X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Alicjusz Koleżanka
    Postów: 50 47

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Fajnie by było :D Jakbyś się czegoś dowiedziała to pisz tutaj albo na priva ;) Z góry dziękuje ;)

    Mam na myśli juz dwa motele ale nie pamiętam ulicy jak mąż wróci to spytam i jutro dam znać. A teraz drogie panie życzę miłego wieczoru i owocnych starań. ❤ Dobranoc :)

    Karolina2787, Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

    Alicjusz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    O no to też masz dobrze :)
    Mój też coś czasami zrobi, ale z cistami raczej nie próbuje. Uwielbiamy za to razem gotować. On najczęściej zajmuje się krojeniem i obieraniem, a ja dyryguje, ale zawsze mamy mega ubaw :)

    hehe Dobre to było :D on zawsze kroi i obiera a ja dyryguję ale uwielbiamy razem gotować hahaha :D to Ci się udało Nats :D ja już mam ubaw hehe

    Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjusz wrote:
    Mam na myśli juz dwa motele ale nie pamiętam ulicy jak mąż wróci to spytam i jutro dam znać. A teraz drogie panie życzę miłego wieczoru i owocnych starań. ❤ Dobranoc :)


    Dobrej nocki i do jutra :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjusz wrote:
    Mam na myśli juz dwa motele ale nie pamiętam ulicy jak mąż wróci to spytam i jutro dam znać. A teraz drogie panie życzę miłego wieczoru i owocnych starań. ❤ Dobranoc :)


    Dziękuje Ci kochana :* Dobranoc ;) Zielonych snów <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe Dobre to było :D on zawsze kroi i obiera a ja dyryguję ale uwielbiamy razem gotować hahaha :D to Ci się udało Nats :D ja już mam ubaw hehe


    heheheheh dobre :D Najbardziej mi się podoba słowo "ja dyryguję" hehehe I tak trzymać kochana ;D ;D ;D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a widzisz polecam z tym zmoczeniem :) a co do wiórek to tak właśnie pamiętałam ale tu u nas niestety dają to razem :( haha. Buuu.

    Margaretka89, Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe Dobre to było :D on zawsze kroi i obiera a ja dyryguję ale uwielbiamy razem gotować hahaha :D to Ci się udało Nats :D ja już mam ubaw hehe
    Hehe :D
    Taki podział obowiązków w kuchni się sprawdza :P
    On może dyrygowac gdzie indziej :D
    Zresztą zawsze powinno być tak:

    miejsce-kobiety-jest-w-kuchni-miejsce-kobiety-jest-w-kuchni-powinna-siedziec-z-nogami-na-stole-popijajac-wino-i-patrzec-jak-jej-facet-robi-obiad.jpeg

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój do ciast to się nie pali a ja nie piekę ani nie próbuje nawet bo jak sam stwierdził że on nie lubi. Mój to wgl słodyczy nie lubi ale to i dobre zawsze więcej dla mnie :D hihi natomiast dziś na obiadek zrobił botwinkę mniam mniam :) obiady to on potrafi pyszne gotować :)

    Nats, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Hehe :D
    Taki podział obowiązków w kuchni się sprawdza :P
    On może dyrygowac gdzie indziej :D
    Zresztą zawsze powinno być tak:

    miejsce-kobiety-jest-w-kuchni-miejsce-kobiety-jest-w-kuchni-powinna-siedziec-z-nogami-na-stole-popijajac-wino-i-patrzec-jak-jej-facet-robi-obiad.jpeg


    haha żebyś wiedziała że ja tak mam podobnie :D mój tak bardzo lubi gotować :D to co ja bd się wpierdzielać mu w gary :D haha jeszcze coś zepsuję nie daj boże :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 22:51

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bo zaraz będę musiała sobie śliniaczek założyć, bo tak mi ślinka przez Was cieknie :P Koniec tematu o ciastkach, babeczkach, czekoladkach i wszystkich słodkich rzeczach :D :D :D

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Mój do ciast to się nie pali a ja nie piekę ani nie próbuje nawet bo jak sam stwierdził że on nie lubi. Mój to wgl słodyczy nie lubi ale to i dobre zawsze więcej dla mnie :D hihi natomiast dziś na obiadek zrobił botwinkę mniam mniam :) obiady to on potrafi pyszne gotować :)
    Mhhh w sumie bym zjadła botwinkę. No to masz skarb w domu skoro takie cuda potrafi robić :)

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Kochane bo zaraz będę musiała sobie śliniaczek założyć, bo tak mi ślinka przez Was cieknie :P Koniec tematu o ciastkach, babeczkach, czekoladkach i wszystkich słodkich rzeczach :D :D :D


    Margaretko no chyba że o słodkim seksie :D hihi <3

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Haha a widzisz polecam z tym zmoczeniem :) a co do wiórek to tak właśnie pamiętałam ale tu u nas niestety dają to razem :( haha. Buuu.


    Malinka trza się zabawić w kopciuszka i rozdzielić ;) hihi

    Nats co tylko zechcę to mam ugotowane hehe tylko się pyta: co mój aniołek na obiadek dziś chce? no to ja to i to. A on: już pędze do sklepu i zaraz się biorę za gotowanie :D hehe

    Margaretka89, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Margaretko no chyba że o słodkim seksie :D hihi <3


    Hehehe o tym możemy rozmawiać :D :D Zresztą ja zaraz idę wykorzystać mojego bo owulka zbliża się wielkimi krokami ;) Zaczyna mnie brzuch boleć. Nową armię trzeba wysłać ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Hehehe o tym możemy rozmawiać :D :D Zresztą ja zaraz idę wykorzystać mojego bo owulka zbliża się wielkimi krokami ;) Zaczyna mnie brzuch boleć. Nową armię trzeba wysłać ;)


    Jestem jak najbardziej za :D o przypomniałaś mi bo na wykresie miałam zaznaczyć <3 dziś było pod wieczór jeszcze ;)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinka trza się zabawić w kopciuszka i rozdzielić ;) hihi

    Nats co tylko zechcę to mam ugotowane hehe tylko się pyta: co mój aniołek na obiadek dziś chce? no to ja to i to. A on: już pędze do sklepu i zaraz się biorę za gotowanie :D hehe


    hehehehe ja tez bym tak chciała :D :D Pożycz mi swojego małża chociaż na jeden dzień :P hehe

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Jestem jak najbardziej za :D o przypomniałaś mi bo na wykresie miałam zaznaczyć <3 dziś było pod wieczór jeszcze ;)


    No ładnie :P My tu gadu, gadu, a Karola bzyku, bzyku :D hehe

    Karolina2787, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    hehehehe ja tez bym tak chciała :D :D Pożycz mi swojego małża chociaż na jeden dzień :P hehe

    hehe a co chcesz go wykorzystać w kuchni? :D hehe

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny już uciekam spać.
    Zazdroszczę Wam, ze owulke już macie i <3.
    U mnie dopiero malpa odpuszcza, ale już niedługo też zaczynamy maraton.
    Dobranoc Malinka, Karola i Margaretka. Owocnych <3.

    Karolina2787, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    No ładnie :P My tu gadu, gadu, a Karola bzyku, bzyku :D hehe


    haha to było jeszcze wcześniej kochana :D hihi teraz to ja mykam w kimę zaraz kochane

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ