chciala sie z kazdym tym dzielic to bym tak zrobila napisze do admina bo mi to wszystko nie lezy

    biedronka1982, MalutkaEve, Anoolka, wyspa lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ