X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.google.pl/search?q=pozycje+seksualne&tbm=isch&ved=2ahUKEwiYxLiw7tTeAhUfgKQKHZL0CfwQ2-cCegQIABAC&oq=pozycje+seksualne&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3471.5338..6128...0.0..0.128.1223.1j10......0....1.M5WuXQSobA4&ei=PpjsW5itGJ-AkgWS6afgDw&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&biw=360&bih=631#imgrc=X5_wOLvpbxJ6XM

    Cz o coś takiego chodziło?

    https://www.google.pl/search?q=pozycje+seksualne&tbm=isch&ved=2ahUKEwiYxLiw7tTeAhUfgKQKHZL0CfwQ2-cCegQIABAC&oq=pozycje+seksualne&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3471.5338..6128...0.0..0.128.1223.1j10......0....1.M5WuXQSobA4&ei=PpjsW5itGJ-AkgWS6afgDw&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&biw=360&bih=631#imgrc=TtJX8duVc4GwNM

    My ostatnio tak się bawimy :) dziś było mega

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 466 229

    Wysłany: 14 listopada 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka mniej więcej o coś takiego mi chodziło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 23:18

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024
    ▫️02/04 - monitoring 20 pęcherzyków na prawym jajniku i 1 lub 2 na lewym
    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️08/04 - monitoring 28 🥚 na prawym i 5 🥚 na lewym
    ▫️10/04 - drugi podgląd; ryzyko OHSS
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚
    ▫️13/04 - 19 dojrzałych z czego 11 się zapłodniło
    ▫️15/04 - dzień 3-ci: 7 dobrze rokujących
    ▫️17/04 - info dzień 5-ty ⏳️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    https://www.google.pl/search?q=pozycje+seksualne&tbm=isch&ved=2ahUKEwiYxLiw7tTeAhUfgKQKHZL0CfwQ2-cCegQIABAC&oq=pozycje+seksualne&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3471.5338..6128...0.0..0.128.1223.1j10......0....1.M5WuXQSobA4&ei=PpjsW5itGJ-AkgWS6afgDw&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&biw=360&bih=631#imgrc=X5_wOLvpbxJ6XM

    Cz o coś takiego chodziło?

    https://www.google.pl/search?q=pozycje+seksualne&tbm=isch&ved=2ahUKEwiYxLiw7tTeAhUfgKQKHZL0CfwQ2-cCegQIABAC&oq=pozycje+seksualne&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3471.5338..6128...0.0..0.128.1223.1j10......0....1.M5WuXQSobA4&ei=PpjsW5itGJ-AkgWS6afgDw&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&biw=360&bih=631#imgrc=TtJX8duVc4GwNM

    My ostatnio tak się bawimy :) dziś było mega
    Moj ta 1 nazywa na leniucha haha nie wiem czemu...
    Ale tez obie lubimy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Phia czyli zakupy nie udane? Dobrze że jest net i można sobie poradzić:-) jejuuu mąż mi tak chrapie że chyba go udusze...
    Nie udane i to bardzo...
    Ale coz zrobic... Dzis sb pokukam na necie co ciekawego jest heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    A czegoś konkretnego szukasz? :)

    Dziewczyny nie testowałam tej pozycji.. hehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj też było fajnie hehehe Poza późniejszym chrapaniem hahaha Jeszcze trochę i poszłabym spać na kanapę... A ogólnie noc słaba bo się budziłam co chwila, oblana jakimiś potami jakbym gorączkę miała ale nie miałam. Jeszcze dzisiaj jutro i weekend :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj był jeździec.. Coś czuję, że płodne wczoraj mocno były , a u nas środa - mąż na piłce, więc nie można było za dużo oczekiwać.. :)
    Ale.. jednak siły znalazł :D

    Abi

    A Ty masz jakieś plany na wikend? :)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sam wprowadził u nas nowy system :D jeśli tak można to nazwać,Staramy się co 2gi dzień tak jak kazał lekarz i wtedy jeden dzień robimy jak ja chcę, w jakiej pozycji, a drugi jak On chyba że coś nam nie pasuje :D
    Plany są takie że w sobotę podobno wyjście mamy z pracy od męża ale średnio mi się chce iść. Impreza jest organizowana przez producenta z którego artykułów korzystają i to będzie zbieranina "konkurencji" jakoś nie widzę tego... A w niedzielę impreza z okazji roczku syna brata. A szczerze mówiąc wolałabym zostać spokojnie w domu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe AbI

    lekarz kazał Wam co drugi dzień ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laseczki niezle nimfomanki z Was przy tej plodnsci :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    U nas wczoraj był jeździec.. Coś czuję, że płodne wczoraj mocno były , a u nas środa - mąż na piłce, więc nie można było za dużo oczekiwać.. :)
    Ale.. jednak siły znalazł :D

    Abi

    A Ty masz jakieś plany na wikend? :)
    U nas tez ta pozycja wczoraj! Kobiety góra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Odezwała się największa zakonica :P nie rozśmieszaj mnie :)
    Powiedz lepiej jaka pozycja jest najlepsza hahaha

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    hehe AbI

    lekarz kazał Wam co drugi dzień ? :)
    Własnie tak, co 2 dzień wg niego jest optymalnie. Plemniki nie mogą być ani za stare ani nie dojrzałe jak to on stwierdził. Więc się stosujemy :)
    Też przyłączam się do tej pozycji hehe

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a my tak codziennie, czyli może mam nadmiar plemników w swoim organizmie :P Zaraz będę ich miała więcej niż mąż. Hihi
    Wczoraj to Wam powiem że mąż mnie ściął pytaniem czy miałam już te owulacje czy nie? Mi od razu czerwona lampka śie zaświeciła, że chce się bzykać na siłę, bo zabieraliśmy sie do tego jak pies do jeża. Wyszło naprawde extra i mówił że źle to zrozumiałam.
    Teraz mamy z 3 dni przymusowej przerwy bo mąż na szkolenie jedzie.

    Mama dziś do mnie zadzwoniła z pytaniem czy umówiłam się już do jej lekarza gina. W tajemnicy powiedziła też tacie że się staramy. Aż mi przykro. Teraz zacznął się pytania i lawina złotych rad. Mam nadzieje że dość dosadnie jej powiedziałam co myślę i żeby mnie nie męczyła. Ale wątpie w efekt.

    I temat mojej teściowej temat rzeka. Pisałam tu że myślę o odkupieniu punktu aptecznego. Tylko kasy brak. A teściowa męzowi powiedziała że ona kase wyłoży, działalność będzie na nią, ja mam prowadzić - czyli ona się nie interesuje, a jak się uda to przepisze to na mego męża i szwagierkę. Co o tym myślicie?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Zastanawiam się co do tej teorii co drugi dzień, le to chyba trzeba mieć chociaż większe pojęcie kiedy owu wystąpi.. Sama nie wiem :)
    Kiedyś jak testowałam co drugi dzień to wychodziło na to, że jak miał być ten co drugi to coś wypadło i wtedy były 2 dni przerwy :>

    Konieczynka
    Ech nie ma to jak pomoc starych :> którzy dzieci zrobili za pierwszym strzałem..

    Z tą apteką to zależy od rodziny.. Z niektórymi spółki rodzinne to porażka.. Musisz sama wiedzieć, czy dadzą Ci wolną rękę rzeczywiście..
    No i jak przepisze na męża i szwagierkę, to co ta szwagierka będzie z tym majątkiem robić.. - wtrącać się mocno, zysku jej będziesz muisiała odpalać? księgi pokazywać? Nie wiem. Będziesz miała możliwość odkupienia tej drugiej połowy?

    generalnie ryzykujesz to, że będziesz prowadziła biznes dla kogoś, a nie dla siebie - czyli to co robisz teraz.
    Z tą różnicą, że na własnej działalności to jest trudniej na pewno.. Ale to już omawiałyśmy :)


  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam zalecił co 2gi dzień od 10 do 25 dc :D to takie minimum, ale przyjmując że plemniki w organizmie kobiety przeżyją te 48h a niektórzy nawet twierdzą że i 5 dni ale to już gruba przesada według mnie to tak naprawdę cały czas czekają na uwolnienie komórki żeby ją zapłodnić. Ale tych teorii już tyyyyleee się naczytałam że :) My mamy słabą morfologię nasienia więc nie wojujemy codziennie... Bo już wtedy to w ogóle by było bardzo słabo...

    Konieczynka, tak jak napisała Nefre.... W zależności jakie macie stosunki w rodzinie, jak żyjesz ze szwagierką... Ja bym się chyba na coś takeigo nie zdecydowała... a co na to Twój mąż?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 11:13

  • najra88 Autorytet
    Postów: 466 229

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    U nas z seksu nici maz dopiero o 23 wrocil z pracy :/ Niecierpie jego pracy :/
    Ale za to zakupy byly udane i znalazlam to czego szukalam ;)

    Konieczynka
    Tesciowa ma "zajebisty" pomysl ty miej wszystko na glowie ale ktos inny bedzie wlascicielem. Az szkoda slow na to...

    Abi
    U nas tez lekarz zalecal seks co dwa dni bo ponoc to ma jakis wplyw na jakosc plemnikow. Jakos specjalnie w to nie wnikam :P

    Nefre
    Kochana dobrze ze u Ciebie wieczor udany ;) Ja nadal chodze sfrustrowana xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 11:15

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024
    ▫️02/04 - monitoring 20 pęcherzyków na prawym jajniku i 1 lub 2 na lewym
    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️08/04 - monitoring 28 🥚 na prawym i 5 🥚 na lewym
    ▫️10/04 - drugi podgląd; ryzyko OHSS
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚
    ▫️13/04 - 19 dojrzałych z czego 11 się zapłodniło
    ▫️15/04 - dzień 3-ci: 7 dobrze rokujących
    ▫️17/04 - info dzień 5-ty ⏳️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teorie są różne, jedni twierdzą, że im częściej tym lepiej, ale te dwa dni to słyszałam też, że najczęściej mówią :D

    Abi zgadzam się z tym,że te plemniki to tam wytrzymają teoretycznie dłużej.. Ale ja mam takie podejście, że jak jeden dzień nie mam ochoty ( co mi się rzadko zdarza), to chociaż na drugi mam ;) A tak różnie wypada.. Może w nowym cyklu przetestuje wersje co dwa dni haha ;)

    Ja z moją teściową bym na to nie poszła. Bo moja teściowa bardziej dba o interesy swoich córek niż nasze. I jestem pewna, że źle bym na tym wyszła. Poza tym jakby mi powierzyła swoje pieniądze i ja bym je zmarnowała, to by było w ogóle przejebane :> Zapomniałaby nie tylko o imieninach, ale o tym,że w ogóle ma synową :D Ona jest strasznie pamiętliwa.

    To dużo zależy od osób, relacji w rodzinie..
    Sam pomysł super, tylko Ty wiesz jacy oni są :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee no na siłę nie ma co, u nas często jest tak że jak nie mamy ochoty albo sprzeczka to na siłę nie, ale mąż zawsze rano ma chęć więc nie ma spiny :D

    Haha nie bez powodu te dowcipy o teściowych? :D Chociaż ja na moją jak narazie narzekać nie mogę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    Ja na swoją mogę i będe to robić :) Ale ona ma po prostu takiego pecha, że jej dzieci tak źle trafiły.. Cała 4 :D

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ