X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 października 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mniej słońca to i może fakt że kazał zwiększyć.
    Ja mam krokiety ale mama robiła więc tradycyjne :) Ona nie rozumie jak niektórych rzeczy nie chcę jeść :) W sobotę robiłam chili con carne z fasolą kukurydzą pomidorami krojonymi i ryżem ale w domu nie bardzo smakowało. Ja z kolei mogę wcinać kasze gryczaną, bulgur itp. i może być sama kasza + warzywa z patelni :) A mam się dziwi jak mi to smakuje hehe
    Phia a pierożki z czym ? :)

  • MarinLeo Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 29 października 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pozostały mi po staraniach 6 sztuk conceive plus, inofem ok 100saszetek oraz ovarin 45 tabletek. Ogólnie nie wiem czego to zasługa, ale zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań i już nie było mi to potrzebne. Obecnie jestem w 31tc. Jeśli któraś jest chętna to odsprzedam zestaw bądź osobno. Dodam, że używałam na przemian inofem i ovarin ok. 2 miesiące wcześniej zanim zaczęliśmy się starać. Jeśli któraś jest chętna to zapraszam. Email [email protected]
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi robie ruskie...
    Niby dla nas lepiej jak ziemniaki sa ugotowane dzien przed wiec tak bd... Twarog chudziutki... Eee no chyba mozemy hehe
    A dla mojego normalne zrobie xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 12:51

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 29 października 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, nie chcę podważać kompetencji lekarza. Niby duzo tej witaminy bo 3tys + w miosytogynie jest 1,5tys. Ale skoro tak wypisał :) Czytałam też artykuł że powinniśmy brać 8tys na dobe, a jeszcze pare lat temu nikt nie brał witD i było dobrze. Była na recepte tylko (vigantoletten 500 i 1000 - teraz bez rec.1000 i 2000)
    Pogubic się można.

    Ja biore tylko miosytogyn juz trzecie opakowanie, cykle nadal dziwne, ale to pewnie zasługa duphastonu. Nigdy plamień nie miałam a teraz przed @ 2-4dni plamienia.
    Szczerze mam dość starań i bardzo chciałabym o nich zapomnieć i skupić się na czymś innym. I nie moge się zebrać z telefonem do swojej lekarki. Bo ostatnio mi powiedziala że teraz to juz musi się udać, tak się nastawiłam i bolało rozczarowanie. A jak miałoby się nie udać to mam mnie sprzedać koledze, który zajmuje się leczeniem niepłodności. I się boje... Zacznie się walka o dziecko tak na grubo.

    Ostatnio mi się śniło że mój mąż ma nową żone i córke z nią. Wstałam wymęczona. Okropny sen.Kazałam mu się przepraszać że tak mi się śnił :P

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 października 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooooo ruuuskieee wpraszam się!! :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 października 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynko mój niby się też zajmuje niepłodnością, i obawiam się nadchodzącego cyklu ze stymulacją bo już nie będzie spontaniczności. Kurcze monitoringi i sexik na hasło że to już... Ojj nie tak to miało być...

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 29 października 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Konieczynko mój niby się też zajmuje niepłodnością, i obawiam się nadchodzącego cyklu ze stymulacją bo już nie będzie spontaniczności. Kurcze monitoringi i sexik na hasło że to już... Ojj nie tak to miało być...

    Właśnie tego się i ja obawiam. Bedzie hasło teraz! i trzeba działać. Niby i teraz jak wiedzieliśmy że to ten czas nie się nie migaliśmy od sexu. Ale to i tak nie to.
    Nie spodziewałam się że tak długo nam się zejdzie na tym. Az nie mogę teraz uwierzyć że z pierwszą ciążą tak szybko poszło, a wtedy byłam nastawiona na dłuższe oczekiwanie.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    To w koncu ile tej witaminy bierzesz dziennie - 1,5 tys na dzien?

    Kiedyś nie brali wcale i suplementacja chyba była organiczona bo to szkoła, że wszystkie witaminy, ,które nie są rozpuszczalne we wodzie, nie są ich nadmiary wydalane z moczem, tylko zostają toksyczne dla organizmu. Bardzo bano się przedawkowania tej witaminy i związanych z nią konsekwnecje..

    A np czytałam taką szarlatańską książkę amerykańskiego psuedonaukowca, który zrobił sobie terapie wysokimi dawkami witaminy D, i twierdzi, że wyleczył sobie wszystkie zaległe kontuzje, które jego organizm przy niedoborze/niskim poziomie witaminy D, tylko zaleczał :)

    Ciekawa ksiażka, trochę naciągana.. ale wszystko oparte na ciekawej teorii,
    że niedobór witaminy D, w naturalnym środowisku człowieka, jest sygnałem że zima idzie i należy wejść w tryb oszczędny. Wiecie ludzie ubierali się w skórki, chowali do jaskini i takie tam :) Wtedy organizm zbiera zapasy na zimę, i wszystkie naprawy w organiźmie odbywają się tak tylko, żeby przeżyć. Dopiero odpowiedni poziom witaminy D w organiźmie daje sygnał, że zima się skończyła - skórki zdjęte i z gołymi falusikami biegają sobie za mamutami i łapią słońce. Zinma się skończyła, będzie dużo żarcia i można tryb oszczędności wyłączyć..
    On twierdził, że my jestesmy przez nasz tryb życia cały czas na trybie oszczędnym i tylko zwiększenie drastycznie witaminy D przyniesie efekty.. Ale dawki to osiągały 100 tys jednostek więc mega szaleństwo.
    Ale duży nacisk kładł na uzupełnianie witaminy K w odpowiedniej proporcjo do witaminy D..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOnieczynka

    Zostan przy metodzie seks codziennie :) nie poczujesz różnicy hehehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 października 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że do tej pory w te dni okołoowulacyjne staraliśmy się bardziej. Ale teraz nie będzie zmiłuj, tylko "Lekarz powiedział że trzeba a Ty zmęczony jesteś...". AhhhhU nas właśnie stuknął rok starań więc chcę spróbować stymulacji...
    A tu czekać trzeba jeszcze na @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi zapraszam hehe

    Sex na zawolanie hmm nie dla mnie....
    Odrazu nie mam na cos takiego ochoty heh
    Wole spontan i checi moje jakie mam teraz xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, czu aż tak warto na siłę.. Czasami jeden raz starczy przed owu i też w ciąże się zachodzi.. A tak na siłę, to chyba trochę psuje wszystko..
    Nie wiem kiedy do tego etapu dojdę..

    Ale tak jak mówisz - wpierw @, potem owu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka jak ty Pani Aptekarka to ja poprosze cos na wzmozenie libido haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra mam 18 cykl staran i juz wielkiego wkurwa na to wszystko ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Weź se winko strzel :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie strzele sobie dzisiaj z wesela mam jeszcze z 40 butelek :D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marihuana lecznicza podobno jest hehe

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 29 października 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia podobno maca dobrze działa na libido.

    Żanetka u nas 16 cs, zobacz jaki staż ma Phia.
    Na razie mam chęci do walki, zobaczymy jak długo.

    Zgwałcę dziś mojego bo już mi się chce ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona27091991 wrote:
    Phia podobno maca dobrze działa na libido.

    Żanetka u nas 16 cs, zobacz jaki staż ma Phia.
    Na razie mam chęci do walki, zobaczymy jak długo.

    Zgwałcę dziś mojego bo już mi się chce ;)


    A działa! Także później dwa razy dziennie jak za dawnych czasów ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka jak bd wieksze to go wykoncze chyba haha
    Tak sb zartowalam z tymi tabsami na libido...
    Zanetka cyc do gory i do przodu mi zaraz pyknie 50 i co zroboc... Dzialam dalej xD

    Jakbysmy mieszkaly blisko to co chwile u innej bysmy siedzialy na winko... Alkoholiki by sie z nas zrobily :D

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ