X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zamowilam testy owu mam nadzieję że dotra do mnie jutro ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cos sie podzialo ;) 10 dc a tu spadek temperaturki 37,2 + sluz plodny i dyskomfort podbrzusza , musze wziąć meza w obroty ;)dziwne to wszystko heh no ale ... Ale... moze akurat...

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobimy te badania. Wyjdzie co wyjdzie. Nie wiem jednak czy będzie można je powtórzyć, bo w UK prywatnie prawie nic nie zrobisz. To i tak cud, że udało się na państwowa służbę zdrowia.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Zrobimy te badania. Wyjdzie co wyjdzie. Nie wiem jednak czy będzie można je powtórzyć, bo w UK prywatnie prawie nic nie zrobisz. To i tak cud, że udało się na państwowa służbę zdrowia.
    Pewnie że tak ... no udalo się Wam :) zrobcie zrobcie choc kochana i tak trzymam kciuki ,macie juz dzieciatko to następne będzie ;);*

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poległam :-(
    po stymulacji letrozolem wyniki z dziś:
    tsh - 2,056
    lh - 0.81
    estradiol - 23.36
    prolaktyna - 19.03

    chyba co mogę zrobić to czekać na @
    jestem w punkcie wyjścia :-(

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    ja poległam :-(
    po stymulacji letrozolem wyniki z dziś:
    tsh - 2,056
    lh - 0.81
    estradiol - 23.36
    prolaktyna - 19.03

    chyba co mogę zrobić to czekać na @
    jestem w punkcie wyjścia :-(
    Kochana glowa do góry... ;* jestem z Tobą calym serduchem!!! Będzie dobrze :-) nie ten cykl to następny!!! ;*

  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi trochę smutno, bo testy nic nie wykazują narazie, raz wydawało mi się że widzę cień cienia ale niestety na następny dzień już czysto..
    Męczyłam męża od świąt jak się dało ;) A podbrzusze boli mnie od tygodnia i rzadko kiedy nawet nospa pomaga. Więc ciągle liczę na Wasze zarazki!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna23 wrote:
    Mi trochę smutno, bo testy nic nie wykazują narazie, raz wydawało mi się że widzę cień cienia ale niestety na następny dzień już czysto..
    Męczyłam męża od świąt jak się dało ;) A podbrzusze boli mnie od tygodnia i rzadko kiedy nawet nospa pomaga. Więc ciągle liczę na Wasze zarazki!
    A moze a akurat to owulacja? Ja tak mam ze okolo owu tzn przed pobolewa ale w czasie tak boli że np przy zbliżeniu zeby zaciskam kiedyś myslalam ze to przed @ bo owu mam pozno choc ten cykl mnie imponuje bo 10 dc i jakby owu sie zbliza.
    Anna a mialas potwierdzenie ze owu byla??????

  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat kupiłam testy owu w zeszły piątek zrobiłam i były dwie praktycznie tej samej intensywności i z dnia na dzień ta jedna kreska coraz jaśniejsza teraz już praktycznie niewidoczna. Pierwszy raz od porodu mam takie bóle, serio.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacteria-evil-bacteria-gross-bacteria-contaminated-gif-12118378.gif

    anna23, Magduullina, Seli, k878, Annie1981, smeg lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna23 wrote:
    Akurat kupiłam testy owu w zeszły piątek zrobiłam i były dwie praktycznie tej samej intensywności i z dnia na dzień ta jedna kreska coraz jaśniejsza teraz już praktycznie niewidoczna. Pierwszy raz od porodu mam takie bóle, serio.
    To badz dobrej mysli kochanA ;) trzymam kciuki mocno mocno ;*

    anna23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane jak tam u Was samopoczucie ... ?? Ja sie wczoraj zaogladalam na fajny dramat i padlam jak śledź byla dupa z ataku na męża :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy beda dopiero w pon ja myslalam ze owu tuz tuz bole brzucha ,jAjników a tu dzis susza.. chyba jakiś stop ... temperatury nawet nie mierzylam bo poszlam po 3 spać, mały jak tylko sie polozylam co chwilę poplakiwal ,niespokojnie spal , chyba na dobre zakonczymy drzemki po południu bo lepiej wtedy przesypia noce...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zdecydowalam sie przywitac i dolaczyc jesli moge? Moj synek konczy dzis dwa miesiace, karmie piersia i licze, ze za jakies 5-6 miesiecy bedziemy mogli starac sie o drugie malenstwo :) poki co nie mam okresu, mierze temperature, sprawdzam sluz itp. Nie wiem co z tego wyniknie.

    Magduullina, farmaceutka77, smeg lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Seli no teraz potrzebujesz czasu i obserwacji co wyniknie kiedy okres wroci itd ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak bylo u Was? :) wybaczcie ale nie nadrobie calego watku.
    Czy jakos przygotowywalyscie sie przed kolejnymi staraniami? Chyba nie ma suplementow przy kp?

    Poki co widze, ze nie mam zaburzonych temperatur, mierze po 3h snu.

    Magduullina, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy tylko i kp wrócil okres szybko ... ale to różnie bywa u kazdej inaczej.. ja jako ja tylko witaminy zarzywam dla kobiet w ciazy i kp.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina jak tam myślisz ze owu się zbliża kozę być tak szybciutko ja tez zawsze miałam później a teraz tez dużo szybciej .

    Seli u mnie jak mała weszła w 11 miesiąc i topieli jak zaczęła jes tylko raz na dobę a jak dostałam @ tonporzucila pierś całkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 12:02

    Magduullina, Seli lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopeja super gratuluje synka ❤️

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Magdulina jak tam myślisz ze owu się zbliża kozę być tak szybciutko ja tez zawsze miałam później a teraz tez dużo szybciej .

    Seli u mnie jak mała weszła w 11 miesiąc i topieli jak zaczęła jes tylko raz na dobę a jak dostałam @ tonporzucila pierś całkiem
    No jakos tak ... testy mi pewnie dopiero w pon przyjda wiec musze podjechać do rosmana dziś bo nie mam zamiaru znów przegapic kiedy ta owu będzie

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ