X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i tylko nie mowicie mojemu mezowi hehe
    Dostalam po buziaku :D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe phia zachowamy tajemnice.

    Mój młody chyba był mega zmęczony. Nic mu nie pasowało. W biedrze akcja bo chce zwierzaka (swoją drogą ma ktoś naklejki na zbyciu bo już nie mogę słuchać tych piskow), z samochodu nie chciał wysiąść, coś się obraził bo źle otworzyłam czy zamknęła drzwi auta, zaczal kłaść się na chodniku z płaczem, w domu to samo.
    Na szczęście już śpi. Bardzo wcześnie jak na niego bo zwykle do 21 biega. Ale w przedszkolu nie spał i taki maruder.
    Was też to czeka. Hehe szybciej niż myślicie.

    Wiecie jak mi mój trzylatek wczoraj napyskowal? Świecil latarka po ścianach i mi po oczach. Więc go proszę żeby starał się w oczy mamie nie świecić bo mi już oczka bolą. Ten mi na to : nie mów już tak do mnie bo mi już uszka bolą.
    I co powiesz?
    Za to jak daje buziaki wymiata. Mówi mamo jeszcze w nosek i w włosy. :)

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halooo a co tutaj taka cisza? Czyżby zmęczone po nocce ? :) Ale buro dzisiaj za oknem...

    Konieczynka jaki mały cwaniaczek heheh na pewno wesoło z tymi pociechami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze,że dziś piątek :)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dobrze,że dziś piątek :)
    Zdecydowanie dobrze! Jutro zamierzam sie zabunkrowac z Mężem w domu i na spokojnie nacieszyć sie ...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag zazdroszczę... u nas kolejne wyjście w sobotę i w niedzielę też... buuuuu ja już mam dośc, nawet nie mam chęci na Sylwestra nigdzie iśc pomimo że jeszcze trochę czasu :D Ten rok za bardzo owocował w imprezy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90

    a ja bym na jakąś taneczną imprezę wyskoczyła :)
    w tym roku była osiemnastka tylko kuzynki, i wesele gdzie byłam w delegacji i koooniec.
    Na sylwestra z natury nie chodzimy bo zawsze jest problem z transportem, do tego kosztuje to tyle samo co dwie imprezy np. andrzejki i karnawał.. Więc jak już to tylko jakieś domówki.. A tam się więcej pije niż tańczy :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłam Ci połowę odstąpić :D Mieliśmy 5x wesele, 2x chrzciny teraz byliśmy na balu w poprzednim tygodniu jutro taki niby bankiet firmowy, po jutrze urodziny (roczek) i już mam dość :)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mogłam jakąś imprezę odstąpić z tego sezonu:
    5x wesele
    2x chrzciny
    1x komunia
    1x roczek
    i idziemy na sylwestra ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj zamiast wymeczyc meza...
    Meczylam sie sama... Bolal mnie żołądek... Nie wiem od czego i po co heh

    Ostatnio co chwile mnie cos boli i kluje...
    Wkurza mnie juz to...
    Musze isc sb kupic cos na uchooo... Zapobiegawczo bo czuje jak jest zatkane i pobolewa jak dotykam...

    Czyzby po 7 latach pierwsze zwolnienie sie szykowalo :/ przynajmniej bym sb odpoczela hhaha

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam jakąś ciężką głowę... Kawy trzeba się chyba napić :) Koniec tygodnia pracy a ja nie mam chęci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ucho mam w domu geranium.. Takie zioło. Wkładasz z gazą i wyciągasz całe zło :)

    Roczków i chrzcin nie liczę.. :) To nie imprezy.. Tak jak komunia.. Liczy się tam gdzie jest dens..

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A ja wczoraj zamiast wymeczyc meza...
    Meczylam sie sama... Bolal mnie żołądek... Nie wiem od czego i po co heh

    Ostatnio co chwile mnie cos boli i kluje...
    Wkurza mnie juz to...
    Musze isc sb kupic cos na uchooo... Zapobiegawczo bo czuje jak jest zatkane i pobolewa jak dotykam...

    Czyzby po 7 latach pierwsze zwolnienie sie szykowalo :/ przynajmniej bym sb odpoczela hhaha
    Phia na zatkane ucho polecam świecę, tu link do artykułu o tym:
    https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/metody-alternatywne/swiecowanie-uszu-na-czym-polega-efekty-swiecowania-uszu-aa-qQ2E-44D5-cT8S.html

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak pojde do apteki hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ag zazdroszczę... u nas kolejne wyjście w sobotę i w niedzielę też... buuuuu ja już mam dośc, nawet nie mam chęci na Sylwestra nigdzie iśc pomimo że jeszcze trochę czasu :D Ten rok za bardzo owocował w imprezy :)
    U nas piątek u znajomych... ale sobota winko, dobry film i ... po ciężkim tygodniu - potrzeba takiego oddechu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 10:10

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam chęć na takie poleżenie a nawet spanie przed tv. My w sypialni nie mamy telewizora, jak mieszkałam jeszcze sama to w swoim pokoju miałam i potrafiłam pół nocy oglądać. A jak zamieszkaliśmy to stwierdziłam że sypialnia to sypialnia :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to dziś samotny wieczór z synkiem, mąż nadal na szkoleniu. Miałam jechać do rodziców póki małż nie wróci, ale po tym jak mama na mnie napada z swoim Ginekologiem i powiedziała w tajemnicy ojcu że się staramy... Ehh. Żałuje że jej powiedziałam, zero wsparcia, tylko wciskanie chorób we mnie.
    Jutro wybierzemy się do koleżanki syna z przedszkola, mieszkają niedaleko. Dzieciaki się pobawią a my może wypijemy kawe w spokoju :)

    Phia ibuprofen 3x1 i otinum do ucha jak boli. Tylko nie ma pusty żołądek skoro i tak już Ci dokuczał, ewen jakąs osłone na żołądek typu pantoprazol lub omeprazol :)

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żałowałam mocno, że zdążyłam powiedzieć mamie i teściowej, że jestem w ciąży.. Potem jak poroniłam to miałam ich szczerze dość..

    teraz myślę, że gdyby nie to to by mi cały czas teściowa srała,że najwyższy czas na dziecko, a to było może gorzej..
    Więc nigdy nie wiadomo, czy dobrze czy źle..

    Raz ją dobrze spławisz to zrozumie, że to dla Ciebie trudny temat.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie mówiłam to były non stop pytania, wystarczyło powiedzieć 2 "zaufanym" osobom w rodzinie i pytania się skończyły :] :)

    Ogólnie mam mega lenia, nie mogę się ogarnąć :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka mam to co mowilas hehe

    Wrocimy to maz musi ladnie podac kropeleczki hehe
    Jak nie brałam tabsow to teraz co chwile haha
    Jak lekoman xD

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ