X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu to chyba tez zalezy od dnia przy tych pozycjach. Ale razczej nie eksperymentujemy z tym jakos duzo mamy swoje ulubione pozycje i bardzo czesto ze tak powiem z nich korzystamy.
    Z takich standardowych to ja nie lubie za bardzo na jezdzca mimo ze maz uwielbia ale nie dlatego ze cos mnie boli czy mi niewygodnie czy cos tam jeszcze innego ale nie ma szans zebym w tej pozycji doszla nie ma mowy po prostu. Wiec generalnie mozemy w takiej zaczac ale skonczyc inaczej :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra

    ja na takiego hm pochylonego jeźdzca to najczęściej dochodzę przez penetracje. Właściwie tylko tak ;) heheh

    Ja generalnie lubie rządzić trochę i dobrze odnajduje się w pozycjach jak jestem do góry, ale potrzebuje też, żeby mnie mój silny mąż tak wziął :) i lubie jak on jest do góry a ja owijam mu się nogami i mam miednice w powietrzu. On chyba też to lubi.
    Na takie siedzenie okrakiem na sobie, próbowanie w pozycjach siedzących to musi być dzień.. I zwykle to chwila i koniec..
    A na pieska żabke czy co tam podobnego to średnio lubię bo mi cycki latają tak, że masakra :) więc tylko chwila.. Żeby mąż miał uciechę :D A potem zmiana..

    No i nigdy nie próbowałam na stojąco.. A to mnie ciekawi.. Ale to jak na wakacje pojedziemy :D bo w domu to średnio po ścianach latać u mnie ;D Mama przyszła by może sprawdzić gdzie obrazki wieszamy :D albi czy meble przestawiamy :D

    A jakie wy macie ulubione? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Tu to chyba tez zalezy od dnia przy tych pozycjach. Ale razczej nie eksperymentujemy z tym jakos duzo mamy swoje ulubione pozycje i bardzo czesto ze tak powiem z nich korzystamy.
    Z takich standardowych to ja nie lubie za bardzo na jezdzca mimo ze maz uwielbia ale nie dlatego ze cos mnie boli czy mi niewygodnie czy cos tam jeszcze innego ale nie ma szans zebym w tej pozycji doszla nie ma mowy po prostu. Wiec generalnie mozemy w takiej zaczac ale skonczyc inaczej :P
    A jakby przy pozycji na jeźdźca Maz stymulowałby jednocześnie łechtaczkę - moja ulubiona kombinacja

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag

    mój generalnie łapie za cycki albo za pośladki.. Bardzo lubię jak mi tak własnie dupkę ściska hahaha :) Przy pochylonej pozycji łechtaczka stymuluje się trochę sama.. Tzn ja czasami muszę wejść i wyjść.. ale ogólnie dzieje się samo :D

    Słyszałam, że tak można jeszcze na łyżeczkę z tą stymulacją . ale nie testowałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 15:59

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Uwielbiam seks na stojaco maz tez, najlepiej sie nam sprawdza jak jestem w szpilkach lekko pochylona do przodu.
    Wszelkie pozycje od tylu tez bardzo lubimy oboje. Poza tym nie wiem jak to sie nazywa ale lubimy jak maz jest bokiem a ja tak jakby prostopadle do niego, nie wiem jak to inaczej opisac ja to nazwywam rozgwiazda :D

    Ag1988
    Nie dochodze inaczej niz przez stymulacje lechtaczki ale na jezdzca to nie pomaga nawet niewazne czy sama bym to robila czy maz nie udaje mi sie dojsc i koniec.

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    nie umiem sonie wyobrazić tej rozgwiazdy hehe

    No ja właśnie na tych tyłem to cyckami w twarz prawie walę.. Średnie uczucie, jak mi się to tak trzęsie.. Boje się, że mi się wszystko pourywa :D heh Musiałabym stanik sportowy założyć.. ale on nie jest już taki seksi hehehe ;)
    albo jedną ręką trzymać,, ale to w ogóle zero frajdy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:03

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja nie umiem tego opisac i tyle :D
    sprobuj kiedys sie oprzec na koldrze/poduszkach, albo przerzuc koldre przez rame lozka i sie oprzyj wtedy nic nie lata a ja np bardziej czuje wtedy stymulacje i glebiej bo jestm bardziej wypieta. szczegilnie przy oparciu sie o sama koldre zwinieta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:06

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm. no tak musiałabym to "ustabilizować bardziej"/...

    Stół do sypialni wstawie i to rozwiąże wszystkie problemy pozycji w tył :D hehehe

    Nic dopiero 16 a ja seks najwczęsniej o 20..

    Ale mnie teraz lewy jajnik kłuje..
    Może to owulacja.? :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty w 7dc nie za wczesnie? Ale podzialac to jak najbardziej.
    U mnie 15 dopiero i nie wiem nawet kiedy maz wroci z pracy bo ma nienormowane godziny ale mam nadzieje ze wczesnie bo mi sie teraz chce tak na stojaco :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    u mnie jest 16 dc. wiec możliwa owu. :)

    ale 7 dni biore ovarin :) hehe

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa no to jak najbardziej mozliwa :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo u nas dzisiaj dzień <3 więc podczytuję hahah może coś nowego, a ja wiem o co chodzi z tą "rozgwiazdą" też lubimy :) A ja się przyznam że u nas to najczęściej po bożemu, na jeźdzca,na pieska albo ta "rozgwiazda" :D Trzeba coś nowego będzie spróbować :)
    Ja wczoraj gratisowy test owulacyjny zrobiłam i kreska wyszła już całkiem całkiem a to dopieor 6dc, ciekawa byłam jak się one zachowują przy clo ale powiem Wam że bez tej stymulacji to ja takich testów nawet w 10dc nie miałam. I mnie też kłuja jaja ale to tak jak wiadomo clo :)
    Nefre to Ty ten sam dzień cyklu co ja :D -> już zerknęłam też wyżej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:24

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade do sklepu szukac gorsetu a potem do domu mam nadzieje ze maz dzis wszybko wroci :D

    Abi dobrze wiedziec ze ktos rozumie o co chodzi z ta pozycja bo juz myslalam ze my jacys dziwni jestesmy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:25

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko wrócę z pracy, to biorę Męża w obroty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdzcir w necie obrazek to też zrozumiem =)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 476 280

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrócę do domu to poszukam :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    Poszukam i sprawdzę czy to na pewno to hehe tak tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam sb cos ladnego kupic...
    I jak zawsze to co mi sie podoba to albo maly rozmiar albo duzy...
    Ch*j w tych sklepach bylo hehe
    Zamówię sb przez neta razem z kajdankami ze skorki :) bo mi sie podobaja strasznie hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ag

    mój generalnie łapie za cycki albo za pośladki.. Bardzo lubię jak mi tak własnie dupkę ściska hahaha :) Przy pochylonej pozycji łechtaczka stymuluje się trochę sama.. Tzn ja czasami muszę wejść i wyjść.. ale ogólnie dzieje się samo :D

    Słyszałam, że tak można jeszcze na łyżeczkę z tą stymulacją . ale nie testowałam :)

    Tak na łyżeczkę też tak można właśnie i też całkiem to miłe ;) Generalnie to grunt żeby dwie strony były zadowolone. U nas w zasadzie różne pozycje, oprócz seksu analnego.. kiedyś próbowaliśmy i koszmar - jak dla mnie..

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia czyli zakupy nie udane? Dobrze że jest net i można sobie poradzić:-) jejuuu mąż mi tak chrapie że chyba go udusze...

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ