X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anusias <3 bardzo bym chciała żeby tak było... Tobie oczywiście życzę tego samego :) żeby zakończyło się groszkowo 3mam kciuki mocno!


    Cholera dziewczyny z jakiej stronki bierzecie avki? Chciałam zmienić na jakiś wesoły ale jakoś ten mi nie pasuje :D haha

    Wystarczy, że w google wpiszesz "avatary" :)

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam testy w okolicach 12,13dc miałam pozytyw ale kiedyś też spróbowałam pod koniec cyklu chyba z 2 czy nawet 1 dzień przed @ i też był pozytyw więc już przestałam je wgl robić,co do temperatury to nie chce mi się jej mierzyć ale może zaczne od jutra albo wt zobaczę ;D

    Mam dzisiaj takiego lenia ale zarazem nie wiem czemu ale popłakałam sie bez powodu dzisiaj masakra ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Wystarczy, że w google wpiszesz "avatary" :)


    Kurde, wiem ale jakieś dupne mi wyskakują nie mogę się zdecydować ;) hehe chciałam wesołego coś by lepiej się patrzyło aaa już sama głupia jestem hehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kurde, wiem ale jakieś dupne mi wyskakują nie mogę się zdecydować ;) hehe chciałam wesołego coś by lepiej się patrzyło aaa już sama głupia jestem hehe :D


    Karola fajny ten konik PONY o ile się nie mylę ;D :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Karola fajny ten konik PONY o ile się nie mylę ;D :)


    hahaha :D Judi tak to pinkie pie :D haha na początku pomyślałam że to śmieszne i wesołe ale teraz myślę a raczej czuję się jak Jola Rutowicz :D

    P.S a tego bardzo nie chcę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 19:46

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :D

    Znów zapomniałam hasłą :D ciekawe ile razy jeszcze będę je resetować :D

    Judi, KArolajn super nowe Avki :)
    Samara U nas też wczoraj wieczorem wiało tak, że wychodząc z klatki wyrwało mi z ręki drzwi :/

    Nawet pies sam gnał do domu :P

    I nie straszcie tym śniegiem :P

    Kolorowy balonik Ja tam testy robiłam zazwyczaj koło 20.. myślę, że jeśli miałby wyjść to pora nie ważna. Jeśli piszesz, że tyle czasu wychodzą negatywne to ja bym poszła na monitoring i sprawdziła - co ma wyśmiać - łaski nie robi - od tego jest :)

    Caro a jak tam Ci? :D jeszcze tylko tydz do podglądania dzidzi <3 :D

    Gadi Kompletujesz już?
    Ja na razie tak nieśmiało :D ostatnio byliśmy w tesco na zakupach takich nie dzieciowych tylko zwykłych ale nie mogłam się powstrzymac i parę ciuszków kupiłam z f&f, są taaaaaaaaaaaaaaakie słodkie, że się popłakałam w sklepie z radości.. hahahaha
    https://www.tesco.com/direct/ff-born-in-2017-sleepsuit/207-1625.prd?source=others
    Były takie słodkie z misiem, ale zdj znaleźć nie mogę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 20:58

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyBag mój avek to niezbyt haha taki żałosny :D

    Zazdraszczam Tobie i Gadi tych zakupów. Uwielbiam patrzeć na te dziecięce ciuszki są przecudne ^_^

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak no jak napisałaś o Rutowicz to faktycznie mi sie tak skojarzyło :P
    aczkolwiek zawsze uważałam, że little pony są urocze ^_^

    znalazłam !

    https://i1.static-shopcade.com/270x270x1935/588255fbcb2645bad17453f7prdj9c/aHR0cHM6Ly9zYy1wcm9kdWN0LWltYWdlcy5zMy5hbWF6b25hd3MuY29tLzU4LzU4ODI1NWZiY2IyNjQ1YmFkMTc0NTNmNy1iYjFmZThhOTY5MGZlMGQ0NzUwODdhMGU1NmFlZDliZDA4YjJhYzc4LmpwZw%3D%3D/ff-long-sleeve-bodysuit-and-bear-face-dungarees-set-infant-boys-size-00-01-months

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 21:30

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Rutowiczka miała jednorożca na szczęście :D hehe My little pony to była moja ulubiona bajka w dzieciństwie ;) ale jakoś tak nie dopasowałam tego kucyka teraz zbytnio :P

    Ale sweetaśne te misiowe :D


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara myślę że jeśli chodzi o CLO to na każdą inaczej działał ten lek,każda z nas ma inny organizm więc i ja i Ty i każda która brała ten lek może tylko zdać relacje jak to było jak my braliśmy więc myślę że dziewczyny nie mają co się tak sugerować naszymi objawami i jak wyglądały cykle bo u nich może być jeszcze inaczej :)


    widzę że u Ciebie to już prawie końcówka jak to zleciało :)

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajn

    mlfw3067-13297627037661.jpg

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyBag oł jeah! :D hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laski

    U mnie może nie taki dobry bo wstaje, patrze a tu kuźwa śnieg :/ no cholera co to ma być ja się pytam? I to cholera pada nadal łeeee... No nic uciekam do pracy miłego dnia dziewczyny

  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie proszę mój wykres wszystko ok ? Kiedy mogę testowac?

    Gosia31
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzień dobry dziewczyny, ja dzisiaj pierwsza :) Witam z kawą, już drugą :P
    Karolina, melduję, żyję, nic mi nie jest :) jak na razie... :) A jak u Ciebie? Ciocia z czerwonymi walizkami zawitała?

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu z testowaniem ja bym poczekala co najmniej do 26 dc teraz na pewno jeszcze za wcześnie...

    Gosia31 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Nie znam się na tym, ale ginekolog widział na usg po owulce, że jest słabo unaczynione ciałko żółte plus badałam często progesteron po owulacji i był w granicach 8-10 czyli słabo.

    zobaczymy co dalej, mimo miesiączki mam pozytywne myśli ;)


    Rozumiem, dzięki z ainfo. No ja właśnie tez mam niski progesteron, mega niski i faszerowałam się dupkiem i teraz kazali mi na szczęście odstawić ale Cleo weszło w grę :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina rób testa. Witam się i ja z kawka :)

    Anusias lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias dobrze wiedzieć ;-) w takim razie może nie będzie tak źle. U mnie nadal brak @

    Magdzia nie wiem czy robienie testu ma wgl sens bo po dupku pewnie bd teraz czekać trochę :-\

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Karola, rób test !!! No co Ty. ja po dupku nigdy nie czekałam, Ty też nie musisz... Zrób testa. Jak sie nie wierzy w sukces to najczęściej ciach i fasola :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ