X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam nowy wątek dla wszystkich starających się już jakiś czas, dla tych które czekają na swoje szczęście i starają się nie zwariować. Mimo tylu prób, czasu który płynie jak szalony i specyfików które zostały zażyte ;) Zapraszam wszystkie kobietki by porozmawiać a możemy o wszystkim, o całym bólu i nie powodzeniach podzielmy się doświadczeniami oraz wesprzyjmy pomocną radą :)

    Margaretka89, zapachmalin, Alicjusz, Caro, Marteczka93, Greetta, Judi22, Ona29, E_wela lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki ;) Mam nadzieje że miło spędzimy tutaj czas ;) Życzę wszystkim powodzenia ;)

    Karolina2787, zapachmalin, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pro po co do mnie starania od prawie dwóch lat o pierwsze bobo jak na razie bez pomocy medycznej. Od następnego cyklu z inofolikiem jedynie ;)

    Margaretka89, magroz26 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się 15 miesięcy. Mamy już jedno dziecko. Synka Oskarka :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja zamiast infolicu polecam inofem, ten sam skład, ale cenowo wychodzi taniej.

    Karolina2787, Tolik123, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    to ja zamiast infolicu polecam inofem, ten sam skład, ale cenowo wychodzi taniej.


    Też tak właśnie czytałam nie dawno o tym i się zastanawiam, dzięki za podpowiedź ;)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :) dołączam chętnie :D my na poważnie staramy się dopiero 3cykl i mamy już dwuletniego synka :) ale chętnie dowiem się wielu ciekawostek, być może część nawet sama wykorzystam :D

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja ciut zawyżyłam nasze starania ;) ale kiedyś nie sądziłam, że będzie to takie trudne myslałam pyk cyk i już a to eee :/ niestety trza się trochę bardziej postarać no to bez tamtych miesięcy co tak myślałam sobie tylko będzie też jakieś 1,5 roku ;)

    Margaretka89, zapachmalin, oczekująca 11 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane za parę lat będziemy te staranka jeszcze miło wspominać ;) Naszym wnuką będziemy opowiadać o stronie ovufriend i o osobach jakie tu poznałyśmy ;) Patrzcie ile plusów z tych naszych starań ;) Jeszcze będziemy za tym tęsknić ;)

    Karolina2787, zapachmalin, Caro, Marteczka93, K.a.s.i.a, Justyneczkaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretko to na pewno ;) jak na razie to ja od następnego cyklu bd na tym foliku nowym co to dziewczyny podpowiadają także ten cykl jest na spokojnie :)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Karolcia trzymać będę kciuki za Twój cykl z folikiem ;) Ale żeby nie było, za ten też trzymam kciuki :D :D :D
    Ja również mam cykl na luuuuuzie ;) Wreszcie, można powiedzieć, że odpoczywam ;)

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wgl mam mega mieszane uczucia co do tego cyklu :( coś czuję, że nic tego nie będzie :( ale nie załamuje się, dzisiaj cały dzień wodnisty śluz także być może zbliżamy się do godziny zero :D hahaha. Ale jeśli faktycznie nic z tego nie będzie to w następnym postaram się ruszyć z kopyta, od samego początku :)

    Margaretka89, Karolina2787, Nats, oczekująca 11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana i wzajemnie kciukam za Ciebie mimo wszystko <3 może na tym luzaku nam coś w końcu wyjdzie :P hihi

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja wgl mam mega mieszane uczucia co do tego cyklu :( coś czuję, że nic tego nie będzie :( ale nie załamuje się, dzisiaj cały dzień wodnisty śluz także być może zbliżamy się do godziny zero :D hahaha. Ale jeśli faktycznie nic z tego nie będzie to w następnym postaram się ruszyć z kopyta, od samego początku :)


    kochana toć to począteczek ;) jazda jazda i nie ma co gadać tylko działać a nóż będzie ten szczęśliwy :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko kochana nie poddawaj się ;) Najlepiej na razie nie myśl o ty wogóle. Jedynie co teraz pozwalam Ci robić to <3 <3 <3 ile wlezie ;) hehehe bo to na pewno przydatne ;) A zamartwianie się na pewno nie :|

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Widzę, ze nowy wątek.
    Postanowiłam, ze też się przyłączę. Mam 24 lata. Właśnie zaczynamy 3 cykl staran. Moim problemem jest podwyzszona prolaktyna i nieregularne cykle. Wierzę, ze tym razem się uda :)
    Trzymam kciuki, żeby każda z nas spełniła swoje małe marzenie <3

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin, Marteczka93, Alunis lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie popieram Margaretkę <3 <3 i jeszcze raz <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 21:55

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. No niby początek ale i nie do końca bo właściwe odkąd mały skończył 8 miesięcy czyli już ponad rok jedziemy na żywioł bez antek, kalendarzy itp. Więc teoretycznie długo. Po prostu trzy miesiące temu stwierdziliśmy że najwyższa pora wziąć się poważnie do pracy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 21:56

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło się widzieć Nats ;) Rozgość się na nowym wątku ;) Mamy nadzieje że będzie Ci tu przytulnie :D :D

    Karolina2787, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc dziewczyny :)
    Widzę, ze nowy wątek.
    Postanowiłam, ze też się przyłączę. Mam 24 lata. Właśnie zaczynamy 3 cykl staran. Moim problemem jest podwyzszona prolaktyna i nieregularne cykle. Wierzę, ze tym razem się uda :)
    Trzymam kciuki, żeby każda z nas spełniła swoje małe marzenie <3


    Kochana jak najbardziej zapraszamy i Witamy Ciebie :) A Ty coś bierzesz na te zaburzenia może? Bo ja niedawno byłam na badaniach hormonalnych i też mi coś tam wyszło za wysoka ale prolaktyna chyba była w normie :/ hmmm

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ