X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Haha. No niby początek ale i nie do końca bo właściwe odkąd mały skończył 8 miesięcy czyli już ponad rok jedziemy na żywioł bez antek, kalendarzy itp. Więc teoretycznie długo. Po prostu trzy miesiące temu stwierdziliśmy że najwyższa pora wziąć się poważnie do pracy :D


    kurczę a mówią że po pierwszym dziecku trza uważać bo szybko idzie zajść w ciążę :/ chyba jednak się to nie sprawdza

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Margaretka :)
    Ja mam jakoś w tym cyklu też do wszystkiego luźno podchodzę. Jakoś tak mam bardzo pozytywne przeczucia i mam nadzieję, ze słuszne. :)

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy już drugą stronę :D :D :D
    Brawo MY ;D ;D hihi

    Karolina2787, zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    kurczę a mówią że po pierwszym dziecku trza uważać bo szybko idzie zajść w ciążę :/ chyba jednak się to nie sprawdza


    No najwyraźniej nie zawsze :( też to słyszałam i na początku bardzo uważałam bo się bałam tak od razu bo miałam cesarke i nie mogłam wgl tak od razu. A potem wyszło jak wyszło...

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kochana jak najbardziej zapraszamy i Witamy Ciebie :) A Ty coś bierzesz na te zaburzenia może? Bo ja niedawno byłam na badaniach hormonalnych i też mi coś tam wyszło za wysoka ale prolaktyna chyba była w normie :/ hmmm
    Jak narazie to biorę tylko castagnusa. W następnym tygodniu powtarzam prolaktyne, bo 2 maja mam wizytę u Gina i zobaczymy co powie :)

    Karolina2787, zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Dzięki Margaretka :)
    Ja mam jakoś w tym cyklu też do wszystkiego luźno podchodzę. Jakoś tak mam bardzo pozytywne przeczucia i mam nadzieję, ze słuszne. :)


    Ciesze się że coraz więcej nas przechodzi na "luz" ;) hihi Będziemy luzarskimi dziewuszkami :D hehe Miejmy nadzieje Nats że masz zdolności wróżbiarskie i się okaże że miałaś rację ;)
    A mi co przepowiesz? :D

    zapachmalin, Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Język mi się plącze, to z głodu :D zapomniałam o kolacji właśnie się zorientowałam :D

    Margaretka89, Nats, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No najwyraźniej nie zawsze :( też to słyszałam i na początku bardzo uważałam bo się bałam tak od razu bo miałam cesarke i nie mogłam wgl tak od razu. A potem wyszło jak wyszło...


    Udać się na pewno uda kochana <3 nam wszystkim się uda główka do góry i do przodu trza być silną i wytrwałą a my kobiety właśnie takie jesteśmy.

    Nats 3 mam kciuki by do tej pory się coś zagnieździło ;)

    Nats, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No najwyraźniej nie zawsze :( też to słyszałam i na początku bardzo uważałam bo się bałam tak od razu bo miałam cesarke i nie mogłam wgl tak od razu. A potem wyszło jak wyszło...


    Malinko u mnie było podobnie. Na początku nie mogliśmy mieć bo po cesarce, a potem stwierdziliśmy że jednak może jeszcze poczekamy i tak czekaliśmy, a teraz nam się nie udaje :/

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ciesze się że coraz więcej nas przechodzi na "luz" ;) hihi Będziemy luzarskimi dziewuszkami :D hehe Miejmy nadzieje Nats że masz zdolności wróżbiarskie i się okaże że miałaś rację ;)
    A mi co przepowiesz? :D
    Przepowiadam, ze luz dobrze nam wszystkim zrobi, a maju na tym wątku będzie pełno zdjęć testów z dwoma soczystymi kreseczkami :)

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Język mi się plącze, to z głodu :D zapomniałam o kolacji właśnie się zorientowałam :D


    Buahahahahahahahahaha :D :D :D Skleroza to się nazywa :D :D Leć szybko coś zjeść bo nam jeszcze tu zasłabniesz :P

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Przepowiadam, ze luz dobrze nam wszystkim zrobi, a maju na tym wątku będzie pełno zdjęć testów z dwoma soczystymi kreseczkami :)


    Jupiiiiii :D :D Miejmy teraz nadzieje że jesteś dobrą wróżbitką ;) A jak nie to każda z nas domaluje sobie drugą kreseczkę ;) I będzie git ;)

    Nats, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po kolacji ale jakoś wszystkiego nie mogłam zjeść mój jak walnie porcję to do jutra można żreć. A sam śpi teraz ;)

    Margaretka89, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po kolacji ;) Można powiedzieć że miałam dwie :P Najpierw kiełbaska z ogniska a teraz kotlecik sojowy ;)

    Karolina2787, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczycie dziewczyny Maj będzie nasz :)
    My też już po kolacji, a właściwie obiadokolacji. Nawet po lampce wina się napilismy, a co trzeba korzystać póki jest taka możliwość :)
    Zrobiłam jeszcze dzisiaj babeczki kopiec kreta. Polecam - proste i smaczne.
    Taka nasza leniwa sobota we dwoje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 22:16

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ja też już po kolacji ;) Można powiedzieć że miałam dwie :P Najpierw kiełbaska z ogniska a teraz kotlecik sojowy ;)


    A wiedziałaś że soja szkodzi dla mężczyzn? Mam nadzieję że Twój nie jadł ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Zobaczycie dziewczyny Maj będzie nasz :)
    My też już po kolacji, a właściwie obiadokolacji. Nawet po lampce wina się napilismy, a co trzeba korzystać z ostatnich chwil takiej możliwości :)
    Zrobiłam jeszcze dzisiaj babeczki kopiec kreta. Polecam - proste i smaczne.
    Taka nasza leniwa sobota we dwoje :)


    Supcio! Ja tam też dziś łyknęłam sobie warkę tą co reklamowali nową jabłko z gruszką powiem że D...y nie urywa ale załyczyć można ;)

    Margaretka89, zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • Alicjusz Koleżanka
    Postów: 50 47

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny widzę nowy wątek wiec się dołączę próbowałam się dołączyć do sinych wątków ale dziewczyny jakoś juz zgrane że ciężko

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

    Alicjusz
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Jupiiiiii :D :D Miejmy teraz nadzieje że jesteś dobrą wróżbitką ;) A jak nie to każda z nas domaluje sobie drugą kreseczkę ;) I będzie git ;)


    Gorzej, że po 9 miesiącach nie da się dorysować groszka :( haha. Ale pomysł zacny!:)

    Karolina2787, Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A wiedziałaś że soja szkodzi dla mężczyzn? Mam nadzieję że Twój nie jadł ;)


    :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O JADŁ :| :| :|

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ