X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG201703_assraqs.jpg

    Caro, calanthe, Judi22, Gaduaaa, Posok82 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok super ze akcja tak szybko przebiegła i ze wszystko jest dobrze... rosnijcie zdrowo... zdrowka dla ciebie i maluszka :)

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Caro :) wstępny TP wypada na 2.12

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo pięknie magdzia! Nawet nie muszę powiększać miniaturki żeby zobaczyć tą drugą kreseczkę <3 Niech Fasolinka sobie teraz zdrowo rośnie. Czyli grudzień? Piękne Święta ;-) Planujesz betę albo szybszą wizytę u gina?

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę w sobotę a do gina zadzwonię w poniedziałek żeby nie blokować terminu HSG noi żeby mi powiedział co z luteina więc pewnie będę musiała wcześniej do niego zawitać za jakiś tydzień mysle

    ladybag, Caro lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:22

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia piękna kreska <3

    Caro bierz magnez - ja o niego pytałam swojego gina w związku z tymi moimi skurcz ami. Powiedział ze spokojnie mogę sobie brać magne b6 nawet 2x dziennie i ze tego magnezu w tabletkach się nie przedawkuje. A mówił o tym konkretnym bo on ma jakiś mleczan czy jakaś inna cholerę i się niby lepiej wchlania :)
    Mamaginekolog w 1 ciąży tez brała magnez bo właśnie miała skurcze od 20 tyg.
    I powiem Ci ze mimo iż ja juz w połowie to i tak zawsze przy każdej wizycie w toalecie wszystko oglądam.. tak już chyba będzie do końca :P
    Co zrobisz jak nic nie zrobisz no :P
    Staraj się o tym nie myśleć choć wiem ze to trudne.

    Ja się trochę uspokoiłam bo zmieniło mi się myślenie. .
    Robie wszystko co każe lekarz, biorę leki, nie forsuje się - no na rzęsach staje. Mąż dba o mnie jak o jajko. Nic już więcej zrobić nie mogę, wszystko w rekach więc martwienie się nic tu nie pomoze - w końcu to do mnie dotarło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 09:28

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki w ten piękny weekend :)

    Caro trzymam kciuki za poniedziałek na którą godzinę wizyta ?:)<3
    Karolaa jak tam po CLO? :)
    Ladybag już teraz poleci z górki za nim się obejrzysz będziesz tuliła już synka <3
    Calanthe co u Ciebie ?:)
    Magdzia PIĘKNIE piękny Marzec dla was a zaś potem Grudzień :)<3

    u mnie dziewczyny w tym cyklu bardzo czuję jajniki a dziś nawet nad ranem obudził mnie dziwny ból podbrzusza,ciężko opisać jaki bo nigdy takiego nie miałam takiego, jakby skurcz zmieszany z kującym.
    Też bym chciała żeby początek Kwietnia,początek wiosny był dla mnie magiczny a zaś potem Grudzień <3 ah jak fajnie by było ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 12:02

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia ja też mam mieć te badanie HSG decyzja kiedy ma zapaść 7kwietnia też bym chciała żeby okazało się,że nie muszę go robić :) fajnie by było :)<3

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag no właśnie poprosiłam siostrę żeby mi kupiła ten Magne B6 w aptece. Przyniesie mi po południu. Właściwie to tak się zastanawiałam i może faktycznie chodzi o ten magnez, bo ja od początku ciąży "obraziłam się" na słodycze a przed ciążą byłam strasznych łasuchem.. Czekolade 70% sobie jeszcze zażyczyłam co by ten magnez podnieść ;-) I powiem Ci, że jest właśnie tak jak piszesz. Staje się na rzęsach i to dosłownie.. Ale. Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli. Oby miał dla Nas dobry plan :*

    Judi mam wizytę na 17:00 no ale u pana E czas jest pojęciem względnym więc nie wiem o której ona dokładnie będzie hehe. Jak zwykle zresztą :-P Noo i życzę Ci żeby faktycznie wszystko przepowiadało się tak jak u magdzi. Żeby hsg nie było potrzebne :-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi w sumie czuję się dobrze :-) dzisiaj może trochę bardziej zamulona ale nie wiem czy to od clo czy po prostu na pogodę bo jutro ma padać deszcz i wgl cały następny tydzień :-\ ech z tą wiosną to nie tak pięknie jak miało być. Dziś pewno ostatni taki ładny dzionek.

  • malgos91 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a mi jest tak smutno...:( Moja bratowa za kilka dni ma termin porodu (zaszła w ciąże niecały miesiąc po ślubie, ja mielismy slub 3 mies po niej) i cały czas wszyscy w rodzinie mówią o jej ciąży. Nie widzą, ze mi to sprawia przykrość;/ Nie wiem, czy tak ciężko się domyslic, co ja czuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos91 przykro mi ale na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że nie tylko Ciebie te wszystkie słowa ranią. Każda z nas miała, bądź ma podobną sytuację. Nie przejmuj się nie jesteś sama :-) a jak długo się już staracie?

  • malgos91 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 miesięcy, najbardziej boli to, ze brat i bratowa nie planowali Dzieciątka...bo bratowa miała skupić się na kształceniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się na pewno niedługo i Wam się uda czego oczywiście życzę Wam z całego serduszka ❤ Badania podstawowe robiliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 14:41

  • malgos91 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:) Wam też życzę szybkiego bycia Rodzicami;) Ja robiłam badania, a Mąż nie chce się przekonać do ich zrobienia...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że z Tobą wszystko ok? Warto przekonać męża by zrobił b.nasienia to bardzo ważne przy staraniach bo często wychodzi problem po stronie mężczyzny ale wiem że faceta ciężko namówić ;-) mam jednak nadzieję że niedługo zajdziesz w ciążę i badanie nie będzie potrzebne :-)

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos91 wrote:
    Kochane, a mi jest tak smutno...:( Moja bratowa za kilka dni ma termin porodu (zaszła w ciąże niecały miesiąc po ślubie, ja mielismy slub 3 mies po niej) i cały czas wszyscy w rodzinie mówią o jej ciąży. Nie widzą, ze mi to sprawia przykrość;/ Nie wiem, czy tak ciężko się domyslic, co ja czuje...

    Malgos, jesteśmy z mężem po ślubie przeszło 6 lat, razem 12. Od samego początku naszej znajomosci chcieliśmy mieć dziecko - tak naprawdę z pomocą lekarzy walczymy o dziecko od 6 lat i uwierz mi, ze przez ten czas wszystkie moje koleżanki zaszły w ciaze. Te, które chciały i te którym to nie było w głowie..wiem co czujesz, tak jak każda z Nas tu starających sie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 15:24

    Długa droga za nami..
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:22

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, jak się czujesz po Cleo? Ja byłam na monitoringu, mam tłusty pęcherzyk i jutro dostanę prengyl na pękniecie, ale niestety będę musiała gdzieś szukać pielęgniarki na pogotowiu, bo sobota, a jak nie znajdę to sama sobie zrobię:)

    Pozdrawiam Dziewczyny weekendowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 18:08

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 1005 1006 1007 1008 1009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ